دستمزد علی دایی؛ ۷۵۰ میلیون تومان پاداش برای قرارداد ۵۰ میلیونی


دستمزد علی دایی؛ ۷۵۰ میلیون تومان پاداش برای قرارداد ۵۰ میلیونی

پیش از این، مبلغ قرارداد علی دایی با فدراسیون فوتبال ایران، ۸۰۰ میلیون تومان عنوان شده بود

احمد ابراهیمی سرپرست تیم ملی فوتبال ایران در زمان سرمربیگری علی دایی، در برنامه تلویزیونی ۹۰ در رابطه با این که از سوی رئیس فدراسیون فوتبال ایران متهم به خیانت در امانت شده است گفت: "من خیانت نکردم. اتفاقاً امانت را به صاحبش سپردم."

در شرایطی که پیش از این، مبلغ قرارداد علی دایی با فدراسیون فوتبال ایران، ۸۰۰ میلیون تومان عنوان شده بود، آقای ابراهیمی در برنامه ۹۰ برای نخستین بار از قراردادی سخن گفت که طی آن فدراسیون متعهد شده بود فقط مبلغ ۵۰ میلیون تومان برای سرمربیگری به دایی بپردازد. آقای ابراهیمی گفت: "۷۵۰ میلیون هم به عنوان پاداش برای دایی در نظر گرفته شده بود."

این سند توسط مهدی تاج، نایب رئیس فدراسیون فوتبال ایران امضا شده بود. منتقدان می گویند، قرارداد فوق برای فرار از پرداخت مالیات بوده است.

در همین ارتباط، آقای تاج در گفتگو با خبرگزاری ایسنا ضمن تکذیب اظهارات احمد ابراهیمی گفت: "ندادن مالیات توسط هر فردی جرم است و همه می دانند قراردادی که حاصل آن ندادن مالیات باشد نیز جرم محسوب می شود."

svenskpojke - سوئد - یمتلند
خدای من حداکثر صد درصد مبلغ پاداش نه اینکه هزار و پانصد درصد مبلغ قرار داد پاداش بگیرد.
سه‌شنبه 9 شهریور 1389

sir.amir - انگلستان - منچستر
اخه پول چقدر بی ارزشه که اینها به این راحتی میگن 700 میلیون 800 میلیون خاک تو سرتون با اون مدیریت تون اشغالهای تازی
سه‌شنبه 9 شهریور 1389

Hamid1970 - -
باور کنید علی گدا ٢٠ دلار هم نمی ارزه
چهار‌شنبه 10 شهریور 1389

hovakhshatare - ایران - تهران
این ما هستیم که 20 دلار هم نمی‌ارزیم! مغولستان عکس چنگیزخان سفاک و خونخوار رو روی اسکناس‌هاش چاپ می‌کنه اونوقت ما به علی دایی که فوتبال مملکت ما رو با اسم اون می‌شناسند فحش می‌دیم و تخریبش می‌کنیم. ملت نمک‌نشناس ما اصلا حافظه‌ی تاریخی نداره. توی فرانسه هنوز در سالگرد خاتمه جنگ جهانی دوم، یه پیرمرد 90 ساله رو که در جنگ آشپز ارتش بوده رو میارن و مدال به سینه‌اش می‌زنن، اونوقت ما مجروحین جنگ خودمون رو به این زودی فراموش می‌کنیم یا قهرمانان خودمون رو با دست خودمون تخریب می‌کنیم! شماهایی که به علی دایی فحش می‌دید کدومتون کار بزرگتری برای ایران انجام دادید؟ حداقل علی دایی چند بار اسم ایران رو تو دنیا مطرح کرده، شماها چه گلی به سر ایران زدید؟؟ یاد بگیریم که محترم باشیم و به دیگران احترام بگذاریم.
چهار‌شنبه 10 شهریور 1389

shahab46 - المان - هانوفر
Hamid1970 - - . کاملا موافقم
چهار‌شنبه 10 شهریور 1389

ENSAN-ZAMIN - هند - پونا
Hamid1970 - - . shahab46 - المان - هانوفر . مزدور ها 20 سنت هم نمی ارزند.
پنج‌شنبه 11 شهریور 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.