فال روز یکشنبه ۲۹ آگوست - ۷ شهریور

 
فال روز یکشنبه 29 آگوست - 7 شهریور

فروردین


تا آنجا که ممکن است دقت بسیاری را برای دوستانتان صرف نمایید و این بسیار حائز اهمیت است چرا که با آنها بسیار احساس راحتی می کنید البته جذابیت مخصوص شما در این روز بسیار کمک خواهد کرد و آنها با حالتی ستایش آمیز به سخنان شما گوش فرا میدهند حتی ممکن است یک دوستی تبدیل به عشق شده و فضایی رمانتیک برای برخی از شما ایجاد کند!

اردیبهشت


امروز دیگران سرسخت و بی حوصله هستند.یک نفر رفتاری می کند که واقعاً تعجب می کنید.آیا واقعاً منظوری داشته اند و از عمد این حرکات را می کنند؟

خرداد


حال و احساس خوبی دارید. نگذارید که چیزی شما را تشویق و ترغیب به دعوا کند. مریخ شما را باز کمی به جلو پیش میبرد.استعداد شما در هر زمینه ای بالاتر می رود.

تیر


با کسی آشنا می‌شوید که این آشنایی می‌تواند، تبدیل به عشقی بسیار زیبا شود و در انتها به ازدواج و تشکیل خانواده بیانجامد.

مرداد


درباره یک موضوع مقاومت نکنید که آن مهم نیست و نسیمی است که دیگران را وادار می کند تا دیدگاه شما را بعداً یعنی زمانی که معنای بیشتری می دهد ببینند.

شهریور


امروز کارهای خیلی زیادی روی دوشتان سنگینی می‌کند و شاید هم نگران این هستید که همه این کارها را ناتمام رها کرده‌اید. هم اکنون تهیه کردن یک فهرست از کارهایتان، تمرکز کردن روی جزئیات و اختصاص دادن زمانی برای بررسی کردن هر یک از وظایف‌تان، یک راهبرد مفید و مناسب است. اما شما از موانعی که سر راه شما قرار می‌گیرند خسته شده‌اید. شما نباید فقط به خاطر اینکه دوست دارید قوانین یکنواخت روزانه‌تان را بشکنید دست به کاری پر مخاطره بزنید. روی گزینه‌های خود فکر کنید، ولی قبل از اینکه به صورت جدی اقدام کنید یک روز صبر کنید.

مهر


امروز شما بیشتر از اینکه به فکر شاد بودن باشید بیشتر نگران این هستید که چگونه می‌توانید با کاردانی خود و توانایی‌هایتان دیگران را تحت تاثیر قرار دهید. لازم است شما چیزهایی که بهشان علاقه دارید را بشناسید، چرا که کارهایتان را به خوبی انجام داده‌اید. اما شما حتی اگر کاملاً توانمند و زیبا باشید و مورد علاقه دیگران هم باشید، باز هم احساس رضایت کامل نمی‌کنید. شما باید فراتر از ظاهر خود و دیگران را ببینید تا بتوانید بفهمید که واقعاً چه اتفاقی افتاده است.

آبان


افراد خوب و جالبی وارد زندگی‌تان می‌شوند. با وجود اینکه شما دوست ندارید این روزها به پایان برسد، اما افکار ایده‌آل و عالی شما آمادگی رویارویی با موقعیت‌های غیر ممکن را بهتان می‌دهد. اگر شما از توقعات خود بگذرید ممکن است شکستی کوچک را تجربه کنید، بنابراین آمادگی تغییردادن ذهن خود نسبت به آینده را داشته باشید.

آذر


شاید شما دوست داشته باشید روزتان را با کمترین میزان ناآرامی و بی‌نظمی سپری کنید، اما اگر شما هیچ کاری هم نکنید ظاهراً می‌توانید از دردسر دوری کنید. شاید شما مجبور شوید برنامه‌های مرتب و زمان بندی شده خود را کنار گذاشته و حسی کار کنید. خوشبختانه در حالیکه فرصتهای هیجان‌انگیزی به زندگی‌تان راه پیدا کرده‌اند، طبیعت غریزی شما بهتان کمک می‌کند این فرصتها را ببینید.

دی


خبرهای خوبی در مورد تغییرات سازنده در محل کار به گوش تان می رسد. روابطتان با همکاران خوب می شود. شاید در مورد یکی از طرح هایتان استرس داشته باشید اما سعی کنید آرام باشید. همه کارها بدون مشکل حل می شوند.
عصر هم کار کنید.

بهمن


با شرایطی رو به رو می شوید که دچار شک و تردید می شوید. بهترین روش برای از بین بردن این دو دلی صحبت با یک فرد مطمئن است


اسفند


مراقب یک نفر باشید زیرا او از حسادت تصمیم دارد کارهایی به ضرر شما انجام دهد. خوب است دوستانتان را بشناسید.موضوعی تو را به خود مشغول داشته و نگران می کند. باید ریشه های این نگرانی را دریافت و آن را از بین برد. هیچ چیز مهمتر از خود زندگی نیست. بنابراین باید آن را اصل قرار داد.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.