جسد نخبه دانشگاه تهران درهتل داریوش

 
جسد نخبه دانشگاه تهران درهتل داریوش

البرز: پنجشنبه هفته گذشته درحالی جسد الف- ک 20ساله در آبهای ساحلی هتل داریوش پیدا شد که وی به خانواده خود گفته بود بهمراه دوستانش برای شنا به به پلاژ می‌رود اما همان شب با تلاش ماموران پلیس امنیت کیش جسد وی یافت می‌شود .

وی که دانشجوی سال دوم رشته عمران دانشگاه تهران ازنخبگان دانشگاهی محسوب شده و نفر نهم کنکور سراسری در منطقه 3 کشور را بخود اختصاص داده بود.

وی که دررشته ورزشی بدمینتون نیز فعالیت میکرد حائز رتبه 300 در کنکور سراسری بود و در رشته مهندسی عمران دانشگاه تهران تحصیل می کرد.

این جوان نخبه دانشگاهی عصر چهارشنبه بمنظور شنا در آبهای جزیره کیش از منزل خارج می‌شود .
وی دریادداشتی برای خانواده اش می‌نویسد : برای شنا بیرون می روم و حوالی افطار به خانه باز خواهم گشت.

پدر این جوان در پائین این یادداشت می‌نویسد : بعد از برگشتن به محل برگزاری مراسم (جشن میلاد امام حسن (ع) در محل تالار شهر)بیا.

اما علی‌رغم اتمام مراسم و بازگشت خانواده به خانه از این دانشجوی جوان خبری نمی‌شود که همین مسئله موجب نگرانی والدینش می‌شود.

با اعلام این واقعه به پلیس امنیت کیش و پس از جستجوی 3 ساعته ماموران تجسس و قایق موسسه ورزش در آبهای کیش لباس وی در پلاژ آقایان منطقه پرشین گلف و دقایقی بعد جنازه وی حوالی هتل داریوش پیدا می شود.

بنا براعلام پزشکی قانونی کیش علت فوت این جوان روزه دار افت قند و فشار خون بود و هیچگونه آثار جراحت در بدن وی مشاهده نشده است.

هنگام پیدا شدن جنازه 2 ساعت از زمان فوت وی می گذشت.

masterweb - ایران - ایران
جوان روزه دار چطور رفته دریا شنا کنه ؟! مگه اگه سر انسان زیر آب بره روزه باطل نمیشه ؟ . خدا بیامرزه اما اگه عقل داشت به این روز نمی افتاد
پنج‌شنبه 11 شهریور 1389

Azadikhah - هلند - تکسل
روحش شاد
پنج‌شنبه 11 شهریور 1389

minna - فنلاند - هلسینکی
اخه ادم روزه دار میره شنا?? اونم تو دریا??خدا بیامرزش.
پنج‌شنبه 11 شهریور 1389

zedeakhond - انگلستان - لندن
مسلمونا(عربها) روزه بگیرید برای شما خوبه (: شاید قند خون شما هم بیفته پاین
پنج‌شنبه 11 شهریور 1389

Neda-ye-Iran - انگلستان - لندن
وقتی حضرت محمد گفت یک ماه روزه فکر میکرد همه مثل عربها هستند که کار و زندگی رو تعطیل کنن و صبح تا شب بخوابن!!!
پنج‌شنبه 11 شهریور 1389

porharfi - هلند - آرنم
پـــــــــس . دوستـــــــــــــــانــــــــــــــش کجا بودند؟؟!! قرار بوده با دوستانش . به شنــــــــــــــــــــا "" برود !!..
پنج‌شنبه 11 شهریور 1389

shabe sepid - مالزی - کوالالامپور
اینم یکی از فواید روزه..
پنج‌شنبه 11 شهریور 1389

rezanl - هلند - امستردام
خدا بیامرزش.
پنج‌شنبه 11 شهریور 1389

raha1984 - المان - هامبورگ
بیچاره ! اخه روزه چیه میگرند و دنباله رو این عربهای پاپتی میشید و بو گند دهنتون مردم رو خفه میکنه !
پنج‌شنبه 11 شهریور 1389

iranazadiran - ایران - تهران
raha1984 - المان - هامبورگ. عزیز دلم ایرانی بزرگوار این رفتار دور از شان ایرانی ست اگر از صبح تا شب بوی گند الکل و وید و مواد و ادرار پیر زن و پیر مردی که از نظافت خود عاجز است در جامعه ای که هستید به مشام شما برسد صدایتان در می آید ؟ حالا بهانه باز بوی گند دهان شده. اولا کسی که اهل نظافت نیست چه با روزه و چه بی روزه بوی به قول شما گند میدهد و کسی که اهل نظافت باشد می تواند چندین بار در روز مسواک بزند و دهانش را بشوید. نمی خواهد که خمیر دندان را بخورد. بس کنیم این نگاههای غرض آلود را.
پنج‌شنبه 11 شهریور 1389

iranazadiran - ایران - تهران
خداوند روحش را در این شب و روزهای خاص و مبارک قرین رحمت کند و به خانواده اش صبر عنایت کند. متاسفانه به قدری مردم صنم دارند که یاسمن گم است. در جامعه ای که تنها به فکر اینکه جلوی چه کسی را بگیرند و جاسوسی و ریا و دروغ رواج دهند آموزش کمکهای اولیه و یا آگاهی به حال و سلامت فرزندان و یا جوانان به حداقل رسیده است.....
پنج‌شنبه 11 شهریور 1389

iranazadiran - ایران - تهران
....کسی که روزه میگیرد مخصوصا جوانترها و افراد ضعیف باید کاملا مراقب سلامتی و افت فشار خود باشند همانگونه که شاهدیم حتی باعث مرگ میشود. غیر از آن در دوره ای که نه جان و قوتی و نه اعصابی برای بسیاری از مردم مانده چه اجبار که روزهای بلند تابستان را روزه بگیرند. خداوند هیچ چیز را به انسان تحمیل نمی کند. و راهش را هم نشان داده به جای آن می توانند خانواده های فقیر را افطاری داده و یا به آنها برسند و از طرفی از حال و هوای معنوی این ماه هم بهره ببرند و تنها معده شان در امساک نباشد. نتوانستند کفاره آن را بدهند فدای سرشان خداوند خود می تواند اینگونه زندگی کند بیاید و چند صباحی مانند بندگانش زندگی کند مردم بیچاره مانند آخوند و ماموران حکومتی نیستند که امکانات کافی داشته و آرامش و امنیت خاطر و اعصاب فولادی و فراغ بال د استراحت و رسیدگی کافی و در این شرایط چه بسا روزه سر تا پا برایشان زیان باشد. اگر امساک شکم تنها کار ساز بود این مفت خوران حکومتی کارشان به این فضاحت و گناه کاری نمی کشید.
پنج‌شنبه 11 شهریور 1389

dokhtare_ariaei - ایتالیا - میلان
اخی الهی چقدر دردناک و ناراحت کنندست.خدا بیامورزه و صبر بده به خانوادش
پنج‌شنبه 11 شهریور 1389

alireza_pa - کیش - تهران
فامیلیش کیاییه. داستان دقیقا همون چیزیه که گفته شد. ولی این موضوع هیچ ربطی به سیاست نداره.
جمعه 12 شهریور 1389

biandish - سوید - یوتبوری
عجب نخبه ای! ماه رمضون کیش، روزه که گرفته، شنا هم رفته!!! جدا" نخبه ای از دست رفت! . (جدا از تاسف به خاطر فوت یک انسان)
جمعه 12 شهریور 1389

zartusht67 - المان - فرانکفورت
ما جای روزه شبه گرفتیم بهتره
جمعه 12 شهریور 1389

سعیدسبز - ایران - کرج
دوستان گلم والا من که باور نمیکنم قضیه به این سادگی باشه !! نه نه نه ! شمام به اینا فکرکنید عزیزان . 1 - مگه طرف روزه نبود ؟ پس چطوری رفت شنا ؟آخه شنا روزه رو باطل میکنه . 2 - مگه طرف مسافر نبود تو کیش ؟ پس چطوری روزه گرفت ؟ مسافر روزه نداره . 3 - مگه طرف با دوستاش نبود ؟ پس اونا کجا بودن و قتی فشارش افتاد ؟ ، با مجموع این دلایل و دلایل دیگه ای که به ذهنم میاد و حال ندارم بنویسم ، قطعا همه داستان این نیست !!
جمعه 12 شهریور 1389

salad shirazi - امارات - دبی
اقا کشتنش..شک ندارم..حالا خواهید دید که حق با منه..روحش شاد.
جمعه 12 شهریور 1389

iranazadiran - ایران - تهران
سعیدسبز - ایران - کرج. حرف شما کاملا منطقی است. چون از این حکومت هیچ . جنایت و خیانتی بعید نیست. این موارد را باید خانواده این جوان دنبال کرده و صحت و سقم آن را بدست بیاورند هر چند که نه حرفشان به جایی خواهد رسید و نه ادعایشان اما ثبت این جنایتها ( در صورت قطعی بودن ) و آشکار کردن آنها از وظایف همه منجمله خانواده این مرحوم است. و اما اگر ایشان قصد ده روزه کرده و مسافرتش ده روزه بوده می توانسته روزه داشته باشد. شنا هم به شرط اینکه سرش را زیر آب نکند ( طبق گفتار مراجع حقیقی ) ایرادی ندارد. اجل متاسفانه خبر نمی کند و بساط خود را برای نازل شدن می چیند....
جمعه 12 شهریور 1389

iranazadiran - ایران - تهران
....اگر فوت ایشان به خاطر افت قند و فشار خون باشد می شود که او با دوستان به اتفاق راهی بازگشت نشده اند. یکبار برای بنده افت قند و فشار اتفاقی افتاد و باعث شد از جمع بسیار بزرگی که حضور داشتند جدا شده و خود را به راهرو آن مکان عمومی رسانده تا بتوانم حداقل سرم را همسطح بدنم قرار داده خون جریان پیدا کند اما بقدری به طور استثنایی افت قند و فشار پیدا کرده بودم که همزمان نشستم دیگر چیزی نفهمیدم حال بسیار بدی را تجربه کردم بعد از چند لحظه یک نفر که به جمع میامده هنگام عبور مرا که دیده و به جمع خبر می دهد در حالیکه چند نفر از وابستگان در همان جمع بودند اما چون علت خارج شدنم را نگفته بودم به گمان این بودند که بنده برای کاری ضروری بیرون رفته ام البته اشتباه خودم بود که چیزی نگفتم چون خودم هم نمی دانستم چه حالی دارم به تهوع بسیار شدید دچار شده بودم و سرگیجه....
جمعه 12 شهریور 1389

iranazadiran - ایران - تهران
....زمانی که بهوش آمدم و ماموران اورژانس را در حال کنترل وضعیتم دیدم فشارم کمی از 5 بالاتر بود و قطعا در زمان بیهوشی کمتر هم بوده و تقریبا نزدیک به موت. به همین خاطر میگویم حوادث خبر نمی کنند و در بسیاری از مواقع به سرعت اتفاق می افتند. مرگ از یک چشم بر هم زدن به همه ما نزدیکتر است و حیرت انگیز رفتار این جانیان است که اینگونه بی مهابا به خونخواری افتاده اند آنهم با علم به اعتقاد ظاهری به عتاب و عقاب خدا و مسئول بودن در برابر اعمالشان و شوخی نداشتن خدا در مورد حق مردم.
جمعه 12 شهریور 1389

Darvish101 - انگلیس - لندن
raha1984 - المان - هامبورگ / درود بر تو .
یکشنبه 14 شهریور 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.