عکس های فیس بوک سرباز اسرائیلی ترخیص شده محکوم شد


عکس های فیس بوک سرباز اسرائیلی ترخیص شده محکوم شد

در شبکه فیس بوک گروه های مجازی طرفدار و مخالف این سرباز تشکیل شده اند

ارتش اسرائیل و مقام های فلسطینی اقدام یک سرباز اسرائیلی ترخیص شده در انتشار عکس هایی با زندانیان فلسطینی در فیس بوک را محکوم کرده اند.

این دختر در شبکه اجتماعی فیس بوک آلبومی تحت عنوان: "ارتش: بهترین روزهای زندگی ام" را منتشر کرده است که در یکی از عکس ها، مقابل زندانیان دست بند و چشم بند زده شده فلسطینی ژست می گیرد.

یک سخنگوی ارتش اسرائیل طی بیانیه ای این اقدام را "شرم آور" دانسته و از احتمال انجام تحقیقات در این خصوص خبر داده است.

گروه های فلسطینی نیز این عکس ها را بیانگر "ذهنیت اشغالگران" توصیف کرده و آن را محکوم کرده اند.

یک سخنگوی تشکیلات خودگردان فلسطینی ها گفت: "اشغال (سرزمین های فلسطینی) ناعادلانه و غیر اخلاقی بوده و همین طور که این عکس ها نشان می دهد فاسد کننده نیز هست."

در بین ۲۶ عکس از دوره خدمت سربازی این دختر دست کم دو عکس جنجال برانگیز بوده و از سوی برخی گروه های طرفدار حقوق بشر اسرائیلی نیز محکوم شده است.

مدیر گروه "کمیته علیه شکنجه" در اسرائیل نیز عکس ها را نشانگر این هنجار غالب دانسته که با فلسطینی ها مانند "اشیا" نه "انسان ها" رفتار می شود.

سخنگوی ارتش اسرائیل می گوید اطلاعات این سرباز برای اقدام احتمالی علیه او به فرماندهان سابقش داده می شود، اما با توجه به اتمام دوره اجباری خدمت، روشن نیست که این فرماندهان بتوانند علیه وی مجازاتی در نظر بگیرند.

از هم اکنون در شبکه فیس بوک گروه های مجازی طرفدار و مخالف این سرباز تشکیل شده اند.

parvaz39 - آلمان - هامبورگ
حمایت از نفی سنگسار سکینه محمدی آشتیانی+++دوستانی که هامبورگ هستند. روزنامه مورگن پست روز سه شنبه 17 اگوست در صفحه شماره 5 اختصاص داده به حمایت از سکینه محمّدی آشتیانی و قسمتی هست که باید از روزنامه جدا کنیم و با تمبر 45 سنتی از طریق پست به کنسولگری ایران در برلین رسونده میشه و احتمالا در مورگن پست شهرهای دیگر آلمان هم وجود داره لطفا اطلاع رسانی کنید و حمایتتون را دریغ نکنید.
سه‌شنبه 26 مرداد 1389

bavar88 - هلند - امستردام
نگاه کنید به این ضعیفه که چطور زشتی از سر و صورت اون می باره...بستن دست و پای جند ادم فرتوت و پیر که هنر نیست این سند حقارت شما جنایتکاران است. روزی می رسه که همه از دست شما خلاص می شن. اون زمان دور نیست. خاک تو سر اون کسانی که طرفدار این رژیم جعلی هستند.
سه‌شنبه 26 مرداد 1389

فراز_نروژ - نروژ - تونسبرگ
باز گلی به کمال (داداشِ, جمال!) اسرائیلیها که با فلسطینیها مثل اشیا رفتار میکنند. اگر فیسبوک در ایران فیلتر نبود معلوم میشد که در مملکت ما و بسیجیهای هموطن ما چگونه با اسیران و زندانیان رفتار میکنند.
سه‌شنبه 26 مرداد 1389

esfahan_20 - ایران - اصفهان
دیوانه بکششون این تروریستهای وحشی را.
سه‌شنبه 26 مرداد 1389

omid norway - نروژ - اسلو
الان RTEMIS-SWپیر - فرانسه - پاریس با خودش میگه ایکاش من هم کنار سرباز بودم باهاش عکس مینداختم!??هههههههه از این صهیونیستها کثیف تر خودشونن,تفکرشون این ما قوم برتر هستیم !?و روز قیامت بدون حساب به بهشت میریم,و ریختن خون انسانها را حلال میدونند!?تازه این یک زن اینطوری شیطانی مرداشون از این هم بدتر هستند,در ضمن از شبکه سلطنت طلب اریامهر همیشه اخبار رادیوئی صهیونیستهابه زبان فارسی پخش میشه ,اکثر مردم ایران مسلمان هستند وصهیونیستها دشمن قسم خورده مسلمانان هستند,اگر چه در ظاهر بگویند ما دوست شما هستیم!?
سه‌شنبه 26 مرداد 1389

black chador - امریکا - ولدن
این زنیکه هم یک اشغالی هست مثل کلاغ سیاهای بسیجی توی ایران.
سه‌شنبه 26 مرداد 1389

black chador - امریکا - ولدن
omid norway - نروژ - اسلو - bavar88 - هلند - امستردام . میشه لطف کنید و نظرتون رو در مورد سنگسار دو جوان را در افغانستان از طرف گروه اسلامی طالبان و طبق قانونهای قران برای مابنوسید. مخصوصا در مورد خونی که به مبارکی قران از زیر چادر دختر بیست ساله اومده بیرون که نشونه عظمت این کتاب اسمانی هست.
سه‌شنبه 26 مرداد 1389

raha1984 - المان - هامبورگ
مرده شور برده هر چند که از اعراب متنفرم ولی این یهودها یک پدر سوختهای متغلبی هستند که دومیش همین اعراب هستند !! فکر میکنند دنیا مال اینهاست شب شنبه شوهر صمیمی ترین دوستم روکه تازه از این روسهای یهود هست رو شستم و از خونه ام کردمش بیرون حرومزاده رو
سه‌شنبه 26 مرداد 1389

pelle - سوئد - استکهلم
یک آدم سادیسمی بیمار فقط میتواند چنین عکس شرم آوری را بگیرد و از آن لذت ببرد. چون هر کسی که آن زندانی باشد دیگر یک فرد اسیر و ناتوان است .
سه‌شنبه 26 مرداد 1389

omid norway - نروژ - اسلو
black chador - امریکا - ولدن,در هیچ کجای قرآن از سنگسار اسمی برد نشده حتی در صدر اسلام یک نمونه نداشتیم ،در اصل سنگسار از یهودیان بجا مانده و سوزاندن انسانها از مسیحیان افراطی،و متأسفانه وقتی‌ یهودی ،مسیحی‌ افراطی وجود دارد قطعاً مسلمان افراطی هم وجود دارد،متأسفانه تا بوده همین بوده برای توجیه جنایتهای خودشون از نام دین استفاده میکنند انسانها بظاهر ایمان آورد‌ند ولی‌ اینطور نبوده دین برای آزادی انسانها آماده نه برای به بند کشیدن همدیگر،.
چهار‌شنبه 27 مرداد 1389

ARTEMIS-SW - فرانسه - .پاریس
omid norway - نروژ - اسلو . روانی در ایران سنگسار را می بینی خفه خون باز در اسرائیل این عکس تقبیح می شود درایران چه که تشنه ی خون و تجاوزید و سنگسار !!! .مزدور که هم از توبره می خوری هم اخور.گرچه اگر از فلسطینیهای دوست ملا بوده باشند به درک
چهار‌شنبه 27 مرداد 1389

ahmad shah niazy - افغانستان - کابل
این عمل برای یک انسان شرم آور بوده اما چه کنیم که اسرائیلی ها آدم ( حیوان ناطق ) هستند اما انسان ( خلیفه خداوند روی زمین خاکی ) نیستند و هیچ کلمه ای به نام شرم در ذهن آنها نیست.
چهار‌شنبه 27 مرداد 1389

Hoja Verde - ایران - تهران
مرگ بر جنایتکاران اسرائیلی و اسلامی.
پنج‌شنبه 28 مرداد 1389

perspolisi - استرالیا - سیدنی
omid norway - نروژ - اسلو . این حرفایی که از قول اسرائیلی‌ها میگی‌، دقیقا کارایی که اربابآن تو توی ایران میزنن. بعدشم، فاطی کماندو‌ها چیزی از این سرباز اسرائیلی کم ندران تنها فرقشون اینه که اینا دارن به غیر خودشون زور میگن، تو ایران به هموطن‌های خودشون، پس قبل از حرف زدن اگه میتونی‌ فکر کن
پنج‌شنبه 28 مرداد 1389

perspolisi - استرالیا - سیدنی
bavar88 - هلند - امستردام . مشکله تو و امثال تو اینه که نمیخاین آدم شین. این چه طرز حرف زدنه؟ ضعیفه دیگه چیه؟؟ هنوز تو اون کللهٔ پوشالیت فکر میکنی‌ از زن بالاتری نه؟؟ بعدشم نمیخواد واسهٔ فلسطینیا دل سوزی کنی‌. اگه یه کم غیرت داشتی از هموطنایه خودت طرفداری میکردی نه این عرب‌هایی‌ که تو رو آدم هم حساب نمیکنن.
پنج‌شنبه 28 مرداد 1389

ماهی سیاه کوچولو - ایران - تهران
omid norway - نروژ - اسلو . با عرض پوزش باید بدانید که دشمن قسم خورده ایرانی ها اعراب هستند. ا
پنج‌شنبه 28 مرداد 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.