تجمع مجدد سپاه و بسیج در برابر خانه مهدی کروبی


تجمع مجدد سپاه و بسیج در برابر خانه مهدی کروبی

مهدی کروبی هدف مهاجمان را جلوگیری از حضور خود در راهپیمایی روز قدس دانسته است

از بامداد روز جمعه، خانه مهدی کروبی بار دیگر به محاصره افراد بسیج و سپاه پاسداران در آمده است.

روز جمعه، 12 شهریور (3 سپتامبر)، سایت اینترنتی سحام نیوز، متعلق به حزب اعتماد ملی، گزارش کرد که "از ساعت 8 بامداد، تعداد کثیری از نیروهای بسیجی و سپاهی با تجمع در برابر درب منزل مهدی کروبی، اقدام به برگزاری مراسم دعای عاشورا کرده اند."

خبرنگار سحام نیوز می افزاید که هدف این افراد از تجمع در این محل، جلوگیری از خروج مهدی کروبی از منزل برای شرکت در راهپیمایی روز قدس است.

راهپیمایی روز قدس هر ساله در آخرین جمعه ماه رمضان در نقاط مختلف ایران برگزار می شود و آقای کروبی پیش از این گفته بود که در سال جاری هم در نظر دارد مانند سال های قبل در این راهپیمایی شرکت کند.

سال گذشته، مخالفان دولت ایران که قادر به دریافت مجوز برگزاری تظاهرات اعتراضی نبودند، از فرصت برگزاری این مراسم دولتی هم برای راهپیمایی و ابراز مخالفت خود استفاده کردند.

به گزارش سحام نیوز، از شب قبل، خطوط تلفن محل سکونت آقای کروبی قطع شد تا به این وسیله، از ارتباط تلفنی با وی جلوگیری به عمل آید.

حضور مجدد "نیروهای بسیجی و سپاهی" در برابر ساختمان محل سکونت آقای کروبی، که از چند شب پیش آغاز شده، در پی خروج نیروهای یگان ویژه از این محل صورت گرفته است.

نفرات این یگان، که از جمله ماموریت های آن کنترل اجتماعات است، پس از آن به محل اعزام شدند که گزارش شد اجتماع کنندگان مسلح به اسلحه گرم و سرد و مواد آتشزا به ساختمان محل سکونت آقای کروبی حمله کرده اند.

شب گذشته، منابع خبری مخالفان دولت به نقل از فرزند آقای کروبی نوشتند که تجمع کنندگان، این ساختمان را هدف حمله مسلحانه قرار داده اند و براساس برخی گزارش ها، مهاجمان و محافظان آقای کروبی دست به تیراندازی زدند هر چند به نظر نمی رسد که این تیراندازی تلفاتی داشته باشد.

انتقال سر تیم محافظان کروبی به بیمارستان

سایت اینترنتی کلمه، که اخبار و دیدگاه های میرحسین موسوی را منتشر می کند، در گزارشی نوشت که سر تیم محافظان مهدی کروبی که برای صحبت با مهاجمان به سمت آنان رفته بود، به شدت مورد ضرب و جرح قرار گرفت و به حالت اغما، به بیمارستان منتقل شد.

خانه مهدی کروبی از اوایل هفته در محاصره طرفداران دولت بوده است

براساس این گزارش، مهاجمان ضمن تیراندازی به ساختمانی که آپارتمان آقای کروبی در آن واقع است، چراغ های خیابان را نیز قطع کردند و با تخریب لوله های انتقال آب، مانع از دسترسی ساکنان ساختمان به آب شدند.

په گفته اعضای خانواده آقای کروبی، با وجود درخواست های مکرر، نیروی انتظامی برای چندین ساعت از حضور در محل و جلوگیری از حمله مهاجمان خودداری ورزید اما سرانجام نفرات یگان ویژه به محل اعزام شدند و با حضور آنان، تجمع کنندگان، با استقرار در ابتدای کوچه، به برگزاری مراسم احیا پرداختند.

شب گذشته، مهدی کروبی در مصاحبه ای با کانال تلویزیونی رسا، که اخبار حرکت موسوم به جنبش سبز ایران را منتشر می کند، گفت که از حمله ماموران نگران نیست و افزود که "اگر نیروهای حکومتی موفق به انجام ماموریتشان نشدند، در پیامی خطاب به ملت، مسائلی را مطرح خواهم کرد."

آقای کروبی با متهم کردن نیروهای بسیجی به حمله مسلحانه به منازل مسکونی در شب قدر، گفت که از این اقدام نگران نیست و دلیل اینگونه برخورد با خود را ابراز صریح نظراتش راجع به مسائل کشور عنوان کرد.

وی در این مصاحبه گفت که حیات دولت کنونی در ایجاد بحران است و در مورد تحریم های اقتصادی هم افزود "گروهی در سپاه از تحریم ها استقبال می کنند چرا که با استفاده از این فرصت، پول مردم را غارت می کنند."

پیشتر، مهدی کروبی با ارسال پیامی از هواداران خود خواسته بود با توجه به شرایط موجود در برابر محل سکونت خود، از حضور در این محل خودداری ورزند.

همزمان، شبکه رادیو و تلویزیون دولتی ایران و رسانه های داخلی از صبح روز جمعه گزارش هایی را از راهپیمایی روز قدس در نقاط مختلف کشور پخش کرده و از حضور گسترده طرفداران حکومت در این راهپیمایی ها خبر داده اند.

kaghazrangi - تهران - تهران
کروبی صهیونیست اعدام باید گردد. زهرارهنورد به لجن کشیده شد. درود بر امام امت , امام خامنه ای. مرگ بر ایرانی خارج نشین.
جمعه 12 شهریور 1389

alexxx - اتریش - وین
خدا ملت ایران را از جنگ داخلی مسون دارد. .با بروز جنگ خیابانی بین مردم اوام, ایران تبدیل به جهنم خواهد شد.
جمعه 12 شهریور 1389

zartusht67 - المان - فرانکفورت
در حمله اعراب یک در صد حرام زاده وحشی متجاوز در ایران ماندگار شدند که همین اراذل و اوباش پاسدار و بسیجی که در شهر نو هم از همین لات بازی ها در میاوردن کسی که با مادر خود زنا کند با دیگران چها کند با پوزش از بقیه
جمعه 12 شهریور 1389

استبداد فکری - ایران - ماهشهر
مرگ بر مزدور بی غیرت. امثال کاغذ رنگی اگه به ... هم تجاوز بشه باز هم خیالیش نیست.
جمعه 12 شهریور 1389

iranazadiran - ایران - تهران
درود به شیخ شجاع کروبی که خوب دماغ خامنه ای میمونش و چاکران جیره خوارش از جیب مردم را سوزانده است.
جمعه 12 شهریور 1389

ContractorQatar - قطر - دوحه
کفتاران بسیجی دست و پا و زبانتان بریده باد که یاد سگان دست آموز دربار اهریمنی پهلوی را زنده کردید.{کروبی سردار سبز ما فقط تویی تو // کابوس سید علی گدا تویی تو} , {شیوید شاه, جعفری شاه, تره شاه}
جمعه 12 شهریور 1389

haghighatgo - آلمان - برالین
kaghazrangi - تهران - تهران. بنده بارها تلفنی به مقامات وزارت بازرگانی ایران التماس و گوشزد کردم که در واردات گوشت برای سپاهیان اسلام دوست مراقب آلوده بودن این گوشت ها باشند زیراکه به جنون گاوی و گوسفندی میتلا میباشند و این آلودگی مستقیما وارد مغز میشود و از انسان یه شبه انسان با جنون گاوی میسازد که به جای لگد زدن به در دیوار طویله به در و دیوار منازل لگد و شاخ می زند...این هموطن متاسفانه پس از مصرف گوشت مسموم دارای این جنون شده است ..خداوند متعال و امام زمان و پیامبر اسلام شما را شفا و یه پراید و چند کیسه برنج بشما خانواده جیره خورتان عنایت فرماید ..خارج نشسته ها هم برای شما با منارشان دعا خواهند کرد !!
جمعه 12 شهریور 1389

e-a-l-i-dige - هلند - امس
حیف تف که نثار روح و ناموس تو و امثال تو بشه.
جمعه 12 شهریور 1389

naslesookhteh - ایران - تهران
kaghazrangi - تهران - تهران. ای عمو پیاده شو با هم بریم.
جمعه 12 شهریور 1389

alireza.iran.culture - المان - هامبورگ
kaghazrangi - تهران - تهران میدونم از خودمونی.فقط میخوای یه کم جلب توجه کنی.نازیییییییی......
جمعه 12 شهریور 1389

خانه به دوش - سوئد - استکهلم
kag,ngi - تهران - تهران ,,,ما هم با تو هستیم لعنت بر خمینی مرگ بر چلاقعلی شرمباد تو و اون کسانیکه بااین اراجیف مغز تو را شستشو دده اند,,,, آزادملت ایران و پیروز جنبش سبز و ,,,شماها هم به جهنم پیش شهیدان و امامتان
جمعه 12 شهریور 1389

surena1611 - آلمان - اشتوتگارت
kaghazrangi - تهران - تهران آخه این درسته که برای چند تا ساندیس تاریخ مصرف گذشته آرزوی مرگ ایرانی ها رو میکنی؟!!! خب اگه ساندیس دوست داری برو توی بسیج ساندیس بخور ولی این ساندیس لعنتی ارزش آدمکشی نداره به خدا. تازه من بهت قول میدم بعد از مرگ اربابان ساندیس پخش کن و آدمکشت من خودم هر روز برات ساندیس اصل(اوریجینال) بخرم تا امثال تو بی ساندیس نمونن. مرگ بر خامنه ای و مزدوران آدمکشش.
جمعه 12 شهریور 1389

maryam-germany-71 - المان - برلین
یکی سیفونو بکشه این کاغذ توالت بره پائین,انگار تو ساندیسش چیزی قاطی کردن!
جمعه 12 شهریور 1389

khat shekan - انگلستان - داربی
kaghazrangi - تهران - تهران .خودتو جر نده.اینجور که معلومه کروبی بدجوری بهت فشار اورده که اینطوری ...اگه امامهای قبلی,مثل خمینی و خامنه ای قلابی باشند,پس همه را باید بست به یه گاری.تو هم از ...سوزیت که پاچه همه را میگیری.به کوری چشم تو و همه اش ولاشهائی مثل تو و رهبر الدنگت,ما ایرانیهای خارج نشین عشق و حالمون به راهه.امروز که رفتی دم خونه کروبی این شعار فراموش نشه. وای اگر خامنهای کیک و ساندیس دهد.عباس اقا بغال نتواند جوابم دهد.
جمعه 12 شهریور 1389

Black Chador - امریکا - ولدن
kaghazrangi - تهران - تهران . منظورت از امام امت همون خمینی بچه ازاره? رهبرت هم که چکه ای هست. شما بسیجی های تازی صفت عرضه دست بلند کردن و یا حتی دستگیری کروبی یا موسوی را ندارید. مرگ جمهوری کثیف اسلامی زنده باد ایران و اوبامای اخوند کش.
جمعه 12 شهریور 1389

ahura - ژاپن - توکیو
kaghazrangi - تهران - تهران. مرگ بر ارباب الاغ چلاق شیره ای ِ ننگ به ارباب گور به گو ر شده هندی زاده ات
جمعه 12 شهریور 1389

yashasinazarbaijan - امریکا - نیویورک سیتی
kaghazrangi - تهران - تهران . مثل اینکه بدجوری داری میسوزی. معلومه که خودت و خونواده پستت از اون ساندیس خورهای لوژ نشین هستید. تا ایران چند تا مثل تو داره حالا حالاها کار داریم
جمعه 12 شهریور 1389

Neda02 - کانادا - اتاوا
kaghazrangi - تهران - تهران . همه فهمیدند کجای رهبری و از کجا می خوری... پس زیادتر نخور که می ترکی. ضمنا مرگ بر رهبر و اون امام فلان گور به گور شده ات. ایرانی خارج نشین باشی که عمرا توانشو نداری, بهتره که ایرانی داخل نشین ولی .. خور این جنایتکارها باشی.
جمعه 12 شهریور 1389

Babalengderaz - المان - برمن
kaghazrangi - تهران - تهران. دردو بلا همه اعضا اینجا تو جون تو و اون رهبر کثیفت.
جمعه 12 شهریور 1389

Ezhaq - ایران - تهران
alireza.iran.culture - المان - هامبورگ با شما موافقم هه هه...
جمعه 12 شهریور 1389

kaghazrangi - تهران - تهران
کروبی سگ اسراییله. رهنورد هم یه خود فروش. شما خارج نشینها هم که .. معلومه چی هستید. شما .. اسم امام خامنه ای رو به دهن نیارید. به زودی مغز کروبی با یه گلوله از من متلاشی میشه شما هم هیچ ...
شنبه 13 شهریور 1389

zartusht67 - المان - فرانکفورت
kaghazrangi تهران بسیجی مزدور اسمت را بگذار کاغذ..راستی ایرانی های خارج نشین بدجوری انجایت را سوزاندن برو دکتر برایت کرم بنویسه
شنبه 13 شهریور 1389

persiano - کانادا - مونترال
kaghazrangi - تهران - تهران. الان ... تو این صفحه به .. فنا میرن، جلو چشمات هپلی هپو میشن، وای چه حالی میده
شنبه 13 شهریور 1389

ekman - ‫ایران - شیراز
alireza.iran.cultur -‫آلمان−هامبورک:دوست عزیز کاملأبا شما هم عقیده ام ،...اینگونه حیوانات آدم نما که نغض حقوق اولیه ملت ایران را میبینند،ولی بازهم سنگ دیکتاتورها را به سینه میزنند، حالا چه بقول شما که میخواد از طریق کامنت غیر متعارف جلب توجه کند،و یا خودشو به خریت زده و روز روشن وجود خورشید را انکار میکند،اینچنین افراد..به دنیا آمده اند و .. از دنیا خواهند رفت.
شنبه 13 شهریور 1389

nefrat az akhond - امارات - دبی
surena1611 - آلمان - اشتوتگارت .عاشقتم.خیلی زیبا گفتی.مرگ بر بسیجی ساندیس خور.مرگ بر اسلامیون افراطی.مرگ بر علی گدا
شنبه 13 شهریور 1389

خانه به دوش - سوئد - استکهلم
باسلام و تشکرازمسعولین محترم سایت,,,,, هیچ خبری از حضور صدای مخالفان در راهپیمایی روز قدس نبود بعداز یکسال ونیم کودتای رژیم و تقلب و کشتار شکنجه و زندانی ملت دیگه خسته شده اند با اینکه هیچ پشتوانه ای ندارند منظوراز کشورهای اروپایی بخصوص سوئد بخاطرمصلحت کثیف خودشان اگر هر کدام از اروپاییان چه انتخابات وچه رییس جمهور را به رسمیت نمی شناختند الان شاید وضع اینطور نمی شد اما این جنبش که ازمردم ساخته شده دیگر خشک و خاموش نمی شود چرا که در دل ملت ریشه سبزدارد پیروزوآزادبادایران و هرایرانی وطن خواه
شنبه 13 شهریور 1389

shirzan48 - بلژیک - بروکسل
kaghazrangi - تهران - تهران زبانت لال و دستت شکسته باد مرگ بر تو و پدر و مادرت که تو را درست کردند مرگ بر خامنه ای خونخوار که جوانان نازنین ما را غرق خون کرد. درود بر حماسه سبز و عواملش. به امید پیروزی
شنبه 13 شهریور 1389

کیمیاگر - ایران - شاهین شهر
درود بر شیرمردانی همچون آقای کروبی.زنده باد آزادی
شنبه 13 شهریور 1389

marsel - ایران - تهران
kaghazrangi - تهران - تهران: ببند بابا که بوی گندت همه جا رو برداشت! یهو اون رهبر الدنگتونو بگذارید جلو و مثل اعراب 1400 سال پیش، سجدش کنید و بپرستیدش! اون اسلام اومد که امثال تورو آدم کنه که از این فلاکت در بیاید نه اینکه یه شیره ای رو اینجوری بپرستید!
شنبه 13 شهریور 1389

surena1611 - آلمان - اشتوتگارت
nefrat az akhond - امارات - دبی من هم عاشق همه هموطنان آزادیخواهم هستم و امیدوارم ساندیس خورها هم از خودفروشی و وطن فروشی دست بردارند. شاد و سربلند و از گزند جانوران ولی وقیح در امان باشی.
شنبه 13 شهریور 1389

ghom.666 - ایران - قم
kaghazrangi - تهران - تهران. خالی کن عقدهاتو...میدونی که مردم تو و امثالتو به ...هم حساب نمیکنن.
شنبه 13 شهریور 1389

Black Chador - امریکا - ولدن
kaghazrangi - تهران - تهران. " به زودی مغز کروبی با یه گلوله از من متلاشی میشه". . نامردی ... اگر نکنی. حالا کی منتظر ...خوری تو باشیم?
یکشنبه 14 شهریور 1389

alexxx - اتریش - وین
Black Chador دوست عزیز با سلام, این بچه یه چیز زیادیی..., جدی نگیرش یهو باورش میشه یه کاری دست خودش یا دیگری میده. متاسفانه امثال این بچه از همه چیز بیخبر تحت تاثیرات این تازیا قرار میگیرن و این جنگهای زرگری رو واقعا باور میکنن و خودشون رو عالت دست این جباران میکنن. شاد باشین  
یکشنبه 14 شهریور 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.