تهدید بازیکن استقلال با اسلحه با انگیزه دریافت پول برای درمان فرزند


تهدید بازیکن استقلال با اسلحه با انگیزه دریافت پول برای درمان فرزند

بازیکن خط هافبک تیم فوتبال استقلال عصر امروز شنبه در حالی که محل تمرین را ترک می کرد با تهدید یک مرد که مجهز به سلاح گرم بود مواجه شد.

به گزارش مهر، ایمان مبعلی بازیکن تیم فوتبال استقلال در حالی که با اتومبیل شخصی خود محل تمرین آبی پوشان را در استادیوم آزادی ترک می کرد با مردی مواجه شد که خود را هوادار استقلال نامید و درخواست کرد که سوار اتومبیل ایمان شود تا مسافتی را برای رسیدن به منزل با وی طی کند.

این شخص که سوار اتومبیل ایمان مبعلی شد با استفاده از سلاح گرم این بازیکن استقلال را تهدید کرد و خواستار دریافت مبلغی برای هزینه درمان بیماری فرزندش شد.

ایمان مبعلی که مبلغ چندانی با خود نداشت مقداری پول به این مرد داد اما مرد اصرار ورزید که باید کل پول جراحی فرزندش پرداخت شود. در نهایت ایمان مبعلی به فرد تهدید کننده اعلام کرد در صورت دریافت اسناد و مدارک پزشک و بیمارستان کمک لازم را خواهد کرد.

ایمان مبعلی در گفتگو با خبرنگار مهر این اتفاق را تایید کرد.

dkdk - دانمارک - اسلیس
اگر شرف داشته باشی باید خرج فرزند بیمارش را بدهی.لااقل کمی از اینهمه پول بیت المال که گیرتون میاد را خرج خود مردم کنید.
یکشنبه 31 مرداد 1389

shahab46 - المان - هانوفر
بر روح خمینی لعنت فقط همین وبس
یکشنبه 31 مرداد 1389

mortaza_hrt - افغانستان - هرات
وضعیت امنیتی خیلی خراب است.اون از دزدی طلافروشی و این هم از باج گیری امان از بیکاری
یکشنبه 31 مرداد 1389

rezanl - هلند - امستردام
dkdk - دانمارک - اسلیس . که اینطور. حتما مسلمون هم هستی ?البته زورگیری و مال مردم صاحب شدن تو صدر اسلام هم بوده و بد نمیگی !!
یکشنبه 31 مرداد 1389

گروهبان قندلی - ایران - تهران
dkdk - دانمارک - اسلیس تو هم مثل همدست‌های خود پول زور گرفتن را خوب بلدی و کاری نداری طرف حالا راست میگه یا دروغ .اگر هم راست میگه این طریقه پول گرفتن نیست و تو که دم از بیت المال میزانی‌ این طریق پول گرفتن را بهش میگن باج گیری که در همین کشور بیت المال حرم است و باعث می‌شه که بچه این آقا زیر عمل بمیر یا مریضی آن خوب نشود . اول فکر کن بعد کامنت بذار.
یکشنبه 31 مرداد 1389

arash-s - انگلستان - لندن
dkdk - دانمارک - اسلیس..... چرا چرت میگی.طرف زورگیر بود.
یکشنبه 31 مرداد 1389

dkdk - دانمارک - اسلیس
rezanl - هلند - امستردام من تهدید با اسلحه را تائید نمیکنم.اما ازاینکه این همه پول مردم به جیب بازیکن بره عیبی نداره کمیشو خرج خود مردم کنند.در ضمن وقتیکه فرزند 8 ساله ات بیمار شد و بدون جراحی خواهد مرد و تو پولی برای درمانش نداشته باشی هر کاری میکنی تا فرزندت را نجات بدهی.هرکاری.البته اگر پدر باشی.فکر کنم تمام پدران با من موافق باشند.
یکشنبه 31 مرداد 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.