رضازاده: با یک دوپینگی باید فدراسیون را تخته کنیم, احمدی‌‌‌نژاد رادوست دارم و برایش تبلیغ کردم


رضازاده: با یک دوپینگی باید فدراسیون را تخته کنیم,
احمدی‌‌‌نژاد رادوست دارم و برایش تبلیغ کردم

خبر آنلاین : حسین رضازاده، قوی‌ترین مرد جهان حالا کار سخت‌تری برای اداره فدراسیون دارد فدراسیونی که حاشیه‌های زیادی آن را دوره کرده است.

وزنه‌برداری ایران با محرومیت همیشگی، تنها یک دوپینگی فاصله دارد. اگرچه مدال‌ مسابقات جهانی آنتالیا، سهمیه و مدال المپیک 2012 لندن هم از دغدغه‌های حسین رضازاده است اما حاج‌حسین برای رد شدن فدراسیونش از لبه پرتگاه همه ملی‌پوشانش را به دندان گرفته تا هیچ خطری آنها را تهدید نکند.

الان وضعیت وزنه‌برداری چطور است؟

الحمدلله وضعیت بهتر است. در مسابقه‌های جهانی جوانان سه مدال طلا در دسته 75 کیلو گرفتیم. در حالی که گرفتن مدال در سبک‌وزن با وجود وزنه‌برداران چین و روسیه کار سختی است اما رستمی با رکوردی خیلی خوب طلا گرفت. 9 نفر از وزنه‌برداران هم به سرمربیگری کوروش باقری و فلاحتی‌نژاد برای مسابقات جهانی تمرین می‌کنند. از جمع این رقابت‌ها و مسابقات جهانی سال آینده در پاریس هم سهمیه المپیک لندن مشخص می‌شود.

خیلی به نظر نمی رسد شرایط وزنه برداری خوب باشد. آنچه قبل از این اتفاق افتاده و انتقاداتی که می شود . همه و همه فضای خوبی را ایجاد نمی کند.

ما خیلی امیدواریم،‌ وزنه‌برداری رشته‌ای رکوردی است، وزنه‌بردارانی مثل رضازاده و حسین توکلی،‌ 4، 5 سالی در اردو بودند که مدال المپیک سیدنی را گرفتند در حالی که کسی انتظار نداشت. حالا میانگین سنی بچه‌ها هم 23، 24 است. انشاءالله بتوانند در المپیک لندن مدال بگیرند. این سیاه‌نمایی هم کار دو، سه نفر از خانواده وزنه‌برداری است.

شما از کوروش به عنوان سرمربی اسم بردید اما او اول به عنوان مربی آمد.

کوروش باقری، سرمربی است و فلاحتی‌نژاد مربی.

فکر می‌کنید این کادر دانش لازم را برای تیم‌ملی داشته باشد؟

ببینید، کوروش باقری چندین مدال بازی‌های آسیایی و قهرمانی جهان دارد. نفر چهارم المپیک است و چندین سال هم با من در اردوهای مختلف بوده و دو، سه دوره هم مربی من بوده. حتی در المپیک آتن، بازی‌های آسیایی دوحه و مسابقات جهانی ورشو. تحصیلکرده است و من این شایستگی را در او می‌بینم. انشاءالله خدا کمک کند و او موفق باشد.

ماجرای این دوپینگی ها چه بود. شما از 50 نفر تست گرفتید که اول 13 نفر مشکوک شدند و بعد 9 نفردوپینگی؟

فقط 9 نفر دوپینگی داریم. ما خودمان از ستاد خواستیم از وزنه‌برداران 4 باشگاه آزمایش بگیرند که تست 9 نفر از 50 نفر مشکل داشت. اگر تست یک نفر در اردن مثبت می‌شد، در فدراسیون را باید می‌بستیم. ما پیش‌گیری می‌کردیم.

چه تضمینی وجود داشت که اگر تست‌هایی که گرفته بودید منفی می‌شد، در اردن مثبت از آب درنمی‌آمد؟

همین هم هست، این اتفاق پیش آمده که وزنه‌برداری آزمایش داده، منفی شده و بعدها در مسابقات تستش مثبت درآمده. امید نائیج وقتی آزمایش داد، دوپینگی درنیامد و اما در مسابقه تستش مثبت بود اما ما آموزش دادیم که ورزشکار و مربی حواسشان جمع باشد. حتی اگر قرار باشد یک مسکن بخورد، حواسش جمع باشد.

حالا واقعاً قرص مسکن مشکل بزرگ ما است یعنی خوردن این داروها آزمایش دوپینگ را مثبت می‌کند؟

این هم هست، قرص‌های نیروزا در یک هفته، 10 روز جواب نمی‌دهد. یعنی خود ورزشکار بخواهد از قرص نیروزا استفاده کند، در عرض یک هفته یا 10 روز تأثیری برای بدنش ندارد اما اثر قرص‌های مسکن و بتامتازون دو هفته در بدن می‌ماند. ممکن است من زانویم درد داشته باشد برای اینکه خوب وزنه بزنم، آمپول مسکن بزنم تا دردش خوب شود. این تأثیرش می‌ماند اما قرصی که نیروزاست، اگر 10 روز قبل از مسابقه بخورم، اصلاً تأثیری ندارد. ما از 50 نفر تست گرفتیم و پیشگیری کردیم. خود ورزشکار باید حواسش باشد. الان آنهایی که دوپینگی شدند، با اینکه زحمت کشیدند، ‌اما دو سال محروم شدند.

اگر قرار باشد خیلی شفاف بگوییم فدراسیون با چند تا دوپینگی محروم می‌شود؟

در حالت عادی اگر تعداد دوپینگی‌ها بیشتر از سه شود، محروم می‌شویم. اما وقتی رفتیم پیش آیان، او گفت؛ از آذرماه 88 تا سال 90 محروم هستید. یعنی بعد از المپیک لندن فعالیت‌تان را شروع کنید. ما هم قانون را آوردیم که می توانیم جریمه بدهیم و مشکل حل شود. اما او گفت این قانون برای کشورهایی است که یک یا دو بار دوپینگی داشته باشند شما مدام مشکل دوپینگ دارید و برای همین فدراسیون تان تعلیق است تا بعد از المپیک لندن. می‌توانید بعد از لندن فعالیت را شروع کنید. با او صحبت کردیم، گفتیم این مسائل باعث می‌شود وزنه‌برداری از بین برود. برای اینکه این اتفاق نیفتد، خیلی موارد را مطرح کردیم. بالاخره آیان به ما فرصت داد. گفت برو اما اگر یک نفر دیگر از ملی‌پوشان ایران تستش مثبت شود، محروم می‌شوید، یعنی ما هیچ فرصتی نداریم. یک دوپینگ معنایش می شود محرومیت.

یعنی برای هر وزنه‌برداری که به خارج می‌رود، باید یک قرنطینه داشته باشیم که ورودی وخروجی او را کنترل کنیم؟

دقیقا . بعضی‌ها می‌گفتند در وزنه‌برداری را ببندیم اما این کار نسل نوجوان و جوان علاقه‌مند را از بین می‌برد. گفتم خودمان وارد عمل شویم. بالاخره هزینه‌ای را باید بپردازیم تا خودمان را حفظ کنیم. آیان به ما می گفت این اتفاقاتی که پیش می‌آید، به خاطر این است که سیستم آزمایشگاه‌های کلن تغییر پیدا کرده است. بروید در کشورتان اطلاع‌رسانی کنید که در قرن 21 زندگی می‌کنید، در حالی که شما با سیستم قرن بیستم حرکت می‌کنید.

شما سال 2007 بعد از اینکه 9 وزنه‌بردار ایران دوپینگی شدند، در مصاحبه‌ای گفتید ورزشکار باید مراقب خودش باشد. جمله ای که خیلی از هم دوره ای های تان را رنجاند .

بله من گفتم باید ورزشکاران از خودشان مراقبت می کردند. هر ورزشکاری باید مراقب خودش باشد. من همیشه مواظبم. حتی از بطری آب بدون پلمپ هم آب نمی‌خورم. اما بعضی‌ها از این کارها برداشت بد می‌کنند. همان زمان هم که 9 نفر دوپینگی شدند، پودری که فدراسیون خریده بود، تقلبی بود. اگر من هم می‌خوردم، دوپینگی می‌شدم اما چون وزن من 165 کیلو بود، ایوانوف به من نمی‌داد. اصغر ابراهیمی چون مصدوم بود، نمی‌خورد. اگر ما هم خورده بودیم، دوپینگ ما هم درمی‌آمد. آن زمان من گفتم همه باید مواظب خودشان باشند. هیچ‌کس تقصیر نداشت، حتی ایوانف، چون نمی‌دانست چی هست.

وقتی حسین رضازاده سرمربی تیم‌ملی شد، برای سنگین‌وزن‌ها اتفاقات بدی افتاد. حتی آنها معتقد بودند شما به آنها قرص و آمپول داده‌اید.

قرصی که در تست دوپینگ آنها درآمده، متان‌دیان، آنابولیک بوده. در حالی که در اردو ویتامین و پروتئین را پزشک تیم به بچه‌ها می‌داد اما این قرص‌هایی که تست نشان می‌دهد، بیرون هم هست. همه ورزشکاران هم آن را می‌شناسند. آزمایشگاه کلن هم آن را تأیید کرده. اما ما یک دانه هم از آن در اردو استفاده نمی‌کنیم.

قضیه آمپول‌ها  چه بود که می‌گفتند آقای زارع به بچه‌ها می‌داده؟

یک‌وقت می‌گویند آقای زارع. بعد اسم از پانزوان آوردند. هر کدام همین‌جوری می‌گویند. هر روز یک حرف می‌زنند. زارع، رضازاده، رضازاده، رضازاده، زارع.

چقدر امید هست که علی‌حسینی تبرئه شود؟

ما همه تلاش‌مان را کرده‌ایم. حتی من از آیان خواستم اسم علی‌حسینی در لیست دوپینگی‌های فدراسیون جهانی اعلام نشود. آقای داراب ریاحی هم شاهد است. حتی آیان گفت چقدر تو می‌گویی حسینی، حسینی. او دومین بار است که دوپینگی می‌شود و همین کارش را سخت‌تر کرده. دومین بار دوپینگی شدن یعنی محرومیت مادام‌العمر.

همه تلاش‌ها برای این است که محرومیتش کم شود؟

همه تلاش‌مان برای این است که محرومیت مادام‌العمر علی‌حسینی برداشته شود. محروم که می‌شود اما معلوم نیست چه مدت.

شما به چند سال راضی هستید؟

اگر به مسابقات جهانی فرانسه سال آینده یا المپیک لندن برسد، خوب است چون وقتی علی‌حسینی در مسابقات مدال بگیرد، می‌گویند رضازاده. این خوب است.

همه می‌گفتند سعید علی‌حسینی تنها کسی است که می‌تواند رکورد ‌حسین رضازاده را بشکند و او دلش نمی‌خواهد رکوردش شکسته شود.

من همه جا گفته‌ام 10، 12 سالی است رکورددار دنیا و المپیک هستم، کسی به من چیزی داده؟

بالاخره اعتبارش برایت می‌ماند...

آقا چه اعتباری؟ ببخشید من رکورد جهان و المپیک را در سیدنی و آتن زدم، برای این رکوردزنی پاداش به من ندادند. پاداش به خاطر مدال طلا بود، همان پاداشی که به هادی ساعی دادند، به من هم دادند.

دومین جلسه دادرسی آخرین جلسه است و نتیجه‌اش اعلام می‌شود؟

نمی‌دانم.

وقتی فدراسیون ایران به خاطر 9 دوپینگی برای مسابقات جهانی دومینیکن محروم شد، شما را فدراسیون جهانی به دومینیکن دعوت کرد؟

نه، کجا دعوتنامه دادند.

آن موقع مطرح بود که آیان، رضازاده را دعوت کرده و حتی این حرف بود که اسپانسرها خواسته بودند اگر رضازاده نیاید، کنار می‌کشند.

نه، دعوتنامه کو؟ چه کسی می‌گوید؟ آن موقع دوپینگ بچه‌ها که درآمد، هنوز تصمیم‌گیری‌ای در این‌باره نشده بود. اگر هیأت‌رئیسه فدراسیون جهانی جلسه می‌گذاشت، حسین رضازاده هم نمی‌توانست برود. بعد از مسابقات جهانی، در مجارستان ایران را محروم کردند. یعنی من نمی‌توانستم در بازی‌های آسیایی دوحه وزنه بزنم که بعد جریمه کردند. آقای افشارزاده که آمد و قبول کرد جریمه را بدهد، آن وقت من هم اجازه حضور در بازی‌های آسیایی دوحه را گرفتم.

بعد از چهار سال این حرف را می‌زنید؟

این حرف تا به حال زده نشده بود، دعوتنامه کجاست؟ کی گفته؟ کو؟ همه فدراسیون جهانی که آیان نیست. هیأت‌رئیسه تصمیم‌گیری می‌کند. در دومینیکن تصمیم‌گیری کردند. تنها ایران نبود، دو، سه کشور دیگر هم بودند که ایران محروم شد اما جریمه هم گذاشتند که در صورت پرداخت می‌توانست شرکت کند. من هم رفتم اما نه دعوتنامه بود و نه حمایت اسپانسر. این حرف‌ها، حرف‌هایی بود که حالا هم می‌زنند.

یعنی این‌جوری نیست که فکر کنیم یک وزنه‌بردار آن قدر مهم است که بخواهند او حتماً در مسابقات شرکت کند؟

نه، همه یکسان هستند. هلیل موتلو هم تستش مثبت درآمد و محروم شد. هیچ‌کس برای فدراسیون جهانی فرقی ندارد.

سعید در صحبت‌هایش موضع تندی در قبال شما می‌گیرد.

من کاری ندارم. بالاخره خدایی هست. همه چیز معلوم می‌شود این همه حرف زده. ماده‌ای که در تست دوپینگش درآمده نه ما دخالت کردیم نه چیزی. خودش هم می‌گوید من دوپینگی نیستم. ما هم بی‌تقصیریم. نتیجه آزمایشگاه کلن این را نشان می‌دهد. من و شما و بقیه هم تقصیری نداریم. خودش هم می‌داند، اما مدرک را آزمایشگاه کلن فرستاده. ما هم به آن استناد می‌کنیم. فدراسیون جهانی هم به آن استناد می‌کند.

ناراحت نیستید که رشید شریفی باید در یک تعمیرگاه کار کند؟

رشید روغن ماشین می‌فروشد. در تعمیرگاه کار نمی‌کند. رشید شریفی بعد از صحبت‌هایی که کرده بود به خودم گفت من این حرف‌ها را نزده‌ام.

اما او یکسری حرف‌ها زده بود که یک خبرنگار نمی‌تواند از خودش بنویسد.

من کاری ندارم. نمی‌گویم خبرنگار خودش نوشته، می‌گویم به رشید شریفی گفته‌اند این‌طوری بگو. از این طرف و آن طرف . رشید شریفی گفت آقای افشارزاده به من قول زمین داده بود، وقتی با او صحبت کردم تکذیب کرد.الان هم کسب و کار می‌کند، شاید وضعیت او بهتر از بقیه ورزشکاران باشد.

برای شما ناراحت‌کننده نیست؟

چرا، او یک ورزشکار زحمت‌کش است. ولی خب قهرمانان وقتی جوان هستند باید یک کاری پیدا کنند و انجام دهند. بالاخره جوان‌ باید دنبال کار باشد حالا اگر ورزشکار نباشد خودش انتخاب کرده.

شده خودتان را جای آنهایی بگذارید که محروم می‌شوند؟

محرومیت خیلی سخت است.

شما در دوره جوانی محروم بوده‌اید؟

از این حرف‌ها زیاد می‌زنند. ما همیشه محروم بوده‌ایم! اما اگر من محروم بوده‌ام، بیایند اسنادش را نشان دهند.

بزودی نوبت مجمع وزنه برداری می شود.در هیأت‌ها تغییراتی را برای تغییر اعضای مجمع به وجود آورده‌اید؟

نه، اصلاً تغییری نداده‌ایم. فقط خراسان بود که مجمع خراسان تقاضای آن را داشت.

وقتی سفرهای تان را شروع کردید این ذهنیت به وجود آمد که دارید برای چیدن اعضای مجمع دل خواهتان زمینه‌چینی می‌کنید.

الان به سفرها هم که می‌رویم دنبال جمع کردن رأی نیستیم. استان‌ها خودشان ما را دعوت می‌کنند، ملاقات با استاندار داریم و امام جمعه استان‌ها، برای اینکه امکانات برای هیأت‌ها بگیریم. نمی‌خواهیم رأی بگیریم.

بعضی‌ها می‌گویند دومین جلسه دادرسی علی حسینی عقب افتاده تا تا حسین رضازاده در انتخابات رئیس فدراسیون شود.

مگر به حرف من گوش می‌کنند. من تنها می‌توانم به آقایان بگویم، اما مگر حرف آیان را هیأت دادرسی می‌خواند. این هیأت خودش چند نفر عضو دارد که خودشان تصمیم‌گیرنده‌اند. از وکیل علی‌حسینی بپرسید. به او گفتند که دو ماه فرصت دارید انتخابات‌ ما هم که شاید بعد از بازی‌های آسیایی باشد.

چقدر امیدوارید با آرای بالا در مجمع رئیس شوید؟

همیشه امیدوارم.

یعنی با آرای صددرصد؟

امیدوارم. همه هیأت‌ها وقتی من نوجوان بودم یا رئیس هیأت بوده‌اند یا داور که قضاوت می‌کردند یا مربی بوده‌اند و نظر می‌دادند که چطور وزنه‌ بزنم همه مرا می‌شناسند.

یکسری انتقادهایی که به مجمع‌های جدید می‌شود این است که هیچ‌یک از مخالفان عضو آن نیستند ؟

شما دوست دارید من رأی بیاورم یا نه (با خنده)؟

فرقی ندارد که من چه فکر می کنم ،مهم این است که حسین رضازاده اجازه می دهد که منتقدانش در روز مجمع حاضر باشند؟

به هر حال آنها دارند حرف می‌زنند (با خنده). این افراد یادشان نرود ، من همه‌جوره به آنها کمک کرده‌ام. به هر حال من در شرایط سختی به فدراسیون آمدم. زمانی که بهترین وزنه‌برداران را از دست دادیم.

یک سندی رو شد که پاداش‌های دو، سه میلیونی به خودتان و آقای ریاحی داده‌اید.

این کار قانونی است. رؤسای فدراسیون‌ها حقوق نمی‌گیرند. برای همین ما پاداش در نظر می گیریم که قانونی هم هست. در فدراسیون حسین رضا‌زاده همه‌چیز قانونی و شفاف است. در همه فدراسیون‌ها هست.

یعنی کار غیراخلاقی؟!

کار غیراخلاقی است و می‌خواستند به حسین رضازاده ضربه بزنند اما بدانند که خدا نمی‌گذارد . دشمنان ما می‌خواهند وزنه‌برداری را نابود کنند. از وزنه‌برداری استفاده کردند و حالا هم می‌خواهند آن را از بین ببرند.

 یکی از قصه های معروف درباره حسین رضازاده می گویند ماجرای اهدای ماکسیما به شماست. واقعاً ماکسیما را برداشتید و درحالی که مهمانان حضور داشتند ،رفتید اردبیل؟

نه بابا. الکی برای خراب کردن قصه می سازند.این مراسم در هتل المپیک برگزار شد. یک پدر شهید هم کلید را به من داد. آقای قلعه‌بانی که خداحافظی، ماشین را برداشتم و رفتم . من آن روز تمرین داشتم، بعد گفتند ماشین را برده اردبیل. این‌ها شیطنت‌هایی است که می‌شود.

یکی از اتفاقاتی که رضازاده را در دو سال گذشته خیلی در دید قرار داد ، حضورش برای حمایت از یک کاندیدا بود. او همیشه می گفاز من خواسته شده وارد سیاست نشوم

بله ، همین طور بود. در دوره های قبل هیچ وقت وارد بحث انتخابات نمی شدم با اینکه خیلی هم پیشنهاد داشتم اما این بار شرایط فرق داشت.

چه فرقی؟

من محمود احمدی نژاد رااز سال 1372 می شناختم . می دانستم او آدم شجاعی است و مطمئن بودم جلوی آمریکا و دیگر کشورهای استکباری با شجاعت می ایستد و خیلی هم کار می کند.تازه مگر چه گناهی مرتکب شدم؟ من او را می شناختم و به ستادش رفتم. من هم مثل همه مردم یک رای دارم و می توانم برای خودم تصمیم بگیرم. مگر این همه از مردم در انتخابات به ستادهای مختلف نرفتند؟ نمی دانم چه گناهی کردم که از رئیس جمهور طرفداری کردم.من پای حرفم هستم و فکر می کنم او بهترین است.

ARTEMIS-SW - فرانسه - .پاریس
تا حالا نشده بود خرس قهوه ای عاشق عنتر شده باشه که شد به پای هم پیر شوید غلمانهای بهشت اسلامی.
یکشنبه 31 مرداد 1389

behnam2009 - انگلستان - لندن
ما را به خیر تو امید نیست شر مرسان
یکشنبه 31 مرداد 1389

a persian - سوئد - استکهلم
حالا مگه اصلا شما معنی فکر کردن رو هم میفهمی که میگی فکر میکنم احمدی نژاد بهترین رئیس جمهور است؟
یکشنبه 31 مرداد 1389

Punisher - ایران - شیراز
ای پاچه خار / برو از اون ابولی که رو لباست مینویسی کمک بگیرررررررررررر... یا ابولی.....
یکشنبه 31 مرداد 1389

shirzan48 - بلژیک - بروکسل
ای عوضی پست فطرت , فکر میکردیم هر کس ورزشکاره عقل درست و حسابی داره. به همون ابوالفضلی که صداش میکردی و اعتقاد داری از کمرت بزنه که نتونی بلند شی! ندیدی چطور جوانانمان را کشتند . حالا دیگه طرفدار این جانیان هستی. تو رو با هیچی نمیشه کشت باید با بلدوزر له ات کرد.
یکشنبه 31 مرداد 1389

raha1984 - المان - هامبورگ
خاک براون سرت کنندخرس گنده !!! کاش یک جوعقل تو اون کله ات که مثل هندونه ست بود !وقتی احمدی نژاد رو بهترین بدونی مشخصه که زباله ای هستی !!!
یکشنبه 31 مرداد 1389

dokhtare_ariaei - ایتالیا - میلان
قهرمان و پهلوان واقعی فقط شادروان غلامرضــــــــــــــــــا تختــــــــــــــــــتی بود و بس
یکشنبه 31 مرداد 1389

ehsan_14 - اتریش - وین
خفه خیکی دوپینگی........
یکشنبه 31 مرداد 1389

farzad_s - ایران - تبریز
خفه شو مرتیکه چاپلوس یک موی علی کریمی به صدتا مثل تو می ارزه
یکشنبه 31 مرداد 1389

جام جم - ایران - تهران
خاک بر فرق سرت بی مغز. محمود هم تو رو دوست داره و إز دستمال به دستیت. خوشحال.
یکشنبه 31 مرداد 1389

XMAN2 - ونزوئلا - کاراکاس
رضا دنبه خدا ازت نگذره که حق جوون مردم رو بخاطر اینکه فقط رکوردت رو زده پایمال کردی . آه حسینی بالاخره میگیردت , دیر و زود داره , سوخت و سوز نداره
یکشنبه 31 مرداد 1389

zebelkhan - آمریکا - سن خوزه
خفه شو الدنگ بسیجی! از اون یا ابوالفضل و یا زهرا و بقیه مهملاتی که روی لباس ورزشی ات رو آلوده کرده بود معلوم بود که نوکر آخوند هستی! از تو مزدور رژیم جز این انتظاری نمیرفت که مجیز عنتری نژاد را بگی. حالم از وطن فروشانی مثل تو که نوکری اعراب را به هر چیزی ترجیح داده اند به هم میخورد. تو پهلوان نیستی! نامردی و به هموطنت خیانت میکنی که با رژیم ساخته ای!
یکشنبه 31 مرداد 1389

XMAN2 - ونزوئلا - کاراکاس
این رضازاده انده بی مرامی وناجوانمردیه چراکه سعید علی حسینی هم که از دهم سپتامبر سال 2008 و پس از تحمل 2 سال محرومیت دوباره به صحنه رقابت ها بازگشته بود، در رقابت های باشگاه های آسیا و جوانان قاره پهناور جهان ضمن درو کردن تمام مدال های طلای دسته سنگین وزن، رکوردهای جدیدی در رده جوانان جهان به نام خود ثبت کرد و به تعبیری روی دست حسین رضازاده بلند شد، اما در آستانه رقابت های جهانی گویانگ به سال 2009، به طرز مشکوکی خبر از مصدومیت نابهنگام وی داده شد و در فاصله 24 ساعت مانده تا کسب مدال طلای دسته 105+ کیلوگرم، کادر فنی با بهانه ای واهی مانع از افتخارآفرینی این جوان ایرانی شد. همه این قضایا زیر سر همین بشکه دویست و بیست لیتریه . باید حقیقت رو به مردم بگه .
یکشنبه 31 مرداد 1389

XMAN2 - ونزوئلا - کاراکاس
علی حسینی که بعد از 100 روز از نمونه گیری آخرش هنوز توسط فدراسیون جهانی وزنه برداری دوپینگی اعلام نشده، گفته است در مسابقات کره جنوبی هم مصدوم نبود: «یک شب مانده به مسابقه، پدرم را صدا کردند. پدرم رفت صحبت کرد. رضازاده و کادر فنی نامه ای را به ما دادند و گفتند شما نمی توانید در مسابقه وزنه بزنید. به ما گفتند که نامه تذکری از سوی آقای «آیان» (رییس فدراسیون بین المللی) آمده و آیان گفته باید وزنه بردار کره ای اول شود. به من گفتند که آقای افشارزاده چون به آقای آیان پول نداده، آیان ناراحت شده و او با توجه به اینکه می دانسته تو مدال می گیری، دست روی تو گذاشته تا تو وزنه نزنی.
یکشنبه 31 مرداد 1389

ekman - ‫ایران - شیراز
‫این آقا از گردن به بالا مرخص است،فهم و شعورش به اندازه یک بچه ۹ ساله است(با عرض معذرت از کودکان ۹ ساله، قصد توهین نداشتم).
یکشنبه 31 مرداد 1389

oldboy - انگلستان - لندن
این گامبوی پول پرست از اول هم .. بود با اون لباس یا ابولفضلش و لیسیدن دستهای خامنه ای.مرده شور ریخت دوپینگیشو ببرن.
یکشنبه 31 مرداد 1389

shir del - انگلیس - نیوکاسل
خب اونو دوست داشته گناه کرده؟
یکشنبه 31 مرداد 1389

dkdk - دانمارک - اسلیس
به این موضوع کاری ندارم .کسانیکه موافق حمله به ایرانند و فکر میکنند با حمله حکومت عوض میشه اخه چقدر ابله هستند?بارها هم امریکا و هم اسرائیل گفته اند که ما دخالت در امور داخلی ایران نمیکنیم .و اگر حمله ای صورت گیردکه بعید است تنها هوایی خواهد بود ان هم مراکز اتمی را بزن و در رو..اینقدر ابله نباشید بخداوندکه کشورهای دیگر نگران خودشانند نه مردم ایران.گور پدر دولتیکه ضد مردمش باشه.اما ملت با متجاوز میجنگند نه برای دولت بلکه برای دفاع از وطن و ناموسشان.امریکاییها کم تجاوز نکردند در عراق.هر چقدر ایران از لحاظ نظامی قویتر بشه افتخاریست برای ملت نه بخاطر انتری نژاد بلکه بدلیل اینکه هیچ کشوری جیگر حمله به ایران زمین را نکنه.وسلام.حالا 4 تا بیمنطق ابله بیایند و چرت پرت بنویسند مهم نیست..انسان از دست مگس یقه پاره نمیکنه.
یکشنبه 31 مرداد 1389

zartusht67 - المان - فرانکفورت
خفه بابا دستمال کثیف برو همان یا ابولفضل بگو ببینیم جه غلطی میکنی کمپوت ا.........
یکشنبه 31 مرداد 1389

pelle - سوئد - استکهلم
همه خل و چلا بهم دیگر ارادت دارند . کوه گوشت ،قهرمان تقلبی مواظب باش نفست نگیره از این همه پاچه خواری .
یکشنبه 31 مرداد 1389

مشتعل - سوئد - استکهلم
حسین اقای قندی تو 1 ازمایش سلامت عقل هم بده از تبلیغ خونه های امارات رسیدی به دستمال بدستی کودتاچی ها خاک بر سر بی غیرتت
یکشنبه 31 مرداد 1389

hafeze shirazi - ایران - تهران
آخه تو شعور نداری بشکه ...
یکشنبه 31 مرداد 1389

habibollah - ایران - تهران
ای بابا تاحالا هرچی مدال گرفتی به کمک دوپینگ بوده وچون میخوایی ضایع نشی داری سفسطه میکنی.ولی بذارخیالتو راحت کنم حداقل پیش مردم ایران ضایع شدی ومرخصی.
یکشنبه 31 مرداد 1389

poriyaye_vali - قطر - دوحه
اخه تو چه میدونی دوست داشتن چیه که میگی احمدی نژاد رو دوست دارم...چشات کور بود ندیدی مرگ سهراب وسهرابها..زمانی به تو میگفتند پهلوان اما حالا پهلوان که هیچ قهرمان هم نیستی
یکشنبه 31 مرداد 1389

shahryar-khan - کانادا - مونترال
بشکه تاپاله ببند در اون خلائ گوشادتو حرومزاده مشنگ تف به شرف نداشته ات
یکشنبه 31 مرداد 1389

zebelkhan - آمریکا - سن خوزه
dkdk - دانمارک - اسلیس. ببینم تو بسیجی مزدور افلیج مغزی هستی با خودت رو به نفهمی میزنی؟ جلوتر به همه توهین میکنی و انتظار احترام داری؟ بارها کاربران این وب سایت جواب تو مزدور رژیم رو داده اند که توی قم نشستی و اراجیف صد من یک غاز که فقط مصرف داخلی دارند مینویسی. ابله خودتی که به مونتاژ 4 تا موشک ساخت کره شمالی میگی پیشرفت! مخبط تویی که این همه جنایت رژیم رو داری ماستمالی میکنی! عقب مونده ذهنی تویی که نابودی کشاورزی, صادرات, صنعت و مرگ تدریجی کارگران و جوانان و زندانیان و مردم ایران را نمی بینی! بابا بسیجی لعنتی مردم لنگ نون شب هستند اینقدر مزخرف ننویس! نیروگاه اتمی که 10 برابر نیروگاه گاز تمیز هزینه برده و 30 سال ساختش طول کشیده به چه دردشون میخوره؟ لعنت ابدی بر مزدوران عرب زاده و نوکر صفت و بی وطنی چون تو! دست از این مزخرفاتی که بدرد یک مشت لمپن در پیتی مثل خودت میخوره بردار! ملت ایران به کمتر از تغییر رژیم راضی نیستند. تو مزدور چقدر پول میگیری که توی این وب سایت مزخرف بنویسی؟!
یکشنبه 31 مرداد 1389

ghazgholang - انگلستان - لندن
گامبو.
یکشنبه 31 مرداد 1389

ham-safar - ایران - تهران
اقای رضازاده شماهم این حق شهروندی را دارید که از کاندیدای مرد نظرت حمایت کنی که کردی و مزد ان را هم گرفتی. ولی انهاکه از کاندید دیگر حمایت کردند مزدشان گلوله بود
یکشنبه 31 مرداد 1389

iranazadiran - ایران - تهران
طرفداران میمونی نژاد بلا استثناء مانند تو نخاله آدم فروش و متقلبند اگر تو طرفدار او نبودی عجیب بود.
یکشنبه 31 مرداد 1389

alireza.ch - سوییس - نوشاتل
خرد و شعور جمعی چقدر صحیح و درست کار می کند. این را می توان از قضاوت صریح مردم بین این حمال تمثال آقا و علی کریمی دریافت.
یکشنبه 31 مرداد 1389

shahab46 - المان - هانوفر
خوب خریت خودت راثابت کردی.بقول ترکها هیکلن چخدی غیرتن یخدی. خدا کنه درست گفته باشم
یکشنبه 31 مرداد 1389

rezanl - هلند - امستردام
هنوزهم با دیدن بعضی از اعضا بدنت مشکل داری ?!
یکشنبه 31 مرداد 1389

alexxx - اتریش - وین
بعضی ها در زمینه مغزی رشد میکنن بعضی ها در هیکل. حالا این بابا هم از مغزش مایه گذاشته هیکل گنده کرده . شاید میخواد بادیگارد احمقی نژاد بشه.
یکشنبه 31 مرداد 1389

alexxx - اتریش - وین
dkdk - دانمارک این کامنت تو چه ربطی به این صفحه داره? این بوی عغده میده که اینجا یهو مثل پارازیت, راجع به موضوعی بنویسی که نه به ورزش نه وزنه نه این یارو رضازاده......هیچ ربطی نداره . تو خوبه حالت? یه جورایی امپر چسبوندی.نه ?
یکشنبه 31 مرداد 1389

danial nabi - سوئد - استکهلم
شما ملت همان جمهوری اسلامی بدردتان میخورد احمدی نزاد هم از سرتون زیاده.چقدر جرت میگید.نوکری امریکا تو خونتونه.ایران در این دوره خیلی جلو رفته.من هم از رئیس جمهور منتخب دفاع میکنم.تا چشمتون کورشه.
یکشنبه 31 مرداد 1389

dkdk - دانمارک - اسلیس
zebelkhan - آمریکا - سن خوزه از کامنتت مشخصه حسابی سوزاندمت.این خوبه 4 تا مثل تو که اونجاشون میسوزه از حماقتشون نشان هم میدند.نوکر مزدور امریکا که بوی گنده وطن فروشیت نه ..برای خودت باقی گذاشته نه... که طرف وطنت را بگیری .در اخر ..ریز مغز .. من 18 ساله در دانمارکم اما ارق ملیم را حفظ کردم نه مثله 4 تا ندید پدید چون تو که بعد از یکی دوسال زبانشان هم تغییر داده و میگوئید پاپا میکروب مامان بد ....خاک ...که خانواده ات را هم با این ..بودنت شرمنده کردی.حال منتظر سوزش دوباره ات هستم وطن فروش.
یکشنبه 31 مرداد 1389

doost-ir - فرانسه - پاریس
وای خفه شو با اون صورت کریح و هیکل گنده و بی خاصیت . فقط بدرد لای جرز میخوری
یکشنبه 31 مرداد 1389

saeed_national - ایران - تهران
تو زبون اذری یک مثل هست که میگه،بزه می...ه،گوسفند از خجالت اون اب میشه،این گامبو سر همه ما اذریها را کرده....
یکشنبه 31 مرداد 1389

meme - امارات - دبی
احمق تو که طرفدار احمدی هستی غلط کردی که تبلیغ خونه تو دبی کنی و سر مردم رو کلاه بزاری کسافت
یکشنبه 31 مرداد 1389

خرمگس سبز - ایران - تبریز
zebelkhan - آمریکا - سن خوزه ---- هموطن عزیز ، شما خودتونو ناراحت نکنین ، این dkdk از اون معلوم الحال های ارزشیه ، جوابشو ندین تا همینجوری بسوزه...
دوشنبه 1 شهریور 1389

azadazad - ایران - تهران
چرا از تبلیغات خونه تو دبی کسی صحبت نمی کنه مردک احمق عرب پرست تو وطن پرستی یا یک اشغال عوضی
دوشنبه 1 شهریور 1389

zebelkhan - آمریکا - سن خوزه
dkdk - دانمارک - اسلیس . مزدور نوکر رژیم! تو دلت برای وطنت نسوخته! نگران قطع شده جیره و مواجبت هستی! در ضمن عرق ملی درسته نه (ارق ملی) بیسواد! بعد هم عرق ملی به زر زدن نیست! تو اگر راست بگی که 18 ساله دانمارکی (که بعید میدونم) من در اوج جنگ شهرها و حملات موشکی گروهبان دوم وظیفه در لشکر 81 زرهی بودم. پس وطن فروش تویی و تمام اربابات نه من! الان هم سالی دوبار به ایران میرم و تمام خانواده ام در ایران هستند. هیچ ایرانی از حمله به وطنش خوشحال نمیشه اما اگر راه خلاص شدن از شر این رژیم عرب ضد ایرانی دخالت جهانی باشه خسارتش کمتر از روی کار بودن و دوام این رژیمه. این طور که اربابانت پیش میرن تا نابودی کامل ایران چیزی نمونده. حالا تو از کدوم وطن دم میزنی مزدور؟! تمام کشور رو به سپاه و بسیج فروخته اند! تمام کشاورزی و صنعت مملکت در اثر واردات از چین ویران شده! از زرشک و زعفران تقلبی چینی گرفته تا صنایع دستی اصفهان و جدیدا گلاب قمصر کاشان چینی شده! تو دلت برای وطنت میسوزه شارلاتان؟! کشور رو اسلام و مزدورانی چون تو نابود کرده اند. اگر وطن پرست بودی که نوکر رژیم نمیشدی.
دوشنبه 1 شهریور 1389

zebelkhan - آمریکا - سن خوزه
خرمگس سبز - ایران - تبریز. دوست عزیزم. هدف همه ما سربلندی ایران عزیز و آزادی فکر و اندیشه است اما این آزادی از راه آخوند و اسلام بدست نمیاید و 30 سال حکومت دیکتاتوری اسلامی ثابت کرد که استقلال و آزادی و جمهوری در سایه اسلام بدست نمیاید چرا که اینها در نهایت به سیستم دیکتاتوری خلافت اسلامی که در راس آن یک ولی وقیح یا موجودی خودکامه به جان و مال و ناموس مردم و منابع کشور تسلط دارد, اعتقاد دارند. تمام کسانیکه به نحوی سعی در حفظ این نظام و سازش با رژیم هستند خائن به کشورند و ادعای وطن پرستی آنان دروغی بی شرمانه بیش نیست. چه کسی بیشتر از آخوند در این 30 سال کشور آریایی ما را نابود کرده؟ مگر ما 1000 سال پیش از اسلام قانون اساسی نداشتیم و متمدن ترین امپراطوری زمین نبودیم که اسلام بخواهد ما را به سعادت دروغین برساند؟ درود بر شما هموطن عزیز آذری.
سه‌شنبه 2 شهریور 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.