نامه فاطمه کروبی به آیت الله خامنه ای: اختلاف همسرم با جنابعالی چه ارتباطی با حق زیستن خانواده ما دارد؟


نامه فاطمه کروبی به آیت الله خامنه ای: اختلاف همسرم با جنابعالی در مسائلی که همگان بر آن واقفند چه ارتباطی با حق زیستن خانواده ما دارد؟

سحام نیوز:بدنبال تجمع جمعی مزدوردر سه شب متوالی مقابل منزل آقای کروبی همسرایشان نامه ای خطاب به مقام رهبری نوشتند.در بخشی از این نامه چنین آمده است. آیا جنابعالی  حکومتی را در میان ملل عقب افتاده که حقوق اولیه افراد در آن لحاظ نمی گردد سراغ دارید که با خانواده و همسایگان مخالفان سیاسی چنین کنند؟ و آیا جنابعالی بنام حفظ نظام، تخریب و اینگونه رفتارها غیر اخلاقی را مجاز و مشروع می دانید؟

حضرت آیت الله خامنه ای

مقام معظم رهبری

سلام علیکم

احتراما به اطلاع میرساند که جمعی متعلق به نیروهای بسیج و سپاه در سه شب متوالی، همزمان با شب ضربت خوردن امیر المومنین علی (ع) تا شب شهادت آن امام،  با تجمع مقابل مجتمع مسکونی متعلق به ما و اشخاص دیگر اقدام به اهانت، آزار و رنجش همسایگان و تخریب اموال کردند. این گروه سازمان دهی شده که خود را سرباز ولایت نامیدند در شب شهادت بزرگ مرد عالم بشریت و لیله القدر که اهمیت معنوی آن بر کسی پوشیده نیست، اوج وحشگیری خود را با بکارگیری الفاظ سخیف علیه همسرم و خانواده، شعار نویسی بر دیوار مجتمع و همسایگان و تخریب اموال نشان دادند. این جرایم مشهود بنام حمایت از حضرتعالی و در مقابل نیروی انتظامی صورت گرفت و جالب آنکه این نیرو حتی جرات نزدیک شدن به این جماعت تحت الحمایه را نداشت.همگان بیاد دارند که در گذشته حرمت رمضان، لیالی قدر و محرم و صفر را حتی آنان که خود را مقید به انجام تکالیف دینی نمی دانستند، رعایت می شد اما امروزه جماعتی از خدا  بی خبر (آمران و عاملان) تربیت شده اند که با واژه حرمت بکلی بیگانه اند.

مقام معظم رهبری

جنابعالی بر خلاف این نوکیسه های بی هویت ما را می شناسید و میدانید که در سال های مبارزه و رنج، همسرم همان یار دیرین امام و پدر مجاهد و بزرگوارش مرحوم حاج شیخ احمد در صف اول مبارزه بودند و بارها توسط ساواک دستگیر، زندان و تبعید شدند اما هیچگاه آرامش و آسایش خانواده نه از سوی ساواک و نه از سوی مزدوران متعلق به رژیم مورد تعرض واقع نشد. اختلاف همسرم با جنابعالی در مسائلی که همگان بر آن واقفند چه ارتباطی با حق زیستن خانواده و آسایش و آرامش همسایگان ما دارد؟ آقای کروبی بارها گفته اند که آماده پرداخت هر هزینه ای بابت این اختلاف در نگرش هستند. در این مدت من و فرزندانم ظلم های فراوانی را تحمل کردیم اما محروم کردن ما از دعا و نیایش و تحمیل اضطراب به همسایگان در این ایام مبارک، امری غیر قابل قبول و تحمل است. من سعی کردم موردی مشابه در ممالک دیگر بیابم که موفق نشدم. آیا جنابعالی  حکومتی را در میان ملل عقب افتاده که حقوق اولیه افراد در آن لحاظ نمی گردد سراغ دارید که با خانواده و همسایگان مخالفان سیاسی چنین کنند؟ و آیا جنابعالی بنام حفظ نظام، تخریب و اینگونه رفتارها غیر اخلاقی را مجاز و مشروع می دانید؟

مزید اطلاع به استحضار میرساند که این تهاجم وحشیانه توسط مامورین نیروی انتظامی و نیرو های امنیتی فیلمبرداری شد و البته  اسنادی در اختیار است که در صورت صلاحدید، تقدیم می گردد. 

با تشکر و سپاس فراوان

فاطمه کروبی

۱۰ شهریور ۱۳۸۹

انقلاب دوم - آلمان - هامبورگ
این بنده خدا داره یاسین تو گوش خر میخونه, این مردک جفنگ شیره ای اگه گوشش به این حرفها بدهکار بود که الآن وضعمان این نبود. این یابوی چفیه به گردن را باید با یه جعبه نوشابه برد کهریزک تا شاید خدا خواست و بجز جاهای دیگرش راه گوشش هم باز شود. البته این کار وقتی میسر میشه که چند تا بسیجی اهل دل و سرباز ولایت اینکار را بکنند.
چهار‌شنبه 10 شهریور 1389

khosh bavar - ایران - کرمان
افرین فاطمه کروبی, باید شدیدتر و حق بجانبه تر مینوشتی, زیرا دشمنت, انقدر پررو و بیشرم هست, که ادعای خدایی منکه, پس باید این ضحاک پیر علیل را بمبارزه با یک " زن " مذهبی وا داری, که این ضحاک مجبور شه, چهره زشتش را برای همه رو کند. پس در نامه های بعدی متکی به نفس تر بنویس !
چهار‌شنبه 10 شهریور 1389

shemiranian - ایران - تهران
. اما هیچگاه آرامش و آسایش خانواده نه از سوی ساواک و نه از سوی مزدوران متعلق. به رژیم مورد تعرض واقع نشد. خانم کروبی این انصاف است که از کسانی که رفتارشان با شما بد و زشت و وحشیانه نبوده با این واژه ها صحبت کنید.شما مسلمانید.اما فاطمه خانم فراموش نکنید که بنیان این وحشی گری را همان پیر کفتار جماران گذاشت و شما تازه امروز مزه اش را میچشید.همو بود که بهترین بچه های این مملکت را به خاطر دگر اندیشی به خاک و خون کشید یادتان هست که هزاران هزار را به شهادت رساند.هنوز خانواده های انان داغدار هستند.و شما ها در ان زمان خفقان گرفته بودید و حالا که اندک مزاحمتی از همراهان دیروزتان میبیند نگران دعا و نمازتان هستید.مگر علی نبود که وقتی چماقداران گوشواره را از گوش دختر یهودی بزور بیرون کشیدند فرمود اگر کسی از شنیدن این خبر در جا بمیرد عجیب نیست.شما در ان زمان چرا سکوت کرده بودید و به مقام معظم رهبری نامه نمیدادید.این حرکت وحشیانه عاملان خامنه ای در مورد هر کس دیگر چه مسلمان و چه غیر مسلمان محکوم است.اما بدانید که امثال شوهر شما در بوجود امدنش سهیم هستند.
چهار‌شنبه 10 شهریور 1389

فضول میرزا - سوئد - استکهلم
فاطمه خانوم، شما که خود از بطن همین کلم بسر ها هستید و از چیک و پوک اسلام ناب محمدی خبر دارید. شما دیگه چرا چنین ننه من غریبم بازی در میاورید؟ شما بهتر است بجای نامه نگاری سری به تاریخ طبری بزنید تا ببینید که همین حضرت علی (ع) که از او بعنوان بزرگ مرد عالم بشریت نام میبرید، چگونه بنام اسلام، مردان قبیله را سر میبرید و زن و بچه هایشان را در بازارهای برده فروشی میفروخت!!
چهار‌شنبه 10 شهریور 1389

sir.amir - انگلستان - منچستر
... یاده دوران صفویه افتادم که شاه اسماعیل صفوی ادمخوار داشته و مخالفانشان را زنده زنده میخوردن از این اسلام .هیچ چیز بعید نیست تا خر هست خر سوار هم هست به امید روزی بیافتن به جان هم تازی ها همدیگر را بخورن
چهار‌شنبه 10 شهریور 1389

hassan5 - ایران - تهران
متولی دین و ایمان و عبادت اقای خامنه ای است او میتواندبشما وبقیه مخالفانش اجازه عبادت بدهد یا ندهد.حضرت مهدی هم باید با اجازه او بیاید.
چهار‌شنبه 10 شهریور 1389

hassan5 - ایران - تهران
متولی دین و ایمان و عبادت اقای خامنه ای است او میتواندبشما وبقیه مخالفانش اجازه عبادت بدهد یا ندهد.حضرت مهدی هم باید با اجازه او بیاید.
چهار‌شنبه 10 شهریور 1389

dara20 - ایران - تهران
جنایات گذشته و حمایت از جنایات خمینی شیاد اکنون گریبانگیر خودتان شده. لابد نمیدانید که خامنه ای و حکومت نامشروعش عقبه و ادامه دور باطل اسلامی رژیم منفور و انسانستیز خمینی دجال است که شماها مگسان دور ان فظله اسلامی بودید. نوش جانتان هر انچه که سر شما مزدوران اسبق رژیم می اید.
چهار‌شنبه 10 شهریور 1389

porharfi - هلند - آرنم
حالا مـــلا خـــامنه ایی نامه رو خوند...خُب نتیجه؟؟!!.....
چهار‌شنبه 10 شهریور 1389

mashady - انگلیس - منچستر
حیوونی دلم براش سوخت
چهار‌شنبه 10 شهریور 1389

Iranbano - کانادا - تورنتو
برای یک سکینه به هر دری که میشناسیم زدیم برای این خانواده چرا کاری نمیکنیم !!!!!!
چهار‌شنبه 10 شهریور 1389

iranazadiran - ایران - تهران
خانم کروبی متاسفانه با اعمالی که این جانیان در سال گذشته انجام داده و دنائت و رسوایی را کامل کردند. مراسم مذهبی و مصائب آن به شکل چشمگیری کم رنگ شده و رنگ باخت. آنها مگر عاشورای جدید نیافریدند. آنها مگر نماز گزاران را که برای احقاق حق خود به نماز جماعت جمعه با امامت رفسنجانی رفته بودند را به خاک و خون نکشیدند و قربانی هم گرفتند. اگر حضرت علی در محراب عبادت به شمشیر جهل و عناد کشته شد اما فریاد رستگاری سر داد به خاطر این بود که در اوج عدالت حق خواهی از حق مردم جان خود را فدا کرد و لحظه ای به فکر تامین خود و خانواده اش از کیسه و اعتبار مردم نبود او این را عین رستگاری دانست و سبکبال به سوی معشوق خود پر کشید و تا دم آخر به فکر اجرای عدالت و انصاف بود که وصیت و نوع برخورد و رفتارش با ابن ملجم که در مقام قاتل بود خود نشاندهنده همه چیز است....
چهار‌شنبه 10 شهریور 1389

iranazadiran - ایران - تهران
....حال که خداوند روی شماها را دیده است و به خاطر همین غیرت و انصاف شما ها را از گروه آنها جدا کرده در حالی که از ابتدا در جامعه ما بعد از 57 بی عدالتی و حق کشی موج میزد و همه شما شاهد و همراه بودید در حالیکه در زمان شاه فقید مو را از ماست کشیده و آخر عدالت خواهی شده بودید. می دانید این دو گانگی رفتار چه معنایی دارد یعنی شما ها تنها دغدغه رسیدن خود به جایی و مقامی را داشتید نه بر آورده کردن حق و حقوق مردم چون شاه فقید که به مردمش در حدی که امکاناتش اجازه میداد . میرسید حالا عده ای پرتوقع و نا آگاه برای خود سوء استفاده هم میکردند اما او که از حلقوم ملت نمی کشید تا به حلقوم آنها بکند حتما به خاطر دارید که حقوق تظاهر کنندگان و اعتصاب کنندگان را قطع نکرد و هیچ کس را در این زمینه بازخواست و شکنجه نکرد چون حرف مردم را جدا از کسانی امثال شماها می دانست اما متاسفانه آنها قربانی تحریکات شما شدند...
چهار‌شنبه 10 شهریور 1389

iranazadiran - ایران - تهران
....در هر صورت به شکرانه اینکه خداوند عنایت بزرگی را شامل حالتان کرده و هنوز از لیالی قدر بیرون نشده ایم. در شب آخر قدر که بسیار هم مبارک و بزرگ است از خداوند بخواهید که شر همه تان را به خیر از سر مردم کم کند تا بیش از این مسئولیت و بار بر دوشتان نیفتد و جوابگوی او نباشید. گروه خامنه ای طرفدارانش و احمدی نژاد کابینه و کاسه لیسانش و کلا همه شان که حسابشان پاک است و با سر در مرداب سقوط کرده اند و هنوز خود باور ندارند . شما ها خود را دریابید و از سویی از شاه فقید حلالیت بطلبید که اینگونه با آن مرد میهن پرست و دلسوز مردم جدال کرده و مملکت را به اینجا کشاندید.
چهار‌شنبه 10 شهریور 1389

khosrow60 - سوئد - سوئد
خوشحالم گرگ ها مشغول دریدن هم هستند .سی سال ظلم حتی کروبی ودیگران زندان مخصوص بنیاد داشتند.خانم کروبی کجاشودیدی وقتی مردم برارتجاع وجنایتکاران اسلامی پیروز بشن شماها هم مثل صدا سوراخ موش باید پیدا کنید.جنایتی که شماهاکردیددرتاریخ سابقه نداشته است.
چهار‌شنبه 10 شهریور 1389

Black Chador - امریکا - ولدن
اینها تازه دارن میفهمن که دین وحشی اسلام یعنی چی? خانم کروبی صلوات بلند یادت نره.
چهار‌شنبه 10 شهریور 1389

hovakhshatare - ایران - تهران
ای بابا شکایت دزد رو برده پیش جلاد! دلشون خوشه! همین سردسته دزدها دستور تمام خرابکاریها و ترورها رو میده
پنج‌شنبه 11 شهریور 1389

pahlavi100 - آمریکا - کالیفورنیا
iranazadiran - ایران - تهران --- استاد ارجمند، بسیار سنجیده و شیوا حق مطلب را ادا کردید. اگر فقط هفتاد و چهار میلیون و نهصد و نود و نه هزار و نهصد و نود و نه نفر دیگر طرز فکر، دانش و عدل شما را داشتند، ایران بهشت میبود.
پنج‌شنبه 11 شهریور 1389

angelina20 - ایران - تهران
فضول میرزا - سوئد - استکهلم هویییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی با تواما درست صحبت کن با امام علی ، ... چرا توهین به مذهب میکنی . یه جیزی بهت میگما چرت پرت نگو دیگه شورشو درآوردیدا . هیچ اطلاعیم نداره یه چیزی یه کی بهش گفته ویا از یه جایی خونده دهنش و میریزه بیرون. به مذهب کار نداشته باش اونم به حضرت علی. آخه دیوووووووووووووونه اگه امام علی مهم نبود که این شبکه هایی مثل pmc به احترام ایشون برنامه هاشونو قطع نمیکردن. شما دینت یه چیز دیگست قابل احترام دیگه به جدول نزن بچه ها اینجا نقد میکنن به اشخاص اما دیگه به مذهب توهین نمیکنن.
پنج‌شنبه 11 شهریور 1389

iranazadiran - ایران - تهران
pahlavi100 - آمریکا - کالیفورنیا. سرور جون ممنون از حسن نیت شما. امثال خودتان را و دیگران مانند خودتان را به بنده اضافه کنید دغدغه همه ما انسانیت و عدل و انصاف است و جایگزینی آن به جای ظلم و توحش. موفق باشید.
پنج‌شنبه 11 شهریور 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.