وقوع دو زلزله خفیف در تهران با قدرت ۵.۶ ریشتر


وقوع دو زلزله خفیف در تهران

لحظاتی پیش زمین لرزه ای نسبتا خفیف تهران را لرزاند.

این زمین لرزه حدود 15 ثانیه ادامه داشت.

جمعه شب بین ساعت 22 و 23 دو زلزله خفیف تهران را لرزاند که زلزله دوم در ساعت 23 و 55 دقیقه کاملا محسوس بود.

درساعت 23 و 55 دقیقه جمعه شب زلزله ای خفیف اما کاملا محسوس تهران را لرزاند به طوری که لرزش آن از جنوب تا شمال و شرق تا غرب کلان شهر تهران احساس شد. زمین لرزه نخست چندان محسوس نبود. هنوز گزارشی در مورد شدت این زلزله ها در مقیاس ریشتر و کانون اصلی منتشر نشده است.

زمین لرزه نسبتا متوسطی تهران را لرزاند

خبر آنلاین : زمین لرزه متوسطی اوایل بامداد شنبه تهران را لرزاند. شدت این زلزله 5.6 ریشتر به ثبت رسیده است. مرکز این زمین لرزه 175 مایلی شرق تهران اعلام شده است.

خسارات احتمالی در دست بررسی است. شدت زمین لرزه را تهرانی های ساکن شرق و جنوب بیشتر احساس کرده اند. 

mssiniur - belarus - بلاروس - مینسک
خدا به مردم رحم کنه =(( ...
شنبه 6 شهریور 1389

mohsen_raja - ایران - تهران
ما که چیزی حس نکردیم!
شنبه 6 شهریور 1389

esteghlali - انگلستان - لندن
تهران از شدت هیجان بازی استقلال سکته ی خفیف کرد نگران نباشید. عشق است استقلال.
شنبه 6 شهریور 1389

haghighatgo - آلمان - برلین
ای خدا..ای خدا..ای خدا..بابا خدا ..جون خودت خدا باش و نذار دیگه اینقدر این ملت بدبخت بترسند..ترس از گرانی ..بی کاری..گرسنگی ..بی پولی..اعتیاد..هزینه کلان پزشکی و درمانی.. شهریه کلان مدرسه ودانشگاه..نبودن سوخت ..سقوط هواپیما و جنک و موشک پرانی..بمباران کشور..وحالا هم زلزه بهش اضافه شد...میلیون ها ایرانی از نوع خوبش که عرق خور نیستند و زناشونم تو کیسه راه میرند و از نوع تازی پرستش و تازی زاده ش به رهبری ولایت فقیه هر روزبرات میلیون رکت نماز می خونن که چاکرت و مخلصت هستن ولی حقشون نیست ناخدائی میکنی زمین زیر پاشون تکون تکون میدی!!. خداجون یه نگاهی به این رئیس جنون احمدی نژاد بنداز و از روی ایشان لااقل خجالت بکش!!
شنبه 6 شهریور 1389

zorro.ir - ایران - تهران
امام جمعه تهران اعلام کرد علت زلزله مشخص شد .رقص بندری بدون سوتین در جنوب شرقی تهران
شنبه 6 شهریور 1389

mah mahi - ایران - تهران
من حس کردم. خیلی بد بود:(
شنبه 6 شهریور 1389

SilverSaeeD - ایران - تهران
آقای نویسنده ی سایت.. این زلزله از طرف سمنان بوده با قدرت 5.9 ریشتر که موجش تهران هم لرزونده
شنبه 6 شهریور 1389

Sara_Dokhtare Mashreghi - انگلستان - لندن
لوووول ir.zorro-ایران تهران خدا ب مردم رحم کنه
شنبه 6 شهریور 1389

mardin delfani - انگلیس - برادفورد
آهها حالا مموتی میگه دیدی گفتم زلزله میاد و بعد تمساح یزدی میگه مموتی هم به علت مستخدمی مولای فقیه چشم بصیرت دارد و نیمچه ارتباطی با اقا مهدی و خدا و بقیه اون بالاییها و بعد یک عده بسیجی نگون بخت پا منبری هم بع بع کنان گریه میکنند و بعد مموتی هم امامزاده میشود
شنبه 6 شهریور 1389

joojeh2010 - کانادا - ادمونتون
ای خدا به این بچه ها رحم کن . ی روز اضطراب جنگ ، ی روز سقوط هواپیما به خدا ،تا خانوادم با هواپیما سفر میکنن جونم میاد بالا تا انها برسن ، هر وقت هم اخبار حمله احتمالی به ایران رو میخونم اعصابم خورد میشه . امیدوارم مسبب حامی این اتفاق ها هم این دنیا هم در جهانه آخرت به حساب عملشان برسن، که هممون میدونیم کیا هستن !!!!!!!! ، جلوی چشم ملت ایران . من خودم ۲ تا برادر زاده دارم انقدر خوش مزه هستن ، به خدا هنوز درست حسابی ندیدمشون ، چون ازشون خیلی دورم. همش این اخبارها رو میخونم دلم شور انها رو میزنه . ایرانی امروز والله اگر در بهترین نقطه دنیا هم در اوج شادی باشی باز نگران ایران و ایرانی وخانواده اش هست ، و همیشه با استرس .......
شنبه 6 شهریور 1389

mazany - ایران - آمل
مازندران را هم لرزاند
شنبه 6 شهریور 1389

iranazadiran - ایران - تهران
mardin delfani - انگلیس - برادفورد. هموطن گرامی پیشگویی بر فرض اینکه در مورد این مقوله درست باشد راحتترین و در دسترس ترین ابزار برای ناشناخته های بشر است به همین علت حضرت علی از پیشگویی کردن توسط ستارگان انسانها را منع کرده است. با یک فال قهوه فال ورق رمل و اسطرلاب توسط یک کولی دوره گرد بیسواد و ماموران اصلی ملاها (اجنه ) براحتی می توان مسایل را پیشگویی کرد که فاقد ارزش است و تنها حس کنجکاوی انسانها را تسکین می دهد فراموش نکرده ایم که پل اختاپوس دوست داشتنی نتیجه بازیها را پیشگویی میکرد. موضوع فراتر از این حرفهاست.....
شنبه 6 شهریور 1389

iranazadiran - ایران - تهران
......این دیوان بی شاخ و دم قصد دارند به مردم القا کنند که چون آنها به دنبال حق مسلمشان که همان رایشان رفتند و به حرف رهبر دیوصفتشان که بنا به خواسته خودش تقلب به این فاحشی کرد اهمیت ندادند حتی با تمام از جان گذشتگیها و تجاوزات و شکنجه ها و اسارتهایی که به سرشان دادند، بلای زلزله به آنها نازل میشود و همه چیز را کن فیکون می کند و وابستگان به رهبر دیو صفت و خودش و بیت خبیثش که در هزار تونل و پستو و غیره مخفی میشوند هیچ مرگشان نمی زند. اگر اکنون برویم و تحقیق کنیم متوجه خواهید شد که بیشترین وحشتی که ایجاد شد برای همین دست اندرکاران و سران دزد و قاتلش بود این تنها یک قلقلک کوچک از سوی خداست تا بدانند که در روزگاری که راه فراری ندارند آوارها بر سرشان خواهد ریخت و چنان نیست و نابود خواهند شد که انگار هیچگاه اثری از آنها نبوده است.
شنبه 6 شهریور 1389

s4yes4r - انگلیس - لیدز
ببینید باز کجا داشتن چه غلطی میکردن که انداختن گردن زلزله فردا هم آقا میره بالا منبرو ۴تا خطبه میده . و علت زلزله رو رفتار نادرسته کثیری از زنان در مقابل قانون تعدد زوجین میفرماید .مسلمانان آگاه باشید . فتنه نکنین با اسلام که پس فردا از آسمون آتیش خدا نازل می‌کنه سرتون فعلا این زلزله رو داشته باشین . تا در میدون وسیع تر بلایای بیشتری به شما عرضه کنیم.
یکشنبه 7 شهریور 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.