علی کریمی ۲۵ میلیون جریمه و سه جلسه محروم می شود

 
علی کریمی 25 میلیون جریمه و سه جلسه محروم می شود

ایلنا: علی کریمی به زودی تمرینات خود را با تیم استیل آذین از سر می گیرد. یک منبع نزدیک به باشگاه استیل آذین با اعلام این خبر تاکید می کند حتی میزان محرومیت و جریمه نقدی این بازیکن هم مشخص شده است.
به گزارش ایلنا علی کریمی به دلیل آنچه تظاهر به روزه خواری نامیده شد ، با حکم مدیرعامل این باشگاه از حضور در تمرینات تیم منع شد ، اما اعضای هیات مدیره باشگاه در نشستی اضطراری حکم را لغو وپرونده را به کمیته انضباطی ارجاع دادند. یک منبع موثق در گفت و گو با ایلنا ضمن تائید این خبر می گوید: «علی کریمی طبق تصمیم کمیته انظباطی باشگاه به پرداخت 25 میلیون تومان جریمه نقدی و سه جلسه محرومیت محکوم شده است.» این خبر در حالی منتشر شده که پیش از این گفته می شد نشست دوم کمیته انضباطی برای بررسی پرونده کریمی سه شنبه این هفته با دعوت از صادق درودگر ، سرپرست تیم برگزار خواهد شد .
گمانه زنی ها حاکی از آن است که در نشست امروز هیات مدیره باشگاه استیل آذین احتمال تغییر در مدیریت باشگاه بررسی خواهد شد.حسین هدایتی ، مالک استیل آذین چمعه گذشته امیررضا واعظی آشتیانی و امیر مهریزی را به ترکیب هیات مدیره اضافه کرد.از واعظی آشتیانی که فصل گذشته مدیرعامل استقلال بود به عنوان نامزد پست مدیرعاملی یا ریاست هیات مدیره نام برده می شود ، با این حال او گفته است که نمی خواهد مدیرعامل باشد.

naslesookhteh - ایران - تهران
ای آجر بخوره تو سرت آجرلو. تو کجا و این جوونمرد کجا. بدبختی کشور ما اینه که کوتوله ها دارن بهمون حکومت و امر و نهی میکنن.
یکشنبه 31 مرداد 1389

porharfi - هلند - آرنم
من تا امروز نمیدانستم که: مـــــدیــــــــــر عامل" هم مانند مربـــی و کمک ..و.. در روز های تمرین تیم به زمین آمده و به تماشا می ایستد !! تا " مُــــــچ ِ "بازیکن ِ. خــــــــــــــطا کار" را بگیرد!!( تا پیش از خواندن ِ این گزارش فکر میکردم که:. یکی دغه دلـــــــــــــی اش را از علی کریمی در آورده!! و خبر چینـــی !کرده وبه. گوش ِ جناب ِ مــــــدیر عامل ِ ! زیر کولر در روز ماه رمضان لَم داده رسانده!. تا گـــــــــــوش ِ این علی ِ " روز جمعه به مدرسه رو" را بپیچانـــــد؟؟!!...
یکشنبه 31 مرداد 1389

zagros_finland - فنلاند - هلسینکی
25 میلیون برای یه بطری آب !!! خیلی گرون حساب کردید شما ها که روزی هزاران ساندیس مجانی به اطرافیا نتون میدید. آجرلو پاسدار باید مدیر عامل توالت های استادیوم آزادی بشه.
یکشنبه 31 مرداد 1389

samuk66 - انگلیس - لندن
کریمی کاری نکرده که بخاد جریمه بده وسه جلسه محروم شه.باید اجرلو سباهی ادم کش را محروم و از استیل اذین بیرون کنند.نباید کریمی قبول کنه
یکشنبه 31 مرداد 1389

ashozartusht - آلمان - برلین
شک نکنید که هدایتی به کریمی گفته الکی 25 میلیون جریمت می کنم که دهن از آجرلوی لجنو دارو دستشو ببندم . عمرا هدایتی از کریمی پول نگیره .. درود بر علی کریمی
یکشنبه 31 مرداد 1389

katrina - اسکاتلند - گلاسکو
ازچشم هات بزنه بیرون اجرپاره اشغال ..بااون صورت چندشی که داری ,,اوق
یکشنبه 31 مرداد 1389

goftare_nik - استرالیا - سیدنی
مردان بزرگ و با غیرت همیشه از طرف نامردان مورد افترا قرار می گیرند. اما نامردان نمی دانند که با این کارشان ارزش مردان بزرگ مانند علی کریمی را بالا می برند. از اینکه هم میهن علی کریمی هستم افتخار می کنم. همیشه زنده باشی مرد بزرگ و همیشه در پناه یزدان باشی . باشد که بدخواهان هر دم در پی عیبجویی باشند چرا که می دانند مانند تو نخواهند شد کاش برخی نیز از تو یاد می گرفتند مثل کوه گوشت (رضازاده). بحای او تو همیشه زنده باشی پهلوان. بقول آذری ها یاشیاسان قهرمان.
یکشنبه 31 مرداد 1389

گروهبان قندلی - ایران - تهران
اگر علی کریمی این رای انظباطی را قبول کنه به ملت ایران و هوادارانش توهین کرده. باید اجرلو مزدور از علی کریمی رسما در صدا و سیما عذر خواهی کنه .
یکشنبه 31 مرداد 1389

math4me - لوکزامبورگ - مقش
فکر کردن به مسائل ایران وقت کردنی بیش نیست حیفه عمر و روحیات آدمی است که اسیر تفکر به آنچه در آن سرزمین میگذرد بشود اتفاقات پیش آمده در آنجا منحصر به همان منطقه است و کورسویی از خوشحالی و شادی برای کسی به ارمغان نمی آورد پس شایسته است که از حالمان و لحظه مان سود جوییم شاد باشیم و دیگران را به شادیمان دعوت کنیم
یکشنبه 31 مرداد 1389

pelle - سوئد - استکهلم
هرکی مانند علی کریمی شرف و وجدان داره ،باید جریمه انسانیتش را به رژیم بپردازد ،هرکی هم مواد مصرف کند و مثل رضازاده قهرمان پوشالی شود ، دستمال بدسش میدهند و به خاطر ماساژ دادن به آقا، پول جریمه علی کریمی را به او میدهند تا فریاد ابوالفضلش گوش همه پاره کند.
یکشنبه 31 مرداد 1389

khosrow60 - سوئد - سوئد
پول مهم نیست .مهم اینستکه ارتجاع عقب نشینی کردو باخت.تبریک به کریمی وهمه هواداران کریمی وانسانیت .حق همیشه برباطل پیروز بوده و هست . فکر سلامتی پهلوان ایران باشید.
یکشنبه 31 مرداد 1389

senator7 - آلمان - برلین
در حکومت اسهالیها اینطوره که اگر کسی آب بخوره روزه اش باطل میشه ولی اگر فحش بده، تهمت بزنه، غیبت بکنه، دروغ بگه نه تنها روزه اش باطل نمیشه بلکه ارج و پاداش هم داره، از آجرلولو بپرسید اون میدونه.
یکشنبه 31 مرداد 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.