دادستان تهران خطاب به سران جنبش سبز: منتظر محاکمه باشید


دادستان تهران خطاب به سران جنبش سبز: منتظر محاکمه باشید

دادستان تهران، در گفت‌وگو با خبرنگاران رسانه‌های دولتی ایران از برخورد قضایی با آنچه او «سران فتنه» نامیده است خبر داده و اعلام کرده است: «تعقیب سران فتنه، تابع مصالح نظام است و آن‌ها باید منتظر محاکمه باشند.»

عباس جعفری دولت‌آبادی، دادستان تهران، رهبران جنبش سبز را تهدید به محاکمه کرد.

عباس جعفری دولت‌آبادی، دادستان تهران، روز چهارشنبه ۲۴ شهریور، در گفت‌وگو با خبرنگاران رسانه‌های دولتی ایران از برخورد قضایی با آنچه او «سران فتنه» نامیده است خبر داده و اعلام کرده است: «تعقیب سران فتنه، تابع مصالح نظام است و طبعا سران فتنه باید منتظر محاکمه باشند.»

بازداشت مسئول دفتر موسوی

صحبت‌های دادستان تهران در حالی صورت می‌گیرد که در روزهای گذشته آقای محسنی مسئول دفتر میرحسین موسوی توسط نیروهای امنیتی ایران بازداشت شد. در ماه رمضان نیز چندین شب پیاپی، نیروهای لباس شخصی منزل مهدی کروبی، دبیرکل حزب اعتماد ملی را محاصره کرده بودند.

همان موقع حسین کروبی، فرزند مهدی کروبی، در گفت‌وگو با دویچه وله نیروهای لباس شخصی را نیروهای بسیج نامیده بود که مستقیما از سپاه پاسداران دستور می‌گیرند. در جریان محاصره منزل مهدی کروبی، یکی از محافظان وی توسط نیروهای لباس شخصی مجروح و به بیمارستان منتقل شد.

ابهام در "شناسایی" تجمع‌کنندگان مقابل منزل کروبی

بعد از اتفاقات مقابل منزل مهدی کروبی، سردار ساجدی‌نیا، رئیس پلیس تهران، در گفت‌وگو با خبرگزاری‌های داخل ایران اعلام کرد، صد نفر از تجمع‌کنندگان مقبل منزل مهدی کروبی شناسایی و به مراجع قضایی معرفی شدند.

با گذشت دو روز از سخنان رئیس پلیس تهران، امروز دادستان تهران در نشست خبری با خبرنگاران رسانه‌های دولتی گفت: «این افراد هنوز به مرجع قضایی معرفی نشده‌اند و فرمانده پلیس تهران باید رسما این موضوع را به دادستان اعلام کند. هنوز گزارش رسمی به ما نداده‌اند و اساسا اعلام خبری در مصاحبه برای ما سند حساب نمی‌شود و ما نمی‌توانیم بر اساس مصاحبه‌ها اقدام کنیم.»

«معلوم نیست چه خوابی دیده‌اند»

در همین زمینه، میرحسین موسوی نیز به شدیدتر شدن محدودیت‌های امنیتی به‌وجود آمده برای خود واکنش نشان داد. او در گفت‌وگو با سایت «کلمه»، با تایید افزایش محدودیت‌های امنیتی که برایش به‌وجود آمده، گفته بود: «این محدودیت‌ها به خاطر ترس نیروهای امنیتی از حرکت‌های خیابانی مردم، شدیدتر شده است. به این فشارها، اضافه کنید ممانعت سرتیم محافظان بنده را از انجام وظایف خود که بسیار سوال‌برانگیز است .ایشان بیست سال سرتیم حفاظت بوده و حالا از انجام وظایف خود تعلیق شده. معلوم نیست چه خوابی دیده‌اند.»

taheri6243 - ایران - شهریار
بکش اگه میخوای کشته نشی
پنج‌شنبه 25 شهریور 1389

ساعت 12 - ایران - تهران
اگر راست میگی به جای سران فتنه سران تقلب(جنتی، خامنه ای،احمدی نژاد) را مجازات کن.
پنج‌شنبه 25 شهریور 1389

ساعت 12 - ایران ویران - تهران
اگر راست میگی سران تقلب(جنتی،خامنه ای و احمدی نژاد)را مجازات کنید.
پنج‌شنبه 25 شهریور 1389

ciooc20 - ایران - تهران
جرات دارید دست به آقای میرحسین موسوی بزنید بدانید که نابودی خودتان را امضاکرده اید یا حسین میرحسین
پنج‌شنبه 25 شهریور 1389

سید ابوالقاسم واعظ - اندونزی - جاکارتا
این همون آدمی است که پریروز گفت گروگان زن آمریکایی به هیچوجه آزاد نمی شود و طرف کمتر از 24 ساعت بعد آزاد شد. آخه تو که هیچ اختیاری نداری مجبوری در مورد همه چیز اظهار نظر کنی. میترسی اگر چیزی نگی بگن لاله. ولی اگر کسی حرف این بیچاره رو تحویل بگیره و سران فتنه را دستگیر کنند کار بسیار خوبی است چون جنبش سبز که داره دچار سکوت و سکون میشه تکانی خواهد خورد که شاید نتیجه اش برای هیچکس قابل پیش بینی نباشه.
پنج‌شنبه 25 شهریور 1389

faramarz65 - ایران - تهران
خواب این کار رو ببینید . دارم روزی رو میبینم که همه شما ادمهای اشغال که فقط و فقط برای قدرت دارین تمام باورها واعتقادات مردم رو نابود میکنین و دین خدا رو طور دیگری نشون میدین انشالله به اجداد خودتون ملحق بشین یا دنبال سوراخ موش میگردین ..
پنج‌شنبه 25 شهریور 1389

mashhabib - کانادا - کبک
سگی که پارس میکنه . نمیگیره!!!!!!!! بگیرش جو .بگیرش
پنج‌شنبه 25 شهریور 1389

iranazadiran - ایران - تهران
آخه مردک کریه المنظر با آن داغ ریا بر پیشانی. وقاحت تا چه حد فساد و دنائت ته کجا. سران فتنه اژدهای هفت سر خامنه ای جلاد احمدی دروغگو متقلب روانی تمساح یزدی صهیونیست جنتی شیطان صفت و بیت خبیث خامنه ای هستند که به این وضوح رای مردم را دزدیدند و آنها را مورد هجوم و تاخت و تاز چه در خیابانها و زندانها قرار دادند و به خاک و خون کشیدند. باید هم از ترس طرفداران آقایان موسوی و کروبی این شعارها را بدهید و بخواهید با تلقین آنها را سران فتنه بخوانید چون تشت رسوایی ضحاک ستمگر از بام به زمین افتاده و بدینطریق می خواهد جان خود را از خشم و سرزنش حتی خودی هایش بدر ببرد. لعنت خدا بر همه شما هایی که طرفداری از حق مردم را فتنه گری می خوانید و تقلب و دزدی را عین صواب.
پنج‌شنبه 25 شهریور 1389

arya47 - ایران - کرمان
چرا شلوغ میکنی شما که اونها در محاصره دارید اطرافیانشون را هم که دستگیر کردید حالا هم اگر جرات دارید دستگیرشون کنید
پنج‌شنبه 25 شهریور 1389

a_bamdad - ایران - تهران
سنگ بزرگ علامت نزدن است.اما اگه زدی بدون میافته رو پای خودت. ما گفتیم.عمل کن تا عمل کنیم
پنج‌شنبه 25 شهریور 1389

porharfi - هلند - آرنم
دستشون به دیپلماتها ی سفارتها در خارج از ایران نمیرسه...حرف از. محاکمه داخل ِ کشوری ها میزنند ...( نَتــــرسون مَردُم رو با اون همه. جُربوزه ات !!..زَهلَشون میترکه!!..دیگه از خونه شون بیرون نمیان!!..).
پنج‌شنبه 25 شهریور 1389

فضول میرزا - سوئد - استکهلم
مطمئن باش اگه جرات و عرضه گرفتن اونا رو داشتین تا حالا صد بار گرفته بودین! پس لطفا بیخودی واق واق نکن!
پنج‌شنبه 25 شهریور 1389

خانه به دوش - سوئد - استکهلم
روزی هم ک میرسد که ملت البته اونهایی که وطن پرستند تو واون اربابان نگبت خونخوارت را محاکمه کنند از وضع صدام بدتر که تکه تاز منطقه بودو چطورطناب مجازات رابه گردنش انداختند جلوی ایینه قیافه کریحه دارخودت رانگاه کن وطناب ملت سبزرابرای خودت تجسم کن
پنج‌شنبه 25 شهریور 1389

kholidar - ایران - رشت
برو گم شو مردکه نفهم ابله کودن مزدور جره خوار
جمعه 26 شهریور 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.