احمدی نژاد به کشورهای غربی: همه گزینه ها روی میز است


احمدی نژاد به کشورهای غربی: همه گزینه ها روی میز است

محمود احمدی نژاد روز یکشنبه از جت بمب افکن بدون سرنشین «کرار» رونمایی کرد.

محمود احمدی نژاد، رییس جمهور اسلامی ایران، در مراسم رونمایی از یک جت بمب افکن بدون سرنشین خطاب به کشورهای غربی گفت: «اجازه نمی دهیم یک مشت آدم بی سر و پای جنایتکار حاکم شوند. آمدند گفتند همه گزینه ها روی میز است، ما هم می گوییم همه گزینه ها روی میز است.»

آقای احمدی نژاد در سخنرانی خود با تکرار حرف های روز گذشته خود اظهار عقیده کرد که در صورت «تعرض» به ایران، «دایره شعاع عکس العمل ما کل کره زمین است.»

وی که سخنانش از سوی واحد مرکزی خبر، وابسته به رادیو و تلویزیون دولتی ایران منتشر شده است، افزود: «تعارف نداریم. اجازه نمی دهیم یک مشت آدم بی سر و پای جنایتکار حاکم شوند و با هفت تیر کشی نا امنی ایجاد کنند.»
رییس جمهور اسلامی ایران گفت: «هر روز از ننه شان قهر کردند، آمدند گفتند همه گزینه ها روی میز است؛ ما هم می گوییم همه گزینه ها روی میز است.»

اشاره محمود احمدی نژاد به اظهارات مقام های آمریکایی و اسرائیلی است که بارها اعلام کردند برای حل و فصل برنامه هسته ای ایران تمام گزینه ها از جمله برخورد نظامی با تهران روی میز قرار دارد.

این کشورها نگران آن هستند که جمهوری اسلامی ایران در سایه برنامه اتمی خود که آن را صلح آمیز می داند به دنبال ساخت سلاح اتمی باشد و خواستار توقف برنامه غنی سازی اورانیوم از سوی تهران هستند.

شورای امنیت سازمان ملل نیز تا کنون چهار قطعنامه تحریمی علیه تهران وضع کرده است و خواستار همکاری ایران با آژانس بین المللی انرژی اتمی برای راستی آزمایی در زمینه اهداف برنامه اتمی اش شده است.

«از آن برج غرور پایین بیایید»

محمود احمدی نژاد در بخش دیگری از سخنان خود خطاب به کشورهای غربی گفته است: «گزینه اول این است که آدم شوید؛ از آن برج غرور پایین بیایید و مثل بچه آدم از موضع برابر حرف بزنید.»

وی افزود: «اگر پایین نیامدید، پس می خواهید بگردید! پس بگردید؛ تجربه نشان داده است، وقتی بگردید، زمان علیه ما نشده، بلکه علیه شما شده است.»

طی هفته های اخیر و به دنبال بالا گرفتن دوباره حمله احتمالی نظامی به تاسیسات هسته ای ایران، فرماندهان سپاه و مقام های جمهوری اسلامی لحن تندتری علیه آمریکا و اسرائیل اتخاذ کرده اند.

روز پنجشنبه، آیت الله علی خامنه ای، رهبر جمهوری اسلامی، گفت: در صورت هرگونه اقدام احتمالی نظامی علیه ایران، عرصه مقابله با چنین اقدامی محدود به مرزهای ایران نخواهد بود و میدان گسترده تری را در بر خواهد گرفت.

محمود احمدی نژاد نیز روز شنبه در گفت و گو با روزنامه قطری «الشرق» گفته بود که در صورت حمله به ایران، پاسخ تهران «کره زمین را شامل می‌شود.»

همچنین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه ‌ای اعلام کرد که در صورت حمله احتمالی، منافع «دشمنان» را در «هر نقطه دلخواه» هدف قرار می‌دهد.

اظهارات مقامات ایران در واکنش به صحبت‌های دریاسالار مایک مولن، رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا، در روز دهم مرداد است که گفته بود آمریکا طرحی احتیاطی برای حمله به ایران دارد.

در روزهای اخیر نیز مسئولان جمهوری اسلامی از مجهز شدن نیروهای نظامی ایران به تجهیزات جدید جنگی و آزمایش های «موفقیت آمیز» موشک های ساخت داخل خبر داده اند.

روز یکشنبه نیز محمود احمدی نژاد از یک بمب افکن جت بدون سرنشین به نام «کرار» رونمایی کرد که به گزارش خبرگزاری های دولتی ایران، قادر است ضمن پرواز به اهداف دوردست مقادیر قابل توجهی مواد منفجره را با خود حمل کرده و به سمت هدف مورد نظر پرتاب کند.

بر اساس این گزارش ها، مداومت پروازی در بالا در مسافت های دوردست، سرعت بسیار بالا، توان انجام دادن ماموریت های مختلف با اهداف گوناگون از دیگر قابلیت های این جت بمب افکن عنوان شده است.
garfieldx - ایران - تهران
خالی بند تر از اینها رو توی عمرم ندیدم!!! دلم میخواد جنگ بشه ببینم نصف زمان عراق میتونن مقاومت کنن یا نه!
یکشنبه 31 مرداد 1389

kokex - آلمان - فرانکفورت
دمتون گرم فرزندانایران زمین. آمریکا چپ نگاه کنه بافرستادن چندتا از همین کرار روی ناوهاشون کارشون ساختست. ‫حالا کسانی که از اوباما و سارکوزی ساندیس می گیرن بشینن بزنن سرخودشون، ها ها ها. ‫هر ایرونی خوشحاله و کسی که ناراحته پس دق کنه
یکشنبه 31 مرداد 1389

naslesookhteh - ایران - تهران
این جمله دیگه آخرش بود:"اجازه نمی دهیم یک مشت آدم بی سر و پای جنایتکار حاکم شوند." بی سرو پا تر از شماها دیگه کی میتونه بیاد؟؟. اونی که رو میزه یه کاسه آشه با یک وجب روغن روش.
یکشنبه 31 مرداد 1389

khosh bavar - ایران - کرمان
" پاسخ تهران «کره زمین را شامل می‌شود" ! نه اینکه درس جغرافیاییش خوب نیست, برای همین دست جلو میگیره که عقب نیافته, که اگر مقصودش اسرائیل بوده و موشکش به بلغارستان رفت, میگه: منکه گفتم "کره زمین "!
یکشنبه 31 مرداد 1389

asal.bano - انگلستان - نیوکسل
اون میز بخوره تو سرت مموت ببین می تونی مردم را به کشدن بدی خل چل
یکشنبه 31 مرداد 1389

i.am.the.world - لوکزامبورک - اش
خود میز کجاست کرگدن؟! در تل اویو؟! شادباشید.
یکشنبه 31 مرداد 1389

zagros_finland - فنلاند - هلسینکی
این روزها خیلی فس فس میکنی ،بهتره مثل صدام به فکر سوراخ موشی باشی که چند روزی رو با خامنه ای چلاق اونجا بگذرونی تا میایم سراغت.
یکشنبه 31 مرداد 1389

فاتح - ایران - تهران
بازم مثل همیشه با قدرت و اقتدار جواب یاوه گویان را دادی . آفرین . خدا تو را که مایه عذاب مستکبرانی حفظ کند .
یکشنبه 31 مرداد 1389

خانه به دوش - سوئد - استکهلم
منظور از گزینه ها یعنی تروریستهای فلسطین. لبنان.سوریه.و اون بیسوادهای آدمخوار آفریقا و ونزولایی که همگی اینها فقط خوراک یک پاتک شبانه کماندوهای کلاه سبز ویژ آمریکاه که سگهای تربیت شده شان بندبال سلاحهای گرم مخفی شده زیر زمینی هستند
یکشنبه 31 مرداد 1389

Black Chador - امریکا - ولدن
اخی دلم براش میسوزه. میخوای یکی دوتا پوشک از علی چکه ای برات قرض بگیریم?
یکشنبه 31 مرداد 1389

rezanl - هلند - امستردام
تکلیف جاده های کشور درست کنید بعد برید جت هوا کنید! خاک بر سر رهبر
یکشنبه 31 مرداد 1389

خانه به دوش - سوئد - استکهلم
اونهارو که بی سروپا می بیند ,,لابد خودت شاخ و دم دارید,, جگگگر . خوب بید
یکشنبه 31 مرداد 1389

porharfi - هلند - آرنم
سید ِ دوکی دستی دستی مَردُم ِ بیگناه را به کُشتن میده ...خودشون که از پیش. با پولهای غارت کرده به آغوش میزبانان ِ بیگانه می پیوندند..!! بیچاره مَردُم که از. سالهای 1356-1357 تا کنون بازیچه این بی مغزان شده اند!!!
یکشنبه 31 مرداد 1389

farhad352 - ایران - تهران
رنگ رخسارش خبر از زرد کردن شلوارش را دارد و مثل سگ توله !! ها در حال زوزه کشی و ناله است. مطمئنا در صورت حمله با هویت اسرائیلی اش فرار مکند و رهبر چاقو کشان میماند و مشی لباس شخصی و اراذل و اوباش که آنهاهم در جستجوی سوراخ موش ازسروکول هم بالا خواهند رفتایرانا
یکشنبه 31 مرداد 1389

surena1611 - آلمان - اشتوتگارت
آره راست میگی!!! همه گزینه ها رو میز است ولی شما جانورهای وطن فروش برای ادامه حکومتتون همیشه زیر میزی کار میکنید و با باج دادن به همه عالم و آدم از جیب ملت ایران برای خودتون وقت میخرید.
یکشنبه 31 مرداد 1389

جام جم - ایران - تهران
فاتح بسیج. زده. واقعا که. جای. ترحم. داری. که مموت. رو. مایه. عذاب. دنیا. می دونی
یکشنبه 31 مرداد 1389

oldboy - انگلستان - لندن
kokex - آلمان - فرانکفورت. چرند نگو.فکر میکنی ناو آمریکایی صخره بی دفاعه که این گلایدر اسباب بازی بسیج بره بالاش نابودش کنه؟ این اسباب بازی شاید تو زمان جنگ جهانی اول به کار میومد.هه.کار شما آدمکشای طالبانی تمومه.کاسه کوزتونو از ایران جمع کنید برید همون غزه یا کوههای افغانستان با همین گلایدرهای مسخرتون.
یکشنبه 31 مرداد 1389

haghighatgo - آلمان - برلین
بمب میزنی...یالله بیا جلو دیگه....مردی بیا جلو ....یه بمب دیگر هم زدی ..ای نامرد ..بازم بمب میزنی...من الان دستور میدم تمام کره زمین با آتش بگشند...بازم بمب میزنی...ذوب آهن اصفهان رو بمب میزنی ما هم یه بمب تو ایشتگاه متروتون میترکونیم..یالله مردم بیا توخیابون شعار بدید که دیگه موشک ها بترسند و نیاند تو ایران...حالا نیروگاه برق تهران رو میزنی ما همه تون می کشیم به مولا علی پدرتون رو در میاریم...حالا فرودگاه ها رو میزنید حالا تو افغانستان میدیم سراتون رو با چاقو ببرند...حالا مراکز غنی سازی میزنید...ما می همتون رو کشیم ضد مسلمون ها..امام زمان داره میاد همتون رو بکشه ما سایه ش رو تو کره ماه دیدم پهلوی صورت خمینی..حالا ماشین سازی اراک میزنید پاسدارهای ما تو خلیج همتون می کشند....حالا تونل ها بمباران می کنید و تهران را از شمال قطع می کنید..ماپاهیتان می کنیم...حالا پاسدارخانه ها میزنید..ای ابلهان امام مهدی گفته که در دنیای دیگر همه تان را به جهنم آتش میسوزاند .....همه گزینه و یا کوزینه ها روی میز است بیا..بیا..یاالله بیا دیگه..
یکشنبه 31 مرداد 1389

بهدین - آمریکا - نشویل
بە شعاع کرە زمین؟! مثل اینکە این روزها استرسش خیلی بیشتر شدە!
یکشنبه 31 مرداد 1389

ashka - فرانسه - پاریس
این بمب افکن هم در کنار آن هواپیمای ضد رادار و چندین قمپز الکلی دیگر، تنها برای مغز فندقی منتظران آقا قابل باور است. دروغ و شارلاتان بازی از برق نگاه های مموتی دلقک شره می کنه. این لودگی ها و رجز خونی ها هم برای مخفی کردن ترسشان است. به علاوه گیریم که همه ی اینها درست باشد، مگر این اسباب بازی ها می توانند ضامن مشروعیت کسی باشند؟ اتفاقا نقطه ی آغاز سرنگونی همه ی حکومت های ظالم، همین تقویت نظامی خود برای مقابله با دشمنان خارجی و غافل شدن از نیازهای شهروندان خود است.
یکشنبه 31 مرداد 1389

kokex - آلمان - فرانکفورت
old boy انگلستان − لندن. ‫من می دونم به کجات فشار و سوزش میاد
یکشنبه 31 مرداد 1389

zartusht67 - المان - فرانکفورت
kokex المان - فرانکفورت اخر مزدور ناو امریکا همه مجهز به سلاح لیزر هستند کوچکترین چیزی به طرفش بره پودرش میکنن تو چقدربی مغز از نوع اسلامی انتری نژادی هستی
یکشنبه 31 مرداد 1389

ekman - ‫ایران - شیراز
‫خدایا کشور و جوانان ما را سربلند و دست اهریمنان را از دامن پاک مام وطن کوتاه بفرما.ما هشت سال جنگ نا خواسته با صدام و حامیانش را تجربه کردیم ،چه جوانانی را بخاطر دفاع از وطن از دست دادیم و دیگه طاقت جنگی دیگر و ریختن خون جوانانمان را نداریم،آنهم جنگی بخاطر قومی غیر ایرانی بنام فلسطین را نداریم.چرا عربها که اینهمه ناسیونالیسم هستند سنگ قوم فلسطین را به سینه نمیزنند ؟تنها کشوری که در منطقه میتواند دوست خوبی برای ما به غیر از همسایگانمان(پاکستان،ترکیه ، افغانستان و کشور های مستقل شده از شوروی سابق)باشد همین اسرائیل است.
دوشنبه 1 شهریور 1389

kokex - آلمان - فرانکفورت
zartusht 67. ‫می بینی بیسوادی. اگر اینجوری بود پس چطوری دربندر عدن ناو یو اس اس کول با یک قایق انتحاری مورد هدف واقع شد. ‫و ۲۷ نفرشون سقط شدند و یک سوراخ بزرگ در بدنه این ناو ایجاد شد ؟. ‫و هنوز ۱ سال نیست که ایران با همین drohne از ناو امریکا فیلم برداری کرد. ‫فیلمش ۸ ماه در سایت aljazeereh بود. ‫برو کمی مطالعه کن داد زدن فایده نداره
دوشنبه 1 شهریور 1389

ahmad shah niazy - افغانستان - کابل
دایره ی جنگ نباید تمام کره ی زمین را در بر گیرد چون ممکن است جنگ جهانی سوم صورت گیرد و این امکان هم است که کشورهایی که تسلیحات اتمی دارند از آن استفاده نمایند.
دوشنبه 1 شهریور 1389

zartusht67 - المان - فرانکفورت
kokex - المان - فرانکفورت خوب اقای پورفسور خدا نکنه جنگ بشه ولی شد ببینم سوراخ موش از کجا پیدا میکنی البته طرفدارهای رژیم همگی متظاهر و فرصت طلب هستن درست مثل تو که در سفارت اسهالی جاسوسی میکنی و نان نا پاک در میاوری چیزی بشه سریع ریش ها را زده با کراوات میروید هایم پناهندگی ولی همتون را مردم شناسایی کردن
دوشنبه 1 شهریور 1389

kokex - آلمان - فرانکفورت
zartusht 67. ‫شماها در ان سایت به هزکی که عاشق کشورش هستش هزاران اتهام میزنید. بهش میگید نوکر رژیم و افترا زدن تنها کاری هستش. ‫که بلدید. مثل جورج بوش میگید هرکی بامانیست پس ضد ماست. من تنها جرمم اینه که نمیخوام امریکا در ایران ابو غریب درست کنه. ‫و اینکه میخوام مردمم در ایران مشکل برق نداشته باشند درست مثل آلمان، آیا این درکش براتون اینقدر سخته ؟ !!!!!
سه‌شنبه 2 شهریور 1389

hadirm - ایران - خوزستان
چه با صلابت گفتی آفرین . دنیا همیشه باید بداند که ایران مانند کشور های دیگر نیست.حالا بزار چهار تا مزدور از ناراحتی پیام نا امیدی بگزارند . خاصیت ادم های ترسو و بزدل بیش از این نیست
سه‌شنبه 2 شهریور 1389

zartusht67 - المان - فرانکفورت
kokex - المان - فرانکفورت مگر سازمان انرژی اتمی نگفت ما حتی کمک به ایران برای انرژی هسته ای صلح امیز میکنیم چرا قبول نمیکنند در کشوری که رژیمش این همه جنایت وخیانت کرده با چه رویی طرفداری ازش میکنی و میخواهی برق نره این داستانهای حسین کرد را برای عمه جانتان بگویید این متدهای وزرات اطلاعاتی قدیمی شده اراجیف کمتر بگو
چهار‌شنبه 3 شهریور 1389

kokex - آلمان - فرانکفورت
سازمان انرژی اتمی ۳۵ ساله که این شعار رو می ده. فرانسه ۳۳ ساله که قرار داد مشترک غنی سازی با ایران داره اما زیرش زده. ‫تو هم در فرانکفورت مشکل برق نداری و صدات از جای گرم درمیاد و نشستی کنار گود به ملت ایرن میگی لنگش کن. ‫ایران از اعتماد کردن به غرب فقط سرش کلاه رفته ویادت نره آزموده را آزمودن خطاست، مشکل ایران افرادی مثل تو هستند که. ‫فقط داد میزنن و فحاشی میکنن، من افثخار میکنم به بچه های پر استعداد ایران که دارن ایران رو ب کوشش جلو می برن، کور شه. ‫هر کی که نمی تونه ببینه. برو پیش اربابت اوباما و مرکل
چهار‌شنبه 3 شهریور 1389

zartusht67 - المان - فرانکفورت
از سطح فکرت خنده ام گرفت خوب شغل ادم فروشی در سفارت را ول کن برو پیش اربابانت که قاتل مردم ایران هستند تا مردم بدون برق نمانند اقای ادیسون مزدور
چهار‌شنبه 3 شهریور 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.