زن چاقوکش دستگیر شد

 
زن چاقوکش دستگیر شد

زنی که برای تامین هزینه اعتیاد شوهرش ، رانندگان خودروهای مدل بالا را با چاقو زخمی می‌کرد و پول زور می‌گرفت ، دستگیر شد.

به گزارش «جام‌جم» ، چندی پیش مردی با حضور در پلیس آگاهی تهران از زنی جوان به اتهام سرقت مقرون به آزار شکایت کرد.

شاکی در تشریح ماجرا به پلیس گفت: شب حادثه در حال بازگشت به خانه‌ام بودم که متوجه مادر و فرزندی در حاشیه خیابان شدم و در تاریکی شب آنها را سوار خودرو کردم.

شاکی افزود: پس از طی مسافتی زن جوان گفت فرزندش بیمار است و از من خواست آنها را به یک بیمارستان برسانم. با اعتماد به حرف‌های زن مسافر، برای نجات بچه بیمار به سمت بیمارستان حرکت کردم.

شاکی تصریح کرد: به فاصله کمی از بیمارستان، زن مسافر با چاقویی مرا تهدید کرد و پول‌هایم را خواست.

مقاومت در برابر دزد، حادثه آفرید

وی ادامه داد: در همین موقع در برابر خواسته زن سارق مقاومت کردم که او با چاقو مرا زخمی کرد و با سرقت پول و مدارک هویتی‌ام، همراه فرزندش فرار کرد. به دنبال فرار زن متهم به سرقت، با برادرم تماس گرفتم و تقاضای کمک کردم که او مرا به بیمارستان منتقل کرد.

با شکایت این مرد و تشکیل پرونده‌ای در این رابطه، ماموران با اطلاعاتی که از شاکی به دست آوردند، به چهره‌نگاری رایانه‌ای از زن متهم به سرقت پرداختند و جستجو برای یافتن وی آغاز شد.

در حالی که تحقیقات در این ارتباط آغاز شده بود، مردان دیگری هم به پلیس آگاهی مراجعه و شکایت‌های مشابهی ارائه کردند.

تصاویر رایانه‌ای راز گشود

ماموران با اطلاعاتی که از شاکیان به دست آوردند معلوم شد تصاویر رایانه‌ای از متهم فراری با هم مطابقت دارد و او به یک شیوه اموال مردان را به سرقت برده است.

به این ترتیب تصویر رایانه‌ای زن متهم به سرقت در اختیار گشت‌های انتظامی قرار گرفت تا هرچه سریع‌تر دستگیر شود.

تماس مالباخته، دزد را گرفتار کرد

تحقیقات پلیسی در این رابطه ادامه داشت تا این‌که اوایل هفته جاری مردی با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 تهران تماس گرفت و گفت در دام یک زن سارق گرفتار شده و از ترس جانش پول‌هایش را در اختیار او قرار داده است.

ماموران با اطلاع از این موضوع به یکی از محله‌های شمالی تهران اعزام شدند و با شناسایی شاکی به تحقیق از او پرداختند و به این نتیجه رسیدند که مشخصات زن متهم به سرقت با دزد تحت تعقیب پلیس مطابقت دارد.

بنابراین ماموران که احتمال می‌دادند زن متهم به سرقت همچنان در آن حوالی باشد، به جستجوی خود ادامه دادند تا این‌که دزد فراری را در حالی که طعمه جدیدی را شناسایی و قصد سوار شدن به خودروی مدل ‌بالایی را داشت شناسایی و دستگیر کردند.

پس از انتقال زن متهم به پلیس آگاهی تهران، وی در بازجویی به سرقت‌های متعدد اعتراف کرد.

اعتراف متهم

زن متهم در تشریح ماجرای سرقت‌ها به پلیس گفت: شوهرم معتاد بود و برای تامین هزینه اعتیادش اموال خانه را می‌فروخت تا این که پس از مدتی مرا مجبور به گدایی کرد. متهم ادامه داد: او حتی به پول‌های به دست آمده از گدایی نیز قانع نبود و پول بیشتری از من می‌خواست تا عاقبت مرا مجبور کرد بر سر راه خودروهای مدل بالا قرار بگیرم و به بهانه این که فرزندم بیمار است، از آنها بخواهم مرا به بیمارستان منتقل کنند، بعد از طی مسافتی با چاقو آنها را تهدید به مرگ کرده و پول‌هایشان را به سرقت ببرم.

زن متهم به سرقت تصریح کرد: در جریان سرقت‌ها هنگامی که صاحبان خودروهای مدل بالا در برابر خواسته‌ام مقاومت می‌کردند، آنها را با چاقو زخمی و پول و مدارک هویتی‌شان را سرقت می‌کردم تا بعدها از آنها اخاذی کنم.

بنابراین گزارش، متهم با قرار قانونی روانه زندان شد. تحقیقات تکمیلی از وی ادامه دارد.

zartusht67 - المان - فرانکفورت
به چه روزی انداختن ملت را این اخوندهای gay
پنج‌شنبه 25 شهریور 1389

pandora - آلمان - ان ار و
حتما یه نسبتی با فاطمه رجبی داره
پنج‌شنبه 25 شهریور 1389

kian ahvaz - ایران - اهواز
صید علی اقا عمامه ات رو بالاتر بذار ننگ بر رژیم فاشیست اخوندی که روسپی خانه ها رو قفل زد و روسپی ها رو درون جامعه با مردم درامیخت که رانندگان برای ارضی مسائل جنسی خود باید با جون باید بازی کنند..
پنج‌شنبه 25 شهریور 1389

sara_irani - انگلستان - لندن
مردی بوده واسه خودش
پنج‌شنبه 25 شهریور 1389

baas - هلند - روتردام
اسلام = وحشیگری
پنج‌شنبه 25 شهریور 1389

porharfi - هلند - آرنم
حالا بشین تو زندان ..تا همسر معتادت خودش برود و چاقو بزند..!!
پنج‌شنبه 25 شهریور 1389

high class - کانادا - ونکوور
مزخرف میگه این خانم که میتونسته به زور چاقو با مردای غریبه درگیر بشه اونوقت نمیتونسته در مقابل شوهرش مقاومت کنه و نه بگه .به نظر من که منطقی نیست
پنج‌شنبه 25 شهریور 1389

shirzan48 - بلژیک - بروکسل
بازم کارش شرف داشت به دو تا زن قاچاقچی روسپی دخترهای جوان در لندن !!!
پنج‌شنبه 25 شهریور 1389

مهرداد2538 - ایران - تهران
سر همین زنه, فردا بین کارلابرونی و شریعتمداری فحش ناموسی ردوبدل نشه شانس آوردیم.
پنج‌شنبه 25 شهریور 1389

ehsanusa - ایران - تهران
چه زن فداکاری !!!!!!!!!
پنج‌شنبه 25 شهریور 1389

khorshid 3 - انگلستان - بیرمنگهام
پاندورا جان با عرض سلام از شما توقع نداشتم اخه درسته فاطمه رجبی را با یه دله دزد یکی کنی کلاسش میاد پایین . فاطی کماندو در سطح بین المللی دزدی میکنه .اینا کشور را کشیدن بالا یه لیوان اب هم روش شریعتمداری دزد با سابقه سید علی پیش این کلاس دزدی میره . همه شعبان بی مخهای رژیم مثل سگ ازش میترسند بعد تو میگی ... خداییش بفهمه کیو بهش نسبت دادی ناراحت میشه .
جمعه 26 شهریور 1389

NEDER - کانادا - ونکوور
مهرداد2538 - ایران - تهران . خیلیییییی با حال گفتی. اخرشی..
جمعه 26 شهریور 1389

pandora - آلمان - ان ار و
khorshid 3 - انگلستان - بیرمنگهام . منظورم این بود که اینم اگه ترشی نخوره,پتانسیل اینو داره فاطی رجبی بشه...نگفتم خود فاطی هست که,این از هم قطارهاش هست, ژن وحشی گری و سلیطه بازی توی تنشه
جمعه 26 شهریور 1389

kian ahvaz - ایران - اهواز
این با زیتون خودمون هم دوره بوده زیتون نماینده ولی قبیح در اینترنته این خانوم حوزه فعالیتش در سطح شهر و ترافیک بوده.شاید بگید چرا اینقدر زیتون ستیزید؟ باور کنید هر جا بیاد کامنت هاش می افتم کنترل اعصابمو از دست میدم....
شنبه 27 شهریور 1389

khorshid 3 - انگلستان - بیرمنگهام
پاندورا جان منظورتو گرفتم چیه ولی میخوام یه خورده باهات شوخی کنم اخه ما یه رفیق که بیشتر نداریم .میخوام یه ذره سر به سرت بزارم از این حال و هوا بیای بیرون .هر چند فکر کنم حالت داره بهتر میشه .زیر تایپیکها مثل سابق اول کامنت تورو میبینم خوشحال میشم.
شنبه 27 شهریور 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.