حمید درخشان: چرا فرگوسن همه فامیلش را به منچستر نمی‌آورد؟


حمید درخشان: چرا فرگوسن همه فامیلش را به منچستر نمی‌آورد؟

سرمربی اسبق پرسپولیس در واکنش به اظهارات علی دایی گفت: اگر قرار بر حضور بستگان در تیم است پس چرا فرگوسن همه فامیلش را به منچستریونایتد نمی‌آورد؟

حمید درخشان در مورد اظهارات دایی مبنی بر اینکه "دوست دارم برادرم را به عنوان مربی و دستیار به پرسپولیس بیاورم از او محرم‌ترین به من چه کسی است؟ " گفت: تا به حال چنین چیزی را نشنیده بودم؛ محرمیت و فوتبال؟ آوردن بستگان به تیم به عنوان مربی به خاطر رابطه فامیلی چطور باید توجیه شود. اگر اینگونه بود پس چرا فرگوسن همه فک و فامیلش را به تیم منچستر نمی‌آورد.
وی در مورد اینکه آیا محمد دایی مربی خوبی در فوتبال است تا در پرسپولیس مربیگری کند عنوان کرد: برخی چیزها را ما نباید بگوییم و مردم باید قضاوت کنند. فکر می‌کنم پرسپولیس هنوز آنقدر نفر کم ندارد که افراد دیگر بخواهند به این تیم کمک کنند. افراد زیادی برای پرسپولیس از جان مایه گذاشته‌اند و زحمت این تیم را کشیده‌اند. جا دارد از مدیران باشگاه گلایه کنیم که چشمانشان را بسته‌اند و می‌گویند در این طرف و آن طرف کسی نیست که به پرسپولیس کمک کند.

درخشان تاکید کرد: بهتر است مدیران پرسپولیس چشمانشان را باز کنند. افراد زیادی خاک پرسپولیس را خورده‌اند و دوست دارند و می‌توانند به پرسپولیس کمک کنند. اگر پیشکسوتان این باشگاه صحبتی نمی‌کنند و اعتراضی ندارند نباید به آنها بی توجهی شود اما برخی از آدم‌ها نمی‌خواهند به پرسپولیس کمک شود.
سرمربی سابق پیکان در مورد اینکه فامیل بازی در فوتبال می‌تواند درست باشد گفت: این مسئله درست نیست. اگر فردی تحصیلات بالایی داشته باشد و از نظر فنی قابلیت آن را داشته باشد می‌توان از او نظر خواهی کرد و مشورت گرفت.
درخشان در مورد اینکه دایی می‌گوید برادرش به خاطر اوست که به جایی نرسیده گفت: برادران دی‌بور یکی‌شان خیلی خوب بود ولی دیگری نتوانست مانند او موفق شود. این دلیل نمی‌شود که بگوییم به خاطر ستاره بودن یکی دیگری به جایی نرسیده است. هر آدمی بر اساس توانایی‌هایش و استعدادهایی که دارد در زمینه‌ای پیشرفت می‌کند.

ashkan_m2013 - ترکیه - استانبول
بیچاره مربیهای لنگیی که تیم گیرشون نیومده ...و اونایی که گیرشون اومده فامیلاشونو میارن که مثلا محرم ترن:))ولی در یک چیز مشترکند. هیچکدوم از لحاظ فنی چیزی بارشون نیست:))
پنج‌شنبه 25 شهریور 1389

shahab46 - المان - هانوفر
مملکت خر تو خر همینه دیگه یه الاغی مثل احدی نژاد فامیل ها را راس امور دولتی میگذاره یکی هم مثل این بی استعداد.جالب چند نفر هنوز بکارش ایمان دارند
پنج‌شنبه 25 شهریور 1389

persiaa - انگلستان - منچستر
من منجسترم ..........خدتونو با فرگسن مقایسه نکنید.....emrooz darim mirim ye jaee..too prestwiche
پنج‌شنبه 25 شهریور 1389

kili_patilaki - قطر - دوحه
آقای دایی خواهش میکنم علی عسکر رو با لگد از پرسپولیس بنداز بیرون.
پنج‌شنبه 25 شهریور 1389

oghab - فنلاند - هلسینکی
این علی دایی رو اگر ولش کنن ننه بزگ شو برای اشپزی تیم می اره...
پنج‌شنبه 25 شهریور 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.