تاسف خواننده آلمانی مبتلا به اچ آی وی از آمیزش با چند مرد


تاسف خواننده آلمانی مبتلا به اچ آی وی از آمیزش با چند مرد

نادیا بن عیسى عضو گروه موسیقی (No Angels) بود

یک خواننده آلمانی در دادگاه اعتراف کرده که با وجود اطلاع قبلی از آلودگی به ویروس عامل ایدز، بدون استفاده از کاندوم با دوست پسرهای سابقش آمیزش می کرده است.

نادیا بن عیسى، ۲۸ ساله، متهم است که با انتقال ویروس اچ آی وی به یک مرد، بطور جدی به وی صدمه بدنی زده است.

دادستان ها می گویند که متهم آلوده بودنش به اچ آی وی را از دو مرد دیگر که با آنها رابطه داشت نیز پنهان کرده بود و در نتیجه، مرتکب جرم تلاش برای وارد کردن صدمه بدنی جدی شده است.

این اتهامات در صورت اثبات می تواند بین شش تا ده سال حبس در پی داشته باشد.

نادیا بن عیسى دوشنبه (۱۶ اوت) در دادگاهی در شهر دارمشتات طی بیانیه ای گفت که قلبا از آنچه اتفاق افتاده متاسف است.

او تاکید کرد که ابدا قصد آلوده کردن دوست پسرهایش به اچ آی وی را نداشته است.

به گفته او، پزشکان به وی گفته بودند، احتمال اینکه ویروس اچ آی وی را به دیگران منتقل کند، در عمل وجود ندارد.

متهم می گوید که در ۱۴ سالگی به "کراک کوکائین" معتاد شده و در ۱۶ سالگی از آلودگی به اچ آی وی آگاه شده بود، اما از بیم آنکه علنی شدن این قضیه مانع از پیشرفتش در زمینه موسیقی و خوانندگی شود، آن را پنهان می کرد.

نادیا بن عیسى و چند دختر خواننده دیگر در سال ۲۰۰۰ گروه موسیقی (No Angels) را تشکیل دادند.

این گروه در سال ۲۰۰۳ منحل شد اما گفته می شود که طی سه سال، بیش از پنج میلیون آلبوم ترانه های آن فروخته شد.

اعضای این گروه در آوریل سال ۲۰۰۹ قصد داشتند که مجددا دیدار و کنسرتی در شهر فرانکفورت برگزار کنند که پلیس آلمان پیش از برگزاری آن کنسرت، نادیا بن عیسی را در رابطه با پرونده جاری دستگیر کرد.

انتظار می رود که حکم دادگاه در روز ۲۶ اوت اعلام شود.

pelle - سوئد - استکهلم
شیطان کثیفی است که از روی بد طینتی با سلامتی و زندگی دیگران بازی کرده.
سه‌شنبه 26 مرداد 1389

iranjp - ژاپن - توکیو
ادم نمی دونه از بیرحمیش بگه یا از بدبختیش ولی خوب دیگه ......
سه‌شنبه 26 مرداد 1389

قاضی القضات - ایران - تهران
بدلیل مسلمان بودن خواننده محترم ,صیغه شدن مشارالیه برای ولی فقیه منع شرعی ندارد. ستاد انقلاب مخملی
سه‌شنبه 26 مرداد 1389

zartusht67 - المان - فرانکفورت
خاک بر سر اشغال کثیفت کنن احتمالا از اسمش معلومه مراکشی است خیلی ادم های اشغالی هستن اکثریتشان خلاف کار هستن تو المان اصلا نام خوبی ندارند مثل الجزایری ها یا تونسی ها همگی یا دزدن یا مواد فروش
سه‌شنبه 26 مرداد 1389

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
پدر این زن مراکشی و مادرش یک کولی است و در آلمان متولد شده و در یک خانواده مسلمان بزرگ شده است. از شانزده سالگی به ایدز آلوده شده ولی داستان را پنهان کرده است. کاری که این موجود کرده دست کمی از جنایت ندارد.
سه‌شنبه 26 مرداد 1389

khosh bavar - ایران - کرمان
No Angels ! و همان کاری کرد که اسمش No Angels است !
سه‌شنبه 26 مرداد 1389

mahtabam - آلمان - مونستر
دلم برای دختر ۱۳ ساله این خانم میسوزه که آینده نه چندان بهتری از مادرش رو در پیش رو داره!
چهار‌شنبه 27 مرداد 1389

MIRZADEH E ESHGHI - آلمان - دوسلدورف
ارسباران.قبلا هم گفتم راجع به چیزی که نمی دونی اظهار نظر نکن.مادرش"یک آلمانی نیمه ایرانیه"به نام سابرینا!
چهار‌شنبه 27 مرداد 1389

MIRZADEH E ESHGHI - آلمان - دوسلدورف
اگه به کولیها-مراکشی ها-الجزایری ها اهانت بشه"نژاد پرستی"محسوب نمیشه.اما اگه کسی به سیاستهای اوباما ایراد بگیره میشه "راسیست"واگه اسرائیل رومحکوم کنه میشه"نازی".
چهار‌شنبه 27 مرداد 1389

MIRZADEH E ESHGHI - آلمان - دوسلدورف
دست برداریداز اهانت به ملیتها.زرتشت خان این خانوم آلمانیه.در آلمان اینروزها بن عیسی واوزیل وپودولسکی وانا پولسکا وتانیا شوچنکو وفیلیپ روسلر(چشم بادامی وزیربهداشت)واودزمیر(ازسران سبزها)وخصوصا"سامی خدیرا"-آلمانی محسوب میشن.تو احتمالا فقط آلمان وآلمانی وغیر آلمانی رو از حوالی بانهوف میشناسی!اگه مدرسه یا خدای نکرده دانشگاه رفته باشی نه فقط این چیزها رو یادمی گرفته بلکه باچشمهای خودت می دیدی که همه الجزایری ها ومراکشی هاوتونسی ها اونجوری نیستن که تو گفتی و"تومیشناسی"
چهار‌شنبه 27 مرداد 1389

MIRZADEH E ESHGHI - آلمان - دوسلدورف
ارسباران.اون منبعی رو که بهت درباره شکست هیتلر وسقوط برلین توسط ارتش سرخ استالین(نه امریکا وارتش هالیوود)معرفی کردم بهش رجوع کردی?یا مصری در جهل مرکب ابدالدهر بمانی?
چهار‌شنبه 27 مرداد 1389

shirzan48 - بلژیک - بروکسل
arashbehdin - امریکا - اتلانتا . می بینم که سطح اگاهی و مطالعه اتان را بالا بردید. موفق باشید .
چهار‌شنبه 27 مرداد 1389

DrPhil - دانمارک - نوبغو
همیشه این مردها بودن که از زن ها سو استفاده می کردن , حالا یه چند وقت هم زنا سو استفاده کنن .راه دوری نمیره که..!!
چهار‌شنبه 27 مرداد 1389

poriyaye_vali - قطر - دوحه
arashbehdin - امریکا - اتلانتا ..دوست محترم همه جا خوب وبد داره
چهار‌شنبه 27 مرداد 1389

ekman - ‫ایران - شیراز
‫این بدتر از فاحشه عمدأ جوانان دیگری را که میخواسته با آنها دمی حال کنه آلوده کرده ،معلوم نیست غیر از این سه نفر چه عده ای مبتلا اند و نمیدانند و یا شرم دارند شکایت کنند.خدا شاهد است معرفت یک زن فاحشه که هنگام sex طرفشان را ملزم به استفاده از وسائل مطمئن جلوگیری از سرایت میکنند،اما این بیشرف فقط به فکر حال کردن خودش بوده،اینو باید بفرستن زندان کهریزک،زبونش که قرص و محکم است نمیگه چه مرگشه،شاید بااین کار یواش یواش آدم های بد حکومتی و نهایتأ آق سد علی و بیت معضم ایشان اگر تا کنون ایدز را تجربه نکردند دچارش گردند،آمین یا رب العالمین.
چهار‌شنبه 27 مرداد 1389

سید ابوالقاسم واعظ - اندونزی - جاکارتا
کوفت و سفلیس و و سوزاک و هاری.......آنچه خوبان همه دارند تو یکجا داری
چهار‌شنبه 27 مرداد 1389

Geelongcat - استرالیا - سیدنی
MIRZADEH E ESHGHI . این خانم پدرش مراکشی بوده. مادرش هم"یک آلمانی نیمه ایرانیه" نبوده بلکه مادرش صرب-آلمانی بوده.
چهار‌شنبه 27 مرداد 1389

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
این کمونیستهای اسلامی هم عجب موجودات عجیبی هستند، افکارشان آش شوربایی است از عقاید مطهری و رساله امام و لنین و مارکس، از یک سو سنگ عرب و ارتش امام حسین و کربلا را به سینه زده و از سوی دیگر در خواب و رویای ارتش سرخ شوروی بسر میبرند. این ملغمه فکری را ظاهرا تنها در میان ایرانیان خود گم کرده میتوان یافت!! هویت اینها را مجموعه ای از عرب و کمونیست تشکیل میدهد. آنچنان هم از رخدادهای دهه های اخیر بیخبرند که نمیدانند همین شوروی و ارتش قرمزش با سیاست امریکا از هم فروپاشید و به تاریخ پیوست، چه کسی میتواند نقش امریکا را دراین قضیه منکر شود! این شوروی تکه تکه شده که از گذشته تنها ادعا برایش مانده است از خاموش کردن آتشسوزی جنگلهایش هم عاجز است! بخوابید و خوابهای خوش ببینید.
چهار‌شنبه 27 مرداد 1389

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
shirzan48 - ظاهرا حاج آقا کمتر به اندرونی سرکشی میکند و از حال و روز ضعیفه اش خبر ندارد. قباحت دارد ضعیفه شوهر دار اینقدر در اینترنت با نامحرم سر و کله بزند. تو بهتره به همان رفت و روب منزلت برسی تا در کار دیگران دخالت کنی.
چهار‌شنبه 27 مرداد 1389

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
Geelongcat - دوست گرامی اینها دروغ میبافند زیرا از نسل همان اعراب گروه اخوان المسلمین هستند که از کشورهای عربی اخراج و به ایران مهاجرت کرده و این همه بدبختی و اسلامگرایی افراطی را برای ما به ارمغان اورده اند. ضد امریکایی و ضد ایرانی بودن و تعصب افراطی آنها بر روی اعراب نشاندهنده این موضوع است. این مجنون زده عشقی آنقدر نا اگاه هست که صرب را سابرینا مینامد. ضمنا کسی که از قم کامنت گذاشته و خود را ساکن آلمان معرفی میکند، نباید هم بداند که کولی های اروپای شرقی برای زندگی بهتر و فرار از نژادپرستی از شرق به غرب اروپا مهاجرت کرده اند و در حال زاد و ولد و ازدیاد جمعیت هستند!
چهار‌شنبه 27 مرداد 1389

rezanl - هلند - امستردام
MIRZADEH E ESHGHI - آلمان - دوسلدورف . ==ایشون پدرش مراکشی و مادرش نیمه المانی و نیمه سربستانیه==
چهار‌شنبه 27 مرداد 1389

MIRZADEH E ESHGHI - آلمان - آلمان
در مورد نیمه یوگسلاو بودن مادر نادیا حق با شماست.من چون علاقه خاصی به این گروه واین نوع موزیک ندارم اطلاعاتم در حد حرفهائی که از این واون ودخترهای تین ایجر دوست واشنا شنیدم-بود.الان به ناچار به گوگل رجوع کردم و دیدم حق با رضاnl بود.جرات اعتراف به اشتباه رو دارم.نه مثل کسانی که نجات المان ودنیا رو از دست هیتلر کار هالیوود(ببخشید امریکا)می دونن.
پنج‌شنبه 28 مرداد 1389

MIRZADEH E ESHGHI - آلمان -
همسایه کوکلوس کلانها.چرا بدتر از رسانه ها ودولتتون به مخالفانتون مارک کمونیست یا اسلامیست یا کمونیست-اسلامیست می زنین.خجالت بکش از توهین به ملیتها وکولی ها.کولی ها هم مثل یهودی های قربانیهای جنگ جهانی بود.زاد وولدشون در غرب اروپا ربطی به تو نداره.من وزن ومادر زنم ووو داریم اینجا مالیات می دیم.سننه?در ضمن خدا رو شکر که اتحاد جماهیر از هم پاشید.اما کمونیست(بدون عرق وعلاقه ای بهش)به تاریخ نپیوسته وچین"کمونیست"ابر قدرت شده وکره شمالی فسقلی"کمونیست"براتون شاخ وشونه میکشه وجرات چپ نگاه بهش رو کردن ندارید.این شمائید که اتحاد جماهیر وار مثل خ...در گل (افغاستان)-البته افغانستان به توان2"عراق"-گیر کردید وشوروی ولیمان برادرز وار به ورشکستگی نزدیکید.
پنج‌شنبه 28 مرداد 1389

MIRZADEH E ESHGHI - آلمان - آلمان
البته روسیه (به گ پدرش:که غصب اران ونخجوان ووو از یاد هیچ ایراندوستی نمی ره)همون اندازه در مهار سوختن جنگلهاش عاجزه که امریکا در برابر گردبادهای وطوفانهای سالیانه اش.توو نیواورلن چه غلطی توونست بکنه?
پنج‌شنبه 28 مرداد 1389

MIRZADEH E ESHGHI - آلمان - آلمان
در اخر ارسباران اگه به گوگل یا منبع های دیگر رجوع کنی (همون کاری که من کردم وبه اشتباهم پی بردم)خواهی دید فتح برلین وشکست هیتلر کار ارتش سرخ استالین بوده نه امریکا(ببخشید هالیوود).این فاکت تاریخیه چه من اسلامیست وکمونیست باشم چه نباشم(یا چه تو هم عقل داگ هفرنن باشی).
پنج‌شنبه 28 مرداد 1389

sapho - ایران - اصفهان
به خاطر خطای یکی که رو یه ملت قضاوت نمیکنند. poriaye vali دوحه مثل همیشه از کامنتت خوشم اومد. پیداست آدم متواضع و غیر متعصبی هستی و از هیچ کس بدت نمیاد.
پنج‌شنبه 28 مرداد 1389

Geelongcat - استرالیا - سیدنی
MIRZADEH E ESHGHI . اگر فکر میکنید که چین کمونیستی است سخت در اشتباهید. پس کوکا کولا و مکدونالد تو چین چیکار میکنند?. میدونی سرمایه گذاری چقدر در چین برای سرمایه داران غربی سود داره?. اگه کمونیسته پس چرا ثروتمندان چینی انقدر وضعشون با دهقاناشون فرق میکنه?
پنج‌شنبه 28 مرداد 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.