درگیری، برخورد و دستگیری تعدادی از هواداران بوشهری به جرم ابراز خوشحالی


درگیری، برخورد و دستگیری تعدادی از هواداران بوشهری
به جرم ابراز خوشحالی

بازی پرسپولیس برابر شاهین بوشهر با حاشیه‌هایی همراه بود، حاشیه‌هایی که باعث برخورد فیزیکی ماموران با هواداران و در نهایت دستگری تعدادی از تماشاگران بوشهری شد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در جریان بازی و پس از به ثمررسیدن گل تیم شاهین بوشهر هواداران این تیم به ابراز خوشحالی پرداختند که به گفته‌ی مسوولان تیم مهمان، این شادمانی ظاهرا به تشخیص ماموران نیروی انتظامی غیرمتعارف تشخیص داده شده و همین مساله باعث شده که نیروی انتظامی به برخورد با تماشاگران متخلف بوشهری بپردازد.

این اتفاق که البته با ناراحتی هواداران بوشهری همراه بود، باعث شد پس از بازی این هواداران در ورزشگاه آزادی بمانند و اعتراض خود را به گوش "حبیب کاشانی" مدیرعامل باشگاه پرسپولیس برساندند، در این میان کاشانی نیز به سمت هواداران بوشهری رفت و با آنها صحبت کرد.

البته کاشانی در گفت‌وگو با خبرنگاران درباره این مسئله سکوت کرد و گفت: فعلا قصد مصاحبه در این باره با هیچ رسانه‌ای را ندارم، فکر می‌کنم سازمان لیگ، نیروی انتظامی و حراست سازمان تربیت بدنی بهتر می‌توانند درباره این موضوع صحبت کنند.

پس از آن مدیرعامل باشگاه شاهین نیز به سمت هواداران بوشهری رفت و تلاش کرد که آنها را آرام کند. به گفته‌ی "کنگانی" سر یکی از هواداران بوشهری در این درگیری‌ شکسته و یکی دو نفر هم دستگیر شده‌اند.

rezanl - هلند - امستردام
از حکومت پلید و سیاهی انتظاری نیست. به امید اینکه روزی صدای یا زهرا و یا حسین به گوشه مسجد برگردد و شادی همه جای وطنمان طنین انداز شود.
سه‌شنبه 2 شهریور 1389

surena1611 - آلمان - اشتوتگارت
این تماشاگرها مگه نمیدونستند که در حکومت ولی وقیح خوشحالی قدغنه؟!!! ماتم و عزا و افسردگی ...مرگ آزاده و بس !!! بقول شهریار قنبری : آبی دریا قدغن شوق تماشا قدغن عشق دو ماهی قدغن با هم و تنها قدغن ....
سه‌شنبه 2 شهریور 1389

zartusht67 - المان - فرانکفورت
این دین اسلام همینه گریه کن سینه بزن زنجیر بزن قمه بزن سنگسار کن دست و پا ببر تجاوز کن هم جنس بازی کن خلاصه خر کامل باش
سه‌شنبه 2 شهریور 1389

ashkan_m2013 - ترکیه - استانبول
حاج حبیب موذی کثیف...ولی چه شوتی بود:))
سه‌شنبه 2 شهریور 1389

milad_v v v - ایران - تهران
اره دیگه.از این به بعد هر کی تیمش گل زد,سینه بزنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
چهار‌شنبه 3 شهریور 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.