توقف استقلال، پیروزی سپاهان و شکست استیل‌آذین


توقف استقلال، پیروزی سپاهان و شکست استیل‌آذین

هفته ششم لیگ برتر فوتبال،‌ یکشنبه شب با انجام 4 دیدار در شهرهای مختلف آغاز شد.

در این دیدارها که به طور همزمان از ساعت 21:30 آغاز شد، استقلال در ورزشگاه آزادی نتوانست نفت تهران را شکست دهد و با تساوی بدون گل متوقف شد و شاید باید کسب این یک امتیاز را نیز مدیون دروازه بان خود باشد.
این دیدار در حضور بیش از 15 هزار تماشاگر در ورزشگاه آزادی تهران آغاز شد و تلاش دو تیم برای باز کردن دروازه ها بی نتیجه بود.
قضاوت این مسابقه بر عهده محمود رفیعی بود که به ایمان مبعلی و جواد شیرزاد از استقلال و سیامک کوروشی از نفت تهران کارت زرد نشان داد.

ترکیب استقلال:
محمد محمدی، امیرحسین صادقی، حنیف عمران‌زاده، مهدی امیرآبادی، جواد شیرزاد (58 - ریکاردو)، ایمان مبعلی، میلاد میداودی، فرزاد آشوبی، فیلیپه آلوز دسوزا (67 - کیانوش رحمتی)، آندره لوئیز (86 - بیژن کوشکی)، آرش برهانی
سرمربی: پرویز مظلومی

ترکیب نفت تهران:
حسین آشنا، حمیدرضا فتحی، مارسیو خوزه، محمدحسین مهرآزما، مهدی محمدزاده (70 - حسین امامیان)، سیامک کوروشی، علیرضا عزتی، مرتضی ایزدی،‌ اکبر صغیری (85 - مهدی رفیعی)، بهمن طهماسبی (74 - امین نیک نهاد)، فرید مجید غضبان
سرمربی: حسین فرکی

در اصفهان تیم سپاهان که فصل را بسیار ضعیف آغاز کرد، به مصاف پاس همدان متحول شده رفت و در حالی که بازی با تساوی در حال اتمام بود،‌ مدافعی که چندی پیش قرار بود از سپاهان اخراج شود،‌ با گلزنی خود تیم قلعه نویی را به هر سه امتیاز رساند.
این دیدار در ورزشگاه فولاد شهر برگزار شد.
برای سپاهان در این دیدار ابراهیم توره در دقیقه 37 و محسن بنگر در دقیقه 2+90 گلزنی کردند و تک گل پاس را نیز اکمل هولماتف در دقیقه 81 وارد دروازه سپاهان کرد.
داور این دیدار هدایت ممبینی بود. وی از سپاهان به بنگر و از پاس به روزبه شاه علی دوست و ابراهیم خسروی کارت زرد نشان داد.

مس کرمان نیز که فصل را خوب آغاز نکرد،‌ به دومین پیروزی خود رسید و این بار فولاد خوزستان را شکست داد.
این دیدار در ورزشگاه شهید باهنر کرمان در حضور 4 هزار تماشاگر برگزار شد.
شاگردان مرفاوی در این دیدار به دنبال دومین پیروزی خود در لیگ برتر بودند و توانستند در دقیقه 4 توسط محمد منصوری به تک گل بازی دست یابند و مس با همین نتیجه برابر فولاد به برتری رسید.
قضاوت این دیدار بر عهده سعید مظفری‌زاده بود. وی به کریم شاهوردی از فولاد و مصطفی سیفی و ادینهو از مس کارت زرد نشان داد و رضا نوروزی، بازیکن فولاد را در دقیقه 87 با نشان دادن کارت زرد دوم از زمین بازی اخراج کرد.

در چهارمین دیدار یکشنبه نیز استیل آذین که اخیرا علی کریمی را اخراج کرده است، در ادامه روند ناکامی های خود این بار مغلوب پیکان قزوین شد.
این دیدار در ورزشگاه شهید رجایی قزوین و در حضور 5 هزار تماشاگر قزوینی برگزار شد که در نهایت با پیروزی 3 بر یک پیکانی‌ها به پایان رسید تا این تیم در پایان هفته ششم فصل دهم نخستین پیروزی‌اش را مقابل تماشاگرانش جشن بگیرد.
گل‌های پیکان توسط علیرضا عباسفرد در دقیقه 37 و امیر میربزرگی در دقایق 48 و 52 به ثمر رسید و تک گل استیل‌آذین را سیاوش اکبرپور در دقیقه 11 وارد دروازه پیکان کرد تا استیل‌آذین در چهارمین هفته پیاپی نیز رنگ پیروزی را به خود نبیند.
احمد صالحی داور این دیدار به اسماعیل نظر از استیل‌آذین و علی قربانی از پیکان کارت زرد نشان داد.
سایر دیدارهای هفته ششم امشب(دوشنبه) برگزار می شود که در مهم ترین بازی ها صنعت نفت آبادان میزبان ذوب آهن اصفهان است و پرسپولیس در تهران با شاهین بوشهر روبرو می شود.

$persian$ - ایران - تهران
من نمی دونم این چه طرز برنامه ریزی لیگ،تا هفته نهم استقلال با تمام مدعیا بازی می کنه ولی لنگیا حتی با یدوونشونم بازی نمی کنه مسخره است واقعا
دوشنبه 1 شهریور 1389

ehsan_14 - اتریش - وین
ersian$ - ایران - تهران. اخی.اخرش میترسم این اسم سرورتان پرسپولیس بشه یقده رو دلتون و......
دوشنبه 1 شهریور 1389

$persian$ - ایران - تهران
ehsan_14 - اتریش - وین . نمنه؟!!! یه جور حرف بزن حداقل خودت بفهمی
سه‌شنبه 2 شهریور 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.