اختلاف خانوادگی ،مرگ داماد را رقم زد

 
اختلاف خانوادگی ،مرگ داماد را رقم زد

مردی که در پی اختلاف خانوادگی، داماد خانواده را با ضربه‌های چاقو به قتل رسانده بود، پس از سه ماه سکوت، راز جنایت را فاش کرد.

به گزارش «جام‌جم»، ساعت 9 بامداد 20 اردیبهشت امسال اهالی یکی از محله‌های شهرک واوان در اسلامشهر با شنیدن صدای کمک‌خواهی هراسان از منزل خود خارج شده و به خیابان آمدند.

آنها در خیابان متوجه مرد میانسالی شدند که با چاقو به مردی جوان حمله‌ور شده و ضرباتی وارد می‌کرد.

مرد چاقو به دست با مشاهده مردم، مرد جوان را رها کرد و متواری شد. در همین موقع چند نفر از اهالی با سد کردن راه او، مانع فرار مرد مهاجم شده و او را دستگیر کردند.

در همین حال، یکی از اهالی با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 تماس گرفت و از ماموران تقاضای کمک کرد.

با حضور ماموران کلانتری 12 واوان در محل حادثه، مرد چاقو به دست به مرکز پلیس و فرد زخمی به بیمارستان امام رضا (ع) اسلامشهر انتقال یافت.

متهم در بازجویی عنوان کرد، مرد زخمی شوهرخواهرم است، روز حادثه در حال بحث و گفتگو با او به یکباره عصبانی و به وی حمله‌ور شدم.

جدال 12 روزه با مرگ

در حالی که متهم با قرار قانونی در بازداشت به سر می‌برد و تحقیقات از او ادامه داشت، 12 روز بعد از حادثه یکی از پرستاران بیمارستان امام رضا (ع) با کلانتری 12 واوان تماس گرفت و خبر داد مرد زخمی به نام یوسف بر اثر شدت جراحات جان باخته است.

با مرگ مرد جوان روند رسیدگی به پرونده وارد مرحله جدیدی شد و متهم که برادرزن مقتول بود، برای ادامه تحقیقات به اداره آگاهی اسلامشهر منتقل و از سوی کارآگاهان جنایی بازجویی شد.

علی ـ متهم به قتل ـ در بازجویی‌های پلیسی با بیان اظهارات متناقض، گفت که داماد خانواده را فقط کتک زده است. تحقیقات از متهم ادامه داشت تا این‌که او پس از 3 ماه سکوت، روز گذشته به قتل شوهرخواهرش اعتراف کرد.

اعتراف به قتل

متهم به قتل در تشریح روز حادثه گفت: از سال‌ها قبل که خواهرم با یوسف (مقتول) ازدواج کرد، ارتباط خوبی با داماد خانواده نداشتم و همیشه درصدد انتقام‌گیری از او بودم.

وی افزود: روز حادثه با اطمینان از این‌که خواهرم و فرزندانش در منزل حضور ندارند، برای دیدن یوسف به خانه‌اش رفتم.

متهم به قتل ادامه داد: آن روز با دیدن شوهرخواهرم به یاد اختلافات دیرینه‌مان افتادم. در همین موقع عصبانی شدم و با چاقوی میوه‌خوری به او حمله کرده و چندین ضربه به او زدم. او که زخمی شده بود، به زحمت خود را به خیابان رساند.

عامل جنایت افزود: به دنبال او به راه افتادم و مشاهده کردم داماد خانواده خود را به در خانه یکی از همسایه‌ها رسانده و با کوبیدن در از همسایه کمک می‌خواهد.

وی یاد‌آور شد: قبل از این‌که همسایه‌ها به کمک او بشتابند، دوباره با چاقو ضربه‌هایی به وی زده و با رها کردن او در خیابان قصد فرار داشتم که همسایه‌ها سد راهم شدند.

بنابر این گزارش، با اعتراف متهم به قتل وی با قرار قانونی از سوی آذرپور، بازپرس شعبه یکم دادسرای عمومی و انقلاب اسلامشهر روانه زندان شد. تحقیقات تکمیلی از او ادامه دارد.

poriyaye_vali - قطر - دوحه
جریان چیه خیلی از قتلها تو اسلامشهر وشهریار اتفاق میفته؟؟؟؟
پنج‌شنبه 28 مرداد 1389

dokhtare_ariaei - ایتالیا - میلان
poriyaye_vali - قطر - دوحه البته کرج رو هم یادت رفت بگی
جمعه 29 مرداد 1389

ukguy4u - بریتانیا - لندن
poriyaye_vali - قطر - دوحه. شرورترین و بدترین مردم مال شهریار و اسلامشهر هستند . خدا نصیب گرگ بیابون نکنه .
جمعه 29 مرداد 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.