مایلی کهن: کاپ قهرمانی خبرسازان دست خود فردوسی‌پور است


مایلی کهن: کاپ قهرمانی خبرسازان دست خود فردوسی‌پور است

سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: مجری برنامه 90 دو عکس را با هم دعوا می اندازد و کاپ قهرمانی خبرسازان دست خود است.

 محمد مایلی کهن پس از شکست 3 بر 2 سایپا برابر استقلال در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ابتدا باید از رزمندگان، جانبازان و شهدای دفاع مقدس یاد کنیم و همچنین توهین به ساحت مقدس قرآن کریم را محکوم می‌کنم.
وی ادامه داد: سایپا با شکست امروز چیزی را از دست نداده و قرار نیست هر تیمی که در مسابقه پیش می‌افتد پیروز شود. ما بازی را بد شروع نکردیم هر چند معتقدم گل استقلال مشکوک به آفساید بود.
مایلی کهن تصریح کرد: روی بی‌تجربگی و جوانی این بازیکنان بازی را واگذار کردیم. نمی‌خواهم شکست را توجیه کنم اما این چندمین بار است که اینگونه گل می‌خوریم. در برخی از صحنه‌ها داور باید با شهامت سوت می‌زد که این اتفاق نیفتاد. در یک صحنه با وجود اعلام آفساید برهانی توپ را وارد دروازه ما کرد اما داور واکنشی نشان نداد، او تحت تاثیر جو ورزشگاه قرار گرفته بود.
سرمربی سایپا تاکید کرد: امیدوارم اشتباه کرده باشم اما گل اول استقلال خطا بود و همین گل باعث شد شیرازه تیم ما از هم بپاشد.
وی در مورد نبود داریوش یزدانی در فهرست سایپا عنوان کرد: یزدانی بازی گذشته نیز در فهرست ما نبود. او بازیکن خوبی است و خوب هم تمرین می‌کند اما من فقط نام 18 نفر را می‌توانم در فهرست تیم قرار دهم. یزدانی به دلیل کسالت پدرش چند روزی با ما تمرین نکرده بود.
مایلی کهن در مورد اینکه فردوسی پور به او گفته است کاپیتان خبرسازان است اظهار داشت: این کاپ دست خود فردوسی پور است. او دو عکس را با هم دعوا می‌اندازد و برنامه‌اش نیز به دلیل همین مسائل مورد توجه مردم قرار دارد. متاسفم که در این برنامه انواع و اقسام اهانت‌‌ها می‌شود اما تحمل کوچکترین انتقادی را ندارند.
وی که مدام با خبرنگاران برنامه 90 مجادله داشت و نشست خبری تبدیل به گفت و گوی مایلی کهن با خبرنگار 90 شده بود ادامه داد: من یک کلام از مزدک میرزایی انتقاد کردم 2 ماه از من ایراد گرفتند، اما در برنامه 90 به کوچکترین مسائل پرداخته می‌شود و بیش از 40 دقیقه بر روی آن بحث می‌شود. پیمان اسدیان نیز به من متلک انداخت. در بهشت زهرا بودم و وقتی رادیوی ماشین را روشن کردم شنیدم که در رادیو می‌گویند مایلی کهن 5 مسابقه را باخته اما مشخص نیست چرا کوشا او را تحمل می‌کند در حالی که ما 2 بازی را برده بودیم.
سرمربی سایپا همچنین از ساخت دکور نود و زمان پخش این برنامه نیز ایراد گرفت و گفت: از صبح گفته می‌شود ساعت 10 شب برنامه پخش می‌شود اما در نهایت ساعت 11:30 این اتفاق می‌افتد. برای ساخت دکور این برنامه نیز 6 ماه زمان صرف شد.
مایلی کهن در پاسخ به این سؤال خبرنگاران نود که شما همیشه به توپ مسابقه و سایر مسائل و افرادی مانند قلعه نویی ایراد می‌گیرید گفت: من امسال درباره قلعه نویی حرفی نزدم. خودم سر تا پا اشکال هستم. عادل فردوسی پور را دوست دارم او انسان قابل احترامی است، اما باید جلوی اهانت گرفته شود.
سرمربی سایپا در مورد تعطیلی لیگ گفت: برخی تیتر زدند که مایلی کهن معترض است من گفتم تعطیلی با اطلاع قبلی بوده و نسبت به آن اعتراضی ندارم.

man_iraniam - هندوستان - میسور
اگه این مایلی کهن و جون به جونش کنن به داور گیر میده ...چطور وقتی میببره داور عالی کار کرده جمله ی معروف مایلی رو خطا گل خوردیم شیرازه ی تیم از دست رفت:)))))))))
شنبه 27 شهریور 1389

iranesabz - هلند - امستردام
باز این الدنگ بی‌ شعور نوکر آنتری نژاد اظهار فضل نمود.
شنبه 27 شهریور 1389

khorshid 3 - انگلستان - بیرمنگهام
تو همون بی حرمتیها به ساحت مقدس قران رو محکوم کن و دستمالتو بنداز . تورو چه به فوتبال .کلاس پاچه خواری باز کنی درامدش بیشتره.
یکشنبه 28 شهریور 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.