مجری تلویزیون ایران متهم به براندازی حکومت بحرین


مجری تلویزیون ایران متهم به براندازی حکومت بحرین

دولت بحرین با انتشار گزارشی، ضمن اعلام نابودی شبکه مخفی و خنثی کردن طرح های تروریستی آن اسامی متهمان اصلی براندازی حکومت این کشور را اعلام کرد.به گزارش عصر ایران، خبرگزاری رسمی بحرین گزارش داد که این افراد به براندازی حکومت منامه و اقدام علیه امنیت ملی بحرین و ضربه زدن به وحدت ملی ،تخریب اموال خصوصی و عمومی متهم هستند. دولت بحرین چندی پیش با بازداشت شماری از فعالان سیاسی شیعه آنها را متهم به اقدام علیه امنیت ملی کرده بود اما ارتباط آنها را با ایران تکذیب کرد.

در میان این متهمان، نام سعید الشهابی نیز دیده می شود که مجری یکی از برنامه های شبکه عربی زبان " العالم" است. وی برنامه خود را از استودیو شبکه العالم در لندن ، ارائه می کند.

شبکه العالم وابسته به واحد برون مرزی صداو سیماست که برنامه های خود را 24 ساعته به زبان عربی پخش می کند.

براساس گزارش خبرگزاری رسمی بحرین ، سعید عبدالنبی الشهابی 56 ساله متهم شماره سه، به اتهام براندازی، تحت تعقیب است اما به دلیل اقامت در خارج از بحرین یعنی لندن هنوز بازداشت نشده است.

وی همچنین دبیر کل جنبش اسلامی آزادگان بحرین از مجموعه های مخالفت حکومت پادشاهی بحرین است که دفتر آن در لندن قرار دارد .

الشهابی متهم به فعالیت برای براندازی حکومت بحرین از راه های نامشروع و تشویق و تحریک به  اغتشاشگری، خرابکاری و مقاومت در برابر مقامات دولتی در بحرین است.

بحرین کوچکترین کشور حوزه خلیج فارس است که اکثریت جمعیت آن را شیعیان تشکیل می دهند اما خانواده ای سنی مذهب بر این کشور حکومت می کند و تمامی پست های کلیدی حاکمیت را در اختیار خود دارد.

فعالان سیاسی شیعه در بحرین، حکومت بحرین را به تلاش برای تغییر بافت جمعیتی این کشور و در نتیجه کاهش شمار شیعیان از طریق اعطای تابعیت بحرین به افراد سنی مذهب متهم می کنند. دولت بحرین بارها این اتهامات را رد کرده است.

Black Chador - امریکا - ولدن
تازی صفتهای بحرینی و ایرانیبه جون هم افتادن. لطفا براشون سوت بزنید. یکی به این بحرینی ها بگه نوش جانتون حالا هی از این علی چکه ای دفاع کنید.
یکشنبه 14 شهریور 1389

khosh bavar - ایران - کرمان
اخوند = جنگ, فتنه, اشوب, گریه, سنگسار, اعدام, تجاوز, شکم و زیر شکم
یکشنبه 14 شهریور 1389

Black Chador - امریکا - ولدن
khosh bavar - ایران - کرمان . . وارو نوشتی:------زیرشکم -زیرشکم-شکم-اعدام-سنگسار-گریه برای زیرشکم-اشوب-فتنه-جنگ=اخوندو اسلام.
یکشنبه 14 شهریور 1389

experthoney - بحرین - منامه
بیاید ببینید چه مسخره بازاریه اینجا، یارو بنگالی و پاکستانی الفبای عربی هم بلد نیستن، پاسپورت دارن، فقط به خاطر اینکه سنی ان، رو همین حسابه سرو صدای چند تا کشور مثل کویت و امارات هم در اومد، که بابا به هر کسی پاس ندین، آخه زن یه پاکستانی که پاس داشته میخواسته بره اونور لب مرز یه سوال ازش میکنن، یارو یک کلمه همه بلد نبوده که باعث میشه خیلی حرف و حدیث پیش بیاد،. اتهام براندازی دیگه خیلی مسخره است، بحرین چی داره که بخوان براندازی کنن، جون ننه هاتون این کار رو نکنین همین سنی ها صد تای ملاهای ایران بهترن، لااقل با شیشه و چیز تو اونجای ملت نمیکنن
یکشنبه 14 شهریور 1389

khosh bavar - ایران - کرمان
Black Chador - امریکا - ولدن : همشهری اینو خوب امدی !
دوشنبه 15 شهریور 1389

khorshid 3 - انگلستان - بیرمنگهام
khosh bavar ایران کرمان عزیزم مهمترین گزینه رو فراموش کردی شغل شریف همشون یعنی دزدی رو هم بهشون اضافه کن البته نسبت زیاد دارن این بی پدرا ولی خوب سانسور دست و بال ما رو بسته ولی خوب مهماشو تو گفتی فقط این یکیو دلم نمیخواست از قلم بیافته شاد و تندرست باشی .
دوشنبه 15 شهریور 1389

Pezhman - اتریش - وین
experthoney - بحرین - منامه .. آمدن سننی ها(بنگلادشیهای بیسواد) که لااقل شیشه و چیز تو اونجای ملت نمیکنن ومسخره بازاریه اینجا سرو صدای چند تا کشور مثل کویت و امارات هم در اومد، که بابا به هر کسی پاس ندین، آخه زن یه پاکستانی که پاس داشته میخواسته بره اونور لب مرز یه سوال ازش میکنن، یارو یک کلمه همه بلد نبوده که باعث میشه خیلی حرف و حدیث پیش بیاد،و اتهام براندازی دیگه خیلی مسخره است، بحرین چی داره که بخوان براندازی کنن، بنگالی و پاکستانی الفبای عربی هم بلد نیستن، پاسپورت دارن، فقط به خاطر اینکه سنی ان، سنی ها صد تای ملاهای ایران بهترن، لااقل با شیشه و چیز تو اونجای ملت نمیکنن. دوست عزیز, نفهمیدم منظور و نظرشما چیه و شما کدام طرفی هستید.؟
دوشنبه 15 شهریور 1389

sepher - استرالیا - سیدنی
متاسفانه درد ایران باعث شده که هموطنهای بحرینی هم در عذاب باشن و ازطرفی حکومت دست نشاندهنده بحرین سعی درتغییر بافت جمعیتی بحرین داره و باواردات ادم از هند و پاکستان ایران زدایی رو شدت بخشیده. دولت کنونی ایران چون هیچ طرحی برای اینده نداره فقط اشوب بپا میکنه!. بزرگترین مشگل اسلامگرایان اینه که نمیدونن اسلام در هر کشور معنی متفاوتی داره و اسلام ایرانی کوچکترین شاخه اسلام هست!.
دوشنبه 15 شهریور 1389

emiliyano - اکراین - کیف
ایران چرا سنگ فلسطین و اسراییل و به سینه میزنه.اول این بحرین و اذربایجان و ارمنستان و گرجستان و پس بگیرند.دور هم نیست . اینها جدیدا احساس ادم بودن بهشون دست داده.
دوشنبه 15 شهریور 1389

Black Chador - امریکا - khorshid 3 - انگلستان -
khorshid 3 - انگلستان - بیرمنگهام . دوست عزیز دزدی و غارت و جنایت سه پایه دین اسلام هست بدون این سه پایه هیچ دولت اسلامی دوام نداره.
دوشنبه 15 شهریور 1389

khosh bavar - ایران - کرمان
khorshid خانم, شما هم شاد و نورانی باشی که با ان اشعاتت همه این خفاشان را به غار تاریخ فراری دهی, تا بعد
دوشنبه 15 شهریور 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.