کامرانی‌فر سکوتش را در مورد قطبی شکست


کامرانی‌فر سکوتش را در مورد قطبی شکست

کمک داور بین المللی فوتبال ایران سکوت خود را در مورد حضور سرمربی تیم ملی در آفریقای جنوبی شکست.

حسن کامرانی فر اظهار داشت: نیازی نمی‌دیدم که در مورد حضور افشین قطبی در جام جهانی آفریقای جنوبی حرفی بزنم؛ اما امروز می‌گویم که افشین قطبی در آفریقای جنوبی حضور داشت. شاید با این حرف من، جامعه فوتبال از حالا به بعد به فکر موفقیت تیم ملی ایران در جام ملت‌های آسیا باشد.
وی در مورد اینکه چرا تا امروز در این زمینه سکوت کرده بود، گفت: تصور می‌کردم این مسئله ارتباطی به من نداشته باشد؛ اما اکنون به خاطر تیم ملی، سکوتم را شکستم. شاید به این ترتیب بتوانم به تیم ملی کمک کنم.
کامرانی‌فر در مورد اینکه آیا با قطبی در آفریقای جنوبی ملاقاتی داشته است، گفت: چندین مرتبه با تلفن همراهش که مخصوص آفریقای جنوبی بود، با او تماس تلفنی داشتم. تمامی مدارکی که او ارایه کرده صحیح است چرا که در آفریقای جنوبی حضور داشت.

تنها نماینده داوری ایران در جام ملت‌های آسیا در این زمینه گفت: 3 داور دیگر ایرانی هم در جام ملت‌های آسیا داریم؛ محسن ترکی، رضا سخندان و علیرضا فغانی. امیدوارم شرایطی پیش بیاید که آنها نیز بتوانند قضاوت کنند زیرا پتانسیل داوری ایران بسیار بالاست.

rezanl - هلند - امستردام
اقای کامرانیفر داوری اونا رو نمیدونم ولی شما و داور وسط که عربستانی بود موجب خنده و حیرت همه شدید و فیفا هم بخاطر ابروش طرفداری شمارو گرفت. خود اقای کامرانیفر 2 بار افساید اشتباه گرفت که 2 بارش باعث باخت تیم متضرر شد. همون روزا مربی سوئس گفته بود داور وسط که عربستانی بود مثل شتر میمونه!!!
چهار‌شنبه 27 مرداد 1389

Rony - آمریکا - لس آنجلس
دقیقا من هم میدونم انرژی پتانسیل داوران ایرانی بالا است ولی باید این. را تبدیل به انرژی جنبشی کنیم. تازه اونوقته که خوبه بنده خدا.
چهار‌شنبه 27 مرداد 1389

poriyaye_vali - قطر - دوحه
rezanl - هلند - امستردام ...جناب اقای کامرانیفر کارنامه موفقی در جام جهانی ارائه دادند...همینکه جزو تیم داوری در 2 بازی بودند نشون میده که به ایشان اعتماد داشتند...ولی در مورد حضور قطبی باید از همون روز اول میگفتند نه حالا که خبر ورزشی وامثالهم حسابی از خجالت قطبی در اومدند
پنج‌شنبه 28 مرداد 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.