کانادا برای اجلاس انرژی به علی آبادی ویزا نداد


کانادا برای اجلاس انرژی به علی آبادی ویزا نداد

خبر آنلاین : کانادا برای حضور علی آبادی مدیرعامل مپنا در اجلاس انرژی جهانی روادید صادر نکرد.

بیست و یکمین اجلاس انرژی جهانی در حالی یکشنبه هفته جاری با حضور بیش از هزار نفر از کارشناسان کشورهای جهان در کانادا آغاز به کار کرد که قراربود به نمایندگی ازایران علی آبادی مدیرعامل مپنا در این اجلاس در خصوص وقایع اخیر در حوزه انرژی سخنرانی کند که این امر به دلیل عدم موافقت کانادا با دادن روادید به این مدیر ایرانی منتفی شد.

براین اساس از ایران هیچیک از مسوولان و مدیران حوزه انرژی حضور نداشتند و سخنرانی هم نکردند.این در حالی است که پیگیری های خبرانلاین برای جویا شدن از علت صادرنشدن روادید برای علی آبادی معاون سابق وزیر نیرو بی پاسخ ماند.

براساس گزارش خبرانلاین، این کنفرانس به منظور تلاش برای یافتن راه حل‌هایی برای حل چالش های جهانی از جمله مشکل توسعه اقتصاد، حفاظت از شرایط آب و هوایی و همچنین کاهش نابرابری های جهانی، برگزار می شود.

بر اساس این گزارش، بررسی چالش های کنونی جهان درخصوص انرژی از مهمترین محورهای این کنفرانس است.

در کنفرانس جهانی انرژی، اعضای شرکت کننده به بررسی موضوعاتی از قبیل دسترسی آسان به منابع انرژی در کشورهای فقیر، مقررات و چارچوب ها، نقش منابع جدید انرژی، و همچنین فن آوریها در انرژی پایدار آینده خواهند پرداخت.

"پییر گادونیکس" رئیس کنفرانس انرژی جهانی در مراسم افتتاح این کنفرانس با توجه به اهمیت انرژی در دنیای معاصر گفت، امروزه بازارهای جدید باید در سه بخش عمده شامل رشد اقتصادی، حفاظت از شرایط آب و هوایی و همچنین موضوعات اجتماعی به چالش بپردازند.

شورای انرژی جهانی، که سازمانی چند انرژی است با کمیته هایی تقریبا از 100 کشور هر سه سال یکبار اقدام به برگزاری چنین کنفرانس می کند.

گفتنی است، این کنفرانس با هدف ارائه راه حل و راههای مقابله با چالش های بازار انرژی و همچنین انرژی هایی نوین  با حضور هزاران نفر از شرکت کنندگان از بخش های مختلف صنعتی، دولتی، سازمانهای بین المللی و همچنین رسانه، دانشگاهها و بخش های مربوط به صنعت انرژی تشکیل می شود.

h.k - دانمارک - اودا
دستشان درد نکنه.انجا که طویله نیست.
سه‌شنبه 23 شهریور 1389

Black Chador - امریکا - ولدن
کانادا معمولان به تروریستها و قاتلها ویزا نمیدن این یک امر عادی هست.
سه‌شنبه 23 شهریور 1389

1k adame sadegh - کانادا - تورنتو
باید تمام کشورها این کار را انجام دهند برای تمامی سران رژیم
سه‌شنبه 23 شهریور 1389

mashkok - ایران - ایران
این نژاد پرستها همه چیز رو سییاسی مکنند
سه‌شنبه 23 شهریور 1389

maryam-germany-71 - المان - برلین
ادم کچل بشه کنف نشه
سه‌شنبه 23 شهریور 1389

فاتح - ایران - تهران
از کشور کانادا که فرزند ناخلف انگلیس است انتظاری جز این نیست .
سه‌شنبه 23 شهریور 1389

pejmanfrance - فرانسه - پاریس
فاتح - ایران تهران. حرف مفت موقوف. سران سفاک جمهوری اسلامی را تا دونقوز اباد هم نباید راه بدهند تا چه رسد به کانادا. خود این آخونها خودشان دست پرورده انگلیسیها هستند و اصلا انقلاب ننگین 57 زنا زاده ایست است که فاعلش انگلیس بوده . برو آب بکش.
سه‌شنبه 23 شهریور 1389

babak.khormdin - ایران - مشهد
خوشمان امد.اینها جاشون تو افریقا و کشورهای سطح پایین نه کانادا
سه‌شنبه 23 شهریور 1389

1k adame sadegh - کانادا - تورنتو
mashkok - ایران - ایران فاتح - ایران - تهران اره شماها دستمال بدست چرا از رژیم افت الله فجیح اسهالی نمیگید که دیگر چیزی مانده که سیاسی نشده باشه.اتفاقا این عرب زادههای اخوندی که از نجف و کربلا امده اند نسبت به ایرانیان اصیل نژادپرستی میکنند چه راحت مردم رادسته دسته اعدام کردند و میکنند.کدام یک از شا هان ما این چنین کردند
سه‌شنبه 23 شهریور 1389

zartusht67 - المان - فرانکفورت
حیف کانادا که همچین گ.....وارد خاکش بشه
چهار‌شنبه 24 شهریور 1389

alexxx - اتریش - وین
ایشون فکر کرده بود علی اباد هم کشوریه!!!
پنج‌شنبه 25 شهریور 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.