دایی: برای تصاحب صدر جدول به دیدار پاس می‌رویم


دایی: برای تصاحب صدر جدول به دیدار پاس می‌رویم

سرمربی پرسپولیس گفت: با شناختی که از پاس همدان داریم برای تصاحب صدر جدول به دیدار این تیم می‌رویم.

علی دایی  درباره دیدار روز شنبه برابر پاس همدان عنوان کرد: بازی بسیار سختی داریم. این تیم دارای مهره‌های بسیار خوب و یک مربی خوب به نام علی اصغر مدیرروستا است. مدیرروستا یکی از بهترین مربیان فوتبال ما است و به نظرم باید منتظر روز سختی باشیم.

وی افزود: به دنبال این هستیم تا با یک بازی منطقی و تمرکز در زمین خودمان بتوانیم برنامه خود را به حریف دیکته کنیم و به خواسته‌مان برسیم. در این بازی قطعا به دنبال تصاحب صدر جدول خواهیم بود.

دایی در خصوص بازیکنان محروم و مصدوم گفت: خدا را شکر مصدوم و محرومی نداریم و امیدوارم با اضافه شدن بازیکنان ملی‌پوش‌مان با قدرت کامل به دیدار پاس برویم.

سرمربی پرسپولیس در خصوص جدایی مهدی تارتار و حضورش در راه‌آهن به عنوان سرمربی تاکید کرد: تارتار دوست بسیار نزدیک من است. ایشان روز گذشته و در ابتدای تمرین به دیدارم آمد و از من اجازه گرفت تا به راه‌آهن برود. او یکی از افرادی است که رفاقتی دیرینه با من دارد و هرجا که باشد برایش آرزوی موفقیت می‌کنم.

دایی در خصوص حضور مربی جدید به جای تارتار گفت: تمهیداتی را در نظر می‌گیریم تا کادر فنی کامل‌تر شود و از این بابت دچار مشکل نشویم.

ashkan_m2013 - ترکیه - استانبول
لنگیا پس کی با تیمای مدعی بازی دارند...بدبختیاشون از هفته یازدهم شروع میشه:)
پنج‌شنبه 18 شهریور 1389

shahab46 - المان - هانوفر
نرفتی هم نرفتی.
پنج‌شنبه 18 شهریور 1389

zoroye iran - اتریش - وین
استفراقیا شما با این همه بازیکن وجودشو نداشتید نفت تهران رو ببرید شما رو خواهیم دید در اهواز و در ابادان جرات دارید تو اون هوای وحشتناک 1 امتیاز بگیرید ما 4 امتیاز از اونجا گرفتیم
پنج‌شنبه 18 شهریور 1389

immortal1977 - هلند - امرسفورت
ashkan_m2013 - ترکیه - استانبول . لگن جان برو برس به تیم کیسه ای پاره پورت که معلوم نیست چرا از 10 تا کامنتی که اینجا میزاری 9 تاش راجع به سرورت تاج سرت پرسپولیس زلزله محبوب هر چی دله, هستش ;) برو پسر جان برو جلوی پیروز کلنگ رو بگیر که با فرهاد مامانی دعواشون نشه! اخه دیدی که با چه ناز و ادایی گفته مجبورم بازی با استقلال قیافه 3 تا استقلالی رو تحمل کنم ;)
پنج‌شنبه 18 شهریور 1389

1qaz - استرالیا - سیدنی
کمبود یک مهاجم شش دانگ و یک هافک دفاعی اماده واسه تیم مون مرتفع نشده حالا یک مربی هم از دستمون رفت,این دایی هم که فقط وعده میده,پس کی عملش میکنه!!بجنبید بابا تا دیر نشده,حریفامون از این بابت خوشحالند,ولی نمیدونم چه مرگشون که بازم تو جدول زیرمون هستند
پنج‌شنبه 18 شهریور 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.