فال روز سه شنبه ۲۴ آگوست - ۲ شهریور

 
فال روز سه شنبه 24 آگوست - 2 شهریور

فروردین


شما عاشق رقابت هستید و در این زمان در چند تا از آنها شرکت خواهید کرد. خوشبختانه شما فردی خوش بین هستید و این سبب می شود از تمام فرصت های زندگی به نحو احسن استفاده کنید. گاه آدمی بر خلاف میل خود ناچار میشود که با کسی قطع رابطه کند که هرگز تصورش را هم نمی کرد چرخ روزگار در آستین خود طرحها و برنامه های متنوعی دارد که ما را از آن آگاهی نیست.

اردیبهشت


خیلی جالب است که شما برای خودتان محدودیت‌هایی تعیین کرده‌اید، ولی اطرافیانتان اصرار دارند که شما به اهدافتان برسید آنها اگر بدانند که دقیقاً چه چیزی می‌خواهید احساس بهتری خواهند داشت، چرا که راه کمک کردن به شما را خواهند فهمید. اما وقتی یک بار نیازهای خود را توضیح دادید صحبت‌تان را ادامه ندهید، وگرنه موضوع را پیچیده‌تر می‌کنید. منطقی بودن بهتر از این است که با یک مسئله احساس راحتی بکنید.

خرداد


عشق هنگامی وجودتان را پر خواهد ساخت که درهای قلب‌تان را به رویش باز کنید و امروز روز چنین کاریست. شکست در عشق گذشته را فاجعه به شمار نیاورید و به خود و کسانی که دوست‌تان دارند اجازه دهید که سعی در خوشبخت شدن شما کنند.

تیر


امروز شما به خودتان کاملاً اطمینان دارید، چرا که می‌دانید که چه کارهایی باید انجام دهید و الان هم طبق برنامه از پیش تعیین شده کارتان را شروع کرده‌اید. با وجود این شما چون فرصت تفریح کردن را از دست داده‌اید، کمی هم ناراحت هستید. ولی زیاد خودتان را به خاطر این موضوع ناراحت نکنید؛ شما همیشه می توانید تفریح کنید، اما کارهای واجب و فوری را نمی توانید به روز بعد موکول کنید.

مرداد


اگرچه ممکن است شما اول مقاومت کنید، اما تسلیم شدن و مقاومت نکردن خیلی زود شرایط دشوار را تبدیل به خوشی و شادی خواهد کرد. برای تداوم داشتن عشقی که آرزویش را دارید، کمی بی‌تفاوتی بهایی است که شما باید در دراز مدت در ازای آن بپردازید

شهریور


 هر کاری انجام دهید، به نظر می‌رسد که تحسین‌کننده‌های بی‌شماری را در پشت سر و پیش‌رو دارید. موقعیت مالی نیز با شروع یک منبع جدید در آمد اگرچه جزئی اما به شما یک تنفس راحت می‌دهد و خیالتان را از بابت خیلی مسائل راحت می‌کند. اگر به فکر معامله‌ای هستید چند روزی دست نگه دارید، به نفع شماست.

مهر


می توانید به افرادی که مشکل دارند به هر روشی کمک کنید .البته تا زمانی که پول قرض ندهید . این کمک ایرادی ندارد اما اگر این کار را بکنید خودتان دچار مشکل می شوید  و مطمئن باشید دیگر آن پول را  به دست نمی آورید . امروز بسیار احساساتی هستید و همسرتان متوجه آن می شود.

آبان


تمام روز استراحت ماه است، تاحدی خوب و تاحدی نگران کننده است. خورشید و سیاره تیر ایده ها و افکار جدیدی را برایتان بوجود می آورد.  هیجان و نگرانی شما را زیاد می کنند،احتیاط کنید که اشتباه نکنید. شب: تنها نمانید و سعی کنید در کنار دوستانتان باشید.

آذر


امروز به طور غریزی اگر مشکلی در خانواده باشد متوجه می شوید اگر این طور بود کمی از خانه خارج شوید. درک و آگاهی شما، شما را به مسیری بسیار سودبخش و مفید می رساند، تنها سوال این است که آیا به حس ششم خود گوش می کنید؟ سعی کنید کمی بیشتر از همیشه ماجراجو باشید. مراقب اطرافیان خود باش این حرف هرگز به معنی تجسس و یا دخالت در کار دیگران نیست بلکه معنای آن اینست که هشیاری خود را حفظ کنی و اجازه ندهی تا بعضی حسودان مانع کارها شوند.

دی


امروز شما در محل کار و یا در خانه دقت بیشتری دارید، چراکه کمتر دور و بر جزئیات می‌چرخید. در مورد روش تعادل برقرار کردن بین کار و تفریح به حس ششم خودتان اطمینان کنید. این سخن به معنای تنبل شدن نیست؛ بلکه به معنای این است که از روزتان نهایت استفاده را ببرید و البته شاید مجبور شوید تا
عصر هم کار کنید.

بهمن


اگرچه دوست دارید که زندگی خودتان را آنچنان که می‌‌خواهید کنترل کنید ولی در دوره‌ای هستید که احتیاج به تواضع بیشتر دارید. قصد دیگران از راهنمایی و اظهار عقیده در مورد زندگی خصوصی شما علاقه‌مند بودن آنها به شما است. سعی کنید بیشتر با دیگران همکاری کنید. شاید شما دنبال عشق نگردید ولی کمی به اطراف بنگرید، به‌طور حتم آن را می‌‌یابید.


اسفند


امروز شما واقعاً دوست ندارید خیلی جدی باشید، ولی متأسفانه چاره دیگری ندارید.حتی فکر کردن به اینکه اتفاقاتی که در خانه روی داده است را نادیده بگیرید، یک لغزش اجتماعی محسوب می شود. پرتحرکی خانواده می‌تواند آشفته کننده باشد، اما حالا وقت این است که به احساسات افراد دیگر نیز توجه کرده و با نوعی از فعالیت که بر پایه سود و منفعت افراد درگیر است آشنا بشوید.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.