کشتی‌گیر ایرانی رسما به تیم ملی آذربایجان پیوست!

 
کشتی‌گیر ایرانی رسما به تیم ملی آذربایجان پیوست!

سامان طهماسبی با دوبنده‌ی تیم ملی کشتی فرنگی آذربایجان در مسابقات جهانی مسکو به میدان می‌رود.

به گزارش ایسنا، سامان طهماسبی فرنگی کار وزن 84 کیلوگرم ایران و دارنده‌ی دو مدال برنز جهان و طلای آسیا که در المپیک هم نماینده ایران بود، به دلیل مشکلات مالی و عدم توجه لازم به وی، دوبنده تیم ملی کشتی فرنگی آذربایجان را در مسابقات جهانی مسکو خواهد پوشید تا یک کشتی‌گیر ایرانی رقیب ایرانی‌ها شود.

فدراسیون جهان کشتی رسما حضور طهماسبی در تیم ملی آذربایجان را تایید کرد و بر این اساس وی جانشین "شالوا گادابادزه" در لیست نهایی شده است. طهماسبی امروز به روی باسکول وزن کشی می‌رود.

آذربایجانی ها برای کشتی‌گیرانی که صاحب مدال جهانی شوند از 100 تا 200 هزار دلار پاداش در نظر گرفته و حقوق ماهیانه قهرمانان‌شان نیز حدود 4 هزار دلار است. این شرایط مالی باعث شده تا بسیاری از کشتی‌گیران روسی برای آذربایجان کشتی بگیرند.

فراز_نروژ - نروز - تونسبرگ
امیدوارم در فینال طلا بگیرد. افتخار اول و آخرش برای ایرانیست.باشدکه مسئولان دقت بیشتری داشته باشند و جلوی ازدست رفتن سرمایه ها را بگیرند.
دوشنبه 15 شهریور 1389

lonely_man - ایران - گرگان
کاری خوبی کرد. بنده خدا چقدر شرایط مادی بهش فشار آورده که این کار رو کرده.
دوشنبه 15 شهریور 1389

zoroye iran - اتریش - وین
دمش گرم همه باید جمهوری اسلامی رو بایکوت کنن فوتبالیستها و ورزشکاران دیگه نباید برای این حکومت که مردم ان را به رسمیت نمیشناسند بازی کنند اون از حدادی بیچاره که زمین برای تمرین نداره و فدراسیون دو میدانی هیچ کاری برای این بیچاره نکردند این بیچاره اگه امکانات داشت حتی جزو قهرمانان جهان میشد
دوشنبه 15 شهریور 1389

zartusht67 - المان - فرانکفورت
البته به ورزشکارانی که دستمال نیستن از نظر مالی اصلا نمیرسند ولی این دلیل نمیشود ادم به میهن خود پشت کند انهم اذربایجانی که مال ما بوده است و خنده دار تر اینه که با این رژیم کثیف و وطن فروش ما قورباغه هم هفت تیر کشی میکنه مثل این کشورک کوچک که ادعا بر ایران داره که خودش اذری اصیل نیست با تخمه روس ها قاطی شده اذری اصیل مال خودمان هستند در ایران
دوشنبه 15 شهریور 1389

sam2009 - آلمان - آمدن
درود بر سامان طهماسبی - با این اسلامی که در ایران حاکم است و 30 سال خون هموطنان ایرانیم در شیشه کرده باید گفت به تخمم ایران که ویران شود کنام پلنگان و شیران شود البته این جمله بالا بخاطر اسلام ضد بشری است که بر کشورم مستولی گشته والا عاشق وطنم ایران هستم
دوشنبه 15 شهریور 1389

omid-p - ایران - تبریز
zartusht67 - المان - فرانکفورت . یواش دده یواش.
دوشنبه 15 شهریور 1389

ezatdf - ایران - تهران
zartusht67 - المان - فرانکفورت - "ولی این دلیل نمیشود ادم به میهن خود پشت کند" ؟!؟!؟! خوب .. می فرمودید .. راستی هوای فرانکفورت چطوره !؟!؟!
دوشنبه 15 شهریور 1389

khosrow60 - سوئد - سوئد
همه که تختی نمیشوند.مبارزه ملی اوج افتخاریک ملت ویک قهرمان ملی است.طهماسبی هارا حضور ملت ایران درمسابقات وتشویق او قهرمانش کرده.اسلاتن قهرمان فوتبال جهان اصلیتش یوگسلاو است وبرای تیم ملی همیشه حاظر بوده وتازگی سوئد راوطنش نامیده وگفته هرچه ازدستم بیاد برای سوئد انجام میدم.ازانطرف قرارداد24میلیون دلاری بامیلان میبندد.طهماسبی ها جوانی میکنن که وطنشانرا به پول میفروشند.
دوشنبه 15 شهریور 1389

Black Chador - امریکا - ولدن
zartusht67 - المان - فرانکفورت . قهرمان ملی که بی پول و بدون شغل باشه از قهرمانی میافته. علی چکه ای بیشتر بفکر قوم و خویشهای تازی صفت تروریستش در غزه هست تا ابرو و افتخار ایران.
دوشنبه 15 شهریور 1389

fatemeh shin - انگلیس - لندن
چه خوب بود خامنه ای واحمدی نژادهم میرفتند فلسطین خدمات خودرا برای مردم آنجا عرضه میکردندچون مردم ایران قدر آنهارا نمیدانندحتی اگربه آنهادسترسی پیدا کنندتیکه بزرگه گوششان خواهد بود
دوشنبه 15 شهریور 1389

dannni - سوئد - استکهلم
اخه حیف نیست برای اینها کشتی بگیره اذربیجان هنوز یکی از استانهای ایران به حساب میاید
دوشنبه 15 شهریور 1389

bluestar - ایران - تهران
دولت آران این همه پول از کجا میاره؟
سه‌شنبه 16 شهریور 1389

oghab - فنلاند - هلسینکی
نمیشه ازش گله کرد از فدراسیون باید گله مند بود.18 میلیارد دلاری که به ترکیه رفت اگر خرج ورزش بشه در تمام میا دین پیروز خواهیم بو.د.
سه‌شنبه 16 شهریور 1389

zartusht67 - المان - فرانکفورت
ezatdfایران -تهران هوای فرانکفورت عالی بدون دود گازوئیل و ترافیک دیوانه کننده خوب بله ما مثل شما متظاهر نبودیم ریش الکی بزاریم و نان حرام در بیاوریم شما که ماندی چه خاکی بر سر مملکت زدی
سه‌شنبه 16 شهریور 1389

diyarim - اذربایجان - باکو
دولت اذربایجان هم تو بعضی موارد مثله دولت احمدی نزاد میمونه .70% مردم اذربایجان تو حولو حوشه خط فقرن .میشه گفت یه جورای دنباله اسمو رسم میگردن با این کارا .در کل تو خیلی از مسائل به سامان حق میدم ولی کاره زیبایی نکرد.
سه‌شنبه 16 شهریور 1389

zartusht67 - المان - فرانکفورت
omid-p ایران -تبریز چیه داداش مگر توهم بله پان ترکیست شدی عزیز چون مثل اینکه مد شده
سه‌شنبه 16 شهریور 1389

zartusht67 - المان - فرانکفورت
black chador امریکا -ولدن یار گرامی اخر این کشورک ادعا بر ایران زمین ما را دارد شیر که ضعیف می شه کفتار انگولکش میکنه موفق باشی
سه‌شنبه 16 شهریور 1389

bavaffa - اذربیجان - باکو
zartusht67 - المان - فرانکفورت . عزیز جان غیرت اذری بالاتر از هر چیز یی جواب حالبت بود بهت جواب میدادم . یاشاسن انا یوردم گوذل بیوک اذربیجان .اذربیجان وار اولسون دایی اگر غیرت داشته با شه باید بیاد اینجا نه اینکه توی ایران بمونه همه بهش گیر بدن البته اون اسیر پوله.
سه‌شنبه 16 شهریور 1389

zagros_finland - فنلاند - هلسینکی
سامان طهماسبی کرد است و سنندجی این رژیم ضد بشری جمهوری اسلامی بهیچوج کردها رو قبول ندارد. حتما در حق به سامان هم بی مهری و حق کشی کرده اند. و مجبور شده به آذربایجان برود که از نظر مالی مشکلی نداشته باشد. این تازیان جمهوری اسلامی مه برای ایران افتخار نمی خواهند اینها فقط و فقط در پی نابودی ایران و ایرانی هستند وگرنه کسی که برای کشورش مدال آورده و افتخار کسب کرده چرا باید مشکل مالی داشته باشد .!!؟؟ به یه پاسدار و بسیجی آدم کش هر ماه میلیون میلیون می دن چرا نمیتونن به یه قهرمان ملی بدن.؟؟
سه‌شنبه 16 شهریور 1389

zagros_finland - فنلاند - هلسینکی
سامان طهماسبی کرد است و سنندجی این رژیم ضد بشری جمهوری اسلامی بهیچوج کردها رو قبول ندارد. حتما در حق به سامان هم بی مهری و حق کشی کرده اند. و مجبور شده به آذربایجان برود که از نظر مالی مشکلی نداشته باشد. این تازیان جمهوری اسلامی مه برای ایران افتخار نمی خواهند اینها فقط و فقط در پی نابودی ایران و ایرانی هستند وگرنه کسی که برای کشورش مدال آورده و افتخار کسب کرده چرا باید مشکل مالی داشته باشد .!!؟؟ به یه پاسدار و بسیجی آدم کش هر ماه میلیون میلیون می دن چرا نمیتونن به یه قهرمان ملی بدن.؟؟. فهرست افتخارات. -۲۰۰۶ قهرمانى جهان، گوانگ ژو، برنز. -۲۰۰۶ عضو تیم ملى در بازى هاى آسیایى دوحه. -۲۰۰۷ قهرمانى آسیا، قرقیزستان، طلا. -۲۰۰۷ قهرمانى جهان، باکو، برنز. - ۲۰۰۸ کاپ آزوماش، اوکراین، برنز. - ۲۰۰۸ المپیک پکن ( )
سه‌شنبه 16 شهریور 1389

seda-iran - برزیل - ریودوژانیرو
خدایا چه بر سرزمینم شد که کلاغان به جای بلبلان نشستند. اذر نژادان سرزمینم ترک گشتند . کرد ان سرزمینم ناایرانی شدند انان که خون کیومرث و جمشید و اریو برزن داشتند. فرزندان رستم و یعقوب لیث باجداران عمر ابیی خطاب گشتند . فارس سرزمین ام هویت اهورائی را گذاشتند. پشتوان سرزمین پامیر اوغانم سرداری نادر شاه را به طالبان عرب دادند . تاجیکان سرزمینم هم دگر احمد شاه مسعودی ندارند.خدایا رواست . وای اردشر بابکان معبد اناهیتایم کو تا وطنم دوباره ایران یا ئیران کند
سه‌شنبه 16 شهریور 1389

goftare_nik - استرالیا - سیدنی
کار خیلی بدی کرده. قهرمانان بیشتر از دولت مردم را خوشحال می کنند و در این وقت بد مردم را تنها گذاشتن کار بدی است. سبز باشید.
سه‌شنبه 16 شهریور 1389

zartusht67 - المان - فرانکفورت
diyarim اذربایجان- باکو برادر یک سری کوکورانه پان ترکیست شدن البته اقلیتی بیش نیستن خوشحال میشوم شما انجا هستی حقایق را برایشان توضیح بدید تا بفهمند اواز بلبل از دور خوشه
سه‌شنبه 16 شهریور 1389

hassan5 - ایران - تهران
اگر ا-ن یک جو غیرت داشت حالا که مردم ایران او را نمیخواهندتا حالا صد بار به نوار غزه پناهده شده بود.کو غیرت
سه‌شنبه 16 شهریور 1389

diyarim - اذربایجان - باکو
bavaffa - اذربیجان - باکو :کاسه داغتر از اش نشید لطفن. من دلم واسه سامان میسوزه که 1ساله دیگه باید خودش گلیمه خودشو از اب بکشه بیرون. تو ایران اگه گیری داده میشه از طرفه دولت مردا مخصوصه دایی یافقط اذریها نیست اگه واقع بین باشی میبینی که قشرایه دیگه ایران در شرایط مشابه یا میشه گفت که بدتری هستن در ضمن دایی وطن پرست تر از این حرفهاست که بخواد با او اوصافی که شما ذکر کردین پشت به ایران بکنه.باشادوشتون قاقاش?
سه‌شنبه 16 شهریور 1389

zartusht67 - المان - فرانکفورت
bavaffa اذربایجان - باکو داداش من ما همه ایرانی هستیم و هر ایرانی با غیرت زندگی شرافتمندانه میکند غیرت در رگ ما ایرانی ها هست و خواهد بود برای همینه که چند هزار ساله که ایران وجود داره من کاری به اخوندها و حزب الهی های سیب زمینی بی غیرت ندارم و مثل هر ایرانی با شرف از انها تنفر دارم ولی پشت کردن به وطن کاریست نا بخشودنی ان هم برای کشورک کوچکی که به ایران تعلق داره جزو ایران بوده به نام اصلیش اران
سه‌شنبه 16 شهریور 1389

arezo_swe - سوئد - سوئد
از یک... بیشتر از این انتظار نمیره....تیم ملی یعنی مردم کشور نه حکومت...ایران و ایرانی بودن لیاقت میخواد.. خلایق هر چه لایق...اخ که داشتئ تو سنندج از بدبختئ... حالا برو پرچم کردستان و کنار پرچم اذربایجان علم کن...هاهاها....
سه‌شنبه 16 شهریور 1389

porharfi - هلند - آرنم
چرا همه به این یکی که به "آذربایجان"رفته گیـــــــــــــر" دادید؟؟اونهمه. ورزشکار به اروپا و آمریکا رفتند و میروند ..و با افتخار هم در تلویزیونهای. ماهواره ایی ..ایرانی..برنامه های نمایشی !فروشی(ویدیو ) دارند..با. این یکی چون به آذربایجان رفته تفاوت دارند؟؟..
سه‌شنبه 16 شهریور 1389

Pezhman - اتریش - وین
diyarim - اذربایجان - باکو .. من سنه قربان
چهار‌شنبه 17 شهریور 1389

kurdish man - ایران - تهران
این کار بسیار شرافتمندانه تر از کاریه که رضازاده و سوریان کردند و می کنند
چهار‌شنبه 17 شهریور 1389

hovakhshatare - ایران - تهران
تو ایران به ورزشکار حقوق درست و حسابی که نمیدن، اجازه کسب درآمد از تبلیغات که نداره، قهرمانی در مسابقه‌های داخلی هم جایزه نقدی درست و حسابی نداره. تازه باز کشتی‌گیرها و فوتبالیست‌ها وضعشون بهتر از بقیه است اما مثلا یک ژیمناست علاوه بر این که هیچ درآمدی نداره حتی مسابقاتش از تلویزیون هم پخش نمیشه و اخبارشو روزنامه‌ها هم درج نمی‌کنن تا لااقل طرف دلش به شهرت قهرمانی خوش باشه. با این اوضاع اگر یه نفر معاش زندگیش رو روی ورزش قرار بده باید خیلی از جان گذشته باشه. همون بهتر که این قهرمانها که سالها زحمت کشیدن برن جایی که قدرشون رو بدونن.
چهار‌شنبه 17 شهریور 1389

saeed1 - کانادا - تورونتو
بعضیها میگن کار خوبی کرده بعضی میگن بد کرده! بنظر من باید صبر کنیم تا زمان خودش قضاوت کنه!
چهار‌شنبه 17 شهریور 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.