زن جوان در اسارت ۲ شرور


زن جوان در اسارت 2 شرور

2 جوان شرور که به اتهام سرقت ، زورگیری و آزار و اذیت زنان تحت تعقیب پلیس اطلاعات ـ امنیت شهریار بودند ، دستگیر شدند و راز فعالیت‌های مجرمانه خود را برملا کردند.

به گزارش «جام‌جم»، راز تبهکاری این دو جوان شرور روز 25 خرداد با شکایت زنی از این دو تبهکار در شعبه 103 دادگاه بخش ملارد فاش شد.

شاکی در تشریح حادثه تلخی که برایش رقم خورده بود، گفت: شوهرم به اتهام خرید و فروش مواد مخدر در زندان است. شب گذشته من و فرزندم در منزل تنها بودیم که زنگ خانه به صدا درآمد. بعد از باز کردن در، 2 مرد چاقو به دست با زور و تهدید وارد محل سکونتم شدند.

شاکی ادامه داد: وقتی به آنها اعتراض کردم، 2 مرد شرور به فرزند خردسالم حمله‌ور شدند و او را بشدت کتک زدند.

زن جوان در دام شیطانی 2 مرد

وی اضافه کرد: مردان مهاجم به زور فرزندم را از من جدا و در اتاقی حبس کردند و پس از این که مرا مورد آزار و اذیت قرار دادند، متواری شدند. با فرار آنها به سختی خود را به اتاقی که فرزندم در آن محبوس بود، رساندم و پس از نجات او، با پلیس تماس گرفتم و ماجرا را خبر دادم.

با تشکیل پرونده‌ای در این ارتباط قاضی امرجی دستور ویژه‌ای را برای دستگیری مردان شرور صادر کرد و تحقیقات ماموران اطلاعات ـ امنیت شهریار در این زمینه آغاز شد.

ماموران با اطلاعاتی که از شاکی به دست آوردند، به چهره‌نگاری رایانه‌ای از متهمان فراری پرداختند.

ناکامی دزدان در آدم‌ربایی

در حالی که جستجوهای پلیسی برای یافتن مردان شرور ادامه داشت، چند روز بعد زوج جوانی به مرکز پلیس مراجعه و از 2 متهم به خاطر سرقت و آدم‌ربایی شکایت کردند.

مرد خانواده در تشریح ماجرا گفت: من و همسرم با یک دستگاه موتورسیکلت در حال عبور از یکی از محله‌های شهریار بودیم که 2 مرد قمه به دست راهمان را سد کردند و به ما حمله‌ور شدند، آنها من و همسرم را کتک زده و پول، طلا و گوشی تلفن همراهمان را سرقت کردند.

وی ادامه داد: متهمان قصد ربودن همسرم را داشتند که چند رهگذر به کمکمان شتافتند و مردان شرور پا به فرار گذاشتند.

پس از ثبت اظهارات شاکی، همسر وی نیز در تحقیقات، گفته‌های شوهرش را تایید کرد.

ماموران اطلاعات ـ امنیت شهریار با اطلاعاتی که از شاکیان جدید به دست آوردند، به چهره‌نگاری رایانه‌ای از متهمان فراری پرداختند که معلوم شد تصاویر آنها با تصاویر 2 متهمی که به خاطر آزار و اذیت زن جوان تحت تعقیب پلیس هستند، مطابقت دارند.

ردپای متهمان سابقه‌دار

با مشخص شدن این موضوع، ماموران که احتمال می‌دادند متهمان فراری از افراد سابقه‌دار باشند، به بررسی آلبوم مجرمان سابقه‌دار پرداختند و متوجه شدند تصاویر آنها به 2 متهم سابقه‌دار به نام‌های وحید و محسن شباهت دارد.

شاکیان پرونده نیز با مشاهده تصاویر متهمان، تایید کردند تصاویر متعلق به همان 2 فرد متواری است.

با مشخص شدن این موضوع، ماموران پی بردند که محسن و وحید از اراذل و اوباش سابقه‌دار در صفادشت شهریار بوده و به اتهام سرقت، زورگیری، اخاذی، ایجاد مزاحمت برای زنان، شرارت و عربده‌کشی بارها دستگیر و زندانی شده‌اند.

به این ترتیب، روند رسیدگی به پرونده وارد مرحله جدیدی شد و پاتوق‌های احتمالی آنها زیر نظر گرفته شد تا این که چندی پیش ماموران اطلاعات ـ امنیت شهریار اطلاع یافتند یکی از متهمان به نام وحید در خانه برادرش در روستای امیرآباد در حومه صفادشت شهریار پنهان شده است.

ماموران با هماهنگی قضایی با قاضی امرجی رئیس شعبه 103 دادگاه بخش ملارد، به محل اختفای متهم اعزام شدند و آن محل را محاصره کردند.

حمله به ماموران برای فرار

مرد شرور وقتی مطلع شد که پلیس خانه را محاصره کرده است، قمه به دست از خانه خارج شد تا با حمله به ماموران فرار کند که موفق نشد. ماموران نیز پس از خلع سلاح مرد جوان، وی را دستگیر و به پلیس اطلاعات ـ امنیت شهریار منتقل کردند.

متهم در بازجویی‌های پلیسی به بیان اظهارات متناقض پرداخت تا این که در ادامه تحقیقات چند روز بعد، دیگر همدست فراری وی به نام محسن هم شناسایی و دستگیر شد.

متهمان در بازجویی‌های پلیسی همچنان منکر هرگونه جرمی شدند تا این که چند روز پیش در مواجهه با شاکیان به جرم سیاه خود اعتراف کردند.

اعتراف متهمان

وحید یکی از متهمان در اظهاراتش گفت: چند بار به خاطر سرقت، اخاذی، زورگیری، تهدید و مزاحمت برای زنان دستگیر و روانه زندان شده‌ام.

وی افزود: اسفند سال گذشته وقتی با همدستی چند دزد سابقه‌دار برای سرقت احشام به یک دامداری رفته بودیم، ناکام ماندیم و برای فرار از محل حادثه تیراندازی کردیم که یکی از تیرها به پنجره خانه‌ای اصابت کرده و باعث مرگ نوزاد 6 ماهه‌ای شد.

متهم ادامه داد: پس از فرار از محل حادثه، چند هفته‌ای به طور پنهانی زندگی می‌کردم. بعد از آن با محسن که از دوستان قدیمی‌ام بود، جرایم خود را از سر گرفتیم و با سد کردن راه مردم، پول و اموالشان را سرقت می‌کردیم و در صورت مقاومت مالباخته‌ها، آنها را کتک می‌زدیم.

وی اضافه کرد: وقتی در زندان بودم، با یک زندانی مشاجره کردم و پس از آزادی به کمک محسن ـ همدستم ـ وارد خانه آن زندانی شده و به قصد انتقام ، همسرش را مورد آزار و اذیت قرار دادیم.

با اعتراف متهم، دیگر همدست او هم در بازجویی به همکاری با وی در ارتکاب شرارت‌ها، سرقت، اخاذی و آزار و اذیت زن جوان و اقدام به ربودن یک زن در خیابان اعتراف کرد.

بنابراین گزارش، متهمان با قرار قانونی روانه زندان شدند. تحقیقات تکمیلی برای افشای دیگر جرایم آنها و دستگیری همدستان احتمالی متهمان ادامه دارد.

porharfi - هلند - آرنم
ملایان نـــو جوانان را اعدام کنید و بگذارید کشور پُر از مجرم شود!!بنظر میرسه. ایران رکورد ِ "کشور نا امن " را هم از سر نا مبارک ملایان دارا شود!!..
یکشنبه 31 مرداد 1389

senator7 - آلمان - برلین
خمینی میگفت معنویات شما را هم درست میکنیم، با این همه آدم معنوی که در حال جنایت در کشور هستند فکر کنم باید دنبال آدمهای غیر معنوی باشیم، اون از مسئولین نظام این هم از مردم عادی.
یکشنبه 31 مرداد 1389

dokhtare_ariaei - ایتالیا - میلان
وای بازم شهریار؟؟؟!!!!
یکشنبه 31 مرداد 1389

مسیو حسن - فرانسه - تولوز
چرا عکس اینها رو تو روزنامه چاپ نمیکنند !!! چون اینا رو میگیرند و میبرند زندان و یک ماه بعد ازاد و باز دوباره همین مسائل واینا رو باید فقط اعدام .چون خیری که به مردم نمیرسونند بماند محیط زیست رو هم کثیف میکنند میخورند و می---ند . در کشور هر چی از اینها کمتر باشد بهتر است . خدا پدر رضا خان رو بیامرزه .
یکشنبه 31 مرداد 1389

nejaat2006 - انگلستان - لیدز
مسیو حسن - فرانسه - تولوز ) چرا اعدام؟ اینها بدرد حکومت آقا امام زمان میخورند، چون با این انگلهای قمه به دست، میتونند مخالفان رو سرکوب کنند.
دوشنبه 1 شهریور 1389

mehraeen - ایران - تهران
اگر این ماجرا در ویژه نامه تپش روزنامه جام جم به چاپ برسد وحید و محسن به داریوش و هوشنگ تغییر نام میدهند.!!!! تو سایتها نود درصد خلافکارها نام عربی دارند تو این روزنامه 90 درصد خلافکارها نام ایرانی دارند .
دوشنبه 1 شهریور 1389

123 - ایران - تهران
زنده باد شعبان بی مخ ولات و لوت های قدیم
دوشنبه 1 شهریور 1389

farhad352 - ایران - تهران
آثار درست کردن معنویات کشور نه تنها بدست لباس شخصی های مزدور رژیم منفور و ددمنش حاکم، بلکه بصورت عرفی . سرتاسر مملکت فرا گرفته است. این رژیم برنامه ای جز فقر و قحطی و آدمخواری و تجاوزبرای ایرانی نداشته و روز بروز ما را (به هزار و جهارصد سال قبل که دین نجس اسلامی برای قتل و کشتار با هذیان گویی محمد راه افتاد)، نزدیک میکند. هزاران ننگ و نفرین و لعنت بر تمامی مسلمانان شپشو ی خون آشام و متجاوز از محمد تا دجالان عصر حاضر و آخرین نکبت حاضر ولی سفیه ایران باد.
دوشنبه 1 شهریور 1389

dariush_1 - ایران - گنبد کاووس
خیر سرشون هر سال که میشه میگن ما دیگه ارازل نداریم همشونو گرفتیم نمیدونم پس این سابقه دارا از کجا پیدا میشن. فکر کنم اینا مادر زادی سابقه دارن
دوشنبه 1 شهریور 1389

vaghe bin - ایران - تهران
صدی% 85 مردم منطقه شهریار و اسلامشهر و ورامین بلا استثنا همگی نماز خوان و مسجد رو و تقریبا 70 الی %80 بسیجی تشریف دارند.حال چرا خلاف کارها اونجا جمع شدند.?من ان را به دوستان واگذار می کنم.تا شاید جوابی برای خودشان پیدا کنند...شاد باشید و اگاه
سه‌شنبه 2 شهریور 1389

khorshid 3 - انگلستان - بیرمنگهام
vaghe bin -ایران -تهران . بسیجی=اراذل خلافکار 80 درصد مردم شهریار و اسلامشهر بسیجی هستند= جواب سوال شما
سه‌شنبه 2 شهریور 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.