فال روز سه شنبه ۷ سپتامبر - ۱۶ شهریور

 
 فال روز سه شنبه 7 سپتامبر - 16 شهریور

فروردین


یکی از دوستان در مورد مسائل مالی صحبتی با شما خواهد داشت، این کار به نفع شما نخواهد بود. تغییر و تحول در این مقطع زمانی برای شما مفید نیست . بهتر است بخاطر شرایط ستاره ی شما در این روز نسبت به صحبتهای اطرافیان گذرا باشید و بحثی نکنید. با حساسیت به مسائل احساسی در این برهه تنها باعث بر هم خوردن آرامش شما خواهد بود. تنها باید صبور بود و به آینده فکر کرد.


اردیبهشت

امروز با مسائل هیجان انگیز زیادی روبرو میشوید. هر چقدر مثبت تر باشید بهتر میتوانید مسائل را بپذیرید. بنابراین خوشبین باشید و بدانید که همه چیز به خوبی پیش میرود.

خرداد


تمایلات هوس بازانه خود را اگر نمیتوانید، یکسره دور اندازید، دست کم آنها را محدود و دور از محیط خانواده نگه دارید. این روزها سخن به خانه بخت رفتن فرزندتان در میان است که به خودی خود، رویدادی ماندگار و سرخوشانه به حساب می آید، اما در کنار این دامی که مدتهاست برایتان پهن شده تا سرانجام روزی، شما را ریشه کن کند، در این زمان حربه ای برای آسیب رساندن به شما و فرزندتان، به شمار میآید. دراین زمان، قراری، جلسه ای، ملاقاتی برای شما جور خواهد شد که عقل، منطق، احساس و عشق به آینده ی خانواده ایجاب میکند که پای خود را از آن کنار بکشید. شخصیت شما به گونه ایست که به طور بالقوه، احترام و تحسین و دوستی دیگران را بر می انگیزد. ملاقاتی رخ میدهد که اگر درست و به موقع استفاده کنید. دگرگونی فوق العاده را در زندگی صاحب میشوید.

تیر

میتوانید بسیاری از حقایق را که در پس پرده بوده اند کشف کنید. با اراده ای که دارید به راحتی میتوانید حقایق را بیابید حتی پیچیده ترین و مرموز ترین مسائل را میتوانید دریابید.

مرداد


در مورد مسائل شخصیتان منظم تر باشید. پیشنهاد یک سفر به شما داده خواهد شد که هدف قابل توجهی در آن نهفته است. پذیرش آن به نفع شما نخواهد بود. یکی از بهترین خاطرات زندگی شما در امروز دوباره زنده خواهد شد و سرفصل جدیدی به روی شما خواهد گشود.

شهریور


به نظر میرسد که یک فصل مشکل زندگی شخصیتان دارد بسته شده و توسط امکانات جدید جایگزین میشود. شما به احتمال زیاد احساس میکنید مسن تر و عاقلتر شده اید و اعتماد دارید که تجربییاتتان تا به امروز از شما یک فرد با تجربه و کاملتری ساخته است.

مهر


از جاهایی که انتظار ندارید به شما کمک میشود، بنابراین اگر میخواهید کاری را انجام دهید با انرژی زیاد به طرف آن بروید. فضای بسیار هماهنگ، مخصوصا در رابطه با کارهای گروهی، حاکم است.

آبان

با هر چه برخورد میکنید، پیش خود بگویید میتوانم انجام دهم. امروز یک دیدگاه مناسب نسبت به چیزهایی که شما را برانگیخته میکنند، خواهید داشت و احساس میکنید نیاز به تغییر در زندگی دارید. امروز روزیست که شما میتوانید همه را خوشحال کنید.

آذر

احساس می‌کنید ممکن است با کسی دعوا کنید، ولی خیلی جدی نگیرید، می‌توانید به رابطه‌هایی که اخیرا آنها را نادیده گرفته‌اید کمی بیشتر توجه کنید. همسرتان دوست دارد در مورد آینده بیشتر صحبت کند و شما را با یک نظریه به خصوصی متعجب ‌کند. پس از مدتها تلاش مداوم، اکنون وقت استراحت و لذت بردن از برآورده‌هاست. وقت کافی برای مشغول شدن در انواع فعالیت‌هایی که از قبل در ذهن‌تان بوده را خواهید داشت. اگر مجرد هستید، نگرانی‌تان در مورد عشقی است که در دل‌تان نهفته و متاهلین نیز سعی کنند در مقابل ناملایمات روابط زناشویی، صبوری و تحمل بیشتری نشان دهند. در رابطه با مسائل مالی تغییرات رضایت‌بخشی را تجربه خواهید کرد.

دی

به نفع شماست که راحت از کنار مسائل عبور کنید. هر چه انجام این کار برای شخصی مثل شما دشوار است، ولی لازم است اجازه دهید که زمان مشکلات را حل کرده و مسائل راه تدریجی خود را طی کنند.

بهمن


گاهی اوقات دوست دارید قانون شکنی کنید و هیچکس نمیتواند مانع شما شود. سعی کنید احساستان را پنهان نکنید زیرا خانواده شما به واقع دچار ناراحتی خواهند شد.


اسفند

گاهی یک دنده گی و لجبازی به نفع شما نخواهد بود و از توجه و ارادت دیگران نسبت به شما میکاهد. به مشورت به عنوان یک عامل مهم تعیین کننده بنگرید، نه یک عامل مزاحم و دست پاگیر. قوه تخیل شما همه را تحت تاثیر قرار میدهد، سعی کنید بیشتر از همیشه با دوستان با فکر رفتار کنید مطمئن باشید از این کار خود خوشحال میشوید زیرا از بروز مشکل و جر و بحث جلوگیری میکنید.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.