آیت‌الهی: علی دایی می‌تواند به فیفا شکایت کند


آیت‌الهی: علی دایی می‌تواند به فیفا شکایت کند

عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال گفت: علی دایی اگر رای کمیته استیناف را قبول ندارد، می‌تواند به فیفا مراجعه کند.

هادی آیت الهی درباره اظهارات دایی در برنامه 90 در خصوص حقش در گرفتن مطالباتش از فدراسیون فوتبال، اظهار داشت: در این قضیه هیچ تغییری رخ نمی دهد. حرف فدراسیون همان رایی است که کمیته استیناف صادر کرده است.

وی درباره قبول مهدی تاج مبنی بر اینکه فدراسیون باید مالیات علی دایی را پرداخت می‌کرد، عنوان کرد: اگر آقای تاج این صحبت را کرده، نظر خودش را گفته است. نظر فدراسیون همان رایی است که کمیته استیناف داده است.

آیت الهی عنوان کرد: به هر حال، باید از یک مرجعی تمکین کنیم. علی دایی اگر به این رای اعتراض دارد، باید به مقام بالاتر مراجعه کند.
عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در پاسخ به اینکه مرجع بالاتر فیفا است و شاید این برای فوتبال ایران خوب نباشد که چنین شکایتی صورت گیرد، گفت: چرا برای ایران بد باشد؟ علی دایی اگر این رای فدراسیون را قبول دارد که باید آن را بپذیرد؛ وگرنه باید به مرجع بالاتری برود. کمیته انضباطی و استیناف دو نهاد قضایی هستند که کاملا مستقل از فدراسیون عمل می کنند. اگر تخلفی در کار فدراسیون بود، اعلام می شد.
وی تاکید کرد: در ریز قرارداد دایی با فدراسیون نیستم؛ اما اگر شاکی هنوز مدعی است که حقش ضایع شده، می تواند به مرجع دیگری برود. فقط این را می دانم که رای کمیته استیناف لازم الاجراست. این رای درون تشکیلات ایران صادر شده و باید تمکین شود. حرفی را می زنم که آقای صالحی می زند.

آیت الهی تصریح کرد: در حالت کلی می گویم که قانون وقتی وضع می شود، برای همه یکسان است. درباره اخراج یک مربی و یک بازیکن هم قانون می گوید، وقتی فرد اخراج شده به تیم دیگری برود، حقی به او تعلق نمی گیرد. دایی هم بعد از اخراج از تیم ملی در تیم پرسپولیس مشغول به کار شده است. دایی در مورد این بند انضباطی تفسیر به رای می کند.

siamaktg - ایران - تهران
البته هم تو میدونی هم من. که علی نمیره فیفا نمیزنه!!!. تا آخر هفته همونا که آوردنش .. پولش رو میدن ... اون وقت واسه پرسپولیس تهالش که هیچ حاضره رودش هم پاره کنه!!!.
یکشنبه 31 مرداد 1389

Azadikhah - هلند - تکسل
منتظر فتوای شما بود!
یکشنبه 31 مرداد 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.