پیروانی: بازیکنان تیم امید با انگیزه و فداکاری لهستان را شکست دادند


پیروانی: بازیکنان تیم امید با انگیزه و فداکاری لهستان را شکست دادند

سرمربی تیم فوتبال امید گفت: شاگردانم مقابل لهستان با انگیزه و فداکاری توانستند به پیروزی برسند.

غلامحسین پیروانی پس از پیروزی 2 بر صفر مقابل لهستان اظهار داشت: حریف تیم خوبی بود و در کلاس بالایی فوتبال بازی کرد و انگیزه بالایی برای برد تیم ایران داشت، اما بازیکنان ایران با انگیزه بالا و دوندگی خود توانستند پیروز میدان شوند.

پیروانی ادامه داد: در نیمه اول بازیکنان تیم لهستان با قدرت بدنی بالای خود و همچنین با توجه به حضور سه بازیکن بزرگسال، توانستند برتر میدان باشند اما ما در همین نیمه توانستیم دو فرصت خیلی خوب را به دست بیاوریم که از دست دادیم. در نیمه دوم و بنا با به صحبت هایی که با بازیکنان داشتیم، ضد حملات را در دستور کاری بازیکنان قرار دادیم و توانستیم از چند موقعیت خوبی که بدست آوردیم، دو تا را به گل تبدیل کرده و پیروز میدان باشیم. البته نباید از تیم خوب و با انگیزه و یکدست لهستان گذشت، اما بازیکنان ما با فداکاری، بازی خوبی ازخود به نمایش گذاشتند و می توان گفت که هر کدام از آنها حداقل 8 کیلومتر دوندگی داشتند که این یک حسن است و من از عملکرد بازیکنانم راضی هستم.

سرمربی تیم امید تصریح کرد: در این دیدار بختیار رحمانی و آرش افشین را نداشتیم و احسان حاج صفی و کریم انصاری فرد به همراه تیم ملی به چین رفته بودند و تعدادی دیگر از بازیکنان را به دلیل مشکلات خروجی در اختیار نداشتیم اما تیم ملی لهستان به راحتی توانست تمام بازیکنان خود را مورد آزمایش قرار داده و حتی توانست بهترین بازیکنان بزرگسال خود را شناسایی کند. ما به دلیل این مشکلات نتوانستیم این کار را انجام دهیم و مطمئنا پس از تکمیل شدن تیم ملی و در دیدارهای دوستانه بعدی، عملکردمان بالا خواهد رفت و روز به روز بهتر می شویم. البته من به بازیکنانم افتخار می کنم و باز هم می گویم که از همه آنها راضی هستم.

غلامحسین پیروانی در پایان گفت: تیم ملی لهستان با توجه به موقعیت مکانی خود و با توجه به فیزیک بدنی خود که شبیه به کشورهای شرق اروپاست و با توجه به فضاسازی های خود در میدان و همچنین به دلیل نظم تیمی، قدرت بدنی بالا و مشخصا هماهنگی تیمی که مطمئنا به دلیل تمرین زیاد این بازیکنان پیش از این دیدار بود ، در نیمه اول موفق بودند . اما در نیمه دوم به بازیکنان گفتیم که بازی را به یک سوم میانی آورده و با استفاده از ضد حملات، خود را به حریف تحمیل کنند و مطمئن باشید در دیدار بعدی مان با این تیم در تهران به راحتی نمی توانیم از سد این تیم بگذریم، چرا که قدرت تیمی آنها و انسجام شان در دیدار بعدی بالاتر خواهد رفت و ما بازی سختی مقابل آنها در تهران خواهیم داشت.

Azadikhah - هلند - تکسل
افرین
چهار‌شنبه 17 شهریور 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.