اربابان سعودی با میخ و سوزن خدمتکار را شکنجه کردند


اربابان سعودی با میخ و سوزن خدمتکار را شکنجه کردند

پزشکان می گویند بیمارشان بهت زده است و قادر نبوده به آنها جزئیات کامل این حادثه را بدهد

پزشکان در سریلانکا هجده میخ و سوزن را از تن یک زن خارج کرده اند. این زن (ال.جی آریاواتی)، می گوید زوجی که برای آنها در عربستان سعودی کار می کرده است این میخ و سوزن ها را در تن او فرو کرده اند.

ال جی آریاواتی گفت که زن سعودی میخ ها را داغ می کرده و شوهرش با کوبیدن آنها را وارد بدنش کرده است. به گفته این زن، زوج سعودی قصد داشته اند او را تنبیه کنند.

پزشکان گفته اند که شش سوزن را از دستهای این زن 49 ساله خارج نکرده اند چون نگران بوده اند به آنها صدمه وارد شود.

یکی از مسئولان بیمارستانی گفت طول میخ ها پنج سانتیمتر است. به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس پزشک جراح گفته است که عمل جراحی با موفقیت بوده و زن مصدوم در را بهبودی است.

یکی از مسئولان بیمارستانی گفت طول میخ ها پنج سانتیمتر است

عمل جراحی خانم آریاواتی، که سه فرزند دارد، سه ساعت طول کشید. پزشکان گفته اند که برای خارج کردن سوزن های باقیمانده او را بار دیگر تحت عمل جراحی قرار خواهند داد.

خانم آریاواتی در ماه مارس امسال به عربستان سعودی رفت تا خدمتکار خانه شود.

او هفته پیش به سریلانکا بازگشت و بلافاصله در بیمارستان بستری شد.

پزشکان با عکسبرداری بیست و چهار سوزن و میخ در دستها و پاهای او یافته اند. او قادر نبود بنشیند یا به راحتی راه برود.

پزشکان می گویند بیمارشان بهت زده است و قادر نبوده به آنها جزئیات کامل این حادثه را بدهد.

دولت سریلانکا می گوید که ادعای سوءرفتار با ال جی آریاواتی را در دست بررسی دارد و این موضوع را مقام های سعودی در ریاض، پایتخت عربستان سعودی، در میان گذاشته است.

رئیس دفتر کاریابی در کشورهای خارجی در سریلانکا به بی بی سی گفت: "ما از طریق وزیر امور خارجه سریلانکا قویا به دولت سعودی اعتراض کرده ایم اما تا کنون واکنشی دریافت نکرده ایم."

حدود یک میلیون و هشتصد هزار سریلانکایی در کشورهای خارجی به کار مشغولند که هفتاد درصد آنها زن هستند.

اغلب این افراد در منطقه خاورمیانه خدمتکارهستند و شمار کمتری شغل های مشابه در سنگاپور و هنگ کنگ دارند.

DrPhil - دانمارک - نوبغو
یعنی سوزن ها تو بدن زنه بودند و زنه عادی زندگی می کرده؟ پس چطور دچار عفونت خونی نشد؟ بیچاره. آدم می مونه چی بگه!! کلا سعودی ها آدمای تازه به دوران رسیده و احمقی هستند. من موندم خدا چه جوری دلش اومد خونشو اونجا بسازه.
جمعه 5 شهریور 1389

Sara_Dokhtare Mashreghi - انگلستان - لندن
مرده شور این عربهائ تازه ب دوران رسیده و وحشی خونخوارو بره هر چ زودتر
جمعه 5 شهریور 1389

zartusht67 - المان - فرانکفورت
درست مثل کشورهای دیگر دریای پارس بدبخت های هندی پاکستانی سریلانکایی و امثال این کشورها را به کنیزی و غلامی میاورند وهر کار غیر اخلاقی که فکرش را بکنید با اینها انجام میدهند اب از اب تکان نمیخورد برده داری مدرن
جمعه 5 شهریور 1389

iranazadiran - ایران - تهران
بیچاره پیامبر خدا چه زجری کشید تا بتواند این جماعت را متمدن کند تا روزنه ای می بینند باز به اصل خود باز می گردندند. حکومت ایران به همین خاطر است که تا این حد عشق فرهنگ عرب را دارد ابن زیاد شمر یزید معاویه از ولید از این شخصیتها در فرهنگ عرب بسیار است که الگوی کامل حکومت ایرانند.
جمعه 5 شهریور 1389

ben 15 munich - المان - مونیخ
بعید نیست حتی تو مونیخ که تابستانها مثل گله می افتن تو خیابونا هر یکی بایکدونه از این خدمتکار که بیچاره ها از زیر بار این عوضیها بندرت حرکت میکنند که المانی و خارجیهای موقیم همه با نفرت اینهارا نگاه میکنند. بیخودی نگفتن یارو را ول کن عربه.
جمعه 5 شهریور 1389

mehdipch - امارات - دبی
اینها حقیقت دارد 18 سال در کشور های عربی تجارت کردم وخیلی چیز ها از این افراد دیدم بخصوص عربهای سعودی که افرادی مشروب خوار وهوسباز این را باید همه مسلمانان بدانن که حرام است پولهائی را که بعنوان زیارت به مک خرج میکنید چون قافل از انکه این پولهای شماست که خرج ایاشی این سعودیها میشود دیسکئ های دبی را ببینید فاحشخانهای تایلند را زیر نظر داشته باشید هتلهای مارکو را برسی کنید بهتر پی خواهید برد وحتی رقص محلی که در امارات مشتاقان زیادی دارد این است معنی مسلمان بودن
جمعه 5 شهریور 1389

mashady - انگلیس - منچستر
خیلی دلم میخواد اینهایی که صورتشونو میپوشونند رو ازاین کشور بندازن بیرون
جمعه 5 شهریور 1389

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
سعودی های وحشی و جنایتکار همه این تروریسم زیر سر این موجودات وحشی و بربر گونه و بدوی است. سوار بنزها گرانبها میشوند در حالیکه هنوز اندیشه شان در هزاران سال پیش سیر میکند. همه قوانین سنگدلانه کشتن و سنگسار و زنده به گور کردن و سر بریدن و دست و پا بریدن از این منطقه میاید. به زور شمشیر خاورمیانه را که زادگاه تمدن بشری است به جولانگاه وحشی ها و ادمکشان و خونخواران تبدیل کردند و زبان و دین خود را به اینها چپاندند و از هویتشان بیگانه شان کردند. تاریخ را عوض کرده و تمدن بشر را به آغاز اسلام نسبت میدهند، مردم نادان کشورهای عربی را با اندیشه های وهابیسم و تاریخ های ساختگی و دروغ فریفته اند. به تازگی نیز تلاش میکنند تاریخ ساختگیشان را نیز به ایرانیان چپانده و ایران را بی هویت و بی تاریخ نشان دهند و نوچه های باج بگیر و خائنشان نیز این مزخرفات را تکرار میکنند. کورخوانده اند ایرانیان برخلاف مصریان و سوریان و تونسی و .. هیچگاه زیر بار سعودی نمیرود،
جمعه 5 شهریور 1389

ekman - ‫ایران - شیراز
‫برده داری در زمان محمد هم رایج بوده ،اینکه میگویند اسلام برده داری را از بین برد درست نیست چونکه علی غلامی داشت که نامش قنبر بود،حالا هم این سوسمار خوارها با افراد مستمند که جهت امرار معاش تن به خدمتگاری و کارگری میدهند ،اینگونه رفتار میکنند،این همان برده داری مدرن است. یکی از آرزوهای ایرانیان مسلمان رفتن به مکه و زیارت خانه سنگی(خانه خدا) است،حیف نیست که انسان با جان کندن پولی بدست آورده و بریزد توی جیب این مفت خواران سوسمار خوار؟بهتر نیست که به جای زیارت خانه سنگی،با کمک کردن به مستمندان خانه دل را زیارت کنند که ثوابش از صدتا مکه رفتن هم بیشتر است؟.
شنبه 6 شهریور 1389

haghighatgo - آلمان - برلین
خانم تو که بقدر کافی داری چرا پول توکیفم را میبری؟ ..من چیکار به کیفت دارم...پول من هم چند باره که گم شده نمی خواستم بهت بگم که شاید دعوامون بشه !!! چرا نگفتی بمن که من لاقل بدونم .پس کار کاره این کلفته سیاه سولس پدر سوخته..گفتی که مسلمونه این رو آوردی تو خونمون..که هی پول و. بدوزه...خانم جون من خواستم که لطفی کرده باشم که کمتر روزا خسته بشی...! کلفت اکبری پدر سوخته از اون وره کره زمین اومدی تو خونمون پولمون رو به دزدی ؟ بیشرف میکشمت یالله پول ها رو بده طلا و جواهر ها رو بده..بابا به گاندی و حضرت محمد (ص) و حضرت علی (ص)و حضرت ایکس (ص) قسم می خورم که ندزدیدم آقا ..میگی نه ...خانم چندتا سوزن بیار تا وقتی که نگی مال ما کجاست سوزن میزنم به تنت..آخ ..آخ...
شنبه 6 شهریور 1389

doost-ir - فرانسه - پاریس
عربهای عقده ای بی فرهنگ چادر نشین که از صدقه سر یک مشت نادان که میرند و عبادت یک مشت سنگ وکلوخ به نان و نوا رسیدنند !
شنبه 6 شهریور 1389

alexxx - اتریش - وین
خادمان خانه خدا. اینها مسلمونهای اورجینال هستن , مدرنترین دین در جهان. یهودیها و مسیحیا و تموم مذاهب دیگه, باید حتما بیان برند مکه, قشنگ یاد بگیرن . مثل اخوندای ما, اینها که من فکر میکنم شاگرد اول هم شدن , با معدل بالا: 20. خدا خودش نسل عبا و عمامه رو از روی زمین برداره. همگی تو دلتون بگین ایشالله  
شنبه 6 شهریور 1389

poriyaye_vali - قطر - دوحه
zartusht67 - المان - فرانکفورت ..سلام زرتشت جان ...بله رفیق تا دلت بخواد این فلک زده ها رو اینجا میبینم...با حقوق بسیار ناچیز(حدود150دلاردر ماه )کار میکنند وبسیاری از انها هم مورد تجاوز قرار میگیرند...اینجا بهشون میگن خدامه....این خدامه ها رو وقتی که حامله میشن از اینجا دیپورت میکنن ..اب از اب هم تکون میخوره..واژه زیبایی رو بکار بردید...برده داری مدرن.
شنبه 6 شهریور 1389

ARTEMIS-SW - فرانسه - .پاریس
انوقت تعدادی بی هویت حدود 5 میلیارد دلار را در دو سفر حج به این وحشیها می دهند تا به حماقت انها خندیده و صرف عیاشی های خود کنند با انهمه فقر در ایران.. عربستان مهد اسلام مهد توحش و زندان زنان.ننگ
شنبه 6 شهریور 1389

zartusht67 - المان - فرانکفورت
iranazadiran ایران - تهران اقای عزیز اولا محمد هم از همین جماعت بوده دوما کی اینها متمدن شدن همین الان در خیلی کشورهای عربی برده فروشی میکنن نمونه فجیره امارات دختر باکره 10 ساله خرید و فروش میشود
شنبه 6 شهریور 1389

ehsanusa - ایران - تهران
اسلام رو آوردن که این عربها رو آدم کنه ولی هنوز که هنوزه از حیوون هم پست ترن. عوضش داره پدر مردم ایران رو در میاره و اونا رو هم مثل این عربا وحشی میکنه!!!
شنبه 6 شهریور 1389

garfieldx - ایران - تهران
کثافتا
شنبه 6 شهریور 1389

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
ekman - ‫ایران - شیراز . دوست عزیز رهبران اسلام یک برده نداشتند بلکه تعداد زیادی در خدمت داشتند دو غلام مشهور شدند بلال حبشی برای اذان و دهیه ی کلبی به علت زیبائی که وقتی رهبر این دین با او در اتاقی بود حتی عایشه اجازه ی ورود نداشت و ماریه کنیزی که وقتی رهبر دین با او همبستر شد و مورد اعتراض همسرانش قرار گرفت همانشب ایه ای نازل شد و کنیزان به او حلال شدند!!!!!!!اسلام برده داری را رسمی کرد.
شنبه 6 شهریور 1389

iranazadiran - ایران - تهران
zartusht67 - المان - فرانکفورت. میدانید چون در حال حاضر فرهنگ جاری بر جامعه ایران از هر کشوری عقب افتاده شده نمی توانم خیلی از بالا حرف بزنم و رجز خوانی کنم. غیر از آن منصف باشید حضرت محمد به اخلاق نیک و حسنه شهرت داشته اند هر قانونی را هم که خداوند ایشان را ملزم به اجرای آن در مورد اعراب می کرده است حتما لیاقت اعراب و منششان بوده چون زبان منطق و استدلال و خوش خویی را متوجه نمی شده اند.
شنبه 6 شهریور 1389

afghn boy - دانمارک - وببورگ
چند وقت پیش بود که فیلمی در یوتوب منتشر شد که در ان یکی از تجار افغان مستقیما توسط پسر امیر امارات و تعدادی دیگر بسختی شکنجه و بعد زیر چرخهای اتومبیلش او را له کردند...اینها بویی از انسانیت نبرده اند و هنوز همان اعراب 1700 سال پیش هستند.
شنبه 6 شهریور 1389

hassan5 - ایران - تهران
بزن برده میگویند کنیز.یک مسلمان حق دارد بین دو کنیز بخوابد و از دوبر با اونزدیکی کند.ولی اگر با زن صیقه ای اش از دوبر نزدیکی کند بایدصدقه بدهدا
شنبه 6 شهریور 1389

shahab46 - المان - هانوفر
مسلمان بهتر از این نمیشه که.
شنبه 6 شهریور 1389

farhadfb - ایران - تهران
حدود 40 سال پیش یک نامادری سنگدل در ایران 14 سوزن چرخ خیاطی توی بدن بچه 6ماهه کرد اگر ممکنه روزنامه آنروزها را پیدا کنید و در سایت برای دید عموم قرار دهید. با تشکر
یکشنبه 7 شهریور 1389

Black Chador - امریکا - ولدن
یک سوال دارم: دین عربها چیه? حتما یا جهود هستند یا مسیحی چون مسلمانان در چند قدمی مکه از این وحشیگریها در نمیارن. مسلمونها همیشه به محمد و امامهاشون نگاه میکنند و از اونها سرمشق میگیرند.
یکشنبه 7 شهریور 1389

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
farhadfb - بحث را تغیر ندهید، سخن از امروز است نه چهل سال پیش!
یکشنبه 7 شهریور 1389

zartusht67 - المان - فرانکفورت
poriyaye vali قطر - دوحه داداش موقعه ای که از طرف شرکت المانی با همکارم که او هم المانیست در دبی بودیم یکی از همین شیخ های اشغال مارا دعوت به خانه اش کرد کلفت و نوکرش پاکستانی بودند چنان با اینها برخورد بدی میکرد که هر موقعه اسم این کشورهای عربی میافتم حالم بهم میخوره بد زنش با نقاب امد انگلیسی هم بلد بود تا شوهرش بیرون از اطاق پذیرایی بود نقابش را بر میداشت تا یارو بر میگشت نقابش رو میزد ما خنده امان گرفته بود بعدا با یک ایرانی تاجر اشنا شدیم و ماجرا را تعریف کردیم گفت اکثر همین زنهای شیوخ رفیق ایرانی دارن وکلی خندیدیم
یکشنبه 7 شهریور 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.