جسد پیرزن در کوله پشتی فرزندش


جسد پیرزن در کیف فرزندش

طرح سرشماری سراسری افراد بالای صد سال در ژاپن به کشف غم انگیز بقایای جسد یک زن 104 ساله در کوله‌پشتی فرزند این زن منجر شد.

به گزارش واحد مرکزی خبر، پلیس توکیو چند هفته پیش جسد مومیایی شده یک پیرمرد را که از سی سال پیش مرده بود روی تخت خوابش پیدا کرد و این در حالی بود که قبل از آن، ماموران شهرداری به تصور زنده بودن پیرمرد برای گفتن تبریک به منزل او رفته و با جسد مومیایی شده او روبرو شده بودند.

پس از این حادثه، شهرداری ها موظف شدند زنده بودن شهروندان بالای صد سال را بررسی و مراتب را گزارش کنند. بر اساس آماری که شهرداری های کل ژاپن ارائه دادند، بیش از سیصد شهروند که قاعدتا باید بالای صد سال عمر داشته باشند، ناپدید شده بودند.

پلیس توکیو روز جمعه بقایای یک زن یکصد و چهار ساله را در کوله پشتی فرزندش پیدا کرد؛ فرزند این زن به پلیس گفت مادرش از نه سال پیش مرده ولی وی پول لازم برای دفن او نداشته است و او مجبور شده است جسد مادرش را قطعه قطعه کرده و در کوله پشتی خود بریزد تا بتواند آن را تا زمانی که پول لازم برای دفن وی پیدا کند، نزد خود نگاه دارد ولی هنوز این فرصت فراهم نشده است.

از جمعیت 127 میلیونی ژاپن، چهل هزار نفر بالای یکصد سال سن دارند.

در ژاپن رسم بر این است که شهرداری ها برای افراد بالای یکصد سال هدیه می فرستند و نکته جالب توجه در این است که فرزند پیرزن یکصد و چهار ساله قطعه قطعه شده هم در سال های اخیر بارها از این هدایا دریافت کرده است.

AFGPersian - سوئد - مالمو
مگه ژاپن چقده که جمعیتش 127 میلیونه؟؟؟؟ :O
شنبه 30 مرداد 1389

سید ابوالقاسم واعظ - اندونزی - جاکارتا
AFGPersian - سوئد - مالمو. برادر اندازه کشور مهم نیست مهم امکاناته. در ایران هم از هفتاد میلیون جمعیت، پانزده میلیونش در تهران و کرج هستند در حالی که بخش عمده این سرزمین خالی از سکنه است چون امکاناتی ندارند. مموتی هم (بلانسبت بلانسبت شما) اشتباهش همینه که میگه ایران بزرگه یاالله بچه درست کنید. دیگه نمی گه با کدوم صنعت و کشاورزی و کار و مدرسه و دانشگاه و....
شنبه 30 مرداد 1389

titan - ایران - ایران
پس چون پول ندارن نمی میرند و عمرشون بالاست
شنبه 30 مرداد 1389

ukguy4u - بریتانیا - لندن
AFGPersian - سوئد - مالمو. هرچی هست از انگلیس بزرگتره
شنبه 30 مرداد 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.