فال روز پنجشنبه ۲۶ آگوست - ۴ شهریور

 
فال روز پنجشنبه 26 آگوست - 4 شهریور

فروردین


امروز دیگران را سرمشق خود قرار دادن روش خوبی برای شما نیست، زیرا آنها می‌خواهند شما را از سرشان باز کنند. الان می‌توانیم بهتان توصیه کنیم که کاری را که فکر می‌کنید مهم تر است انجام دهید. وقتی برای تجزیه و تحلیل کردن و برنامه ریزی کردن باقی نمانده است. پس از بازی کردن دست بردارید و همین الان اقدام کنید. شما باید روحیه شوخ طبعی خود را حفظ کرده و در عین حال کارهایتان را انجام دهید.

اردیبهشت

روز پرخبری در پیش است. مشکلات بر شما سهل خواهند شد. عملی که امروز انجام می‌‌دهید در آینده نتیجه‌اش را خواهید دید پس تمام تلاش خود را جهت برآوردن یک عمل خوب به کار ببندید. در زندگی اولین قدم را به سوی بخشش و عشق ورزیدن بردارید. مطمئن باشید زندگی معنا و مفهوم بهتری برایتان خواهد داشت. اما کسانی که هنوز ازدواج نکردند، دوران زیبایی در انتظار شماست.

خرداد


شما امروز به راحتی می‌توانید رفتارهای سرد و بی‌تفاوت افراد دیگر را تشخیص بدهید، برای اینکه می‌دانید این موضوع مثل این است که احساسات خود را مخفی کنید. اما حالا ورق برگشته است. شما از نظر احساسی دست یافتنی هستید، اما شاید افراد دیگر خیلی مایل نباشند به حرفهای شما گوش بدهند. اگر بریتان امکان دارد روابط تان را محدود کنید و بحثهای حساستان را در یک روز دیگر و با فردی شایسته‌تر داشته باشید

تیر


اگر شما شانه خالی کردن از زیر بار مسئولیتهایتان را تمرین می‌کنید، امروز انتخاب خیلی سختی پیش رو خواهید داشت. شما می توانید به خاطر نیازتان به ارتباط برقرار کردن دلیل قانع کننده‌ای مطرح کنید، اما هنوز هم وقتی فردی از نظر احساسی به شما نزدیک می شود، عقب نشینی می‌کنید. اگر وقت مناسبی برای ایجاد کردن شجاعت در خود وجود داشته باشد، زمانش همین الان است. لازم نیست که از ترس آسیب دیدن از همان الگوهای قدیمی استفاده کنید.

مرداد

امروز خبر یک مسافرت ناگهانی یا ورود مسافری را خواهید شنید که باعث شعف و شگفتی شما خواهد شد. گرفتاری‌های جزئی را بی‌اهمیت نشمارید، همین اندک‌ها هستند که تبدیل به مشکلاتی آنچنانی خواهند شد. پس خوب حواس‌تان را به اطراف جمع کنید.

شهریور


هر نوع سوء تفاهم و ابهامی که امروز پیش بیاید در آینده ای نه چندان دور حل می شود، بنابراین لازم نیست بی جهت مضطرب شوید. درست است که بعضی ها پرخاشگر و مشکل ساز هستند و به همین خاطر وظیفه شماست که مانند یک فرد بالغ رفتار کنید. بالاخره یک نفر باید این کار را بکند. در مورد روابط اجتماعی کمی شادی دارید و شاید به چند جا دعوت شوید و می توانید کمی انرژی خود را تخلیه کنید.

مهر


برای خودتان وقتی در نظر بگیرید اما بدانید که کارها به خوبی پیش نخواهد رفت. یو گا و تمرکز به شما بسیار کمک خواهد کرد،سعی کنید راحت باشید و به ندای درونتان گوش دهید.

آبان


شما امروز نه به وسیله پیشرفت کردن درکارتان بلکه به وسیله کامل کردن و یکی کردن اعتقادات مذهبی معمولی خود به نهایت پیشرفتتان رسیده اید. شاید شما مجبور شوید سبک زندگی تان که روز به روز خسته کننده‌تر می‌شود را تغییر رهید، اما اگر شما با تکیه بر اعتقادات مذهبی خود کار کنید شادتر خواهید بود.

آذر


درگیر اختلافاتی که بی ارتباط به شما هستند میشوید که قدر مسلم عاقبت آن هرچه باشد، به دردسرها و اعصاب خرد شدن‌هایش نمی‌‌ارزد. اصولا بعضی اختلافات وقتی در اولین مراحل حل شود جای گسترش نمی‌‌یابد ولی وقتی دیگران هم در آن اختلاف دخالت کنند و دامنه‌اش را وسعت دهند، قابل کنترل نیست. آنچه شما را به هم ریخته و افسرده کرده پایان می‌‌یابد و چنانچه گویند پایان شب سیه سپید است.

دی


امروز کار کردن شما را ناراحت می‌کند، چراکه شما فرصت خوش بودن و تفریح کردن را از دست داده اید. شما کارهای پیش پا افتاده زیادی برای انجام دادن دارید و می‌توانید خودتان را با انجام دادن این کارها سرگرم و خوشحال کنید. در مورد این موضوع منطقی فکر کنید و آنچه را که می‌خواهید بر ضد اموری که بیشترین اهمیت را دارند انجام دهید از قبل ارزیابی کنید. در حال حاضر پذیرفتن واقعیت از هر چیز دیگری مهم‌تر است.
عصر هم کار کنید.

بهمن

 
شما یک دوست و یا یک هواخواه دارید که می توانید بهش تکیه کنید، بنابراین لزومی ندارد که در تنهایی و انزوا به سر ببرید. هنوز تصور این موضوع که این شخص به خاطر شما الان اینجا حضور دارد سخت است. بنابراین شما به راحتی نمی‌توانید ریسک کنید. به جای اینکه در همین موقعیت جدید خود باقی بمانید، به سمت گرفتاری‌ها و شرایط سخت متمایل شوید تا ببینید یک رابطه دوستی قابل اطمینان چه فوایدی دارد.


اسفند


در روابط احساسی‌تان امکان دارد تغییراتی بسیار مثبت به وجود آید. پیشرفت مالی چشم‌گیری خواهید کرد که امروز کلیدش خواهد خورد ولی مقدار مخارج تان نیز بالا خواهد رفت. در یک جلسه چند نفره، تصمیمی جدی می‌‌گیرید که در آینده، دلچسب بودن این تصمیم را جشن خواهید گرفت. پیچیدگی کار شما از بین می‌‌رود، چند کار را با هم شروع کرده‌اید که نمی‌‌شود با هم انجام داد، پس قدم به قدم پیش بروید.

milad_v v v - ایران - تهران
مرسی.....
پنج‌شنبه 4 شهریور 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.