قطبی : درهای تیم ملی همیشه باز است , می‌خواهیم تیمی ۷۰ میلیون نفره بسازیم


قطبی : درهای تیم ملی همیشه باز است ,
می‌خواهیم تیمی 70 میلیون نفره بسازیم

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: درهای تیم ملی همیشه باز است و تمام بازیکنان فرصت دارند با نمایش توانایی‌های خود فرصت حضور در این تیم را بدست آورند.

به گزارش خبرنگار مهر، افشین قطبی در پایان تمرین عصر امروز دوشنبه تیم ملی گفت: من ثابت کرده‌ام بحث تیم ملی بسیار مهم است و هیچگاه براساس احساسم در خصوص انتخاب بازیکنان این تیم تصمیم گیری نکرده‌ام. قطعا تمام بازیکنان آماده فوتبال ایران می توانند فرصت حضور در تیم ملی را بدست آورند.

وی با تاکید براینکه تمام بازیکنان شایسته که بتوانند به تیم ملی برای موفقیت در جام ملت‌های آسیا کمک کنند به اردوی این تیم دعوت خواهند شد، افزود: درهای تیم ملی همیشه باز است اما بازیکنان بزرگ هم باید بدانند تیم ملی از آنها بزرگتر است. بازیکنان باید به این واقعیت برسند که شاید یک روز مربی بنابه مصالح تیم ملی آنها را دعوت نکرده یا نیمکت نشین کند. آنها در این شرایط نباید کاری کنند که به ضرر تیم ملی شود.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان اضافه کرد: میداووی، مجیدی، کریمی وحتی بازیکنان دیگر هم شانس دعوت مجدد به تیم ملی را دارند اما نکته مهم این است که در مقطع فعلی کادر فنی تیم ملی تصمیم گرفت با نفراتی که در اردو حاضر هستند به دیدار کره و چین برود.

وی در خصوص پرواز طولانی مدت تیم ملی به چین خاطرنشان کرد: ما سعی می کنیم شرایطی را به وجود آوریم که بازیکنان بیش از اندازه خسته نشوند.

قطبی در خاتمه تصریح کرد: می خواهیم تیمی 70 میلیون نفره بسازیم و در این تیم از بازیکنانی استفاده خواهیم کرد که در سخت‌ترین روزها برای موفقیت تیم ملی، بالابردن پرچم ایران و پیروزی‌های بزرگ این تیم بجنگند.

zartusht67 - المان - فرانکفورت
برو پی کارت مرتیکه دستمال
سه‌شنبه 9 شهریور 1389

porharfi - هلند - آرنم
آقای قطبی عزیز! خواهش میکنم !توجه بفرمایید که: مـــــــــــلایان با عبـــا و. عمـــامـــه!!" چــــه شود ؟؟! که پــــا به توپ در زمین ِ فوتبــال بـــــــدونـــد!!؟؟
سه‌شنبه 9 شهریور 1389

vezveznazi - ایران - تهران
قطبی در اندازه تیم ملی نیست.حرف بسیار و عمل هیچ
سه‌شنبه 9 شهریور 1389

faramarz65 - ایران - تهران
نمی دونم چرا توی این مملکت وقتی کسی یه پست و مقامی میگیره از این حرفا میزنه !!!؟؟؟؟
سه‌شنبه 9 شهریور 1389

poriyaye_vali - قطر - دوحه
بشین بینیم بابا..........اهههههههه...حالا درسته یه عده از جمله خود من از شما حمایت میکنیم قرار نیست که هی بلف بیایی...تو جام ملتهای اسیا هم دست از پا درازتر برمیگردید
سه‌شنبه 9 شهریور 1389

ezatdf - ایران - تهران
شما هم داری شعار دادن رو یاد می گیری ها سردار قطبی!
سه‌شنبه 9 شهریور 1389

ali203 - ایران - بوشهر
برو کشکتو بساب مسخره عمله /خفه شی بهتره
سه‌شنبه 9 شهریور 1389

samuk66 - انگلیس - لندن
حتما با احمدی نزاد ادم جابلوس . حی چی حالیش نیست
سه‌شنبه 9 شهریور 1389

sanazsarmad - آلمان - برلین
آخ جون من هم بازی بدینننننننننن
سه‌شنبه 9 شهریور 1389

shahab46 - المان - هانوفر
ارتش 20 میلیوتی بس نبود حالا نوبت تیم ملی 70 میلیونی شده
چهار‌شنبه 10 شهریور 1389

DEMNE - قطر - - دوحه
درود بز تو افشبن جان ولی تو رو خدا بچه ها رو واسه جام آسیایی که میایین دوحه عالی ارنجشون کن خیط نشیم افشین جان می دونی قطری ها راجع به تیم ملی ایران چه نظری دارند؟؟؟؟ .....
جمعه 12 شهریور 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.