ایجاد دیوار حائل بین دختران و پسران در دانشکده علوم اقتصادی


ایجاد دیوار حائل بین دختران و پسران در دانشکده علوم اقتصادی

با نزدیک شدن به زمان آغاز سال تحصیلی دانشگاهها، مسئولان دانشکده علوم اقتصادی با همکاری حراست این دانشکده، اقدام به ساختن دیواری در محوطه این دانشکده برای جدایی خواهران و برادران کرده‌اند.

دانشجویان دانشکده علوم اقتصادی به تازگی شاهد اقدام مسئولان دانشکده به احداث دیواری در محوطه این دانشکده برای جداسازی جنسیتی بوده‌اند.

بنا به گزارش‌های رسیده به کلمه، با نزدیک شدن به زمان آغاز سال تحصیلی دانشگاهها، مسئولان دانشکده علوم اقتصادی با همکاری حراست این دانشکده، اقدام به ساختن دیواری در محوطه این دانشکده برای جدایی خواهران و برادران کرده‌اند.

این اقدام پس از آن صورت می گیرد که در ابتدای سال تحصیلی گذشته، حراست دانشکده اقدام به نصب پرده برزنتی در محوطه دانشکده کرده بود که با مخالفت و اعتراض دانشجویان مجبور به برداشتن آن شد.

دانشجویان این دانشکده همچنین خبر داده‌اند که همزمان از این اقدام، حراست دانشکده چند نگهبان زن نیز استخدام کرده است که وظیفه آنها تذکر به دانشجویان دختر در خصوص رعایت شئونات اسلامی است.

دانشکده علوم اقتصادی که پیش از این تحت عنوان دانشکده امور اقتصادی و دارایی شناخته می‌شد، جدا از دیگر دانشگاههای شهر تهران به فعالیت می‌پردازد و به صورت نیمه متمرکز دانشجو می‌پذیرد. ریاست این دانشکده از زمان روی کار آمدن محمود احمدی نژاد، به یکی از فارغ‌التحصیلان دانشگاه امام صادق (ع) به نام مهدی صادقی واگذار شده است که تاکنون چند استاد مطرح و بنام این دانشکده را اخراج و در عوض تعداد زیادی از همکاران خود و فارغ التحصیلان دانشگاه امام صادق (ع) را به این دانشکده آورده است.

sara_shiraz_iran - ایران - شیراز
ادم بمیره ولی تو این دانشگاه با همچین رییس و اساتید متحجری درس نخونه. فک میکنن همه مثل خودشون عشق پورنو هستن اشغالای عوضی
جمعه 19 شهریور 1389

kharabati انگلیس بیرمئگام - انکلیس - بیرمنگام
واقعا که احمقی نژاد اسمت برازنده اته!!!
جمعه 19 شهریور 1389

کاسیت - ایران - خرم اباد
اطراف دیوار مین گذاری، کانل آبی چیزی که نیست
جمعه 19 شهریور 1389

yashasinazarbaijan - امریکا - نیویورک سیتی
صد رحمت به طالبان
جمعه 19 شهریور 1389

کاسیت - ایران - خرم اباد
امید دادن به دانشجویان این دانشگاه. یه مزیتی که این طرح ملی بزرگ داره اینکه بعد از اتمام دانشگاه این رو تجسم کنید هیچکدوم از اونها همدیگرو ندیدن(چون من شنیدم میخوان طرح مذکر و مونث تو خیابونام اجراشه) حالا اگه ازدواج کنن چی میشه یا همیدگرو میخورن اینکه قوربونش برم حسابی از خجالت هم درمیان.خوب شاهنامه هم اخرش خوشه
جمعه 19 شهریور 1389

MEHRNAZdiba - نروژ - اسلو
امکان نداره یه دانشجو این توهین رو بپذیره ....اگه نمی خواین هر صب که میرین دانشگاه با دیدن اون دیوار حالتون گرفته شه, همون روز اول دیوارو رو سرشون خراب کنید.ازدیوار برلین سخت تر که نیس
جمعه 19 شهریور 1389

khosh bavar - ایران - کرمان
ای وای ! چه کار دارند میکنند این روانیها ! بچه ها , اعتراض کنید, بهر شکلی که شده اعتراض کنید ! پس کی میتونند همدیگر را ببیند و همدیگر را درک کنند ?! در خیابان نه, در پارک نه, کنار دریا نه, در........... !
جمعه 19 شهریور 1389

alexxx - اتریش - وین
بعداز سی سال حکومت اسلامی روزهای اخیر یهو دوباره مساله حجاب مشکل ساز و سوژه مباحثه شده. چیه اثرات اسلام رنگ و روش رو باخته یا دولت اینقدر عدم اعتماد و اطمینان بین مردم و معممها ایجاد کرده که از هیچ بهانه ای نمیگزره . برای سیاه کردن خلق الله و سواستفاده از غرایز مردم که تخصص دارن این سوسمارنشانهای وحشی.
جمعه 19 شهریور 1389

marjamak - نروژ - اسلو
درود بر شما خبری داشتم در مورد جوان های ایرانی در یونان که در شرایط بسیار اسفناک در اعتراض به بی توجهی دولت یونان دست به تحصن زدند انها چون همیشه نیاز به پشتیبانی شما دارند که با فریاد رسایتان مردم را اگاه کنید تا به یارمندی این بخت برگشته گان دولت یونان را زیر فشار های بین الملی خود قرار دهند پیشاپش از مهرتان سپاسگزاریم به امید سر بلندی وپیروزی برای شما و ایران عزیزمان
جمعه 19 شهریور 1389

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
خاک صد عالم به سرتان دین پر از شهوتتان که فکر و ذکرتان خون و زیر شکم است با این..ع.قلاب شکوهمند چه بر سر ایران اوردید ننگ بر شما.
جمعه 19 شهریور 1389

omid norway - نروژ - اسلو
یک گام به جلو!!!!!!!!!????توهین از این بدتر نمی شه
جمعه 19 شهریور 1389

alireza.ch - سوییس - نوشاتل
ولی به نظر من اصلا ایده ی بدی نیست. چرا؟ سی سال هست که این نمایندگان الله نتوانستند یک روسری درست بر سر زن ایرانی کنند. نتوانستند عادت نماز خواندن و روزه گرفتن را عمومی کنند. چون نفوس و عقل های سالم زیر بار چنین جفنگیاتی نمی روند. به هر حال باید به روشی نشان داد که اسلام هنوز در ایران زنده است. از این گذشته اینگونه اعمال می تواند مانند اسانس نعناع موجب دفع نفخ معده معدود متدینین خواب زده گردد.
جمعه 19 شهریور 1389

zartusht67 - المان - فرانکفورت
اسلام در خطر افتاده اخر حرام لقمه ها فحشا که در ایران بیداد میکنه مردم تمام دنیا شما کثافت ها را خوب شناخته اند رفتنی شدید با این کارها نمیتوانید اتش روشن شده را خاموش کنید
جمعه 19 شهریور 1389

porharfi - هلند - آرنم
اینها که "خواهران و برادران "!! هستند پس ترس!! ..از بخطر افتادن ِ اوضاع. *اقتصادییه !! که دیوار کشیدن ..! وگرنه نگـــــرانیه دیگه ایی نمیتونن داشته. باشند !! "*این خواهران و برادران!!.."* ..امــــآم خمینـــــی...*"
جمعه 19 شهریور 1389

Nader Jahanbani - کانادا - تورنتو
دانشگاه امام صادق متعلق به وزارت اطلاعات میباشد که کادرهای مورد نیاز خود را در آنجا تربیت میکند. در دولت پاسدار هزار تیر مزدوران آموزش دیده در این مرکز آموزش جاسوسی و شکنجه, در اکثر مراکز کلیدی کشور بخصوص دانشگاهها گماشته شدند.
جمعه 19 شهریور 1389

mashady - انگلیس - منچستر
اینجا به نوجوونها اموزش میدن که چطور بر شرم وحیا غلبه کنند و با جنس مخالف ارتباط برقرار کنند تو کشور ما ادمهای گنده وقتی به جنس مخالف میرسند تعادلشونو از دست میدن چه رسد به جوون بعد میگن ما فرهنگ چند هزار ساله داریم دوستان من از اون فرهنگ الان چیزی باقی نمونده هرکی از راه رسیده یه لگد بهش زده عربها مغولها روس انگلیس......
شنبه 20 شهریور 1389

faryad_111 - استرالیا - ادلید
مثلا میخوان جلوی چی رو بگیرن با این کارا.همین کارارو میکنن گند میزنن به مملکت.به کاراشون افتخار هم میکنن.
شنبه 20 شهریور 1389

rastad - ایران - تهران
کافر همه را به کیش خود پندارد . جز به پائین تنه مگه به چیز های دیگه ای هم فکر میکنن ؟ تف به شرفتون .
شنبه 20 شهریور 1389

Pezhman - اتریش - وین
دیوار را باید بین سیاست ومذهب بنا کرد.
یکشنبه 21 شهریور 1389

ciooc20 - ایران - تهران
گل بود به سبزه نیز آراسته شد این متحجرین واقعا کشور را به گند کشیدند . وقتی به دادگاههای کشور مراجعه کردم دیدم پرده ای کشیده اند و زنان را . بازرسی می کنند به امام زاده صالح (ع) رفتم باز پرده ای کشیده اند و زنان . را بازرسی می کنند حالا زورشان رسیده به دانشگاهها دیوار حائل می کشند تا دخترهارا از پسرها جداکنند تا یکوقتی دانشگاه بفسادکشیده نشود خدا نابود کنه این متحجرین را که کشوررا بردند به زمان قاجار مطمئن باشند که ملت شجاع ایران نمی گذارند که اینها بیش از این حکومت کنند ما فکرکردیم باانقلاب اسلامی مملکت ما بهترمی شود نمی دانستیم که به زور می خوان عقیده متحجر خودشون را به ماتحمیل کنند ما دین اسلام را دوست داریم می دانیم که پیغمبرمون حضرت محمد (ص) مخالف متحجرین هستند و حضرت علی (ع) خودش فرموده بود که با زمانه پیش بروید اینها فکرمی کنند که زن را از مرد جداکنند کشور بهشت می شود . این ملاها مثل احمدخاتمی و جنتی و علم الهدی و مصباح و علیرضا پناهیان و خامنه ای و .. تا تونستند ازاین فتواها صادرکردند .
یکشنبه 21 شهریور 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.