تجمع نیروهای امنیتی در اطراف خانه مهدی کروبی


تجمع نیروهای امنیتی در اطراف خانه مهدی کروبی

یکی از تجمع‌های مقابل خانه مهدی کروبی

سایت سحام‌نیوز روز پنجشنبه در خبری نوشت، «نیروهای امنیتی»  بار دیگر  در اطراف خانه مهدی کروبی مستقر شده‌اند.
به گزارش سحام‌نیوز، این نیروها با این ادعا که «خبر رسیده که آقای کروبی قصد برگزاری نماز عید فطر را دارد» اقدام به استقرار مجدد در مقابل در خانه وی کرده‌اند.

در همین حال یکی از نزدیکان مهدی کروبی ضمن تایید این خبر، به رادیو فردا گفت که نیروهای اطلاعاتی و امنیتی در اطراف منزل مهدی کروبی مستقر شده و به غیر از اهالی منزل،  به کسی اجازه رفت‌ و آمد به این خانه را نمی‌دهند.

تجمع نیروهای «امنیتی» در اطراف خانه مهدی کروبی در حالی صورت می‌گیرد که روز جمعه در ایران عید فطر اعلام شده است و روزه‌داران صبح جمعه، نماز عید را به جا ‌می‌آورند.

در ماه رمضان و همزمان با شب‌های احیا، نیروهای هوادار حکومت، پنج شب متوالی در اطراف خانه این رهبر اصلاح‌طلب تجمع کرده و حتی به سوی خانه وی نیز تیراندازی کردند.

این حمله‌ها که واکنش گسترده اصلاح‌طلبان را در پی داشت، از سوی سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ، «حادثه‌ای ساخته و پرداخته‌ عناصر بی‌تدبیر و خودسر »
اعلام شد؛  سپاه محمد رسول‌ الله تهران بزرگ همچنین در بیانیه خود قید کرده است که «فرصت‌طلبان و نفاق داخلی در پی بهره‌برداری» از این اتفاقات بوده‌اند.

سایت سحام‌نیوز روز پنجشنبه ضمن اعلام  خبر  تجمع نیروهای امنیتی، در اطراف منزل مهدی کروبی توضیح داده است که «آقای کروبی قصد برگزاری نماز عید فطر را نداشته و ندارند و اخبار منتشر شده در برخی سایت‌ها خبر کذب می‌باشد که توضیح فوق نیز به ماموران امنیتی مستقر در محل از سوی فرزند ایشان اعلام شده است.»

در همین حال روز چهارشنبه، مهدی کروبی در نامه‌ای سرگشاده خطاب به «ملت ایران»، به شدت حمله‌کنندگان به منزلش  را به «جناح دیکتاتورماب تمامیت‌خواه» منتسب کرد نوشت: «در ماجرای حملات وحشیانه شب‌های قدر دیدیم که ابتدا مزدبگیران را افراد مؤمن، متعهد و ولایت‌مدار قلمداد کردند و با حضور فرماندهان نیروی انتظامی و سیاسی منطقه در صحنه، مهر تائید بر این ادعا زدند. اما وقتی دیدند که نقشه‌های‌شان بر آب شد و حاصلی نبردند و با طرد و نفرت مردم ایران و جهانیان مواجه شدند طی اطلاعیه‌ای این عناصر را خودسر، بی‌تدبیر و بی‌بصیرت نامیدند.»

مهدی کروبی که همچنان پس از انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۳۸۸ بر مواضع خود پافشار می‌کند در بخشی از نامه خود آورده است: «آنکه از مردم برید، راهی نخواهد داشت جز آنکه به چند قداره‌بند باج‌گیر دل خوش کند و این سرنوشت آنهایی است که زورگویی را جایگزین مردمسالاری می‌کنند و آرای مردم را کاغذ باطله می‌پندارند.»

پیش از این فاطمه کروبی، همسر مهدی کروبی، در
نامه‌ای به آیت‌ الله خامنه‌ای از وی  پرسید: «اختلاف همسرم با جنابعالی در مسائلی که همگان بر آن واقفند چه ارتباطی با حق زیستن خانواده و آسایش و آرامش همسایگان ما دارد؟»
standard - انگلیس - لندن
این اخوندها هم اگه دست از سر سیاست بردارن و کنار بکشن مردم دست از سر اونها برنمیدارن و میخوان که همیشه یک قهرمان از نوع اخوندی داشته باشن دلیلش هم این که مذهب تو مغز اکثر ایرانیها رسوب کرده و حالا حالا ها طول میکشه که دست از سواری دادن به اخوند بردارن
جمعه 19 شهریور 1389

standard - انگلیس - لندن
خلاصه اگه فردا یک اخوندی پیدا بشه و بگه منو شاه مملکت بکنید اب و برقتون مجانی میشه کسی نمیپرسه که پس کی قرار پول اب وبرق ما رو بده?ژاپنیها? یا بگه پول نفت رو میاریم سر سفره ها کسی نمیپرسه پس چطوری مدرسه و بیمارستان میسازیم ? اخوندا فن اوری میکنند??? یا این ادراک لاجرم دست به دامن کروبی میشیم وقهرمان سازی و اخوند پروری و ..
جمعه 19 شهریور 1389

khosh bavar - ایران - کرمان
کشور خر تو خر به این میگن, هر کسی کتاب " قانون " خودشو داره !?
جمعه 19 شهریور 1389

haghighatgo - آلمان - برلین
این پدر ..گ . تا مدتی پیش تو آخور ما و با ما و رهبر می خورد و زیادتر از همه هم می خورد و یه دفعه مثلیکه زنبور آزادی و زبون درازی و پرخوری اونجاش رو نیشش زد و مارو دیگه نمی شناسه و هر روز هم دیگه یه لگد برامون پرت می کنه !! آقا بزار..بزار من همین آلان با چاقو خونش رو بریزم ...نه آقا خونریزی در اسلام حرام است مگر نمی دانی؟؟!! خون ریزی نه . پس بزارید یه تیر بهش بزنم..نه آقا جان تیر اندازی به آخوند در دین تازی حرام است !! تیراندازی نه..پس بگذارید یه سنگ تو سرش بزنم...نه آقا چرا می خوای سنگ بزنی به سرش..نه آقا جان سرش میشکنه خون می آد..دوباره خون ریزی میشه که..لاالله بلاخره یه جوری بزارید من این رو بکشمش...رهبر گفته چندتا کیسه برنج بهم میده اگر قضیه رو تموم کنم آخه ...!!!.
جمعه 19 شهریور 1389

kharabati انگلیس بیرمئگام - انکلیس - بیرمنگام
این چلاغعلی و انتری هر جوریه میخوان این روزهای طلائی که تو خوابم نمدیدن رو از دست ندن حالا بهر قیمتی البته این کارها نشانه اخرین روزاشونه پیروزی خیلی نزدیکه مرگ بر هر چی دینو مذهبه.
جمعه 19 شهریور 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.