پزشکان:جوانان مواظب روابط جنسی شان باشند - ویدیو


پزشکان:جوانان مواظب روابط جنسی شان باشند

پزشکان به جوانان هشدار دادند مواظب روابط جنسیشان باشند. متخصصان در بریتانیا می گویند جوانانی که اعتماد به نفس لازم برای صحبت کردن درباره روابط جنسی سالم را ندارند، در معرض ابتلا به بیماری های مقاربتی هستند. آمار نشان می دهد تعداد مبتلایان به بیماریهای مقاربتی در بریتانیا 3% بیشتر شده است. رعنا رحیم پور گزارش می دهد.

بانو شجاع - امارات - دبى
woooooooooooooooooooooooohجه کاندوم هاى قشنکى من اول خیال کرم یه نوع شرینیه
چهار‌شنبه 3 شهریور 1389

zorro.ir - ایران - تهران
مواظب باشید درسته قبلش باید لباسها رو کامل در بیارید ولی اون موقع لباس کارش رو تنش کنید در رنگهای تا اوف نشه ...
چهار‌شنبه 3 شهریور 1389

khorshid 3 - انگلستان - بیرمنگهام
وقتی شب میرن دیسکو و هر شب با یکی برمیگردند خونه همین میشه دیگه .
پنج‌شنبه 4 شهریور 1389

zoroye iran - اتریش - وین
بانو شجاع - امارات - دبى . اینجا انواع و اقسام با رنگ و بوهای متنوع هست مگه دبی پیدا نمیشه .
پنج‌شنبه 4 شهریور 1389

mssiniur - belarus - بلاروس - مینسک
بانو شجاع - امارات - دبى : باید دید تو کار جواب میدن ......o0!
پنج‌شنبه 4 شهریور 1389

Pezhman - اتریش - وین
zoroye iran - اتریش - وین . لباس عربی (دشداشه) معمولا" سفید است و با پوشیدنش علی وعلی اضغر محفوظ از بلایای نامترقبه هستند.ونیازی به کاندوم هاىرنگانگ حس نمی شود.
پنج‌شنبه 4 شهریور 1389

بانو شجاع - امارات - دبى
من براى اولین بار می بینم من خیال کردم باد کنه :)
پنج‌شنبه 4 شهریور 1389

iranazadiran - ایران - تهران
Pezhman - اتریش - وین آنها با علوم خاصی که داشته اند و هوشیاری لازم می دانسته اند که شترشان را کجا بخوابانند. این برای کسانی ست که شب مست و لایعقل اند و نمی دانند با چه کسی هم خواب میشوند و یا کسانی که مواد روان گردان استفاده کرده و یا بی تجربه هستند و سریع فریب می خورند.
پنج‌شنبه 4 شهریور 1389

kami8488 - امارات - دبی
بانو-شجاع=قربان برم
پنج‌شنبه 4 شهریور 1389

dokhtare_ariaei - ایتالیا - میلان
به به رنگ و برنگ از همه رنگه
پنج‌شنبه 4 شهریور 1389

steak - المان - برلین
اقایونی که میگن با کوندوم خوش نمیگذره .درده سوزاکشم خوش نمیگذره.
پنج‌شنبه 4 شهریور 1389

Ezhaq - ایران - تهران
ببخشید اینجا کاندم فروشیه بیزحمت یک کیلو بکشد هه هه
پنج‌شنبه 4 شهریور 1389

مسیو حسن - فرانسه - تولوز
این اخبار باید در ایران پخش شود که بیشتر ملت نمیدونند کاندوم یعنی چی (منظور تمام آدم های بیسواد تازه بدوران رسیده هستند که از نعمات انقلاب پولدار شده اند )سوزاک و سفلیس در ایران خیلی زیاد هست مخصوصا در قم و مشهد . الان کاندوم هائی در بازار هست که بسیار نازک و از جنس لاتکس است و دیگه مرد ها مشکل خیلی مسائل را ندارند باید از آنها استفاده کرد .
پنج‌شنبه 4 شهریور 1389

kian ahvaz - ایران - اهواز
بانو-شجاع-توکه میدونی ایرانی ها جنبه این حرفا رو ندارن چراسرنخ میدی دستشون.نکنه میدونئ تنت میخواره/؟؟
پنج‌شنبه 4 شهریور 1389

Pezhman - اتریش - وین
iranazadiran - ایران - تهران ...بخش اول.. واعظان کین جلوه در محراب ومنبر میکنند.. چون به خلوت می روند آن کار دیگر میکنند....مشکلی دارم زدانشمند مجلس بازپرس.. توبه فرمایان چرا خود توبه کمتر میکنند. گرامی, خجل آنکس که خاله را هنگام زلزله کذائی زحمت داده وهنگام شترسواری صفورا را ربس نموده.به زن پسرش چشم طمع دوخته. بچه های زیر 10 سال را دسته دسته درآتش شهوتش بسوزاند.وخود را مقدس بنامد.وعده ای عوام ساده لوح عقل را سه طلاقه نموده. باورش کنند.....می بخور منبر بسوزان بچه آزاری مکن. تازه این سرسلسله جنبانشان بوده.
جمعه 5 شهریور 1389

Pezhman - اتریش - وین
iranazadiran - ایران - تهران ...بخش دوم.. واما اگر علم وعقل داشتن دی حضرت معاویه (ع) سر مبارکشان, شیره نمالی دندی و خانه نشینش نگردی دندی. شاید اهل مشروب نباشید وندانید. آنچه به شما درمورد مشروبات الکلی گفته اند. نادرست است.معمولا الکل مثل کافور است.شل کننده است. وآدم دوست دارد بخوابد. ضمنا درمورد, گل کوکنار, بقول شاعر: دست ما کوتاه وخرما برنخیل.!! البته سایت ضحاک علی تریاکی حتما" از فواید هم مرزی با افغانستان مطالب ورهنمودهائی دارند.دوست گرامی تشت شیعه گری وخرافات از پشت بام به کوچه افتاده. دین برای انسان است نه برعکس.وحنای پیامبران شکست خورده دیگر رنگی ندارد.تندرست باشید.که ازقدیم گفته اند بدن سالم, روح سالم.
جمعه 5 شهریور 1389

golagha - انگلستان - منچستر
فکر میکنید حمله کردن به یه خانم که اسم کاندم رو به زبون اورده .با اون دو نفری رو که مردوم تو پاکستان وسط خیابان کشتند چه فرقی میکنه.به نظر من که زیاد فرقی نمیکنه؟پس چرا شما میزنید؟
جمعه 5 شهریور 1389

iranazadiran - ایران - تهران
golagha - انگلستان - منچستر. دنیای مردانه صرف و نفرت انگیزی شده . آفرین به شما با این نکته سنجیتان. نمی دانم چرا مردان فراموش می کنند در بطن مادرشان رشد کرده اند و از بدن او تغذیه کرده اند تا توانسته اند سر پا بایستند. متاسفانه بهای بیش از حد دادن به جنس پسر و بی اهمیت جلوه دادن جنس دختر به عنوان جنس دست دوم این بلا را سر جامعه ما آورده به قول دوست عزیز از جاکارتا این نوع فرهنگ و نگرش هر جامعه است و در حال حاضر جامعه ایرانی نتیجه این حکومت دگم تر از اعراب برخورد می کند. انگار این دگم بودن در لایه های پنهان این جامعه بوده که در این سی سال این چنین شکوفا و همه گیر شده.
جمعه 5 شهریور 1389

iranazadiran - ایران - تهران
Pezhman - نازنین شما تمام مسایل را گذاشته اید و در این چند مورد گیر کرده اید. قضاوت نکنیم ما نمی توانیم تا از ماجرایی به طور کامل اطلاع نداریم بر طبق چند سند و مدرک تاریخی یا گفت و گو تاریخی از سوی تاریخ نویسان به عمق مطلب برویم. این انرژی را می توانید در موارد بهتر و مفید تر بکار ببرید. نه اینکه در این افکار دوران بخورید و بچرخید. اوشو حرف زیبایی میزند می گوید تاریخ را دور بریزید چون توسط مردان نوشته شده. هر زمان تاریخ توسط زنان و مردان نوشته شد آن وقت ارزش تفکر و تعمق دارد. این مقوله شامل تاریخ دینی هم میشود. موضوع بسیار فراتر از این حرفها ست و متاسفانه ما همواره آب در هاون می کوبیم. چون دنبال اثبات افکار و نظریات خود هستیم نه کشف حقایق و واقعیتها......
جمعه 5 شهریور 1389

iranazadiran - ایران - تهران
. درمورد افتادن تشت شیعه و اسلام از بام گفته اید به من هیچ ربطی ندارد من روش خود را دارم و از طرفی باعث افتادن این تشت من و امثال من نبوده اند آنهایی بروند و دغدغه این را داشته باشند که رفتارشان باعث شد شیعه و اسلام اینگونه معرفی شود و عده ای هم مانند شما از آن رویگردان. من کار خود را میکنم و سر در کار خود دارم و با تمام وجود به آن معتقدم همین بقیه اش به من مربوط نمی شود. در مورد مشروی گفته اید همه چیز نسبی ست شاید در مورد شما این حالت را ایجاد می کند احتمالا ذات آرامی دارید و در بی خویشی اصل خود را نشان می دهید اما در مورد فرد دیگر میخورد و میگوید بی انگیزه مقتول را کشتم او هم ذات خود را نشان داده. شاید یکی از علل نفی آن همین بی اختیار شدن و کنترل نداشتن باشد.
جمعه 5 شهریور 1389

بانو شجاع - امارات - دبى
دوستان عزیز چندپیام که اون بالا از بانو شجاع نوشته من ننوشتم خواهرم نوشته اونا ببخشید که از این حرفها زده شرمنده ام
جمعه 5 شهریور 1389

Pezhman - اتریش - وین
بانو شجاع - امارات - دبى ...خودتونه هم می نوشتید لزومی به عذر خواهی نبود.اگر علاقه به تبادل نظر داره.یک اسم قشنگ انتخاب بفرمایند عضو بشوند.قدمشان مبارکه .چون یواشکی وبجای شما کامنت گذاشته بود, اسم خاله سوسکه پیشنهاد منه.شاد باشید.
شنبه 6 شهریور 1389

golagha - انگلستان - منچستر
iranazadiran - ایران - تهران. اره کاملا دورسته فکر میکنی کی درست میشه. دین+سیاست نه_سیاست بعد درست میشه
شنبه 6 شهریور 1389

shirzan48 - بلژیک - بروکسل
نمیخواد شما به ایرانیهای اینور یاد بدین. اصولا اینها برای همین کار به خارج اومدن و من و شمارو درس میدن اقای دکترها شما بفکر خوتان باشید.
یکشنبه 7 شهریور 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.