فرار دو ملی پوش سرشناس از اردو، راز سر به مهر دایی برای ناکامی تیم ملی


فرار دو ملی پوش سرشناس از اردو،
راز سر به مهر دایی برای ناکامی تیم ملی

راز مگوی علی دایی از بازی ایران و امارات ، فرار دو ملی پوش از اردو بود!

دست و بال دایی برای زدن حرف های پشت پرده تیم ملی و اینکه شب بازی با امارات چه اتفاقاتی در سرزمین اعراب افتاده بود در نود بسته بود.او می خواست تا این اتفاق برای همیشه به عنوان یک راز برایش باقی بماند. وقتی بامداد جمعه و در برنامه نود علی دایی در مورد تیم ملی و نتایجی که آن زمان گرفته بود حرف می زد در لابلای صحبت هایش این حرف را به میان آورد:«در مرحله مقدماتی جام جهانی تمام تیم های گروه ما که به جام جهانی صعود کردند امارات را شکست داده بودند،اما ما به دلیلی که نمی توانم آن را بیان کنم و برای همیشه پیش خودم نگه اش می دارم نتوانستیم امارات را شکست دهیم.»
دایی این حرف را زد تا روی اتفاقی که در امارات افتاده بود سرپوش بگذارد.درست چند روز پس از اتفاقی که روی زبان دایی نمی چرخد تا آن را از رسانه ملی بیان کند،بیشتر روزنامه ها این اتفاق را روی جلد بردند و به صورت کاملا کد دار پرده از ماجرا برداشتند.اما اصل ماجرا چه چیزی بوده که سرمربی وقت تیم ملی از آن به عنوان عاملی برای توقف مقابل امارات نام برده است؟
ماجرا خبری بود که همان زمان رسانه ای و البته خیلی زود از سوی فدراسیون تکذیب شد تا همه درباره اش سکوت کنند اما 18 ماه بعد دایی با زبان بی زبانی بر آن اتفاق تلخ مهر تائید می زند.
شب قبل از بازی با امارات و در حالی که دو بازیکن ملی پوش ایران اردوی تیم را ترک کرده بودند دایی متوجه این قضیه می شود.آنها تا  صبح روز بعد به هتل بر نمی گردند و این اتفاق خشم دایی را به همراه دارد. آن شب دایی تا صبح در لابی هتل نشسته بوده و منتظر شاگردانش ماند تا ببیند چه ساعتی به هتل بر می گردند. آن دو بازیکن که هر دو سابقه سالهای متمادی زندگی در امارات را داشتند. شب را به خانه مجردی شان رفتند و ساعت 9 صبح روز بعد به هتل برگشتند.
این اتفاق در حالی افتاده است که وقتی آنها به هتل بر می گردند دایی حرفی به آنها نمی زند و فقط برای اینکه ثابت کند مچ آنها را گرفته است نگاه معنی داری به آنها می کند.

البته در این بین نباید فشار فدراسیون برای عدم رسانه ای شدن این خبر را نادیده گرفت.مقامات فدراسیون از جمله علی کفاشیان تاکید می کنند تا دایی چشمش را روی این قضیه ببندد و به خاطر منافع ملی، به همان اخم و کنایه پس از رویت آنها در لابی هتل بسنده کند.
دایی پس از آن این دو بازیکن را در بازی با امارات بازی می دهد و اصلا به روی خودش هم نمی آورد که چه چیزی را دیده است.این همان اتفاقی بود که دایی با توجه به اینکه این دو بازیکن از مهره های کلیدی تیم ملی بوده اند مجبور به قرار دادن شان در ترکیبت اصلی مقابل امارات شده است.

ساوی مقابل امارات نه ربطی به مسائل سیاسی داشت و نه ربط به دعوا و درگیری در اردوی تیم ملی. ماجرا شیطنت دو بازیکن سرشناس و البته حرفه ای ایران بود که در باشگاه های سرشناس اروپایی بازی می کنند. آنها که حتما در اردوی تیم باشگاهی شان هم می توانند اینگونه مخفیانه فرار کنند!

قازقلنگ - ایران - تهران
خوب بابا یه شیطون خونه تو همین تهران خودمون راه بندازین که اینقدر ماها دنبال شیطون نگردیم دیگه تا کی دنبال این شیطون ما یگردیم اخه من که بخدا خسته شدم یسکه این شیطون منو دنبال خودش کشوند
جمعه 29 مرداد 1389

hamid10nov - بلژیک - بروکسل
این مسئله دروغ است ومسئله چیز دیگری است به سیاست دولتین ربط داشت بلژیک
جمعه 29 مرداد 1389

گروهبان قندلی - ایران - تهران
مسئله سیاسی بود
شنبه 30 مرداد 1389

zartusht67 - المان - فرانکفورت
دستور ایت الشیطان خامنه ای بود چون دوست ندارند مردم ایران شاد ببینند برای همین عوامل اطلاعات در ورزش هم دخالت مستقم دارند و در مسابقات برون مرزی همیشه یکی از حرام زاده ها همراه تیم های ورزشی هست
شنبه 30 مرداد 1389

zoroye iran - اتریش - وین
یک کلام بگید نکونام و شجاعی
شنبه 30 مرداد 1389

poriyaye_vali - قطر - دوحه
نمییدونم این علی دائی کی میخواد ادم بشه..بابا پیر شدی که؟؟؟
شنبه 30 مرداد 1389

ENSAN-ZAMIN - هند - پونا
poriyaye_vali - قطر - دوحه . علی دایی یک قهرمان ملی است. تو هم انصاف داشته باش. علی دایی زحمت زیادی برای ایران کشیده است.
شنبه 30 مرداد 1389

freedom-is-not-free doom - ایران - تهران
پوریا ولی..... چه تناقضی!!!!!... طرف نام کاربریش پهلوان پوریای ولی باشه ولی تو رفتار شبیه خاله زنک های تو مهمونی!!!!. من خودم از شخصیت علی دایی خوشم نمیاد ولی به نظرم دلیلی هم برای خراب کردنش وجود نداره!! قرار نیست وقتی اینجا آزادیم نظرمون رو بگیم...آزادانه کسی رو محکوم کنیم!! . به اسم و معنی نام کاربری من رجوع کنید..نه اینکه از خودم تعریف کنم می خوام به معنیش دقت کنید...همین
شنبه 30 مرداد 1389

hafeze shirazi - ایران - تهران
درود بر علی دایی قهرمان تکرار نشدنی مملکت ما و فوتبال ما. کسی که با لیاقت و کاردانی جایگاه رفیع جهانی برای خودش درست کرد
یکشنبه 31 مرداد 1389

ENSAN-ZAMIN - هند - پونا
freedom-is-not-free doom - ایران - تهران. متشکرم از کامنت شما. یه گله ای از شما وایرانیان منصف و انسان صفت دارم که خیلی کم کامنت میگذارید و این باعث میشود که ادمهای نا انصاف و نمک نشناس و همچنین مزدوران حکومت که نگران محبوبیت علی دایی بین مردم هستند گستاخ شوند.
یکشنبه 31 مرداد 1389

freedom-is-not-free doom - ایران - تهران
ENSAN-ZAMIN - هند - پونا. دوست عزیز سلام.باقی دوستان رو نمیدونم ولی من خودم قبلا زیاد کامنت می دادم و از اون طرف دائما وارد جنگ و جدل و.. با سایر اعضا می شدم..اونهایی که پاچه خوار نظام و تازی و متحجر و.. هستند که وضعشون معلوم و اون طرف هم به نظر من دوستان اکثرا نظرات و صحبت هاشون با فکر و منطق هست ولی خوب یه جاهایی اختلاف هست که اکثرا کار به جاهایه باریک میکشه!!خوب! من که سرم درد نمیکنه!!
یکشنبه 31 مرداد 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.