فتح‌الله‌زاده: قطبی بگوید به خاطر دستیارش مجیدی را دعوت نمی‌کند


فتح‌الله‌زاده: قطبی بگوید به خاطر دستیارش مجیدی را دعوت نمی‌کند

سرپرست باشگاه استقلال گفت: آقای قطبی به صراحت بگوید یکی از دستیارانش با فرهاد مجیدی مشکل دارد و به همین دلیل او را دعوت نمی‌کند.

علی فتح الله زاده  در مورد صحبت های افشین قطبی در مورد دعوت نشدن میلاد میداودی و فرهاد مجیدی به تیم ملی اظهار داشت: آقای قطبی می تواند تفسیر خود را درباره دعوت نکردن از بازیکنان داشته باشد چون او مسئول تیم ملی است و باید پاسخگو باشد. اگر تیم ملی نتیجه نگیرد و او از بازیکنانی که واقعا مثل "دُر " می درخشند و تیم های خارجی دیگر از خدا می خواهند چنین بازیکنانی را در تیم ملی خود داشته باشند، استفاده نکند باید پاسخگوی 70 میلیون ایرانی باشد.

وی در این خصوص که قطبی عنوان کرده نمی تواند احساسی در مورد انتخاب بازیکنان تصمیم گیری کند، تصریح کرد: ایشان به عنوان سرمربی تیم ملی می تواند ابعاد دیگری را در نظر بگیرد اما ابعاد اصلی را در نظر نمی گیرد. هر مربی باید بهترین بازیکن را دعوت کند که ایشان این اصول را زیر پا گذاشته است. من می گویم که بعضی از اطرافیان آقای قطبی در حال شیطنت هستند و بزرگ تر از دهان خود حرف می زنند.

فتح الله زاده تاکید کرد: من به سرمربی تیم ملی هشدار می دهم که مراقب اطرافیان خود باشد چرا که هر کسی نمی تواند به خود اجازه دهد در مورد استقلال صحبت کند. اگر این نوع صحبت ها ادامه داشته باشد ما حتما برخورد می کنیم.

سرپرست باشگاه استقلال در باره اینکه قطبی معتقد است میلاد میداودی دفعه گذشته با تمارض اردوی تیم ملی را ترک کرده است،  گفت: اصلا این طور نیست که میلاد تمارض کرده باشد. دست او آسیب دیده بود و به قطبی گفته که دستم آسیب دیده و خود ایشان گفته می تواند اردو را ترک کند.

فتح الله زاده یادآور شد: میلاد اگر برای استقلال هم بازی کرد با همان دست آسیب دیده بود. چرا باید انگ تمارض به او زده شود. پس من می توانم بگویم ایمان مبعلی هم که قبل از بازی با سپاهان گفت زانویش درد می کند و ما او را در ترکیب قرار ندادیم اکنون که با تیم ملی در حال تمرین است برای استقلال تمارض کرده است.

وی ادامه داد: فاصله پایان بازی با سپاهان بیشتر بود یا فاصله ترک اردوی میلاد تا بازی استقلال؟ آیا درست است که من بگویم ایمان تمارض کرده است؟ مگر می شود در فاصله یک روزه پای یک بازیکن خوب شود؟

فتح الله زاده تاکید کرد: در مورد فرهاد مجیدی هم نظر آقای قطبی برای ما نمی تواند قابل قبول باشد. او معتقد است که مجیدی انگیزه دارد اما دعوت نمی شود. این یعنی چه؟ آقای قطبی با صراحت بگو یکی از دستیارانت با فرهاد مجیدی مشکل دارد و به همین دلیل او را دعوت نمی کنی. این حرف ها کدام است که بازیکن گرسنه و تشنه نیست. این حرف ها که فوتبالی نیست. من نمی خواهم در آستانه سفر تیم ملی بیشتر از این حرف بزنم اما فقط به قطبی هشدار می دهم حواسش به اطرافیانش باشد.

وی در خصوص اینکه مبعلی معتقد است از سوی مسئولان استقلال حمایت نمی شود، گفت: این طور نیست. ما حمایت های لازم را از مبعلی داشته ایم. چطور می شود بازیکنی مثل لوییز که از آن طرف دنیا به ایران آمده توانسته خود را با شرایط فوتبال ایران وفق و دو پاس گل بدهد ولی ایمان نمی تواند. او مگر در خارج از ایران به دنیا آمده و فوتبال را یاد گرفته است.

فتح الله زاده در پایان  گفت: من با هیچ بازیکنی مماشات نمی کنم. مبعلی بهتر است به جای مصاحبه کردن تمرین کند. از بازی او در این مدت راضی نیستیم و خوب نبوده و به دلیل صحبت هایی که کرده باید پس از سفر تیم ملی به چین و کره جنوبی در کمیته انضباطی باشگاه حاضر شود و توضیح دهد.

porharfi - هلند - آرنم
این "دُر !! های درخشــــان!!" را چه جوریه که هیچیک از مربیان ِ جهانــی. خواهانشان نیستند ؟؟! اگرنه ؟؟! بالاخره با "یکــــی از تیمها باید کنار. بیایید دیگـــه .مگه نه؟؟!! ( خودتان را در زندان ِ کشور بسته اید بخاطر . همینه که "دُر !! چشمتان را میزند!!....)
دوشنبه 8 شهریور 1389

ashkan_m2013 - ترکیه - استانبول
مهم اینه که همه میدونند فرهاد در حال حاضر بهترین مهاجم ایرانه...اگه دعوت نشه به سود استقلاله..
دوشنبه 8 شهریور 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.