انتشار سندی منتشر نشده از شورای نگهبان توسط علیزاده دیپلمات مستعفی


انتشار سندی منتشر نشده از شورای نگهبان توسط علیزاده دیپلمات مستعفی

تحول سبز: آقای حسین علیزاده دیپلمات بلند پایه سابق وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ، معاون سابق سفارت ایران و کاردار موقت سفارت در فنلاند، امروز دوشنبه ۱۳ سپنامبر ساعت ۱۱ به وقت فنلاند درهتل آرتور در کنفرانس مطبوعاتی خود در هلسینکی اعلام کرد از آقای احمدی نژاد درخواست دارد تا با او در برابر رسانه جمعی مناظره زنده داشته باشد.

بنا به گزارش رسیده به تحول سبز، وی همچنین مدرک مهمی را در اختیار رسانه ها قرار داد که بر اساس آن در روز ۲۲ خرداد ۸۸ در حالی که هنوز انتخابات در جریان بوده، به کلیه سفارت خانه های ایران در خارج از کشور دستورالعملی توسط شورای نگهبان صادر شده بود که مضمون آن بدین شرح بود : سفارتخانه ها از مصاحبه با مطبوعات و اعلام نتایج انتخابات خودداری کنند.

این دیپلمات سابق این پرسش را مطرح کرد که اگر انتخابات سالم بود چرا نباید با افتخار تمام این خبر را به جهانیان اعلام کرد و از آن گذشته چرا اساسا باید چنین دستور العملی باید صادر شود در حالیکه هنوز انتخابات تمام نشده است.

وی یادآور شد که در یک حوزه انتخاباتی کوچک مثل سفارت ایران در هلسینکی شمارش آرا تا ساعت ۱۱ شب به طول انجامید پس چگونه است که کل شمارش آرا در سطح کشور، ۶ ساعت پس از اتمام انتخابات اعلام شد.

در پایان این دیپلمات از احمدی نژاد در خواست کرد که مناظره زنده ای با وی در حضور رسانه های جهانی داشته باشد.

وی همچنین نامه ای خطاب به ملت ایران نوشته و در آن علت استعفای خود را تشریح کرده است که نسخه ای از آن را در اختیار مطبوعات قرار داد.

ایشان دلائل قطع همکاری خود با دولت کودتا را عدم مشروعیت آن و ادامه سرکوب خواست های مردم و انگیزه خود از پیوستن به جنبش سبز را رساتر کردن صدای اعتراض مردم ایران در میان افکار عمومی جهان توصیف کرد.

با توجه به مخاطرات احتمالی که برای او و خانواده اش در این خصوص به وجود آمد، ناگزیر به اعلام استعفا وعلنی کردن تماس های خود با کمپین سفارتخانه های سبز شد.

ضمیمه این گزارش، نامه شورای نگهبان به دو زبان فارسی و انگلیسی و همچنین نامه آقای علیزاده به مردم ایران ارسال می شود. این گزارش به همراه اسناد، توسط آقای علیزاده در اختیار کمیته نروژی-ایرانی حمایت از مبارزات مردم ایران و همچنین ” کمپین سفارتخانه های سبز” قرار گرفته است

گزارش کنفرانس مطبوعاتی آقای حسین علیزاده دیپلمات بلند پایه جمهوری اسلامی در هلسینکی پایتخت فنلاند
گزارش از رحمان ساکی – نروژ
دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۸۹ – ۱۳ سپتامبر ۲۰۱۰

 
black chador - امریکا - ولدن
خوب کاری کردی. امیدواریم سندهای دیگری که علت چکه ای بودن رهبر کثافت این رژیم کثیف رو روی میز بزاری.
چهار‌شنبه 24 شهریور 1389

aghle kol - ایران - تهران
اگر متن انگلیسی را بخوانید بجای confirmation by headquarter نوشتهconformation by headquarter که یعنی بجایlt;< تایید gt;>نتیجه دقیقا نوشته شده lt;<پس از توافق و سازشgt;>.
چهار‌شنبه 24 شهریور 1389

oghab - فنلاند - هلسینکی
طبق گزارش هلسیکی سنومات فرزندان اقای علیزاده در فنلاد تحصیل میکردند.وچون ماموریت ایشان به عنوان کاردان به اتمام رسیده بود باید به ایران برمیگشته.یکی از دلایل پناهندگیایشان این بوده.ودر ضمن اخه توکی هستی که رییس جمهور یک مملکت بیاد با تومناظره بکنه .تو اول بگو به چهصورت در وزارت خارجهگزینش شدی بقیش پیش کش. وطن فروش...
چهار‌شنبه 24 شهریور 1389

bavar88 - هلند - آمستردام
هر چه زودتر این دمل چرکین از پیکر مقدس نظام پاک شوند نظام ولایی و مقدس دوباره سلامتی‌ و ابتکار عمل خودش را بدست میاورد. درست مثل یک بیمار که در اثر مواظب نبودن مدتی‌ بیماری به سراغش اومده ولی‌ الان با جراحی بزرگ در حال بهبودی هست. پس اصلا ما ناراحت نیستیم و خیلی‌ خوشحال هستیم و‌ای کاش مابقی چهرهای نفاق هم از دستگاه دیپلماسی خارجی‌ خارج شوند خیلی‌ بهتر هستش. خدا به پیامبر خودش میفرماید که چه بسا کسانی‌ هستند که به تو میرسند میگویند ما از شما هستیم ولی‌ خدا از دلهای بیمار و نفاق اونها خبر دارد. نگران نباش و به زودی پرده از چره بر میدارند. نگاه کنید از ترس چه استرسی به این بیچاره وارد شده...پرت پلا ماه......هههها
چهار‌شنبه 24 شهریور 1389

1مهندس - ایران - شیراز
یک دیپلمات سومی هم تو راه است....البته از بلژیکه این سومی......بزودی خبرش بهتون می رسه.....
چهار‌شنبه 24 شهریور 1389

mhs - ایران - رشت
این بابا کمی‌ مشکوک میزنه، اولا میگه که موسوی یک شبکه مخفی‌ درست کرده؟!! بعد میگه که ۹۰% از کارمندان در وزارت امور خارجه با مسوی هستند یعنی‌ دارند براش جاسوسی میکنند. اگه دقت بکنید، ظاهراً کسی‌ از پشت هدفونش بهش میگه که چی‌ بگو، صدای کسی‌ دائماً میاد و این بابا هم مراتب اینور انور نگاه میکنه.
چهار‌شنبه 24 شهریور 1389

payam armani - انگلیس - منچستر
ملت هزینه خود را داد حالا نوبت شما دیبلماتها وباسداران سبز است که با جدایی از این نظام فاسد ترک را عمیقتر کنید.
چهار‌شنبه 24 شهریور 1389

اتیلا - ژاپن - توکیو
درود به اقای علیزاده ! به اغوش ملت ایران خوش امدی ،، مرگ بر اصل ولایت فقیح که همان وقیح است
چهار‌شنبه 24 شهریور 1389

dkdk - دانمارک - اسلیس
از اون پدرسوخته های دروغگو .کثافت وقتیکه هنوز دولت جا نیافتاده بود و مردم کشته و زخمی میشدن چرا مدرک رو نکردی و حالا که بگفته خودت قرار بود پاکسازی بشی یا بگفته روشنتر از نون خوردن می افتادی سریع اعلام پناهندگی از فلاند کردی?تو هم مثل کودتاچیا پست و فرصت طلبی.مردم امثال تو را شناختند.بیشرف زمان کشته شدن ندا چرا مدرک رو نکردی که خونش پایمال نشود?متظاهر حقیر پست.شاید این حرف ومدرک را بموقع رو میکردی اصلا کشور دست کودتاچیان نمی افتاد.منطق و عقل سلیم میگه تو انگل و فرصت طلبی که فکر خودت بودی نه مردم.
چهار‌شنبه 24 شهریور 1389

kili_patilaki - قطر - دوحه
نفس نفس میزد و آرام نبود.چرا؟ ترس؟
چهار‌شنبه 24 شهریور 1389

زنده باد آزادی - ایران - ایران
خدا میدونه الان چقدر تو حسابش پول هست که دیگه سیر شده از این حکومت ...............
چهار‌شنبه 24 شهریور 1389

vahid.sharifi - کانادا - ونکوور
با سقف حرف میزنه? این عادت دستپرورده های نظام هست!
چهار‌شنبه 24 شهریور 1389

zagros_finland - فنلاند - هلسینکی
امید وارم اسم اون کسانیکه به سفارت رفت و آمد داشتند و برای جاسوسی به ایران میرفتند رو منتشر کنید تا همه اونا رو بشناسند.الان خیلی ها از اون جاسوسان دلهره و ترس از فاش شدن اسمشون برشون داشته و بعضی رو که در همین فنلاند هستند نمیدونند چکار کنندو کامنت های به اسم مخالفین نظام بر علیه این شما مینویسند.وای چی میشه اون روز. آقای علیزاده شما که حالا به صف مخالفین نظام جنایتکار جمهوری اشغالی پیوستید اگر به اسم این افراد دسترسی دارید باید آن را منتشر کنید تا این افراد از اینجا اخراج شده و در دیگر کشورها اروپایی نیز این بسیجی ها و جاسوسان سفارتخانه ها از ترس همین که روزی فاش میشوند دست از جاسوسی و ساندیسخوری بردارند.اگر به این اطلاعات و همچنین اطلاعاتی ازجنایت های رژیم این دست دسترسی دارید باید آن را منتشر کنید وگرنه به ایران و ایرانی خیانت کرده اید ایرانیها انسانهای بزرگواری هستند گذشته شما را در این صورت خواهند بخشید. تا ببینیم نظر دوستان در این زمینه چی هست.!؟؟
چهار‌شنبه 24 شهریور 1389

amirbmw - ایران - تهران
.. خوردی که عضو جنبش سبز هستی. تا حالا کدوم گوری بودی؟! حالا که خوب دزدی بردی هاتو کردی و چپاول کردی یاد ندا و مردم ایران افتادی؟ برو شیاد! برو پدر سوخته خودتو رنگ کن. منتظر آب گل آلود بود تا روی کثافت کاریهاش سرپوش بذاره!!
چهار‌شنبه 24 شهریور 1389

shaparak110 - المان - کلن
هرچند که تابلو هست به خاطر منافعش این کار رو کرده بازم خوبه چون ضربه دیگه ای به حکومت ایرانه.
چهار‌شنبه 24 شهریور 1389

zagros_finland - فنلاند - هلسینکی
oghab - فنلاند - هلسینکی . این غزعبلات چی از خودت میگی .! عین سخنان وزارت امور خارخه ایران !! ماموریتش تمام شده بود. اینجا تازه دو هفته است مدارس باز شده اند. کی روزنامه هلسینکی سانومات این نوشته پروفسور که ما خبر نداریم لینکش رو بذار. تا ما هم ببینیم. نکنه ترس برت داشته اسمت رو فاش کنه!!. فرض بر این که ماموریتش تمام شده برمیگشت تهران چرا پناهنده شده .!! نکنه سیستم رژیم اشغالیتون تغییراتی ایجاد شده هر کس ماموریتش به پایان رسد پناهنده بشه به همون کشور. وطن فروش کسی است که از حکومت فناتیک و قرون وسطائی آخوند ها حمایت میکنه و اونا یه ساندیس بهش میدن.مزدور دیگه از این غزعبلات سر هم نکنی.مثل اربابات دری وری نگو .
چهار‌شنبه 24 شهریور 1389

blackmoon - امارات - دبی
دیگه مهم نیست
چهار‌شنبه 24 شهریور 1389

marsel - ایران - تهران
bavar88 - هلند - آمستردام: حرفات منو یاد اون بنده خدا میندازه که توی تاریکی از ترس سوت میزد که ترسش کم بشه ((:
چهار‌شنبه 24 شهریور 1389

z.e.molla - ایران - ایران
راهتان پر رهرو باد تا براتون دیر نشده فکر میکنم این مردم ستم کشیده اینقدر قلب مهربان و با احساسی داره که شمارو با خشکها نسوزنه.نفرین به هر چی ملاست از ملاعمر تا ملاعلی و...
چهار‌شنبه 24 شهریور 1389

قاضی القضات - ایران - تهران
عقاب -فنلاند / ناباور 88 هلند ! غده بد خیم مسجد امستردام! با همه ادمهایی که مثل شما فکر می کنند هستم: من باور دارم خلقت براساس ثنویت استوار است یعنی جمع اضداد یعنی کشاکش دائمی و گریز نا پذیر خیر و شر , یعنی همان نبرد اهورا مزدا و اهریمن,گر نیک بنگرید و قضاوت 2 یا 3 میلیارد نفر روی این کره خا کی یا هر عقل سلیم را بطلبید,خواهند گفت شما اهریمن ,شر و تاریکی را در لفاف نور و قدسیات نمایندگی می کنید. . عقاب چشمان تیزی دارد اما شما کلاغ فنلاند قار قار فرمودید .. ازگزینش هنگام استخدام حرف میزنید از وطن فروشی حرف میزنید ! این نشان میدهد که بعد از 31 سال انقلاب ضد مردمی هنوز تشخیص نمی دهید وطن فروش و خائن چه کسانی هستند . یک دوران کامل زمین بر اساس علم زمین شناسی طول خواهد کشید تا شما تازه شبیه نئاندرتالهای سی هزار قبل بشید! انکس که نداند و نداند که نداند در جهل مرکب تا ابد الدهر بماند. ولی من شک دارم شما ادم های جاهلی باشید, یقینآ فرصت طلبانی هستید با جیب های اماس کرده از رانت های حکومتی! لعن الله قوم الضالمین و دورد بر پیوستگان بمردم!
چهار‌شنبه 24 شهریور 1389

h.k - دانمارک - اودا
شماها که مخالف پناهندگی دیپلماتها هستید.غیرازاینه که ماموران ساندیس خور سفارت ملایان هستید.ایا دوستان شما نیستند.درخیابانها مردم را به خاک وخون میکشند.هزاران جاسوس درکشورهای مختلف جهان ولو هستید. اما اربابانتان باختهاند.وماموریت شماهاهم تمام.
چهار‌شنبه 24 شهریور 1389

aseman_abi - انگلستان - منچستر
به این تیپ انسانها میگیم نان به نرخ روز خور. نظر شما چیه؟
چهار‌شنبه 24 شهریور 1389

zagros_finland - فنلاند - هلسینکی
oghab - فنلاند - هلسینکی *طبق گزارش هلسیکی سنومات فرزندان اقای علیزاده در فنلاد تحصیل میکردند.وچون ماموریت ایشان به عنوان کاردان به اتمام رسیده بود باید به ایران برمیگشته.یکی از دلایل پناهندگیایشان این بوده). برو یاد بگیر فنلاند چه جوری مینویسند بیسواد شک ندارم دو یا سه کلاس نهضت بیشتر سواد نداری.مزدور های این رژیم همه مثل ارباباشون بی سواد و عقب مانده اند. انم لینک بیسواد هرچند میدونم دو کلمه فنلاندی هم بلد نیستی اما به اربابان نشون بده. https://www.hs.fi/haku/?kaikkiSanat=iranin+diplomaatti. اینم لینک روزنامه هلسینکی سانومات به اینگلیسی در همین مورد برای رسوائی این مزدور و دیگر مزدوران. https://www.hs.fi/english/article/Iran+silent+over+defection+of+diplomat/1135260135852
چهار‌شنبه 24 شهریور 1389

بینوایان - ایران - تهران
زمین و آسمان و دریاها و کوه ها و اقیانوس ها و کویرها و رودها و دریاچه ها و دشت ها و باران ها و برف ها و آفتاب و جن و انس و خلاصه هر چه بود و نبود به هم بافتید تا بتونید یه مدرک برای اثبات تقلب در انتخابات بسازید ولی نتونستید. ولی یکبار مرد نبودید با شهامت اعلام کنید از احمدی نژاد خوشتون نمیاد و بحث تقلب در انتخابات رو فقط بخاطر کینه از احمدی نژاد و قدرت طلبیتون راه انداختید و یه عده جوون رو متوهم کردید و فریب دادید و به کشتن دادید. خودتان هم میدانید هر نظام دیگری هم بود از خودش در برابر این تهمت بزرگ و به خیابان کشاندن یه عده مردم از همه جا بی خبر دفاع می کرد. هر چند میدونم به خدا و قیامت اعتقاد ندارید ولی بدونید که روز حسابی هم هست.
چهار‌شنبه 24 شهریور 1389

ukguy4u - بریتانیا - لندن
bavar88 - هلند - آمستردام. بابا تو چقدر بانمکی بپا نمالنت به خیار بخورنت تموم بشی.
چهار‌شنبه 24 شهریور 1389

Azadikhah - هلند - تکسل
1مهندس - ایران - شیراز:خبرش رسید شما در خوابی و طرفدار اراذل و اوباش!. بینوایان - ایران - تهران :عمال احمدینژاد دوست داشتنیت جوانان را زدند و یک عده رو هم کشتن از رو برو دیگه و تمام دنیا هم متقلب بودن شما و احمدی رو فهمیدند! اینقدر خودتو به در و دیوار نکوب و نسوز,کسی واسه شماها تره هم خرد نمیکنه!
چهار‌شنبه 24 شهریور 1389

Pezhman - اتریش - وین
اندک , اندک , جمع مستان , میرسند.......زد به بغ بغ ساندیسخرا
پنج‌شنبه 25 شهریور 1389

h.k - دانمارک - اودا
دراینمواقع جاسوسان جمهوری اسلامی تعدادشان کاملن مشخص میشه.تعدادزیادی راجمهو.......اززمان بعدجنگ که قشقاوی بی......س درسوئد بود. بااسامی مستعار وارد اروپا کرد.واقعان تعداد بسیارزیاد.چون سپاه بعدازجنگ همه کارشان خوردنوخوابیدن شده بود. کامنت ها کاملن خودی وغیرخودی هارامشخص میکنه.
پنج‌شنبه 25 شهریور 1389

bache abadan - ایران - آبادان
بابا این به اصطلاح مدرکی که این مرتیکه رو کرده یک نامه خیلی معمولیه که در جریان تمام انتخابات دوره های قبل هم صادر و به کلیه سفارتخانه ها ارسال می شد و فقط برای اینه که هر کس به میل خودش با مطبوعات مصاحبه نکنه و آمار غیر واقعی ارائه نده این یک امر منطقی و قانونیه که نتیجه انتخابات را باید مرجع موثق اعلام بکنه نه امثال این مرتیکه و همکاران وطن فروشش.
جمعه 26 شهریور 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.