کعبی : وقتی کریمی نباشد همین می شود

 
کعبی : وقتی کریمی نباشد همین می شود

ایلنا: حسین کعبی به قزوین رفته بود تا تنها درکنار استیل آذین باشد، اما مجبور شد مقابل پیکان به میدان برود.

 او در نیمه دوم بازی کرد ، با این حال با دوندگی زیادش نتوانست مانع از شکست استیل آذین شود. کعبی که هفته گذشته به دلیل بیماری سنگ کلیه جراحی کرد در مقابل مس کرمان غایب بود اما با نظر تومباکوویچ برابر پیکان بازی کرد. او  تایید کرد که تیمش بد بازی کرده است.

از بازی شروع کنیم. بد بازی کردید و باختید.

بله، ما مستحق باخت بودیم. وقتی بد بازی کنی می بازی. ما خوب نبودیم و پیکان باید برنده می شد. به نظر من استیل آذین از 100 به 10 رسیده. با عملکرد خوبی که مقابل استقلال داشتیم کسی حدس می زد یکدفعه تیم اینقدر افت کند؟ متاسفانه ما دچار این افت شدید شده ایم و بر نتیجه می گیریم. امیدوارم دوباره شرایط به حالت قبل برگردد.

فکر می کنی دلیل این افت چیست؟

من نمی توانم در این باره شفاف حرف بزنم. خیلی چیزهاست. ولی من از مسئولین باشگاه می خواهم حاشیه های دوروبر تیم را جمع کنند. کاری به قضیه علی کریمی ندارم و نمی خواهم در این باره حرفی بزنم ولی مسئولان باید به فکر باشند و این حاشیه ها را از بین ببرند.

غیبت علی کریمی چقدر در این افت تاثیر داشته؟

ما یک خانواده ایم. حساب کنید یکی از اعضای خانواده برایش اتفاقی بیفتد و بین ما نباشد. آن وقت چه اتفاقی می افتد؟ ما یک گروه بسیار خوب هستیم و باید در کنار هم باشیم. وقتی یک نفر مثل علی کریمی بین مان نباشد، همین می شود دیگر. امیدوارم همه چیز توسط مسئولان باشگاه حل شود و حاشیه ها از بین برود. متاسفانه الان تیم ما خیلی حاشیه دارد و اگر می خواهیم دوباره آماده شویم باید آنها را از بین ببریم.

کسی تصور نمی کرد به این بازی برسی اما در نیمه دوم به میدان رفتی.

اتفاقا من به قزوین رفته بودم تا فقط کنار تیم باشم. ولی مربی از من خواست بازی کنم. حتی یک جلسه هم با تیم تمرین نکرده بودم ولی تنها به خاطر تومباکوویچ بازی کردم چون لطف زیادی به من دارد. در پایان بازی او ازعملکردم راضی بود.

Dadar2010 - ایران - تهران
کعبی تو برو ابرو هاتو بردار .
سه‌شنبه 2 شهریور 1389

shir del - انگلیس - نیوکاسل
بابا در این تیم را تخته کنید{ استیل اذین}اسمش هم مثل اسم تیم نیست
سه‌شنبه 2 شهریور 1389

Farshid197929 - مالزی - کوالالامپور
شیر دل جان چرا باید درشو تخته کنن؟؟
سه‌شنبه 2 شهریور 1389

poriyaye_vali - قطر - دوحه
Dadar2010 - ایران - تهران ...ابروهاشو ورداشته ...حق من و شما رو که نخورده
سه‌شنبه 2 شهریور 1389

ashozartusht - آلمان - برلین
Dadar2010 - ایران - تهران ... تا کی می خواین به مسائل شخصی مردم سرک بکشید ؟؟؟؟ بس نیست 32 سال فضولی تو کار این و اون ؟؟؟؟؟
سه‌شنبه 2 شهریور 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.