کودک یک ساله ، گروگان باجناق عصبانی بود


کودک یک ساله ، گروگان باجناق عصبانی بود

مردی که در پی اختلاف و درگیری با خانواده همسرش کودک یکساله باجناق خود را به گروگان گرفته بود ، هدف اصابت گلوله پلیس قرار گرفت.

به گزارش «جام‌جم»، به دنبال تماس زنی با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 کرج مبنی بر این‌که در پی مشاجره و نزاع در یک مهمانی خانوادگی، فردی کودک یکساله باجناق خود را گروگان گرفته و قصد قتل او را دارد، موضوع این تماس به ماموران کلانتری 33 اهری اطلاع داده شد.

سرهنگ اصلانی، فرمانده انتظامی کرج در این باره گفت: در پی این گزارش بلافاصله ماموران به محل حادثه واقع در شهرک 17 شهریور اعزام شدند.

تحقیقات اولیه نشان می‌داد که اعضای یک خانواده در مهمانی با یکدیگر درگیر شده‌اند و فردی به نام آرش پس از درگیری با باجناق خود، کودک یکساله او را به گروگان گرفته و با قرار دادن چاقو زیر گلوی کودک، تهدید به قتل می‌کند.

شلیک به متهم

فرمانده انتظامی کرج افزود: باتوجه به حساسیت موضوع ماموران بسرعت وارد خانه شدند و ابتدا آرش (متهم) را دعوت به آرامش کردند و از وی خواستند تا کودک خردسال را رها کند.

اصلانی افزود: مرد متهم که بشدت عصبانی بود، به تهدیدهای خود ادامه می‌داد تا این‌که ماموران در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه کودک ربوده‌شده را از دست متهم نجات دادند.

سرهنگ اصلانی تصریح کرد: متهم پس از آزادی گروگان خردسال وقتی خود را در محاصره پلیس دید، با شکستن شیشه به سوی ماموران حمله‌ور شد که درپی این اقدام مجرمانه، ماموران با استفاده از قانون به‌کارگیری سلاح و شلیک تیر هوایی سرانجام متهم را از ناحیه زانو هدف اصابت گلوله قرار دادند و دستگیر کردند.

تحقیق از متهم

فرمانده انتظامی کرج اضافه کرد: پس از مجروح شدن متهم، وی به بیمارستان انتقال یافت و با گزارش موضوع به مقام قضایی، پرونده‌ای در این ارتباط تشکیل و تحقیق از وی درباره گروگانگیری آغاز شد.

Black Chador - امریکا - ولدن
زانو چرا? مگه نمیدونستید قلب ومغزش کجا بود?
دوشنبه 29 شهریور 1389

sasan(007) - امارات متحده عربی - ابوظبی
دروغه بابا
دوشنبه 29 شهریور 1389

AFGPersian - سوئد - مالمو
بازم کرج.
دوشنبه 29 شهریور 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.