دیلی تلگراف فاحشه خواندن همسر سارکوزی توسط کیهان را موضع دولت ایران دانست


دیلی تلگراف فاحشه خواندن همسر سارکوزی توسط کیهان
را موضع دولت ایران دانست

عصر ایران : روزنامه دیلی تلگراف  بریتانیا در مطلبی با عنوان " ایران کارلا برونی  را فاحشه خواند " مطلب روز شنبه روزنامه کیهان در انتقاد از مواضع همسر رییس جمهوری فرانسه درباره اعدام سکینه محمدی آشتیانی را موضع دولت ایران خواند.

به گزارش
عصر ایران این روزنامه بریتانیایی در مطلبی کوتاه در این باره نوشت : " روزنامه کیهان چاپ ایران که تحت کنترل دولت منتشر می شود کارلا برونی و ایزابل آجیوانی هنر پیشه معروف فرانسوی را که از کمپین آزادی خانم آشتیانی حمایت کرده اند ، را "فاحشه" خطاب کرد ، در حالی که تلویزیون دولتی ایران نیز همسر رییس جمهوری فرانسه را به فساد اخلاقی متهم کرد .

 روزنامه کیهان روز شنبه ( 6 شهریور ) در مطلبی با عنوان " فواحش فرانسه هم وارد داد وقال حقوق بشر شدند " نوشت :

" به تازگی کارلا برونی همسر بدنام نیکولا سارکوزی و آجیوانی بازیگر فاسدالاخلاق فرانسوی طی اظهارنظرهایی، از «س-م» حمایت کردند. برونی، هنرپیشه و خواننده فاسدالاخلاق ایتالیایی اگرچه توانست خانواده سارکوزی را از هم بپاشد و همسر رئیس جمهور فرانسه شود اما به تازگی اخبار جدیدی از ارتباطات وی با یک خواننده منتشر شد. وی در دفاع از «س-م» گفته است: حکم صادره ناعادلانه است. من واقعاً از اینکه او به خاطر دوست داشتن یک نفر محکوم به مرگ شده، واقعاً متعجب شدم. خانم ]...[ از همان جا در قعر سلولتان بدانید که همسر من آزادی شما را دنبال می کند و هرگز شما را فراموش نخواهد کرد(!) آجیوانی بازیگر بدسابقه فرانسوی هم در حمایت از س-م گفت: نام او ]...[ در قلب من حک شده و هر روز بر زبانم جاری است. تو سرشار از توانایی های سرکوب شده ای(!) "

به نظر می رسد لازم است رسانه های ایران که داعیه فرهنگ اسلامی و ایرانی دارند ، در نگارش مطالب خود ولو علیه دشمنانشان ، ادب و نزاکت را رعایت کنند تا ضمن حفظ ارزش های اخلاقی ، بدنگاری های یک خبرنگار و یک روزنامه ، به حساب دیدگاه دولت یا ملت ایران گذاشته نشود و در این میان از رسانه های مدعی ارزشگرایی انتظار بیشتری می رود.

Alborzi - ایران - کرج
خوب احتمالا ناغافل چشمشان به عکسهای تازه افشا شده کارلا روشن شده!. آنهم در نمایشگاه Pin-Up. یک منبع در کاخ الیزه در گفتگو با پایگاه خبری "ال پست نیوز" فرانسه می‌گوید: او (سارکوزی) مشکلی با این قضیه ندارد و معتقد است عکس‌های جالبی از همسرش منتشر شده است. دیلی میل در ادامه آورده است که "سارکوزی" اعلام کرده: "من هم ممکن است که عریان باشم!، اما عکس‌های من به فروش گذاشته نمی‌شود اما کارلا مانکن زیبایی است و عکس‌های او واقعاً لیاقت لقب هنرمندانه را دارد.
دوشنبه 8 شهریور 1389

dkdk - دانمارک - اسلیس
من با سنگسار شدیدا مخالفم.اما انصاف چیز خوبیه.یادمه در شیراز فردیکه عاشقانه زنش را میپرستید.زن از شوهر درخواست پول زیادی برای جراحی زیبائی کرد مرد که وضیعت مالیش خوب نبود برای شاد کردن زنشم دو شغل پیدا کرد و سخت کار کرد و پول چشمگری محیا کرده و به زنش در شب سالگرد ازدواجشان هدیه داد.زن دو عمل جراحی روی صورتش انجام داد و دوباره درخواست پول از شوهر برای عمل سوم کرد.مرد بخاطر زنش نه نگفت و پول قرض کرد و به زن داد.بحرحال زن با 3 عمل حسابی زیبا شد.و بعد از زیبائی رفت و با مرد دیگری رابطه برقرار کرد.همسرش فهمید و به زنش با مهربانی گفت لطفا بمن خیانت نکن و زن قول شرف داد اما بعد از یکهفته دوباره با مرد دیگری در حال سکس توسط زن ان مرد دستگیر شدند.وقتی به همسرزن خیانت کار از نیروی انتظامی خبر دادند مرد بحدی دلشکسته شد که از خیانت زنش خودکشی کرد.این داستان نبود واقعیتی در کلانتری 5 قصرالدشت بود.حال زن به این بیشرفی بیوجدانی هوس بازی و کثیفی و خیانتکاری را نباید مثل سگ کشت?قربونه وفای سگ که از انسانها بهتره تعدادی انقدر پست و کثیفند که مرگ هم از سرشون زیاده.مگر غیر از اینه?
دوشنبه 8 شهریور 1389

poriyaye_vali - قطر - دوحه
خوش به حال کامبیز حسینی که سوژه های مناسبی برای این هفته پارازیت پیدا میکنه...
دوشنبه 8 شهریور 1389

alexxx - اتریش - وین
از دید اقایان معمم نود در صد زنان دنیا فاحشه اند. همیشه گفته شده , کافر همه را به کیش خود پندارد.  
دوشنبه 8 شهریور 1389

SATTARKHAN - کانادا - تورونتو
این شریعتمداری چون زن و مادر خودش فاحشه اسلامی هستند بدبخت فکر کرده بقیه هم مثل خانواده خودشن.
دوشنبه 8 شهریور 1389

oghab - فنلاند - هلسینکی
مگه دروغه
دوشنبه 8 شهریور 1389

surena1611 - آلمان - اشتوتگارت
از یک مشت جانور بی فرهنگ چه انتظاراتی دارند اینها!!! از جانورانی که هموطنان خودشان رو فاحشه و سوسول و .. مینامند و به هموطنان خودشان در زندانها تجاوز میکنند و توی خیابونها با رکیک ترین الفاظ مردم معترض رو کتک میزنند و به خاک و خون میکشند بیش از این نمیشه توقع داشت. بقول معروف: کسیکه با مادر خود .. کند با دیگران چه ها کند!!! این جانوران ولی وقیح از ادب و شعور و معرفت های انسانی بویی نبرده اند و متاسفانه اسم ایران رو یدک میکشند. پاینده ایران
دوشنبه 8 شهریور 1389

rezanl - هلند - امستردام
این خبر تو روزنامه تلگراف هلند هم زده بود و خوب کامنتهائی که در رابطه با عقب موندگی اسلام و دولت ایران نوشته شده که خوب همش درسته.
دوشنبه 8 شهریور 1389

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
روسپی واقعی زنانی هستند که در خیابانها برای بانوان و دختران مزاحمت ایجاد می کنند وقتی از کار شبانه!!!!! با برادران بسیجی و پاسدار متعفن خلاصی می یابند کار روزانه را اغاز می کنند یک تن فروش به شما شرف دارد چون از جسم خود مایه می گذارد نه ازار دیگران. خانم سارکوزی تن فروش??..1. مرگ بر شما که عرف سیاسی جهان را با حرفهای خمینی عنتر و دیگر کثافتها به گند کشیده اید...2. چون این خانم با چند نفر بوده تن فروش است پس رهبران دین ننگینتان که با 100 نفر بوده اند چه???????? و حتی از کودک 9 ساله هم نگذشتند ای بی شرفهای قاتل.
دوشنبه 8 شهریور 1389

mehdipch - امارات - دبی
زمانی که یک رهبر ویا یک ریس جمهوری معرفت ندارد شعور ندارد فهم ودرک ندارد از ان روزنامه نگار انهم جیره خار چه انتظاری باید داشت اگر ان حکومت دزد فاسد میدانسد که افرادی که در خارج از ایران زندگی میکنن ملتهای جهان چگونه برخوردی با انها دارن شاید شعور ومعرفت پیدا میکردن ولی اخوند واخوند زاده ویا خود فروشان به اخوند ها که حتی رهمشان بخودشان نمی اید ودر حئضهای علمیه هم جنس بازی میکنن کجا رحمشان به ملت میاد
دوشنبه 8 شهریور 1389

hovakhshatare - ایران - تهران
dkdk - تو یه زن این شکلی می شناسی من حداقل 70-80 نفر از مردهای دوست و فامیل و همسایه های خودمون می شناسم که هر روز به زنشون خیانت می کنند و اتفاقا اونهاییشون که مسلمون‌ترن کثیف‌ترن. یکی‌شون که همسایه ماست و توی وزارت اطلاعاته خودش عکس یه زن فاحشه رو به صورت نیمه عریان که با موبایل گرفته بود به من نشان داد و افتخار هم می کرد که با همچین "تیکه‌ای" رفیقه و رابطه داره. شماها آنتی‌فمینیست هستید که تا یه زن خبر رسوایی اخلاقیش پخش میشه میگید باید کشته بشه. اگه قرار بود مردهای فاسد کشته بشن حداقل یه دو سه میلیارد نفری باید میمردن!
دوشنبه 8 شهریور 1389

فضول میرزا - سوئد - استکهلم
این بیچاره ها سعی میکنند به هر طریقی شده با دولتهای دیگه دست به یقه بشن تا شاید جنگی راه بیفته و آخوندا بتونن مثل جریان جنگ ایران و عراق، این ملت بیچاره رو یه مدت دیگه علاف خودشون کنن ولی باید بدونن که این تو بمیری دیگه از اون تو بمیری ها نیست و باصطلاح اون ممه رو لولو برد!!
دوشنبه 8 شهریور 1389

فریدون شیرازی - ایران - شیراز
dkdk - دانمارک - سفلیس.داستان را طوری تعریف میکنی که انگار خودت هنرپیشه ان هستی.1/از کجا میدانی یارو زنش را عاشقانه میپرستید؟؟چون شنیده ها از عمل مردم است(کشتن/زدن/پولدار شدن/بوسیدن) و نه احساس مردم (لذت استنشاق هوای تازه/منقلب شدن بخاطر بویدن یک گل). ادامه میدهیم .یارو وضعش خوب نبود درست !!کار کرد وپول بدست اورد درست!!از کجا میدونی درست در سالگرد ازدواجشان پول به زنش داد.زنش دو تا عمل کرد درست!!بعدا سومی هم درست! بعد دوست مرد پیدا کرد درست!! از کجا میدانی مرد با مهربانی به زنش گفت بمن خیانت نکن و زن قول شرف داد؟؟؟این واقعیت که در کلانتری 5 اتفاق افتاد را چقدر احساسی توضیح دادی؟؟!! بچه بسیجی اخر داستان را عوض کردی!! من با شناختی که از بسیجیها دارم اخر داستان را برایت میگویم مرد شکاک پس از اینکه زنش را که زیبا شده بود و او فکر میکرد خیانت میکند کشت از همه زنها متنفر شد و به کارش در بسیج ادامه داد وچون منکراتی بود و زنها را می آزرد به سپاه چهار پایان و وزارت اطلاعات منتقل و به اروپا اعزام شد ودر شهری که نامش را درست نمیدانم (تو مایه های ساندیس یا ...) ساکن است. ای قاتل
دوشنبه 8 شهریور 1389

nikiniki12 - المان - ماینز
اشغالهاشعورشون بیشترازاین نیست فحش توهین تجاوز ومخ کاهگلیشون زن رومثل یک کالامیبینندباعث خجالت که اینهمه مزدورومتجاوزباهم درراس رزیم کشورماهستندوهرموقع خواستندبه همه دنیابرچسب بزنندبه امیدنابودی همشون!
سه‌شنبه 9 شهریور 1389

observateur - لوکزامبورگ - لوکزامبورگ
اگراین اندیشه های پلید رانداشتندکه همچینان لایحه مسخره ای رابرای خانواده ازشرم در مجلس مطرح نمیکردند اینها حیواناتی هستند که چون پیامبرشان جز کمر رانمیشناسند وجز سکس به چیز دیگری هم نمی اندیشند جای فروید خالی که دنیای این میمونهای تکامل نیافته رو بررسی کنه
سه‌شنبه 9 شهریور 1389

dkdk - دانمارک - اسلیس
فریدون شیرازی - ایران - شیراز . چقدر بیشرمی اگر مرد بودی مثل نامردها حرف نمیزدی.فریدون اسم شیراز را نیاور کامنتت نشان دهنده شخصیت نداشته ات است که نوشتارت به کلم اباد ده پیاله بیشتر شبیه بود.ضمنا منکه نگفتم از خانواده تو بوده اما با تعصبی که نشان دادی همه موضوع را فهمیدند.اگر گفتم تو نگفتم شما دلیلش نداشتن شخصیت و معرفت تو بود که هر انسانی خودش برای خود احترامی قائل نباشد مانند لجنی است که لجن میطلبت نه پاکی و طاهری.در ار دلخور نشو ریز مغزی و حقیری و نداشتنه عفت کلامت باعث شرمسارییت میشود.وگرنه گر تو خوب بودی با هیچ چیز بده نمیشدی.اما حیف که جنم خوب شدن درونت نیست.
سه‌شنبه 9 شهریور 1389

ARTEMIS-SW - .فرانسه - پاریس
dkdk - دانمارک - اسلیس . بوی تعفن یک اسلامی از کامنت تهوع اورت متصاعد//زن را مثل سگ باید کشت???چقدر این کشتن و رنگ سرخ خون محبوب شما اسلامیهاست رهبران دینت با صد ها زن بودند از کنیز تا دختر 9 ساله تا زن پسر خوانده انها را چه باید کرد مزدور دانمارک نشین البته اگر دانمارک ورامین!!!!نباشد
سه‌شنبه 9 شهریور 1389

MIRZADEH E ESHGHI - آلمان - دوسلدورف
فاحشه فاحشه است چه توو سنت پائولی هامبورگ چه کاخ الیزه.
سه‌شنبه 9 شهریور 1389

dkdk - دانمارک - اسلیس
ARTEMIS-SW - .فرانسه - پاریس تو همیشه با بی...کثیفیها و خودفروشیها شدیدا موافق بودی و هستی.ضمنا تو خودت .....اگه شرف داشتی دروغ نمیگفتی.من هرگز به زنان توهین نمیکنم . اما زنیکه به فرزند 4 ساله اش قرص خواب اور دیازپام 10 میدهد تا با مرد کثیفتر از خودش سکس کند و کودک بیچاره بکام مرگ میرود را از لجن کثیفتر میدانم.و اما تو شاید فرهنگت انقدر بالاست که اگر چنین چیزی در خانواده ات اتفاق بیافتد راحت باهاش کنار بیائی اما من در اینمورد فرهنگم کمتر از تو است و این مسائل را درک نمیکنم.پس اینقدر چرت ننویس.
سه‌شنبه 9 شهریور 1389

sepher - استرالیا - سیدنی
بهرحال خانم سرکوزی زن سالمی نیست وگذشته خوبی ندارد ازدواجش با سرکوزی هم واقعی نیست وبیشتر فیلم است.
سه‌شنبه 9 شهریور 1389

maryam-germany-71 - المان - برلین
اگه همین خانم فردا بگه احمدی نژاد ادم خوبیه , بهترین ادم دنیا می شه و با سابقه اش کسی کاری نداره , در اصل به کسی ربطی نداره کی با کی چیکار می کنه, اینها عین سگی شدن که هر کی رد میشه یک پارسی واسش میکنن!
سه‌شنبه 9 شهریور 1389

ben 15 munich - المان - مونیخ
. فریدون شیرازی - ایران - شیراز فریدون خان دستت درد نکنه خوب زدی تو دهن این بسیجی سفلیسی سوسیالی.
سه‌شنبه 9 شهریور 1389

naslesookhteh - ایران - تهران
MIRZADEH E ESHGHI - آلمان - دوسلدورف . و چه تو بیت حسین شریعتمداری
سه‌شنبه 9 شهریور 1389

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
dkdk - دانمارک - اسلیس .... جرم این زن ثابت نشده و در دو دادگاه تبرئه شده بود بعد دوباره او را به محاکمه کشاندند معلوم نیست چرا//تو قاتل اسلامی و نوچه ی ملا با خون و پول خون زنده اید ...من طرفدار بی عدالتی امثال تو ملایت و دینت هستم چون نظریاتم مستدل است اتش گرفته اید بسوز مزدور .... MIRZADEH E ESHGHI - آلمان - دوسلدورف .. دزد نام عشقی///...تیر زاده ی عشقی برازنده ی افکار کثیفت است ..تازی.
سه‌شنبه 9 شهریور 1389

MIRZADEH E ESHGHI - دوسلدورف - دوسلدورف
ارتمیس اغلب کسانی که تو رو میشناسن از جمله من اهمیتی به تو ونظراتت نمی دن .هم به فحش ها وتهمت زدنهات عادت کردیم هم به جز جیگر زدنهای پیرزن مابانه ت و"ننه الهی خیر نبینی "گفتنهات.مطالعاتت هم در حد ر-اعتمادی وزن روزه.به همین خاطر نه کسی جوابت رو میده نه ...حسابت میکنه.تو بذار به حساب"نظرات مستدل"ت.
سه‌شنبه 9 شهریور 1389

MIRZADEH E ESHGHI - دوسلدورف - دوسلدورف
یکی میتوونه به من بگه "مستدل"خانم ارتمیس یعنی چی?
سه‌شنبه 9 شهریور 1389

immortal1977 - هلند - امرسفورت
MIRZADEH E ESHGHI - دوسلدورف - دوسلدورف . نه که وجود داری جواب منو بدی راننده تاکسی!? ;) باز میخوای مثل اوار خرابت بشم که اخرش تته پته کنی و مثل موش بخزی و بری ! اون مسلمون دوزاری سفلیسی دانمارکی که انقدر از من خورده دیگه جا نداره تو یکی هم میخوای جوری پر کنمت که حالا حالاها ....اره تاکسی چرون!? ;) خوشم میاد که ارتمیس امثال تو و اون سفلیسی دانمارکی ,اون یکی اخوندک امید نروژی رو جوری سر و تهتون کرده که فقط و فقط از سر درموندگی و حقارت باید ...و قار قار کنین!شماها الان در ماه ... رمضون هستین و با دهنی که بوی گند بیغذایی میده نباید زیاد حرص بخورین که تو تاکسی چرون با مسافرات مثل ... برخورد کنی و اون یکی مزدور دانمارکی هم که اجیرش کردن که اینجا برای دستاوردهای جنگی سپاه رژیم مورد علاقش غش و ضعف بره و کری میخونه برای کل دنیا مثل رییس جمهور حرومزادش ا.ن , از حال بره و انقدر از داربست سپاه بالا نره ;)
سه‌شنبه 9 شهریور 1389

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
MIRZADEH E ESHGHI - دوسلدورف - دوسلدورف . تازی زاده مستدل از استدلال می اید یعنی منطقی و با دلیل و برهان..چیز فهم شد???اینکه زبان مادری توست و زبان تحمیلی به من ایرانی.دینت را و رژیمت را هم همینطور کور کورانه قبول کرده ای.ای کیو.
سه‌شنبه 9 شهریور 1389

زیتون بهبهان - ایران - بهبهان
dkdk-دانمارک.اسلیس/دوست عزیز زیادبه نوشته فریدون شیرازی اهمیت نده ازکسیکه بزرگ شده محله شیرین بیانه انتظاری بیش از این نیست.
چهار‌شنبه 10 شهریور 1389

MIRZADEH E ESHGHI - دوسلدورف - دوسلدورف
ارتمیس.استدلال دوتا لام داره.مستدل درستش میشه" مستدلل".باز تکرار می کنم "از نوشتن واژه هائی که طرز نوشتنش رو بلد نیستید خودداری کنید".من عمدا خواستم مستدل رو تکرار کنی که بعد گردن اشتباه تایپی وچاپی نذاری.
چهار‌شنبه 10 شهریور 1389

MIRZADEH E ESHGHI - دوسلدورف - دوسلدورف
1977.من موظف نیستم جواب هر کوتاه فکر وپناهنده ای رو بدم.اما محض اطلاعت حداقل این سایت این شانس رو 3 ساله برای منی که حدود نصف عمرم رو اینور گذروندم داده که امثال شماها رو بیشتر وبهتر بشناسم .درست از همون زمانی که الکتروتکنیک می خوندم وتاکسی می بردم.البته شما فرهنگتون در همین حده که" کار" رو ننگ می دونید وازش به عنوان"فحش"استفاده می کنید مثلا:تاکسی چرون-پادو کتابفروشی ووو.زمانیکه راننده تاکسی بودم با کمال عزت وافتخار"خودم"شغل "وسوابقم رو گفتم.بعد که درسم تموم شد بازهم شغلم رو گفتم.اما چون سوزنی بود به جوش چرکین نداشته هاتون واینکه تحمل دیدن ترقی وپیشرفت کسی رو ندارید ندیدید ونشنیدید.من همه عمرم همون محصل انباردار کتابفروشی ودانشجوی تاکسیران" با تمام وجود "خواهم ماند وحالا حالاها میهمان این سایتم که شما وفرهنگتون رو بهتر بشناسم.
چهار‌شنبه 10 شهریور 1389

MIRZADEH E ESHGHI - دوسلدورف - دوسلدورف
...و چون فرهنگ تو وامثال تو رو بهتر شناختم وخواهم شناخت واز ترس اینکه به قدرت واسلحه ای برسید در مقابلتون با "انچه که در توان دارم"-(قلم-نوک قلم-کامپیوتر-کابل-برق 220 ولت-شیشه نوشابه-انگشت -ناخن)خواهم ایستاد وبه قلم استاد شریعتمداری وقساوت شهید لاجوردی کرنش ها خواهم کرد.اگر نبودن اغاممد خانها ایران ما ایرانستان شده بود وقشم یک بحرین بزرگتر وخرمشهر الحمره و"بزرگ ارتشتاران" نوکر ودستنشانده انگلیس وامریکا "ظل"وسایه خدا بر سر مفلوک ایران وایرانی.
چهار‌شنبه 10 شهریور 1389

MIRZADEH E ESHGHI - دوسلدورف - دوسلدورف
برای بیشتر فشار اومدن بهتون تکرار میکنم:من انبار دار سابق کتابفروشی-تاکسیران سابق-ظرفشور وکارگر ساختمانی وروزنامه پخش کن سابق -مهندس شاغل در شرکت هوخ تیف هستم.
چهار‌شنبه 10 شهریور 1389

immortal1977 - هلند - امرسفورت
MIR ESHGHI - دوسلدورف - دوسلدورف. بخیال خودت انقلابی حرف زدی و به اصطلاح تاثیرگذار..اگه تو مهندسی که ا.ن هم مهندسه و یابرعکس که از ادبیات لمپنیسم دوتاییتون بهره میبرین وقتی ا.ن مهندس(شیشکی)باشه با اون ادبیات ممه ای,بزغاله ای,قطعنامه دونی,بگم بگمی,هپی نیو year,تلق تولوق معلومه تویی که از داربست ا.ن میری بالا چه مهندسی از اب درمیایی.چون با چگونگی نگارش کامنتات کاملا اشنا هستیم و نیست روزی اینجا که کسی برای تو و گنده باقالی بودنت اظهار تاسف نکنه.یادتم باشی تو تاکسی چرون که درامد 5000 تاییو ول کردی و مهندس! شدی با نصف حقوق تاکسی چرونی(ارواح خیک بعضیا) هنوز مال این حرفانشدی که بخوای با قلم-نوک قلم-کامپیوتر-کابل-برق 220 ولت-شیشه نوشابه-انگشت -ناخن براام شاخ و شونه بکشی ;)
پنج‌شنبه 11 شهریور 1389

MIRZADEH E ESHGHI - دوسلدورف - دوسلدورف
تو اگر کامنت رو درست تر بخوونی "چیزهای"بیشتری دستت میاد.گفتم که اگه 50000 یورو توو دست وبالم بود ومیتونستم تاکسی بخرم تا 5هزار یورو درامد داشت.نه 50000هزار تا دارم نه تاکسی نه 5000یورو ماهیانه به خواب دیدم.
پنج‌شنبه 11 شهریور 1389

MIRZADEH E ESHGHI - دوسلدورف - دوسلدورف
من با اون اشیا مورد اشاره برات نه شاخ کشیدم نه شونه.اما اون الات وادوات دراختیار کسانی هست که برعلیه امثال تو ومنافق ها ووطنفروشها استفاده واستعمال میکنن ومن دوستشون دارم وطرفدارشونم.
پنج‌شنبه 11 شهریور 1389

MIRZADEH E ESHGHI - دوسلدورف - دوسلدورف
از بغل مامانم ولای پنبه نیومدم که.پول سوسیالی(همون سوشیال واویت کرینگ ماهیانه تو)وپول خانواده برای تحصیل ومعاش رو هرگز به چشم ندیدم.درکار تاکسی اموختم که با هرکسی همون زبون خودش رو حرف بزنم.باتو مدل خودت با همکارهام مثلتحصیلکرده ها ودانشگاه رفته هاو"چیز فهم ها"(که میتونن درک کنن 5هزار یورو اما واگر وشرطی بوده نه خبری).دقیقا همون کاری که دکتر میکنه.مناظره ش رو با مهندس موسوی دیدی?ممه گفت?لولو وبزغاله گفت?این واژه ها رو برای امثال تو ودارودسته شعبون وطیب استفاده میکنه.
پنج‌شنبه 11 شهریور 1389

MIRZADEH E ESHGHI - دوسلدورف - دوسلدورف
در اخر یک بار دیگه برای اینکه سوزنی به جوش چرکین عقده هات باشه تکرار میکنم:من مهندس شرکت هوخ تیف هستم.
پنج‌شنبه 11 شهریور 1389

immortal1977 - هلند - امرسفورت
MIR ESHGHI - دوسلدورف.چرا مغلطه میکنی و چندتا چندتا پست میدی? قرار نیست دیگه از فشار عصبی اینطوری خون به ذهنت نرسه و حرفاتو در قالب یه جمله نتونی بیان کنی ;) اگه اینطوری تحت فشار قرار گرفتی بحال خودت بزارم! بگو تعارف نکن ;) تو اگه مهندسی منم قهرمان K1 هلند هستم یا اصلا ملکه هلند ;) راجع به اینکه طرفدار سگان ولایت هستی و خاطرخواه همون الات و ادوار اشاره شده ,درش شکی نیست و مثل چندتا هله هوله دیگه که اینجا پرسه میزنن,برا همه شناخته شده هستین که این وابستگی و علاقه هم به دوران نوجوونیت برمیگرده و از خاطرات اولش تلخ و بعد شیرینت ;) برمیگرده جناب مهندس! حداقل تو یکی اینجا کاملا موضعت مشخصه مخصوصا با این کامنتای اخریت.اگه وطن فروشی به ازادیخواهی و سکولاریست ربط داشته باشه که افتخار میکنم وطن فروش هستم پسر جان.اگه میخوای ببینی من کی هستم و چیکاره میتونم بهت ادرس خونه و محل کارمو همراه با سایت باشگاه مربوطه و حتی عکسمو بدم بری ببینی جوان جان ;)
پنج‌شنبه 11 شهریور 1389

MIRZADEH E ESHGHI - دوسلدورف - دوسلدورف
اونموقع که گفتم راننده تاکسیم خوش خوشانت شد وباور کردی وملکه هلند وقهرمان ک 1 که نمی دونم چیه نشدی ونبودی وبهت فشار نیومد وجوش چرکین عقده هات بیرون نریخت?اصلا بگو برای شب راحت تر خوابیدن و خرج کردن بدون عقده اویت کرینگت چی دوست داری باشم.راننده تاکسی?باشه همون که تو دلت می خواد واذیتت نمی کنه.با این همه چه جوش عقده هات بترکه چه نه"من مهندس شرکت هوخ تیف هستم".
جمعه 12 شهریور 1389

MIRZADEH E ESHGHI - دوسلدورف - دوسلدورف
کسیکه برای معرفی خودش دست به دامان" ادرس باشگاه "و"عکس"(?!)میشه معلومه از چه قماشیه وچقدر تو زندگیش "کمبود وعقده ودست نیافته"داره!!!
جمعه 12 شهریور 1389

MIRZADEH E ESHGHI - دوسلدورف - دوسلدورف
اقای "الات وادوار"تو اصلا معنی سکولار رو می دونی?تو "باشگاهتون"از باسواداتون شنیدی?
جمعه 12 شهریور 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.