عبدی: مسئولان فدراسیون چشم‌ خود را به روی اتفاقات ورزشگاه تبریز نبندند


حسین عبدی:
مسئولان فدراسیون چشم‌ خود را به روی اتفاقات ورزشگاه تبریز نبندند

مربی پرسپولیس گفت: به عنوان یک مربی از مسئولان فدراسیون فوتبال می‌خواهم چشم‌ خود را روی اتفاقات تبریز نبندند.

حسین عبدی درباره دیدار مقابل شهرداری تبریز عنوان کرد: بازی را خوب شروع کردیم اما متاسفانه در دقایق پایانی برنامه‌های ما به هم ریخت. برای بازی برنامه داشتیم و دیدید تعویض‌های ما روی برنامه بود. در صحنه‌های زیادی 25 پاس به همدیگر می‌دادیم و حریف نمی‌توانست برابر ما کاری کند.
وی تاکید کرد: متاسفانه در دو بازی اخیر در دقایق پایانی گل می‌خوریم. باید موضوع توپ‌های بلند در دقایق پایانی را حل کنیم. به نظر من دلیلش این است که در دقایق پایانی تمرکزمان را از دست می‌دهیم و باید یاد بگیریم که فوتبال بیش از 90 دقیقه است و وقت تلف شده هم جزیی از فوتبال است.
عبدی اظهار داشت: باید از جسارت رحمان احمدی و رشادت او تقدیر کرد. علی رغم اینکه ما 3 بازیکن خوب خود را نداشتیم اما این دروازه‌بان بسیار خوب مقابل حریف ایستاد. بچه‌های ما کارهایی که از آنها می‌خواستیم را انجام دادند اما جلوی اتفاقات را نمی‌شود گرفت. اگر آن توپ را دفع می‌کردیم بازی تمام شده بود و 3 امتیاز را گرفته بودیم اما نشد.

این مربی در خصوص اتفاقات رخ داده در ورزشگاه یادگار امام تبریز گفت: در دوران بازیگری و مربیگری‌ام به خیلی از شهرهای کوچک و بزرگ رفته‌ام اما مسائلی در تبریز اتفاق افتاد که واقعا ترسیدم. اگر در اثر سنگ‌هایی که به سمت ما می‌آمد مشکلی رخ می‌داد چه کسی باید جواب می‌داد. این کارها اصلا جالب نیست و به نظر من آنهایی که به ورزشگاه آمده بودند تبریزی نبودند.
وی خاطرنشان کرد: واقعا شرمم می‌آید حرف‌هایی که به ما زدند را به زبان بیاورم. من مردم تبریز را دوست دارم چون خودم ترک و آذری زبان هستم اما وقتی که وارد استادیوم شدم در دل خودم گفتم روزی پر حاشیه در انتظار ما است. برخی مردم در ورزشگاه دنبال جار و جنجال بودند. از آقایان می‌پرسم اگر این اتفاقات در تهران برای حریفان ما می‌افتاد چه بلایی سر تیم ما می‌آوردند. در تهران اتفاقات کوچکی از طرف هواداران ما در بازی‌های ابتدای فصل پیش آمد که نتیجه‌اش محرومیت و محکومیت بود.

عبدی یادآور شد: از مسئولان استانی و مردم تبریز می‌خواهم که این مشکلات را هر چه سریع‌تر حل کنند. از مسئولان فدراسیون هم می‌خواهم چشم‌های خود را به این موضوع نبندند. اگر سنگ‌های بزرگی که به سمت ما پرتاب می‌کردند به سر یکی از پرسپولیسی‌ها می‌خورد یا خدای نکرده یک نفر جانش را از دست می‌داد که احتمالش هم بالا بود هیات فوتبال و فدراسیون چه جوابی داشتند که به اهالی فوتبال بدهند.
وی در ادامه  گفت: صحنه‌های زشت در تبریز باید بیشتر بررسی شود. خیلی از اتفاقات دور از تصور بود. حالا می‌خواهند کسر امتیاز کنند و یا حریف را محروم کنند اما از خدا می‌خواهم که هر چه سریع‌تر محیط ورزشگاه‌ها در تبریز سالم شود.

عبدی تاکید کرد: وقتی در اواسط بازی نارنجک‌هایی که به سمت زمین پرتاب می‌کردند را دیدم و یا الفاظی که برای باقری به کار می‌‌برند متاثر شدم و بعد از بازی خدا را شکر کردم که اتفاق بدتری نیفتاد. از مردم خونگرم تبریز می‌خواهم با معرفی تماشاگرنماها نشان دهند همیشه می‌توانند جزء بهترین‌های باشند.

poriyaye_vali - قطر - دوحه
حسین عبدی: . مسئولان فدراسیون چشم‌ خود را به روی اتفاقات ورزشگاه تبریز نبندند...جناب عبدی عزیز:اقای کفاشیان که رئیس فدراسیون فوتباله نه تنها چشم خود را به روی اتفاقات تبریز می بندد بلکه جسابی هم به این اتفاقات میخندد
یکشنبه 28 شهریور 1389

$persian$ - ایران - تهران
اره بابا محرومشون کنید اینام شوروش و دیگه دراوردن همون نباشن تو لیگ بهتره من خودم اصلیتم ترکه ولی اینجور ترکا ....
یکشنبه 28 شهریور 1389

barbodm - ایران - تبریز
جناب آقای عبدی در ورزشگاه آزادی همه طرفدارانتان یک صدا به طرفداران تراکتور سازی میگفتند ترکه ... و صدای ... در می آوردند آیا اونجا هم شرم کردی و در مصاحبه هایتان گفتید که متاسفید ؟ حتی فدراسیون به نفع شما هم رای داد آیا اعتراضی کردید ؟ خودتون کردید که لعنت بر خودتون باد
یکشنبه 28 شهریور 1389

irani.ir - ایران - تهران
حسین عبدی جان برید مشگل ندونم کارهای خودتونا حل کنید. نتونستید به ضعیفترین تیم لیگ گل بزنید, مشگل اون سرمربی نادونتونه . بیچاره تماشاچیها تبریزی اجاز نداشتند در طبقه اول بشینند در طبقه دوم قرار داشتند , اگه چیزی هم پرت میکردند به کسی نمیرسید. تو اگه غیرت داشتی به تماشاچیها پرسپولیس در تهران اعتراض میکردی که به قومیتت توهین نکنند . تازه مسابقه پرسپولیس باتراکتور تو تبریز نیز هست.
یکشنبه 28 شهریور 1389

babak1362 - ایران - تبریز
از کی سیب زمینی هم قاطی میوه ها شده که این زولفعلی هم اظهار نظر میکنه؟؟؟؟؟؟
دوشنبه 29 شهریور 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.