از قتل همسرم اصلا پشیمان نیستم


از قتل همسرم اصلا پشیمان نیستم

مردی که متهم است به همراه دخترعمه‌اش، همسرش را به طرز فجیعی به قتل رسانده است، در دادگاه مدعی شد که از قتل همسرش اصلا ناراحت نیست.

صبح 6 مرداد سال گذشته خانواده زن جوانی به نام زهره با مراجعه به دادسرای جنایی تهران، مدعی شدند که وی از شب گذشته مفقود شده است.
تحقیقات برای یافتن اثری از زهره آغاز شد و 2 روز بعد، خبر کشف جسد زن جوانی، در حالی که به شکل فجیعی به قتل رسیده بود، در بیابان‌های شهرستان پاکدشت پیدا شد. خانواده زهره با حضور در پزشکی قانونی جسد او را شناسایی کردند.

بعد از انجام تحقیقات لازم، شوهر مقتول به نام منصور دستگیر شد و در اولین بازجویی اعتراف کرد که همسرش را به دلیل انحراف اخلاقی و به همراه دخترعمه‌اش به قتل رسانده است.

قرار مجرمیت متهمان پرونده صادر و پرونده برای رسیدگی به شعبه 113 دادگاه کیفری استان تهران ارجاع شد که صبح امروز به ریاست قاضی محمدرضا محمدی کشکولی برگزار شد.

اصغری‌روشن، نماینده دادستان با اشاره به مدارک موجود در پرونده، اتهام انتسابی به منصور مبنی بر مشارکت در آدم‌ربایی و مباشرت در قتل و اتهام ناهید، مبنی بر مشارکت در آدم‌ربایی و معاونت در قتل، محرز دانست و خواستار مجازات آنها شد. اولیای‌دم نیز خواستار قصاص قاتل دخترشان شدند.

در ادامه جلسه، منصور در جایگاه قرار گرفت و گفت: متوجه انحراف اخلاقی همسرم شده بودم و روزی که قرار بود با او به دادگاه بروم تا مدارک خود را ارائه کنم، ناگهان توسط پلیس به خاطر پیدا شدن مقداری هرویین در ماشینم دستگیر شدم. مطمئن بودم که مواد مخدر را همسرم داخل ماشین گذاشته و مرا به پلیس معرفی کرده است.

وی ادامه داد: یک ماه بعد از اینکه به زندان رفتم، با مرخصی من موافقت شدم و به خانه عمه‌ام رفتم. دو روز بعد، نیمه‌شب، به همراه ناهید، به خانه همسرم رفتم و از خانه متروکه‌ای که در کوچه پایینی منزل او بود، وارد خانه شدم. برق خانه را قطع کردم و در یک لحظه او را با تهدید چاقو از خانه خارج کردم.

منصور گفت: با ماشین شوهر ناهید، زهره را به حوالی گرمسار بردیم و آنجا بعد از اینکه تمام مدارک را به زهره نشان دادم، از عملی کردن تصمیم خود منصرف شدم. به سمت تهران برگشتیم ولی در حوالی پاکدشت او را به بیابانی کشاندیم و بعد از اینکه حدود 15 ضربه چاقو به او زدم، زبان و بینی او را بریدم و هر دو چشمش را درآوردم.

وی با بیان اینکه آزادی برای من سخت‌تر از زندان است، گفت: من به خاطر شرفم قتل انجام دادم و حاضر نیستم مدارک خود را به پلیس نشان بدهم.

بعد از منصور، ناهید دیگر متهم پرونده در جایگاه قرار گرفت ضمن انکار دخالت در قتل گفت: من به هیچ‌وجه در جریان قتل نبودم. یک روز به درخواست خاله‌ام برای منصور شیشه بردم و منصور به ما گفت به خاطر خیانتی که همسرش کرده، او را کشته است. موضوع را جدی نگرفتم اما وقتی به پدرش زنگ زد و موضوع را گفت، ما هم مطمئن شدیم.

وی ادامه داد: او از کار خود ناراحت نبود و قرار شد بعد از خداحافظی از والدینش، خودش را به پلیس معرفی کند. اما دو روز بعد از من خواست برایش خانه تهیه کنم. چند روز بعد مدعی شد که دروغ گفته است و پدرم خواست برایش خانه تهیه کنم.

ناهید ادامه داد: من او را همراهی نکردم و نمی‌دانم چرا اصرار دارد که مرا شریک جرم خود معرفی کند. من روز قتل خانه دوستم بودم و برای ادعایم شاهد دارم.

بعد از اظهارات متهم، با توجه به اظهارات متهمان، قاضی ختم جلسه را اعلام و دستور انجام تحقیقات بیشتر درباره این پرونده را صادر کرد.

Neda02 - کانادا - اتاوا
حیوان وحشی تو اصلا شرف هم داری که به خاطرش قتل انجام دادی و تازه ادعا می کنی حاضر نیستی مدرکی به پلیس نشان بدهی? مگه اون زن بیچاره مایملکت بود? بعد از کشتن هم ارام نشدی و زبان و بینی او را بریدی و هر دو چشمش را درآوردی فقط چون به خودت حق می دادی. لعنت بر تو جامعه ای که این حق توحش را به تو داده.
دوشنبه 22 شهریور 1389

Black Chador - امریکا - ولدن
خوب راست میگه مدرکش را بخاطر اینه شرف زنش رو ننگین نکنه نشون نمیده. اصلا طبق قانون زیر شکمی قران همینکه یک مرد خانواده به انحراف اخلاقی یک زن خوانوادهاش شک ببره مجازه که بکشتش. حالا تازه خیلی پیشرفت کردن چون قبلا اجازه داشتن زنده بگورشون کنند. زنهای مسلمان باید شکرگذار باشن از این قضیه.
دوشنبه 22 شهریور 1389

AFGPersian - سوئد - مالمو
خیلی راحت . چه دلی دارن بعضی ها. البته تقصیر مواد لامصبه
دوشنبه 22 شهریور 1389

poriyaye_vali - قطر - دوحه
تو اگه شرفتو دوست داشتی باید طلاق زنتو میدادی بیشرف قاتل...مطمئنا لحظه ای که طناب دار رو به دور گردنت انداختند مثل سگ پشیمان خواهی بود اما دیگه پشیمانی سودی نداره به همان راهی باید بری که همسرت رو فرستادی
دوشنبه 22 شهریور 1389

سید ابوالقاسم واعظ - اندونزی - جاکارتا
این گونه قتل ها درصد بسیار بالایی از شمار قتل ها در تمام کشورهای جهان را شامل می شود و مردان و زنان بسیاری را راهی گورستان می کند. در غرب به آن می گویند قتل حسادتی و در شرق قتل ناموسی. به هر حال اگر از همسرتان خوشتان نمی آید یا جلوی خودتان را بگیرید یا اول از همسرتان جدا شوید.
دوشنبه 22 شهریور 1389

goli jon - اسپانیا - بارسلونا
واقعا هر دم از این باغ باری می‌رسد تازه تر از تازه تاری می‌رسد حالا نقل اینست نخیر آقا شما به خاطره مسایل انحرافی خانمت این کارو نکردی بلکه به خاطره مسایل انحرافی خودت بود بی‌ وجدان و واقعا هم تقصیر تو و امثال تو نیست تقصیر اون دین اسلام هست که به امثال تو انسان نما اجازه داده این غلطها رو بکنین اگر اون مملکت بی‌ درپیکر قانون داشت که هر بی‌ سرپأیی نمی‌اومد خودش قانون اجرا کنه‌.... هر چی‌ بدبختی میکشیم از اونه.
دوشنبه 22 شهریور 1389

ARTEMIS-SW - فرانسه - .پاریس
مردک اشغال گور بابای خودت و شرفت!!!!!!در کشور وحوش اسلامی نام هر جنایتی را شرف گذاشته اند.
دوشنبه 22 شهریور 1389

arash803 - سوئد - کارلسکرونا
15 ضربه چاقو به او زدم، زبان و بینی او را بریدم و هر دو چشمش را درآوردم. ملت به کجا میرسه با جو وهشتناک???. کارلسکرونا
دوشنبه 22 شهریور 1389

artosh - ایران - تهران
امیدوارم همگی رفتارمون مثل کامنتهامون باشه تا کمتر شاهد اینگونه وحشی گری ها باشیم...!!!
سه‌شنبه 23 شهریور 1389

dkdk - دانمارک - اسلیس
Black Chador - امریکا - ولدن لطفا از خودتان شر ور ننویسید و بعد بگویید در قران امده یا در تورات یا انجیل امده.شاید 4 تا بیسواد بپذیرند اما عده ای که مطالعه و سواد کافی دارند متوجه چرت نویسیتان میشوند.از اینکه این مردک حیوانی بیشعور بوده شکی نیست.اما در هیچ مذهبی گفته نشده شوهر اجازه کشتن زنش را بعلت انحراف زن دارد.اصلا انسان اجازه ندارد انسان دیگری را با هر جرمی بقتل برساند. این خداوند است میتواند در مورد بندگانش قضاوت کند نه انسانیکه خود گناهکار است.
سه‌شنبه 23 شهریور 1389

faryad_111 - استرالیا - ادلید
Black Chador - امریکا - ولدن, توی کدوم قران اومده که همینکه یک مرد خانواده به انحراف اخلاقی یک زن خوانوادهاش شک ببره مجازه که بکشتش,چرا از خودتون قانون درمیارین و مچسبونید به قران.پناه بر خدا.
سه‌شنبه 23 شهریور 1389

sir_reza - ایران - تهران
Black Chador - امریکا - ولدن. کجای قرآن همچین چیزی گفته؟ اگه راست میگی بگو کدوم سوره و کدوم آیه؟. این تویی که داری شکمی حرف می زنی! در واقع حرف نمی زنی و به قول dkdk - دانمارک - اسلیس دارای شر و ور می نویسی. بعضی موقع ها آدم می تونه چیزی نگه. بد نیست تو هم امتحان کنی!
سه‌شنبه 23 شهریور 1389

maryam-germany-71 - المان - برلین
کثافت
سه‌شنبه 23 شهریور 1389

Black Chador - امریکا - ولدن
dkdk - دانمارک - اسلیس . . و بقیه:. قران 4:15- 24:2 - 17:32- . حدیث: نوشته 7 کتاب 63 شماره 196----4206. تحقیق فبل از دفاع از یک راهنما و قوانین اسلامی در مورد زیرشکم خیلی ساده هست چون بیشتر کتابهای محم و علی نقطه اصلیش همین زیر شکمی هست.
سه‌شنبه 23 شهریور 1389

پریستوک - ایران - تهران
dkdk - دانمارک - اسلیس/ faryad_111 - استرالیا - ادلید/ sir_reza - ایران - تهران شاید قران... مستقیماً مجاز نکرده باشه ولی غیر مستقیم که این کارو کرده . اون مرتیکه معتاد این کارد نمی کرد جمهوری اسلامی تاکید می کنم اسلااااامی ( قرانی ) با مدارک خرزو خوانی زنرو سنگسار می کرد! در ضمن بچه ها هر کی شیشه بزنه توهم خرزو خوان بعد یه مدن برش می داره
سه‌شنبه 23 شهریور 1389

iranjp - ژاپن - توکیو
ماشاالله به شرفت بیشرف .
سه‌شنبه 23 شهریور 1389

morsal - افغانستان - کابل
به نطرم اگرقرار باشد نام انسان راروی چنین اشخاص گذاشت دقیقا توهین بزرگیست به انسانها
سه‌شنبه 23 شهریور 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.