قلعه‌نویی: دیدار استقلال و سپاهان زیباترین بازی ۱۰ سال اخیر بود


قلعه‌نویی: دیدار استقلال و سپاهان زیباترین بازی 10 سال اخیر بود

سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: بازی که 7 گل داشته باشد و 15 موقعیت گل، حتماً در سطح بسیار بالایی برگزار شده و فکر نمی‌کنم در 10 سال گذشته چنین بازی زیبایی را مشاهده کرده باشیم.

امیر قلعه‌نویی پس از شکست 4 بر 3 سپاهان برابر استقلال اظهار داشت: به تیم فوتبال استقلال تبریک می‌گویم. بازی در سطح بسیار بالایی برگزار شد و یک بازی جوانمردانه در زمین شاهد بودیم. در نیمه اول بسیار ضعیف بودیم، اما در بین دو نیمه به بازیکنان متذکر شدم که می‌توانند پیروز میدان شوند و نتیجه را جبران کنند.
وی ادامه داد: در نیمه دوم 15 موقعیت بالای 80 درصد گل به دست آوردیم که متأسفانه فقط از 3 فرصت استفاده کردیم. توپی که بیژن کوشکی از دروازه بیرون آورد صددرصد گل بود و تعجب می‌کنم که داور سوت نزد و قبل از گل چهارم استقلال اصلاً خطایی رخ نداد، اما در مجموع از تیم داوری و یگان ویژه تشکر می‌کنم.
سرمربی سپاهان افزود: بازی که 7 گل داشته باشد و 15 موقعیت گل، حتماً در سطح بسیار بالایی برگزار شده است. فکر نمی‌کنم در 10 سال گذشته چنین بازی زیبایی را مشاهده کرده باشیم.
وی در پاسخ به سؤال  مبنی بر اینکه چرا علیه شما و بازیکنان سابق استقلال شعار دادند؛ خاطرنشان کرد: از تمام هواداران استقلال تشکر می‌کنم که جواب 17 جامی را که برای آنها کسب کردم خوب دادند.
سرمربی سپاهان در پاسخ به سؤال دیگری مبنی بر اینکه همیشه وقتی در ورزشگاه شعار داده می‌شد افراد مختلف اعلام می‌کردند قلعه‌نویی به آنها خط می‌داد؛ تأکید کرد: آخرت خود را به این حرف‌ها نمی‌فروشم و به هیچ شخصی توهین نمی‌کنم. از همه تشکر می‌کنم که به این گونه شعار دادند. من اعلام می‌کنم هیچ کسی به آنها خط نداده و خودجوش تماشاگران علیه من شعار دادند.
قلعه‌نویی در مورد ضعف خط دفاعی سپاهان و اینکه گفته می‌شود این بازیکنان در تیم ملی حاضر هستند؛ تصریح کرد: فکر می کنم بازیکنان دچار غرور کاذب شده‌اند. البته آنها خسته هم هستند و مدتی است که فقط فوتبال بازی می‌کنند. اردوی اتریش که همه به آن اعتراض کردند می‌توانست زمان خوبی باشد تا بازیکنان با یکدیگر هماهنگ شوند. قهرمانی و امتیاز فصل گذشته بازیکنان سپاهان را مغرور کرده است.
وی در مورد اینکه چرا در این بازی کمتر از روی نیمکت بلند شد؛ یادآور شد: نمی‌گویم به علت بازی برابر استقلال این اقدام را انجام دادم، دلایل شخصی برای این کار داشتم که برای خودم محفوظ خواهد ماند.
قلعه‌نویی درباره اینکه آیا از نتایج کسب شده تیمش راضی است؛ عنوان کرد: قبول دارم که سپاهان خوب نتیجه نمی‌گیرد، اما اگر در بازی‌های آینده 50 درصد نیمه دوم این دیدار را بتوانیم به نمایش بگذاریم مطمئن باشید که قهرمان خواهیم شد. ما سال گذشته نیز در این مقطع خوب نتیجه نمی‌گرفتیم، اما دیدید که سرانجام قهرمان شدیم.
وی در مورد تعطیلات لیگ افزود: تعطیلات اصلاً مفید نیست. ابتدای فصل پس از تمرینات آمادگی 2 هفته بازیکنان را گرفتند و بار دیگر تا آماده شدیم بازیکنان را گرفتند. من از شما سؤال می‌کنم که تیم می‌تواند با 13 نفر تمرین کند؟ هیچ جای دنیا چنین برنامه‌ای ندارد. بازیکنان در لیگ هماهنگ نمی‌شوند و فرصتی نداریم.
قلعه‌نویی درباره اینکه چرا با دوربین 90 مصاحبه نمی‌کند خاطرنشان کرد: به عادل فردوسی‏پور علاقه‌مندم؛ اما معتقدم برنامه 90 فوتبال ایران را به بیراهه می‌برد و فقط دنبال حاشیه سازی است و تا زمانی که این چنین باشد به هیچ جا نمی رسد.
وی یادآور شد: مرا بعد از مسابقات تیم ملی دعوت می کنند بدون اینکه بگویند محتوای برنامه چیست. هرمصاحبه‌ای که دوست دارند پخش می‌کنند. افرادی از من انتقاد کردند و فقط آنها را پخش کردند. مطمئن باشید با برنامه 90 صحبت نخواهم کرد و شاید احتیاجی نداشته باشند من صحبت کنم؛ اما دیگر به این برنامه نمی روم.

$persian$ - ایران - تهران
امیر ترکوندیمت حالش و بردیم هرکی با اس اس درفتد ور افتاد حتی کسی که خودمون ژنرالش کرده باشیم
شنبه 6 شهریور 1389

omidgochn - ایران - تهران
عزا عزاست امروز روز عزاست امروز سپاهان اصفهان صاحب عزاست امروز.
شنبه 6 شهریور 1389

zoroye iran - اتریش - وین
برای اولین بار بود اینقدر از پیروزی استقلال خوشحال شدم چون بد جور قندلی داشت میسوخت ای حال کردم.گروهبان قندلی میگه 17 جام برای استقلال برده میشه یکی پیدا بشه و 17 جام رو با تاریخش به من بگه اخه تا کی دروغ و دغل بازی .من از قندلی تعجب میکنم بااین همه استعداد در فریبکاری و زیر ابزنی و غیره که میدونست سیستم چرخشی قهرمانی امسال سهم تیم دیگریه چرا باز سپاهان روانتخاب کرد حتما پول خفنی بش دادن که مونده مثلا 1 میلیارد و دویست
شنبه 6 شهریور 1389

ashkan_m2013 - ترکیه - استانبول
بهترین تیمهای ایرانند دیگه...اغلب بازیهای استقلال تماشاگر پسنده..مثل با استیل در جام حذفی پارسال..بر عکس بازی لنگیها که ادم خوابش میگیره..:))
شنبه 6 شهریور 1389

zoroye iran - اتریش - وین
به برنامه 90 اعتراض داری چرا چون کثافت کاریتونو تا حدودی نشون میده خجالت نمیکشی جلوی دوربین میلیونها نفر این برنامه رو میبینن به کاظمیان توهین میکنی و اون حرکات زشت رو انجام میدی چون حرکات زشتتو نشون دادن 90 رو تحریم میکنی بهجهنم مردم خوشحال هم میشن ریخت کریهتو نبینن اونهم کاظمیانی که از تو داشت دفاع میکرد اونهم از مصاحبه چند سال پیشت که به علی نوچت دستور زدن خبر نگاها رو دادی که مهران مدیری در مرد2000 چهره مسخرت کرده خجالت بکش ادعات باستن اقا الاغه رو موردت عنایت قرار داده
یکشنبه 7 شهریور 1389

MIRZADEH E ESHGHI - آلمان - دوسلدورف
پرشیان.گل گفتی.
یکشنبه 7 شهریور 1389

okaner - ایران - مشهد
تو جام جهانی هم همچین بازی ندیدم. خداییش عجب بازی / عجب گل هایی
یکشنبه 7 شهریور 1389

okaner - ایران - مشهد
تو جام جهانی هم همچین بازی ندیدم. خداییش عجب بازی / عجب گل هایی
یکشنبه 7 شهریور 1389

آبی ترین - ایران - تهران
سرور هر چی لنگیه امیر قلعه نوعیه
یکشنبه 7 شهریور 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.