احمدی نژاد در مصاحبه با کریستین امانپور :سکینه آشتیانی به سنگسار محکوم نشده است


احمدی نژاد در مصاحبه با کریستین امانپور:
سکینه آشتیانی به سنگسار محکوم نشده است


جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.

https://www.youtube.com/watch?v=be-hMF6Lxdg

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
هرچه امانپور میپرسید یا انکار میکرد یا دروغ میگفت. اصلا مصاحبه با این روانی چه سودی دارد؟!!
دوشنبه 29 شهریور 1389

Pezhman - اتریش - وین
خوشکل شده. پالون جدیدبهش میآد. هاله نورش رو دو چندان کرده.
دوشنبه 29 شهریور 1389

majee - انگلیس - بیرمینگهام
ای بابا عجب الاغیست این مردک بابا پر روی هم اندازە دارد اخە مردک از رسانەهای خودتون پخش شد بابا این دلقک شیتان ‌هم را مرخس کردە !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 
دوشنبه 29 شهریور 1389

dj amir - انگلستان - برادفورد
وای مردم از خنده.این چرا اینقدر دروغ میگه این ا ن
دوشنبه 29 شهریور 1389

بابک خرم دین - آلمان - هامبورگ
این زنیکه .که مترجم است مثلا قبل از اینکه احمدینژاد حرف بزنه ترجمه میکنه . چقدر هم تون صداش ضایعه ای است . گوشم رفت .
دوشنبه 29 شهریور 1389

piade - ایران - تهران
خوب اینو نگه چی بگه؟ حتما با خودش داره میگه که تو هم باید به جرم بد حجابی سنگسار بشی.
دوشنبه 29 شهریور 1389

ananas 3 - فنلاند - واسا
دمت گرم حاج محمود کارت دروسته مرگ بر منافق
دوشنبه 29 شهریور 1389

massoudoslo - نروژ - اسلو
خوب دیدید !!!؟ دروغ واقعا اگه استخون داشت این پرزیدنت تا حالا با وجود چندین عمل جراحی پشت سر هم بر روی گلوی ایشان باز هم مدت ها بود که فاطمه رجبی میرفت ۵ شنبه ها با یه دسته گل به بهشت زهرا به دیدارش !!!!.
دوشنبه 29 شهریور 1389

Negah* - المان - فرانکفورت
. با درود به دوستانى که این ویدیو را نگاه کردند وبه سخنان این مرد بیمار..این دروغگوى تاریخ گوش دادند وهزاران دشنام نثارش کردند وبیمارى شیزوفرنی را که علایم ونشانه هاى روحی معرفی که در شخصیت احمدى نژاد دیده میشود ونشانه اى از اختلال شخصیتی وخنده هاى بدون دلیل وبعد جدى شدن در گفتار وبعد با توهمات وافکارى کاملا جدى بدروغ وادار شدن را که همگى ناشی از بروز این ناراحتی و عارضه که بیننده با یک بیمار مبتلابه سوءظن یا شیزوفرنی Schizophrenia مواجه است مشاهده کردند دیدن این روان پریش وگفتارش انسان را بتفکرى عمیق وامیدارد وبحال ایران وایرانى در غمى جانگداز فرو میرود.بامید آزادى ایران از چنگال کرکسان رژیم منفور اسلامى.
دوشنبه 29 شهریور 1389

Darvish101 - انگلیس - لندن
اول قصدش کنف کردن طرف مقابله دوم همه میدونن که دروغگوه سوم چقدر بد ترکیبه .
دوشنبه 29 شهریور 1389

SarayeAzadi - انگلیس - لندن
بیچاره کریستین امانپور که با این روانی مصاحبه کرده از شنیدن دروغ های تابلو احمدی نزاد کُپ کرده بود. از قدیم گفتند دروغ گو که شاخ و دم نداره. اینا شرم و حیا رو از سه دهه ی پیش فروختند. اصلا شرم و حیا اگر به هیئت یک آدم در می اومد تا حالا صد بار سنگسارش کرده بودند بعد می گفتند کو ؟ کجا؟ ما نبودیم! کار عوامل خارجی یعنی دشمنان ایران بود(؟)
دوشنبه 29 شهریور 1389

zagros_finland - فنلاند - هلسینکی
فردا پس فردا که رفت ایران تو تلویزیون میگه من کی گفتم سکینه محمدی حکم سنگساز نداره. !!! داره ولی اجرا نشده . دیکتاتور احمق این به 70 میلیون ایرانی که دروغ بگه به اینا نمیگه. برای همه جهان سیرک شده .از این که این به اسم ایران اونجا رفته ناراحتم.شاید اکثریت بفهمند که این دلقک نماینده ملت ایران نیست اما همه که نمی دونند. فکر میکنند این دلقک دروغگو رو ما ایرانیها انتخاب کرده ایم.
دوشنبه 29 شهریور 1389

iranazadiran - ایران - تهران
یک کودک متوجه دروغگویی و رذالت این دیوانه روانی شده است اما این کشور امریکا و امریکایی های نادان متوجه نشده اند و باز با او مصاحبه ترتیب می دهند. عجیب است که اینها به اینهمه شکوفایی در علم و صنعت رسیده اند احتمالا غیر امریکایی ها را برای منظور پیشرفتها به کار می گیرند.
دوشنبه 29 شهریور 1389

vezveznazi - ایران - تهران
این ا.ن هم مثل خمینی گور به گور شده دروغ گفتن توی خونش .جمهوری اسهالی اشغالی نابود است
دوشنبه 29 شهریور 1389

harrp - اتریش - وین
الان تازه فهمیدم که چرا این ۱۰۰۰ پدرو راه میدان تو un !! باهاش مصاحبه می‌کنن سری پیش با ( larry king ) ،، یا به ریشش میخندن ,,. یا وقتی‌ داره حرف می‌زنه همه می‌رن یا هر چی‌ دم دستشونه طرفش پرت می‌کنن للللللللللوول این خوک مریض هم میاد توحم میگه از وقتی‌ برگشت از اونجا
دوشنبه 29 شهریور 1389

irani8088 - ایران - تهران
ananas 3 - فنلاند - واسا شما و امثال شما زنئگیتان فقط با مرگ می چرخد چرخیده و خواهد چرخید و مانند خون آشامان هیچگاه از کشتن و مرگ سیر نخواهید شد بلکه روز به روز تشنه تر و تشنه تر خواهید شد خدا خودش به دادمان برسد و بچه هایمان را از شر شما حفظ نماید عده ای را در جنگ کشتید عدهای را در هواپیماها عده ای را در جاده ها عده ای را در ترور ها عده ای را در زندان ها بالاخره فقط مرگ کار شما و شعار شماست
دوشنبه 29 شهریور 1389

zagros_finland - فنلاند - هلسینکی
ما در ایران نه تنها همجنسگرا نداریم، اصلا هیچ زنی به اسم سکینه هم نداریم. ممکن است توی خانه به زنی بگویند سکینه.پس خبر جعلی است ،بنابراین عکسی هم که منتشر شده جعلی است.
دوشنبه 29 شهریور 1389

aria-aria-nl - هلند - روتردام
من یکی اینو فهمیدم دولت امریکا و دولت ایران سالهاست دارند با هم بازی میکنند و مردم خودشون و دنیا رو هم بازی میدن سابق جنگ سرد با شوروی بود حالا جنگ غرب به سرکردگی امریکا با اسلام به رهبری ایران است که جای شوروی را گرفته و همه ما بازی میخوریم همینو بس.
دوشنبه 29 شهریور 1389

aseman_abi - انگلستان - منچستر
چه رویی داره این ادم کش . مرده شور خنده ات رو ببره!.
سه‌شنبه 30 شهریور 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.