مسمومیت بر اثر مصرف کالباس مارمولک‌دار

 
مسمومیت بر اثر مصرف کالباس مارمولک‌دار

خبر جنوب : یک شب پس از این‌که من و همسرم به دلیل مسمومیت روانه درمانگاه شدیم، دخترم در حال برش باقی‌مانده کالباس‌ها بود که چاقو در رول کالباس گیر کرد. دخترم که فکر می‌کرد استخوانی در رول کالباس وجود دارد از من کمک خواست و من که تا آن لحظه بی‌خبر از این بودم که دلیل مسمویتم مصرف همین کالباس است، شروع به بیرون کشیدن چاقو از رول کالباس کردم اما ناگهان دیدم که دست و پای لاشه یک مارمولک از میان کالباس بیرون زد. در نهایت نعجب کالباس را از وسط جدا کردم و با لاشه درشت یک مارمولک روبه‌رو شدم.
خبر جنوب: زن و مردی در شیراز با خوردن کالباس مارمولک! روانه درمانگاه شدند.

ماجرا از آنجا آغاز شد که این مرد پس از خرید دو رول کالباس متعلق به یکی از کارخانه‌های معروف صنایع غذایی فارس با همسرش اقدام به مصرف مقداری از آن کرد اما پس از ساعاتی هر دو به دلیل شکم‌درد شدید مجبور به مراجعه به درمانگاه شدند و در آنجا با تشخیص این‌که این دو نفر دچار مسمومیت شده‌اند، به آنان سرم تزریق شد.

اما همه جریان به همین‌جا ختم نشد. این زن و شوهر بی‌خبر از این‌که کالباس مارمولک را میل کرده و به این حال و روز افتاده‌اند به منزل مراجعه کردند تا این‌که یک روز بعد در نهایت تعجب راز بدحالی آنان در میان یکی از رول‌های کالباس نمایان شد.

محمود معمار صادقی گفت: یک شب پس از این‌که من و همسرم به دلیل مسمومیت روانه درمانگاه شدیم، دخترم در حال برش باقی‌مانده کالباس‌ها بود که چاقو در رول کالباس گیر کرد. دخترم که فکر می‌کرد استخوانی در رول کالباس وجود دارد از من کمک خواست و من که تا آن لحظه بی‌خبر از این بودم که دلیل مسمویتم مصرف همین کالباس است، شروع به بیرون کشیدن چاقو از رول کالباس کردم اما ناگهان دیدم که دست و پای لاشه یک مارمولک از میان کالباس بیرون زد. در نهایت نعجب کالباس را از وسط جدا کردم و با لاشه درشت یک مارمولک روبه‌رو شدم.

این شهروند شیرازی ادامه داد: من که از دیدن لاشه مارمولک به شدت شوکه شده بودم کالباس را به همان شکل به مراکز بهداشتی بردم.

رئیس مرکز بهداشت شیراز ضمن تأیید گفته‌های این شهروند گفت: مشاهدات حاکی از آن است که این مارمولک در مراحل پایانی تولید خمیر کالباس در آن افتاده است. البته احتمال عمدی بودن این کار توسط افرادی نیز وجود دارد که این موضوع در حال پیگیری است.
khosh bavar - ایران - کرمان
مگه این داستان حقیقت داره !?
دوشنبه 15 شهریور 1389

شمبلیله - انگلیس - لندن
پس عربها 24/7 مسموم هستند :)
دوشنبه 15 شهریور 1389

pariha - کویت - کویت
بخدا حالمون رو بهم زدید بسه دیگه یک روز موش یک روز مامولک
دوشنبه 15 شهریور 1389

فراز_نروژ - نروژ - تونسبرگ
من درست کردن کالباس در یکی از کارخانه های نروژ را دیده ام.شدیدا غیر بهداشتی است. مخصوصا که کارگران خارجی هم در اینگونه کارخانه ها کم نیست. حتی بعید نیست که پرنده ای از بالا بیفتد درون دستگاه و زنده زنده رنده شود. حالا فرض کنید در ایران چطور میتواند باشد!
دوشنبه 15 شهریور 1389

Danilprimmer - بریتانیا - لندن
خوب دیگه إز کالباس إیرانی بیشتر إز این نمیشه انتظار داشت صد رحمت به کنسرو لوبیا با موش حداقل ادم رو نمیکشه یا راهی بیمارستان نمیکنه.
دوشنبه 15 شهریور 1389

nefrat az akhond - امارات - دبی
صاحب کارخانه که حتما متعلق به یکی از اخوندهای کثیف یا وابسته به اخوند هست پول زیادی میده اداره بهداشت و مسئله حل میشه.یا اینکه میگن کار اسرائیل یا امریکا بوده.
دوشنبه 15 شهریور 1389

senator7 - آلمان - برلین
زیتون بهبهان - ایران - بهبهان تو کالباس چکار میکردی؟ میخواستی مردم را مسموم کنی؟
دوشنبه 15 شهریور 1389

naslesookhteh - ایران - تهران
به به! موش تو لوبیا ، مارمولک تو کالباس. خدا بعدیش رو به خیر کنه.
دوشنبه 15 شهریور 1389

zoroye iran - اتریش - وین
حالا هی برید کنسرو و کالباس و سوسیس بخورید
دوشنبه 15 شهریور 1389

oldboy - انگلستان - لندن
Danilprimmer - بریتانیا - لندن. حرفت احمقانه بود.
دوشنبه 15 شهریور 1389

leyli maman - مالزی - کوا لا لا مپور
منم یه بار یه مگسه چاق و چله توی سس مایونز بهرام پیدا کردم بله............
دوشنبه 15 شهریور 1389

dokhtare_ariaei - ایتالیا - میلان
naslesookhteh - ایران - تهران منم با شما موافقم .واقعا خدا بعدیش رو به خیر کنه!!!!!!!!!!!!!!!
دوشنبه 15 شهریور 1389

arash-eindhoven - هلند - ایندهوفن
دیگه بایستی دور سوسیس و کالباس رو خط بکشیم و دنبال یه زن خانه(دار) بگردیم!!
دوشنبه 15 شهریور 1389

rover - المان - کلن
وای خدا مر سی که اینجا هستم و این رچیزای نکبتئ رو نمیبینم حالم بهم خورد من که از این حیونه کثا فت متنفر بودم حالا بیشتر شد وامونده , مثله اخوندای بیسروپا برم اوغ بزنم .......اوووووووووووغغغغغغغغغغغغغغ ا
دوشنبه 15 شهریور 1389

DrPhil - دانمارک - نوبغو
بیچاره مارمولکه پرس شده از دنیا رفت.
دوشنبه 15 شهریور 1389

shirzan48 - بلژیک - بروکسل
خوبه همه دارن خاطراتشونو میگن منم یه خاطره بد از تخمه افتابگردان دارم اگه گفتید وقتی یه تخمه لای دندونم گذاشتم که بشکنم اون چی بود.;; یه بچه سوسک که با تخمه ها سرخ شده بود . این قضیه مال 10 سال پیشه ولی حس اش هنوز تو دهنمه و فراموش نکردم.میخواستم زبونم و ببرم.
دوشنبه 15 شهریور 1389

pejmanfrance - فرانسه - پاریس
وای حالم بهم خورد اتفاقا دیشب که داشتم مطلب موش تو کنسرو لوبیا را می خوندم قبلا یه ساندویچ کالباس درست کردم و نشستم پای کامپیوتر چشم تو روز بد نبینه تا این مطلب دیدم دیگه نتونستم به خوردنم ادامه بدم. وای چندش آوره
دوشنبه 15 شهریور 1389

Esfahan Nesfe Jahan - آلمان - برلین
pariha - جونم .. مردم از خنده.leyli maman - مالزی - کوا لا لا مپور .. دوست عزیز یکبار هم تو بستنی لیوانی منم یک مگس بود حسابی سردخونه ای شده بود.
دوشنبه 15 شهریور 1389

سهراب زمان - دانمارک - کپنهاک
هر دم از این باغ بری میرسید تازه تر از تازه تری میرسد.
دوشنبه 15 شهریور 1389

dannni - سوئد - استکهلم
من عاشق کالباس ایران هستم تو ایران بودم دلی سیر بردم انقدر خوردم
دوشنبه 15 شهریور 1389

iranazadiran - ایران - تهران
خدایا منو بکش این از اون موشه این از این مارمولک و اون هم از اون قورباغه چاق و چله هیولا که گنجشک کوفت کرد. پوست مارمولک سیانور داره و میکشه این چون تو کالباس بوده و در اثر تراکم اون نتونسته خیلی خاصیتش رو پس بده مسمومیت ایجاد کرده.
سه‌شنبه 16 شهریور 1389

mobiblu - ایران - تهران
اگه دلتون واسه ملت میسوزه اسم کاخونه رو بگید یا نکنه حس همنوع دوستیتون گل کرده؟
سه‌شنبه 16 شهریور 1389

salad shirazi - امارات - دبی
danilprimmer_بریتانیا_لندن...داداش شما ورژن ایرانی استیون هاوکینگ نیستی? مرگ خامنه ای راستشو بگو!! اخه اونم از این نظریات زیاد از خودش در وکنه..!
سه‌شنبه 16 شهریور 1389

farzad145 - ایران - شیراز
احتمالا مارمولک بیچاره به علت مصرف نیترات بیش از حد در کالباس از بین رفته
چهار‌شنبه 17 شهریور 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.