فال روز یکشنبه ۵ سپتامبر - ۱۴ شهریور

فال روز یکشنبه 5 سپتامبر - 14 شهریور

فروردین


امروز بسیار امیدوارید و باور کرده اید هر چیزی به بهترین نحو خودش پیش می رود حتی اگر همیشه این چنین نبوده باشد.هم چنین شما امروز بسیار همدرد و مهربان شده اید و این شانس را دارید که به کمک افرادی که کم شانس تر از شما هستند بروید.چه در ازای کارتان پولی بگیرید و چه به صورت خیریه کار کرده و وقتتان را در اختیار آنها بگذارید.در حال شما نمونه ای عالی برای دیگران هستید. ..

اردیبهشت


وظایف سنگین مربوط به آینده روی دوش شما سنگینی می‌کند و شما نمی‌دانید راهی که تازه برگزیده‌اید شما را به کجا می‌کشاند. شما نمی‌دانید که در مرحله بعدی چه قدمی‌‌ باید بردارید و هرچقدر بیشتر تلاش می‌کنید ناامیدی‌تان افزون می‌شود. به جای اینکه به دوردست‌ها نگاه کنید، بهتر است توجه خود را بر روی اتفاقاتی که در زمان حال رخ داده متمرکز کنید.

خرداد


حتی اگر امروز روز کاریتان است، برنامه‌هایتان را طوری مرتب کنید که بتوانید ساعتی با دوستانتان باشید. ولی هنگامی که برای شام با آنها بیرون رفته‌اید اگر فقط در مورد سیاستهای کاری صحبت کنید این گردش اصلاً ارزشی ندارد. شما باید به جای این کار در مورد رویاها و آروزهای خود با کسانی که درکتان می‌کنند صحبت کنید و با آنها تبادل نظر کنید.

تیر


شما معمولاً فرد راز نگه داری هستید، اما حالا در شرایط اضطراری و خاصی قرار گرفته‌اید که می‌تواند منشأ مشکلات شود. شما می‌خواهید چیزهایی که می‌دانید را به یک نفر بگویید، چرا که اعتقاد دارید این حرف‌ها بهش کمک می‌کند. اما اگر شما بند را آب بدهید برخلاف قول خود عمل کرده‌اید. متاسفانه شما چه این راز فاش کنید و چه فاش نکنید باز هم در شرایط برزخی قرار می‌گیرید، تصمیم نهایی خود را به تعویق بیندازید.

مرداد


جدا شدن از گروه دوستان و یا همکاران بهتان کمک می‌کند تا همه چیز را با دید تازه‌تری ببینید. حالا شما دوست دارید نسبت به مسائل بی‌توجه‌تر و بی‌تفاوت‌تر باشید. شما نمی‌توانید مدت زمان زیادی با کسی که سعی می‌کند کوچکترین مسائل جزئی زندگی شما را هم تحت نظر داشته باشد زندگی کنید. تغییر کردن امری اجتناب ناپذیر است، اما شما نمی‌توانید همه کارها را یکدفعه انجام دهید.

شهریور


بخشی از چارت شماست که کنترل کننده مسائل مالی می باشد. چه سورپریز جالبی! اگرچه هنوز پیغامی از سیاره ها راجع به منابع مالی شما، فرستاده نشده است، ماه جدید از راه رسیده و دست به کار شده است.

مهر


علیرغم همه نگرانی که درباره آینده تان دارید، امروز روز بسیار خوشی خواهد بود. هرچه بدنیا عرضه کنید ده برابرش به شما بر می گردد، بنابراین هر چه مهربان تر و با درک بیشتر در ارتباط با دیگران باشید، بیشتر دیگران با شما مهربان تر خواهند بود. این یک فرمول بسیار ساده است که در زندگی شخصی و حرفه ای شما بدردتان خواهد خورد.

آبان


شما ذاتاً بدبین نیستید ولی امروز ستاره ها شما را وادار می کنند که تمام امور مالی را با احتیاط انجام دهید. یک نفر ممکن است یک تعهد مالی بدهد که بعداً‌ قادر به انجامش نباشد. اگر بادیده اعتماد با آنها رفتار کنید می توانید خیلی به ضررتان تمام شود. در ضمن مواظب هر کس که سعی می کند از شما تعریف و تمجید کند باشید چون ممکن است قصد ونیتی در پس این تعریفها داشته باشند.

آذر

با موجی از توقعات از جانب دیگران مواجه خواهید شد ولی سخت نگیرید. سعی کنید که آنچه که هستید باشید و نه آنچه که دیگران متوقع اند. پول و مشاجره،شراکت ونامه در طالع شما دیده میشود .

دی


امروز شما به راحتی می‌توانید زیبایی‌های دنیای بچه‌ها را ببینید به خاطر اینکه شما می‌توانید کودک درون خودتان را هم ببینید. حتی اگر امروز مجبورید کار کنید، در زمان حال بودن را تجربه کنید و لذت ببرید. اگر در اطراف شما افراد جوان زیادی وجود دارند، شادی طبیعی آنها نیاز شما به شاد بودن و تفریح کردن را ارضا خواهد کرد و شما را راضی نگه خواهد داشت.

بهمن


با وجود اینکه شما در حالیکه به برنامه‌های آخرهفته و تعطیلات خود فکر می‌کنید به فکر شادی کردن و تفریح نیز هستید، نگذارید حالات و گرایشات جدی شما مانع از رویاپردازی تان بشود. هم اکنون واقعاً برایتان بهتر است که از جذابیت‌های جدید خود استفاده کنید و بیشتر به جنبه های کاربردی‌تر زندگی توجه کنید تا بتوانید زیر بنای محکمی ‌برای مسافرت بزرگی که قبلاً فقط تصورش را می‌کردید بسازید.

اسفند


شما امروز به راحتی ممکن است در مورد مسائل مالی تصمیم اشتباهی بگیرید، بنابراین وقتی می خواهید در این مورد دست به کاری بزنید باید خیلی حواس خود را جمع کیند. از خریدهای ناگهانی استقبال نکنید، برای اینکه با بی احتیاطی پول خرج کردن برایتان دردسر به همراه دارد. در عوض به موفقیت و شادکامی فکر کنید و با احتیاط عمل کنید تا در مسیر درست خود قرار بگیرید.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.