برادران قاتل به حبس محکوم شدند


برادران قاتل به حبس محکوم شدند

2 برادر که به خاطر مشکلات اخلاقی یکی دیگر از برادرانشان را به قتل رسانده بودند، با اعلام رضایت اولیای‌دم، به حبس محکوم شدند.

به گزارش خبرنگار حوادث فارس،‌ شامگاه 5 اردیبهشت امسال، مأموران کلانتری 106 نامجو از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی 110 تهران بزرگ از وقوع یک حادثه باخبر شدند.

مأموران با حضور در خیابان شریعتی خیابان پلیس واقع در یک ساختمان مسکونی متوجه شدند، زن 24 ساله‌ای در خانه‌اش به قتل رسیده است.

با آغاز تحقیقات مشخص شد، زن جوان بر اثر فشار بر رگ‌های حیاتی گردنش خفه شده و به قتل رسیده است و سپس جسد‌ش در این محل رها شده است.

همچنین بررسی‌ها نشان داد این زن جوان به نام مهسا به صورت مجردی زندگی می‌کرده است؛ وی پیش از این مسعود نام داشته که به واسطه اختلالات جدی تغییر جنسیت داده و نام مهسا را برای خود برگزیده است.

تحقیقات پلیس نشان داد که دو برادر مقتول در این جنایت دست داشتند که بعد از دستگیری به ارتکاب قتل اعتراف کردند و مدعی شدند که مقتول را به خاطر انحرافات اخلاقی به قتل رسانده‌اند.

قرار مجرمیت متهمان پرونده از سوی دادسرای جنایی تهران صادر و پرونده به شعبه 113 دادگاه کیفری استان تهران ارجاع داده شد که هفته گذشته به ریاست قاضی محمدسلطان همتیار به آن رسیدگی شد.

نماینده دادستان با اشاره به اعلام گذشت اولیای‌دم که پدر متهمان است، خواستار مجازات متهمان از جنبه عمومی جرم شد.

متهمان به نوبت در جایگاه قرار گرفتند و اظهارات و اعترافات خود را درباره انگیزه ارتکاب قتل عنوان کردند. با توجه به غیرعلنی بودن جلسه رسیدگی، شواهد نشان‌دهنده این است که علاوه بر مشکلات اخلاقی مقتول، انگیزه سرقت نیز از سوی متهمان برای ارتکاب قتل عنوان شده است.

بعد از پایان این جلسه غیرعلنی، قاضی همتیار ختم جلسه را اعلام و بعد از مشورت با مستشاران دادگاه، متهم ردیف اول را به 8 سال حبس با 5 سال حبس تعلیقی و متهم ردیف دوم را به 3 سال حبس با 2 سال حبس تعلیقی محکوم کرد.

Neda02 - کانادا - اتاوا
فقط به جرم تغییر جنسیت که اون هم واسطه اختلالات جدی بوده یک جوان 24 ساله را کشتن. اون وقت متهم ردیف اول 8 سال حبس با 5 سال حبس تعلیقی و متهم ردیف دوم 3 سال حبس با 2 سال حبس تعلیقی? همین? چقدر عادلانه!!!. از اون طرف برای موجه نشون دادن سنگسار و کشتن سکینه محمدی خودتون رو شرحه شرحه کردید. ظاهرا در مورد اول رافت اسلامی تون نسبت به اقایون قاتل محترم چون یک هم جنس گرا را به قتل رسوندن قلنبه شده و در مورد دوم التزام به شرع تون چون یک زن نیازهای انسانی و طبیعی براورده نشده اش را برطرف کرده عود کرده.
شنبه 6 شهریور 1389

ehsanusa - ایران - تهران
یعنی متهم ردیف اول سه سال میره حبس و متهم ردیف دوم یک سال. این هم یک مورد عدم اجرای حکم اعدام برای قاتلین!!!! قابل توجه طرفداران حقوق بشر در سایت!!!!!!
شنبه 6 شهریور 1389

robinhoodd - استرا لیا - ملبورن
عجب...
شنبه 6 شهریور 1389

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
ماجرا این بود که مهسا ی بینوا پولی در بانک جمع کرده بود و این دو برادر کثافت برای تصاحب پولش او را به بهانه ترانس بودن کشتند ننگ بر پدر بی شرفی که می دانست و رضایت داد.کشور وحوش اسلامی انتظار دیگری بیهوده.
شنبه 6 شهریور 1389

سید ابوالقاسم واعظ - اندونزی - جاکارتا
تو ایران هر کاری بکنی یک مشکل جدید پیدا می کنمی. تا وقتی همجنس گرا بود ادم ها یک جود دیگه مزاحمش می شدند. حالا که تغییر جنسیت داده و زن شده هم برادرهای غیرتی پیدا کرده.
شنبه 6 شهریور 1389

mashady - انگلیس - منچستر
این حکومت الله در زمین تلاش میکنه برادر کشی و قتلهای خانوادگی رو رونق بده چون در حقیقت با این سیستم (اولیای دم بازی )پدر ومادر خودش میشن قاضی
شنبه 6 شهریور 1389

tanha925 - ایران - شیراز
پست فطرتها. اون خدابیامرز با چه زحمتی تونسته تغییر جنسیت بده اگر در جسم یک پسر با یک مرد رابطه داشت بهتر بود ؟. این ضایعه را به جتمعه مظلوم ترنس سکسوالهای ایرانی تسلیت می گم.
شنبه 6 شهریور 1389

s4yes4r - انگلستان - لیدز
ن با این قوانین جدید اسلامی که واسه ملت بد بخت تصویب میکننو. خودشون مامور اجرای این قوانین هستند .میبینیم و میشنویم که چه زنان و مردانی دست به قتل بزنن و چه ادمأی بالای دار برن سر همین قانون تعدد زوجین اینا با قانون و اسلآمشون. همه جا جار میزنن که تحکم خانواده ..کو اون خانواده. ؟؟. همه رو به جون هم انداختن و خودشون مشغول چاپیدن ملتند معلوم نیست قاضی چقدر تو جیبش رفته .
یکشنبه 7 شهریور 1389

s4yes4r - انگلستان - لیدز
حالا مونده صبر کنین . با این قوانین جدید اسلامی که واسه ملت بد بخت تصویب میکننو. خودشون مامور اجرای این قوانین هستند .میبینیم و میشنویم که چه زنان و مردانی دست به قتل بزنن و چه ادمأی بالای دار برن سر همین قانون تعدد زوجین اینا با قانون و اسلآمشون. همه جا جار میزنن که تحکم خانواده ..کو اون خانواده. ؟؟. همه رو به جون هم انداختن و خودشون مشغول چاپیدن ملتند معلوم نیست قاضی چقدر تو جیبش رفته .
یکشنبه 7 شهریور 1389

ARTEMIS-SW - فرانسه - .پاریس
mashady - انگلیس - منچستر . امیدورام همین روش انتقادی شما ادامه یابد در چند کامنت اخر دقیقتر مسائل را درک می کنید.
یکشنبه 7 شهریور 1389

mashady - انگلیس - منچستر
ARTEMIS-SW - فرانسه - .پاریس وااااای چقدر خوشحالم که از من راضی هستی فقط منتظر همین رضایت شما بودم (به مرگ تو )
یکشنبه 7 شهریور 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.