پروین: هیات مدیره پرسپولیس جای من نیست


پروین: هیات مدیره پرسپولیس جای من نیست

سرمربی اسبق پرسپولیس گفت: هیات مدیره جای من نیست و مخصوص آدم‌های شیک و کت شلواری است.

علی پروین که یکی از تماشاگران دیدار امروز استیل آذین و نفت آبادان است، اظهار داشت: وضعیت استیل آذین خوب است. در صورتی که در این بازی پیروز شوند، از نظر روحی وضعیت بهتری پیدا می‌کنند و چند پله صعود خواهند کرد.

وی در مورد شایعه مدیریت فنی ا‌ش در استیل آذین، گفت: فعلا تماشاگر استیل آذین هستم؛ اما این تیم خودمان است.

وی درباره سرمربیگری حمید استیلی در استیل آذین، عنوان کرد: شماها از این مسائل خبر دارید.

پروین در مورد اینکه گفته می‌شود احتمال دارد عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس شود، گفت: هیات مدیره جای من نیست. جای آدم‌های شیک و کت شلواری است.

وی در مورد سرمربیگری تومباکوویچ در استیل آذین، اظهار داشت: هر جای دنیا مربی نتیجه نگیرد، او را عوض می‌کنند. در استیل آذین یک مشت ستاره دور هم جمع شده‌اند و هماهنگی آنها با هم مشکل است. اگر امروز برنده شوند، از نظر روحی وضعیت این تیم خوب خواهد شد.

وی در مورد تساوی پرسپولیس در شهرداری تبریز گفت: بازی در شهرستان کار سختی است؛ به خصوص اینکه روی اوت دستی گل بخورید. همان تاکتیکی که شما خبرنگاران می‌گفتید تاکتیک سنتی است. دیدید که با پرتاب اوت می‌توان یک موقعیت خطرناک روی دروازه حریف خلق کرد و این شیوه اصلا علی اصغری نیست.
پروین در مورد بازی پسرش در پرسپولیس گفت: امروز بد بازی نکرد؛ اما بازی در شهرستان سخت است. انشاالله در آینده بهتر می‌شود.

سرمربی اسبق تیم ملی در مورد وضعیت این تیم گفت: تیم ملی دو بازی خوب را برده است و می‌تواند موفق شود. شما (خبرنگاران) افشین قطبی را می‌کوبید و با او مخالف هستید؛ اما از او حمایت می‌کنم. بهتر است در دیدار‌های دوستانه او را نکوبید. اگر در بازی‌ رسمی نتیجه نگرفت، به او حمله کنید.

پروین در مورد خرید تیم استقلال قزوین توسط دامادش گفت: این تیم نامش استقلال قزوین نیست؛ بلکه آرمین است. روز دوشنبه نیز من به کرج می‌روم تا بازی این تیم را در یک دیدار دوستانه تماشا کنم. این تیم نیز لباس قرمز خواهد پوشید؛ اما من فقط تماشاگرش هستم.

kili_patilaki - قطر - دوحه
خاک عالم بر سر مسئولان کشوری که پرطرفدار ترین تیم یک قاره رو داشته باشه و بیشتر از یک ساله که هیئت مدیره نداره!!!پروین ها و هدایتی ها هم بروند استیل آذین...ببینید با این تیم چه کرده اند که علی عسکر شده بازیکن اصلی!!! خدای احد و واحد شاهده و آگاه که اگر شخصی مثل من بدون هیچ سابقه ی فوتبالی اگر به جای این بازیکن که هیچ چیزش به فوتبال نمیخورد بازی کنم بسیار بهتر بازی میکنم. بازیکنی که در هیچ کدام از روزنامه های ایران ازش انتقادی نمیشه و با خیال راحت میاد هر کاری که دلش خواست میکنه و میره.پارتی بازی مثل روز روشن دیده میشود.بازیکنانی همچون رضایی.نوروزی.شکوری تعویض میشن و این بازیکن کماکان در زمین است!!! خیلی ناراحت کننده است تیم دوم جدول در برابر تیم آخر جدول در 90 دقیقه فقط 2 یا 3 موقعیت داشته باشد..هر چقدر بگم کم گفتم. پرسپولیس امسال در آخر فصل جایگاهش نیمه های جدول خواهد بود. واقعا ناراحت و متاسفم.
یکشنبه 28 شهریور 1389

ashkan_m2013 - ترکیه - استانبول
هیئت مدیره لنگیها جای سیاسیون کثیف مثل کاشانیه...
یکشنبه 28 شهریور 1389

zoroye iran - اتریش - وین
هیئت مدیره جای پروین ها پورحیدریها بهزادیها کلانیها وقلیچ خانیها نیست جای سرداران جان بر کف اسلامه اونا مالوندن اونا نون به نرخ روز خوردن ادم فروشی کردن ادم کشتن پیشونی سوروندن بوی بد میدن اونا نشن مدیر عامل پروین بشه که تمام عمرش فوتبال بوده عمرا اطلا حرفشو نزنید تا اجرلولو ملاحی جعفری سپاسی و جعفری تراکتور و غیره این همه سردار بیکار بشینن بعد پروین تو هیئت مدیره باشه عمرا ابدا
یکشنبه 28 شهریور 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.